Reklama
Strona 876 z 1245 PierwszaPierwsza ... 376776826866874875876877878886926976 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,126 do 13,140 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13126
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Xioniz, może warto po prostu oliwe zmienić w skrzyni??
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #13127
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A te przed lifty mają jakieś bolączki? Z tego co słyszałem diesle nie wpisują się w laweciarski stereotyp.
    Ogólnie Alfa im nowsza tym lepsza, szczególnie, gdy jest to diesel. Kupisz taką 147 za 7k i szybciutko wsadzisz drugie tyle. Szansa, że w zadbanym polifcie się tak posypie wszystko jest mniejsza, proste.

    Jak masz 6-7k, to jest kupa lepszych wyborów niż Alfa. Pytanie też czy diesel jest koniecznością, bo niestety tanie diesle prawie zawsze są dużo droższe w utrzymaniu niż benzyny, wcale nie palą jakoś dużo mniej i jeszcze paliwo obecnie droższe. Dobry diesel w tej kasie to właściwie tylko 1.9TDI (dobry, tzn. taki, który ma małe szanse na zjebanie się, a jak się zjebie, to w miarę tanio zrobisz), bo dostaniesz go w solidnych autach. Audi 80, A4B5, A38L - to są wybory w twoim budżecie. 90 konne TDIki najczęściej nie mają dwumasy nawet (ale to się trzeba zorientować, bo niektóre miały), są na pompie i nie sprawiają prawie w ogóle problemów, a ewentualne są tanie w usunięciu. Poza tym auta mają bardzo dobrą blachę, są ogólnie uważane za niezawodne i tanie w obsłudze.
    @Alex Hope ;
    PS Ty nie masz czasem 80tki?
    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Xioniz ; , może warto po prostu oliwe zmienić w skrzyni??
    Warto, ale bym nie liczył na cuda. Te fiatowskie skrzynie tak mają, w sumie wszystkie skrzynie tak mają jak są stare, ale te włoskie szybciej. Lepsze to niż chujowe M32.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-01-2019, 22:44

  3. Reklama
  4. #13128
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    za 7k, to jeśli nie przeszkadza spalany olej - astraII, dalej wygląda całkiem spoko
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #13129
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS Ty nie masz czasem 80tki?
    Mam, ale idzie na złom w tym roku. O ile mechanicznie wszystko gra, tak wygląd zewnętrzny jest na tyle kiepski, że szkoda mi w to inwestować, tym bardziej w diesla, no i nie mam klimatyzacji, więc już w ogóle nie ma sensu się bawić w to. Jakbym już miał robić to tylko wersję 2.8, ale kupię i nie będę miał kasy na zrobienie, poza tym chyba już z tego wyrosłem.
    Rozglądam się już teraz za czymś do 7k i Alfa mnie po prostu zaciekawiła, a chciałbym uniknąć nudnej Octavii, czy oklepanego A4B5. Co do rodzaju paliwa wszystko mi jedno. @Mexeminor ;

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za 7k, to jeśli nie przeszkadza spalany olej - astraII, dalej wygląda całkiem spoko
    Też myślałem o Astrze, ale podejrzewam, że gdybym w to wsiadł to momentalnie zatęskniłbym za moją szpetną 80tką :(

    Nie jest łatwo kupić coś taniego, kiedy ma się najlepszy model samochodu pod słońcem.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 23-01-2019, 22:54

  6. #13130

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Xioniz, może warto po prostu oliwe zmienić w skrzyni??
    Raczej z tego co piszą na forach fiata, to nic to nie daje. Ponoć fiat się przyznał kiedyś, że jest jakiś problem występujący przez system start/stop i trzeba się przyzwyczaić. Ja już w zasadzie przywykłem, też najprawdopodobniej w ciągu 2 lat zmienię na coś lepszego, także nie przejmuję się tak bardzo.

  7. #13131
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest szansa na kupienie w miarę dobrej Alfy Romeo 147/156 za 6k-7k w dieslu, czy to same gówna są? W necie sporo ofert z tego przedziału.
    Totalne gowna moze nie, ale ciezko bedzie znalezc cos bdb.
    We no koluniu dozbieraj te pare tysi i kup od bora 166 bo wyglada zajebiscie, sam bym se wzial ja gdybym nie byl biedakiem i menelem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #13132
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozglądam się już teraz za czymś do 7k i Alfa mnie po prostu zaciekawiła, a chciałbym uniknąć nudnej Octavii, czy oklepanego A4B5. Co do rodzaju paliwa wszystko mi jedno..
    Też tak miałem, w takim samym budżecie, zarzekałem się, że a4b5 ani innego gulfa nie chce, bo ileż kurwa można, ale rynek mnie zweryfikował i weszło za te 7k a4b5 1.9tdi 110km
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  9. #13133
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurwa świece do wymiany w kałdi :(
    już chyba chuj nawet nie chce mi się tego robić i wolałbym z ceny zejść prawdopodobnie, no chyba że z działalnością nie wypali to wtedy chuj kałdi zostaje
    @Mexeminor ;
    ale c124 miałem 3 miechy i żałuję oczywiście, ale z tamtym samochodem się tak nie zżyłem jak z kałdi, tutaj jednak już ponad 1.5 roku jest i serio będzie mi jej brakowało jak już się jej pozbędę, w sumie nawet nie wiem czemu, ani ona nie jest najwygodniejsza, ani najszybsza, ani najbardziej ekonomiczna, nie wiem ale coś w niej jest że w sumie tak niby wystawiam od czasu do czasu na sprzedaż ale wcale z powodu braku konkretnych kupców nie narzekam

  10. #13134
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Za 7k w dizlu to tylko cud hiszpanskiej mysli motoryzacyjnej, samochod idealny i fachowy, ktorego plany zostaly wyslane w kosmos przez Nikole Tesle by na wypadek spotkania z obcymi od razu zaimponowac im ludzka mysla techniczna i poziomem rozwoju naszej cywilizacji mowa oczywiscie o samochodzie SEAT IBIZA 6L.

    Ogolnie nie ma fajnych aut do 10k. Jakbym mial kupowac auto do 10k to kupilbym Ibize albo ar147 i nie przejmowal sie pierdoleniem ekspertow
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #13135
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    za 10k to już warto szukać superbaI, tak myślę bo to i wygodne i jebana maszynka
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #13136
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za 10k to już warto szukać superbaI, tak myślę bo to i wygodne i jebana maszynka
    Oczywiscie pod warunkiem, ze nie udalo sie znalezc Ibizy Cupry TDI 160km

    Pozdrawiam :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #13137
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Poczytaj o trwałości przedniego zawieszenia w 147 i od razu Ci się odechce
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  14. #13138
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie wiem jak z trwałością, ale patrz jak się klei po skoku
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 24-01-2019, 01:12

  15. #13139
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Więcej, niż 7k nie ubieram, a nie chcę być bez samochodu zbyt długo. Chyba będę celował w Alfę, bo ja zbyt wybredny nie jestem w sensie odpalę silnik, zobaczę jak pracuje, sprawdzę, czy w widocznych miejscach nie ma rdzy, przejadę się i jak nic nie będzie stukać w kołach to pewnie zdecyduję się na zakup. Samochód na trzy-cztery lata z możliwością przekazania rodzicom.

  16. #13140
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dwudziestoletni sztrucel za 7k i plany trzymania go przez następne 3-4 lata? Ktoś tu jest optymistą :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •