Reklama
Strona 1465 z 1465 PierwszaPierwsza ... 465965136514151455146314641465
Pokazuje wyniki od 14,641 do 14,645 z 14645

Temat: Wybór samochodu.

Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz online
    Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Grande Punto spoko wybór dla kogoś kto szuka małego w miarę taniego w eksploatacji autka do ok 10 tys?
    Nie chce przeszukiwać tematu, interesujący nas silnik to 1,4t 120km (fajnie jakby ten samochód się chociaż trochę odpychal), ew jakieś alternatywy?

Mój ojciec miał Stilo kiedyś ale ten samochód to byl dramat, ciągle kurwa coś. Nadrabial jedynie na trasie w miarę wygoda i wiadomo 1.9jtd, a na punciaki nie zauważyłem aby narzekano

Do 11-12k się dostanie z tym silnikiem coś?
    Grandziakiem jeździłem 3 lata i to jest bardzo fajne autko. Założyłem sobie gaz na starcie, więc jeździłem za pół darmo. Za tą kasę, to chyba wgl jest imo najładniejsza fura zarówno z zewnątrz jak i przede wszystkim w środku. Przez te 3 lata miałem 2 awarie chyba tylko - raz musiałem wymienić alternator, za drugim razem łapę sprzęgła - obydwie naprawy naprawdę tanie, zresztą jak wszystkie części chyba.

Sprzedałem tylko dlatego, że miałem silnik 1.2 75 koni no i to już za mocno wkurwiało, że samochód nie jeździł. No ale taka wersja 120 kuca przy wadze tego autka to powinno być idealnie.

Ja swojego grandziaka w nienajlepszym stanie wizulanym puściłem za 7k, także za 10-11 to pewnie sztukę idealną idzie wyrwać.
    Na koniec dodam tylko, że długo się zastanawiałem, czy nie zmienić na Grande Punto Abarth (ale jednak wybrałem Bravo, bo jednak klasę wyżej w wygodzie i wyposażeniu)

Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Siła reputacji
    6

Domyślny

A jak te bravo II w lpg?

3. Reklama

Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz online
    Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak te bravo II w lpg?
    Nie zakładałem w Bravo, za mało jeżdżę prywatnie teraz, żeby mi się opłaciło.

Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Siła reputacji
    6

Domyślny

a może @Mexeminor ; wie cos na tej temat, mysle, ze taki brawo to fajna alternatywa dla golfa v 1.6 102km

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Siła reputacji
    12

Domyślny

no zajebista, znajomy jezdzil 3 lata robił tylko pierdoły, tez z 1,4 t jetem
    jak ktos nie musi sie lansować niemieckim znaczkiem na masce to polecam, części tańsze trwałość pewnie na podobnym/nieco gorszym poziomie

sam się zastanawiałem ale mam troche za maly budzet, a stwierdzilem, ze dołożę troche kasy zamiast kupowac chrupki za 6-7 tysięcy i poszukam jakiegoś gp

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania