Reklama
Strona 604 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1045045545946026036046056066146547041104 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,046 do 9,060 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9046
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Miałem na myśli jakieś stance czy inne gówno dla zbyt bogatych ludzi, którzy wolą jak im auto stoi, a nie jedzie. Fakt, wygląda to zajebiście na spocie i to w sumie cała tego zaleta. Do tego by się taki ładny Avance nadał.

    A, ja bym Legnum przygarnął i upalał na śniadanie i kolację, ale to ja. Tak samo Aristo i Altezzę i kilkanaście innych JDMów, które są o pińcet tysiency razy lepsze od europejskich wersji.

    W ogóle jest u mnie w okolicy Honda Beat do kupienia i jestem taki chory na nią, że normalnie nie wiem. To i Suzuki Cappucino i mogę kończyć car-grę, bo nie ma nic fantastyczniejszego na ziemi.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 12-03-2018, 21:15

  2. #9047
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ogóle jest u mnie w okolicy Honda Beat do kupienia i jestem taki chory na nią, że normalnie nie wiem. To i Suzuki Cappucino i mogę kończyć car-grę, bo nie ma nic fantastyczniejszego na ziemi.
    Bez urazy, ale piszesz tutaj o ciekawych, wyszukanych autach, które cię interesują, a skończyłeś z jakąś nikczemną beemką. Dlaczego?

  3. Reklama
  4. #9048
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O, to jest w sumie dobre pytanie. wtf mex?

  5. #9049
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak nic nie skończyłem, halo. W124 jest, MX-5 też, docelowo zostanie Mazda, ale BMW i Merc na pewno wylatują za jakiś czas i będzie Lexus z V8, LS albo GS. Na pewno przejdę na japońskie samochody w pełni, tak samo tata i pewnie cała moja przyszła rodzina. Taki mam pomysł ogólnie, będę dążył do tego. Na chwilę obecną BMW jest ok, Merc to samo, nacieszę się nimi ile się da, wycisnę maksimum wiedzy o nich żeby móc zabierać głos w dyskusjach i tyle. Ciągle będzie mnie kusić E34, może wpadnie pomiędzy tym co jest i Japońcami, ale to się okaże jak się poszczęści albo i nie. W sumie jedynie E34 z Niemców bym chciał, miałem wiele chętek np. W140, ale w tej kasie wolę spasionego Lexa, który będzie niezawodny i mimo wszystko dużo bardziej oryginalny. E34 może koegzystować z Lexusem i Miatą, ale na pewno na więcej jak 3 auta nigdy mnie nie będzie stać (a może raczej nie będę miał tego gdzie trzymać, nawet 3 nie będę miał i jakiś garagen będzie wynajmowany albo dwa nawet permanentnie).

    Tak to wygląda na chwilę obecną i muszę się tego trzymać. Trzymałem się decyzji co do E39 i W124, dotrzymam i tego. Wszystko w swoim czasie, daję sobie na to 3-4 lata i zobaczymy, powinno dać radę, może nawet ciutkę szybciej.

    PS. A kei cary niestety nigdy nie będą możliwością, bo to wymaga sprowadzenia z Japonii, ew. takiego farta jak z tym Beatem tutaj, ale to i tak ponad 20k za auto mniejsze od malucha i z podobnym wyposażeniem + brak części praktycznie na każdym rynku, bo w Japonii też w tym nie pływają. To jest naprawdę hobbystyczna sprawa, gruba kasa i wielkie zaangażowanie, nigdy czegoś takiego nie będę mógł mieć. Marzyć można, ale realistyczne cele też trzeba realizować.

    PS2. Jest jeszcze opcja zostawienia W124, bo szukanie lepszego za kilka lat na wąskiej listwie z OM602 albo 603 pod maską w sensownej kasie będzie raczej trudne, a OM601 robi za świetnego woła roboczego, który spala zawsze 6l i dojedzie przy minimum dbania daleko hen hen. Mam ogromną miłość do tych aut i będzie mi trudno je porzucić, choć wiem, że trzymanie się tego w nieskończoność jest średnim pomysłem. Dlatego możliwe, że zostawię tego co mam i będzie robiony na zasadzie gruzu, byle tanio i skutecznie (w sensie blacharka skutecznie w kwestii rdzy). Mechanicznie pozostawiać w stanie pełnej sprawności, a blacharkę robić po taniości, bez malowania, wszędzie konserwacja, mazidła okrętowe XD, zaprawki i tego typu sprawy. Można osiągnąć ciekawy efekt po np. ~10 latach takich robót.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 12-03-2018, 22:57

  6. #9050
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może Galant? za te 6-7k powinieneś znaleźć coś nadającego się do jazdy, a z gazidłem ponoć wcale dużo nie pali po mieście, ktoś miał na forum furkę i polecał.
    Jak za 2.0 to gdybym dostał za swojego 4k to bym sie cieszył jak pojebany, a rudej prawie nie ma xD ale polecam, pancerny samochód, zmieniać olej i inne płyny na czas i z 500k jebnie

  7. #9051

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak za 2.0 to gdybym dostał za swojego 4k to bym sie cieszył jak pojebany, a rudej prawie nie ma xD ale polecam, pancerny samochód, zmieniać olej i inne płyny na czas i z 500k jebnie
    Wiadomo, za jakiś czas będę miał opcję kupna VIII generacji w Avance i 2.5i, ze zrobioną blacharką będzie stał za 9k. Kusi, tylko parkując go cały rok pod chmurką mogę mieć nierówną walkę z rudą. ;)
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  8. #9052
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja w sumie nie wiem cały czas czy ogółem sprzedawać kałdi w tym roku czy nie, z jednej jeździ mi się zajebiście (tylko na tyle przyzwyczaiłem się do mocy że już mi jej troche brakuje), z wyglądu za około miesiąc też powinna to być jedna z najładniejszych w Białymstoku ale z drugiej strony to za każdym razem jak muszę w pracy gdzieś podjechać to aż się wkurwiam bo ciuchy niekoniecznie są czyste, za każdym razem jak stoję w korku i chce się jarać to zastanawiam się czy takiego auta nie szkoda żeby w nim palić pety i parkuję pod blokiem to mi szkoda, bo mi kiedyś oktawkę tak kutasy poobijali drzwiami że to chuj. Także spróbuję chyba wystawić jak już ogarnę lakierniczo za jakąś cenę zaporową, jak się sprzeda to będzie to pierwsze auto z kilkunastu które sprzedam z żalem i od tego momentu będę starał się mieć cały czas dwa samochody, jeden do pracy drugi na handle/jako weekendowy. Do czasu aż się dorobię auta do pracy, weekendowego i trzeciego jako handlarskiego to wjedzie jakieś e36 cabrio na weekendy

  9. #9053
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niestety takie już uroki miasta, że zawsze się znajdzie jakaś kurwa, która zarysuje kluczem/cekinem w spodniach albo akurat zostawi psa w samochodzie i pies wskoczył na lewarek no i akurat cofnął w twoj zderzak, także ja parkując swoim gruzem czy to pod blokiem czy galeria już po prostu przyjąłem, ze taka sytuacja może wyniknąć a ja zorientuje się na myjni

  10. #9054
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jebać te wszystkie kurwy, co nie patrzą na innych, tfu. Zawsze się jakieś obcierki nowe znajduje, a samemu dba jak o kobietę albo i lepiej.

  11. #9055
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja bym chciał garaż wynająć, ale kurwa obok mojego bloku o te garaże wolnostojące ludzie się zabijają

  12. #9056
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Najgorsze są takie kurwy co zero szacunku, bo jak jeździsz autem za 5k to gruz i guwno... ta kurwa głupia polacka mentalność

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja w sumie nie wiem cały czas czy ogółem sprzedawać kałdi w tym roku czy nie, z jednej jeździ mi się zajebiście (tylko na tyle przyzwyczaiłem się do mocy że już mi jej troche brakuje), z wyglądu za około miesiąc też powinna to być jedna z najładniejszych w Białymstoku ale z drugiej strony to za każdym razem jak muszę w pracy gdzieś podjechać to aż się wkurwiam bo ciuchy niekoniecznie są czyste, za każdym razem jak stoję w korku i chce się jarać to zastanawiam się czy takiego auta nie szkoda żeby w nim palić pety i parkuję pod blokiem to mi szkoda, bo mi kiedyś oktawkę tak kutasy poobijali drzwiami że to chuj. Także spróbuję chyba wystawić jak już ogarnę lakierniczo za jakąś cenę zaporową, jak się sprzeda to będzie to pierwsze auto z kilkunastu które sprzedam z żalem i od tego momentu będę starał się mieć cały czas dwa samochody, jeden do pracy drugi na handle/jako weekendowy. Do czasu aż się dorobię auta do pracy, weekendowego i trzeciego jako handlarskiego to wjedzie jakieś e36 cabrio na weekendy
    Lanosik na 2 autko???:DD
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 13-03-2018, 17:49
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #9057
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W życiu, miałem lanosa, miło wspominam ale nie oszukujmy się. To było w 2011 roku, jak się uczyłem w liceum. W tej chwili nie chciałbym nawet czegoś takiego, plus drugie auto więcej by stało w garażu więc mógłbym nawet i przyświrować coś na ostro silnikowo. Ale na razie jest kałdi, mało tego to jeszcze Astra jest bo dopiero dzisiaj wystawiłem, więc zobaczymy co czas pokaże. Czekam z chujem w ręku na lakiernika do kałdi co z tego wyjdzie

  14. #9058
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Na co Lanos, jak jest pińcet lepszych aut za podobną kasę? Jasne, to super auto, ale jak masz darmowego mechanika i sam lubisz dłubać, to lepiej coś konkretniejszego brać. Za grosze przecież się ogarnie jakieś niemieckie premium pokroju A6C4 (albo 100) i będzie się ujeżdżało do usranej śmierci (naszej, bo tego auta się nie da zajebać).

  15. #9059
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiadomo, za jakiś czas będę miał opcję kupna VIII generacji w Avance i 2.5i, ze zrobioną blacharką będzie stał za 9k. Kusi, tylko parkując go cały rok pod chmurką mogę mieć nierówną walkę z rudą. ;)
    Od razu powiem, że nie ma tragedii, chyba że ktoś wyjątkowo nie dba. W moim 5 lat temu były nadkola robione to teraz dopiero lekki wyprysk na jednym, reszta spoko, progi też zdrowe, a stoi pod chmurką. Kielichy też się trzymają, chociaż idealne nie są xD Autko jest wdzięczne, więc polecam tym bardziej w lpg

  16. #9060
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale ty rozumiesz że ja nie mam takiego podejścia jak ty że chce kupić DRUGIE auto które będzie jeździło do końca świata? Mi się marzy cabrio którym będę mógł odjebać sebixów w e39 spod świateł z wyglądem pozwalającym na ruchanie szesnastolatek na plażach

    więc te swoje c4, w124, 80 i inne głupoty to wsadź w dupe

    Najchętniej to taka specyfikacja, Sharan/Caddy maxi long 7os. (z wyjebanymi fotelami w 99% czasu oprócz kierowcy i pasażera), e36 2.8 cabrio/c124, i z 15 tysi na handle. Mało realne w tym roku chyba :/
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 13-03-2018, 19:14

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •