Reklama
Strona 753 z 1245 PierwszaPierwsza ... 253653703743751752753754755763803853 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,281 do 11,295 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #11281
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    za 30k to nawet nie e39 ale e60, diesle są tanie a i benzyne bez problemu znajdzie

  2. #11282
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Tak, można, ale lepiej celować w wycackane E39 niż E60, chociażby dlatego, że E39 jest tańsze w długim terminie (E60 to jednak tykająca bomba elektroniczna) i lepiej wykonane. Blachy na plus w E60 i to jest mocna strona, ale jednak ja mając przedział 20-30 nie pakowałbym się w auto, którego zakup to jednak minimum te 25k i to i tak optymistyczna opcja.

  3. Reklama
  4. #11283
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ludzie mam dylemat. Jak kupujecie auto to czym sie kierujecie? Jakbym mial wybierac glową to astra j a jak sercem to audi a6c6. Chce dozbierac do 30k i kupic astre w miare swieza czy kupic wlasnie za 25k audi a6 i miec 5k na naprawy. Wlasnie wiem ze naprawy drogie itd ale ilez mozna kierowac sie glowa i rozsadkiem ;D. Co torgi byscie zrobili?
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  5. #11284
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, można, ale lepiej celować w wycackane E39 niż E60, chociażby dlatego, że E39 jest tańsze w długim terminie (E60 to jednak tykająca bomba elektroniczna) i lepiej wykonane. Blachy na plus w E60 i to jest mocna strona, ale jednak ja mając przedział 20-30 nie pakowałbym się w auto, którego zakup to jednak minimum te 25k i to i tak optymistyczna opcja.
    Ale e39 to jest przeciez przedzial wlasnie 20-30 i 25k na zakup to taka w miare odpowiednia kwota.

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ludzie mam dylemat. Jak kupujecie auto to czym sie kierujecie? Jakbym mial wybierac glową to astra j a jak sercem to audi a6c6. Chce dozbierac do 30k i kupic astre w miare swieza czy kupic wlasnie za 25k audi a6 i miec 5k na naprawy. Wlasnie wiem ze naprawy drogie itd ale ilez mozna kierowac sie glowa i rozsadkiem ;D. Co torgi byscie zrobili?
    To jest nie kwestia tego ile masz uzbierane bo zrobisz podstawowy serwis, wymienisz pare pierdol, kupisz opony i to 5k Ci sie skonczy. Zastanow sie lepiej czy w dalszym okresie, pozniej bedzie Cie stac na utrzymanie tego auta. A to auta w takim wieku i z takimi przebiegami, ze na 100% beda pewne rzeczy wyskakiwac.

    Ja majac wolne 30k w tej chwili w gotowce kupilbym pewnie wlasnie a6c6 albo e39 ze wskazaniem na to pierwsze bo do Audi nie mam zadnego sentymentu i jezdzilbym tym normalnie jako daily, a e39 byloby mi jednak zal, w szczegolnosci takiego w bdb stanie za taka kwote.

    A przy wyborze auta zawsze trzeba kierowac sie glowa i rozsadkiem - czyli przede wszystkim trzeba potrafic ocenic na co nas stac.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  6. #11285
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przy wyborze auta kieruj się sercem
    Myśl o Audi A6 C6

    Ludzie, gdzie wasze marzenia? xD

  7. #11286
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nooo, a pozniej Twoje auto wyglada tak:


    xD
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  8. #11287
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przy wyborze auta kieruj się sercem
    Myśl o Audi A6 C6

    Ludzie, gdzie wasze marzenia? xD
    No tobie sie podobaja dojebane amerykance a mi audi. Na rs6 c7 nie stac mnie wiec celuje w tansze auto ;).
    Nie kazdy marzy o pordzewialej mazdzie czy e36 1.6 mpowah ;D.

    Czemu auta tanieja a czesci nie :(
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  9. #11288
    Cinson

    Domyślny

    ja np se marze o w204 c63, jeszcze jakby black series byl, eh

  10. #11289
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nooo, a pozniej Twoje auto wyglada tak:


    xD
    Każde tak wygląda, jak ściągnąć mu deskę i rozpiąć wiązkę.
    I nie mówię tu o przeprowadzaniu jakichś projektów czy kupowaniu fur jak RS6, ale w każdym przedziale cenowym znajdą się zajebiste furki.
    A a6c6 jest przecież jak najzwyklejszy w świecie pasek. Kto marzy o passatach?
    Bo domyślam się, że za 30 koła to nie myślisz o jakimś dojebanym 3.0 turbo czy co tam tam jest z tych fajniejszych silników.

  11. #11290
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ta, ale jak masz 30k, ktore zbierales od komunii i zarabiasz 2000 netto to sie zesrasz, a nie utrzymasz takie a6c6 i pozniej wlasnie po polsce jezdza szrotki takie gdzie olej wymieniany jest raz na 50.000 bo czlowiek kupuje auto (to jest najlatwiejsze), a pozniej nie stac go na jego utrzymanie. Nie mowie, ze a6c6 to jakas dojebana fura i niewiadomo jaki projekt. Ale jak ktos rozwaza astre/corse vs a6c6 to mam obraz wlasnie kogos kto zdaje sobie sprawe, ze nie stac go na utrzymanie takiego auta, ale mimo to chce sie w nie pakowac bo mu sie podoba i to jest cos co odradzam. No, ale chuj tam kazdy ma wlasny rozum i podejmuje swoje decyzje.

    Jak ktos ma siano to chyba nie rozwaza corsy/astry tylko idzie i kupuje c6, proste. Znaczy tak mi sie wydaje. Bo nad czym tutaj myslec? Auto zajebiste, dojebanie wyglada, jest 100 tysiecy razy lepsze od opla pod kazdym jednym wzgledem. No chyba nie ma sie nad czym zastanawiac? xD Ale juz "kierowac sie sercem??" brzmi w stylu "nie mam kasy, wpierdole sie w to auto i jak cos sie zjebie to ament ryzykowac czy nie chlopaki?". A jak chlop ma kase, w miare dobrze zarabia to nie wiem nad czym sie w ogole zastanawia. xD
    Ostatnio zmieniony przez Mistrz : 14-08-2018, 13:32
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  12. #11291

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Chuja sie tam znam, ale tak tylko wspomne, ze jakbym mial jezdzic jakimkolwiek oplem (celowo z malej) to wolalbym popierdalac z buta w skarpetach i sandalach. A wsiadlbym do tego gowna tylko jakby mi ktos wczesniej bejsbolem przyjebal i zapakowal mnie do bagaja.
    Rozejrzyj sie za jakas Mazda, nie psuja sie, tanie w utrzymaniu, a nie jebie tak bieda jak od opla.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 14-08-2018, 13:48

  13. #11292
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czyli facetowi nie może się podobać a6c6 ani astra j bo wam się nie podoba?

    co do c6 fajne auto ale zastanów się 10x bo 2 litry w tym aucie to dosyć mało a 3 litry to straszne ulepy się zdarzają, i rozrząd bardzo drogi także niech Cie nie skusi duża moc i relatywnie niskie spalanie.
    co do opla nie wypowiem się bo nigdy nie prowadziłem, ale dosyć fajnie wygląda kompaktowe auto

  14. #11293
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Celuj w to audi, będziesz bardziej kochał a opel to opel czy to stara efka czy jotka to litr oleju w bagażniku musisz wozić ;]
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #11294
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chuja sie tam znam, ale tak tylko wspomne, ze jakbym mial jezdzic jakimkolwiek oplem (celowo z malej) to wolalbym popierdalac z buta w skarpetach i sandalach. A wsiadlbym do tego gowna tylko jakby mi ktos wczesniej bejsbolem przyjebal i zapakowal mnie do bagaja.
    Rozejrzyj sie za jakas Mazda, nie psuja sie, tanie w utrzymaniu, a nie jebie tak bieda jak od opla.
    Jest od cholery fajnych opli.

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli facetowi nie może się podobać a6c6 ani astra j bo wam się nie podoba?

    co do c6 fajne auto ale zastanów się 10x bo 2 litry w tym aucie to dosyć mało a 3 litry to straszne ulepy się zdarzają, i rozrząd bardzo drogi także niech Cie nie skusi duża moc i relatywnie niskie spalanie.
    co do opla nie wypowiem się bo nigdy nie prowadziłem, ale dosyć fajnie wygląda kompaktowe auto
    Nie chodzi o to, że ma mu się nie podobać, ale zwrot "kierować się sercem" brzmi, jakby chłopak chciał jakieś najskrytsze marzenia tym audi spełnić.
    Ja nie mówię, że mnie się ono nie podoba, jest spoko, jak większość audi, ale nie mam pojęcia co jest w nim takiego, żeby o nim marzyć. Na tle poprzednika wygląda nawet nowocześnie (na tle nowszych modeli już wcale nie), ma pewnie na wyposażeniu jakieś bajery (choć nie wiem czy za 30k) i ogólnie prezentuje się nawet schludnie i elegancko, wśród aut kumpli za kilkanaście k mogłoby to nawet prestiżowo wyglądać.
    Tylko, kurwa, kto marzy o tym, żeby wyglądać prestiżowo (co imo jest kanałem strasznym, bo albo jesteś taką osobą, albo robisz z siebie pajaca), lub o tym, żeby mieć doświetlanie zakrętów w samochodzie? No chyba tylko ktoś, kto ciuła te pieniądze od komunii. Przepraszam, jeśli kogoś tym uraziłem, no ale ja tak to widzę, dlatego pytam: kto zajebał wam marzenia?

  16. #11295

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Artur do dzisiaj marzy o tym żeby jego Ibiza zaczęła jeździć więc nie oceniaj ludzi po marzeniach



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •