Reklama
Strona 1369 z 1369 PierwszaPierwsza ... 369869126913191359136713681369
Pokazuje wyniki od 13,681 do 13,686 z 13686

Temat: Wybór samochodu.

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    6

Domyślny

upatrzylem sobie bertonke stad : https://www.olx.pl/oferta/opel-astra...9S8XO4WV-RasoA
    ogolnie wszystko spoko,tylko koles mowi ze na gazie mu szarpie czasami,ze na zimnym silniku ale mowi ze to tylko kwestia podlaczenia pod komputer i do wyregulowania,poluje na to autko i wiekszosc jest rozjebanych a ta wyglada super,no i jeszcze ta wgniotka ale wydaje mi sie ze pdrem sie wyciagnie,co myslicie o tym? kwestia tego wyregulowania czy cos grubszego moze byc?

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Moja szklana kula mówi mi, że może być coś grubszego.

3. Reklama

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    6

Domyślny

niezbyt znam sie na gazie,moze ktos ogarnia stad temat,sterownik silnika byl wymieniany jakis czas temu wiec to wykluczam

Moderator
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Chłopie, jedź to obejrzyj, przejedź się, jak będzie ogólnie dobra to kupuj. 7,5k za Bertonkę to nie jest dużo, nawet za 1.8, warto będzie zainwestować trochę kasy jak to naprawdę fajny egzemplarz. Ten gaz to może być wszystko, ale zapewne kwestia instalacji, może same filtry i regulacja, może wtryski, może parownik - chuj wie.

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    6

Domyślny

no to taka normalna cena jak ogladam od 2 tygodni te bertonki mi sie zdaje, i tak bede chcial zbic do 7k na miejscu, bo skora troche jest zniszczona (podeslal potem mi foty ze srodka),no ale ogolnie to wyglada dobrze,zadnej rdzy,tylko ta wgnioteczka,no ale nie ukrywam ze w 9k chcialbym zmiescic sie ze wszystkimi naprawami,wymiana wszystkiego. btw na takiej podstawowej stacji diagnostycznej sprawdza mi to wszystko,podepna pod kompa beda wiedziec ocb czy do gazownika typowo leciec? bo w sumie to nie musi byc problem samej instalacji przeciez,wiadomo ze przed zakupem przejade sie z nim na takowa stacje

Moderator
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Na stacji to ci gówno zrobią, sprawdzą amortyzatory (a to badanie i tak można o kant dupy potłuc, dużo ważniejsze jest obejrzenie czy amorki nie wylały), siłę hamowanie i luzy w zawieszeniu na szarpakach, jak poprosisz chłopa, to może jeszcze ci to łapami porusza i podniesie obie osie i też sprawdzi ręcznie na odciążonym zawieszeniu (choć nie wiem czy w Astrze to ma sens, chyba nie). Tyle. A, no i analizę spalin zrobi i na to naciskaj, bo to istotne, dowiesz się czy mieszanki na gazie i benzynie ok, jak np. na gazie wyjdzie gówno, to już masz jakąś potencjalną przyczynę problemu na LPG.

A z tą skórą to się lepiej nie odzywaj, bo cię chłop wyśmieje XD Czego ty oczekujesz, że będzie jak nowa?

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania