Reklama
Strona 844 z 1245 PierwszaPierwsza ... 344744794834842843844845846854894944 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,646 do 12,660 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12646
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W gruncie rzeczy to nie dziwie się, że IS stoi i się nie sprzedaje, no bo nie oszukujmy się jest stary i z zewnątrz nie jest jakąś petarda. Zadbana sztuka to do 30k, wincyj bym nie dał, auta zajebiste, ale nie tak popularne jak rydwan wpierdolu e46 w kupecie. Tak czy siak ze te same 30k jakiś debil może kupić ulepa e90 czy w209 i wpierdolić w niego drugie 30, ale przecież e90 wygląda w chuj świeżo no i chyba tylko jakiś debil kupi stare e46 skoro można mieć prawie nowe e90 z mocniejszym motorem w tych samych pieniądzach nie? Sam wiesz, że stare auto to co jakiś czas trzeba będzie włożyc nieco grosza, ale ja wolę wkładać w stare auto, bo mi np. guma sparciała niż pierdolić się z jakimś systemem wspomagania, którego nie ogarnie połowa mechaników, bo nie oszukujmy się, spora częśc z nich wciąż żyje w latach 90. Also na otomoto jest jakiś IS 300 w manualu za 31.5k jeno, że ze stanów. Kurwa IS 300 w manuelu, to ja pierdole, jeżeli nie był mocno jebany to gdy ja szukałem to bym się nie zastanawiał tylko brał. Chociaż błyszczy się jak psu jaja, i o ile sam umyłem swoją komorę silnika, bo widok takiej ujebanej jakoś mnie odrzuca, to jednak jak widze auto do sprzedaży bez kurzu pod maską, to zawsze daje do myslenia xD
    daje linka: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-...tml#11422922b5
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 12-12-2018, 22:41

  2. #12647
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No musi być ze Stanów, bo tylko na USA szły manuale IS300. Logika żelazna, nigdy tego nie zrozumiem XD

    A na daily jakbym miał wybrać IS300 vs MX-5 NC to ja biorę Mazdę. Owszem, może blacha nie jest lepsza, ale dużo prostsze auto w obsłudze i tańsze, do tego lepiej się prowadzi, mniej pali, jest bardziej kompaktowe, a jak się zrobi ciepło, to i dach zdejmiesz. Cenowo też podobnie stoją, chociaż wtedy Mazda raczej 1.8, ale to i tak wystarcza, 2.0 nie jest jakimś demonem prędkości tak czy siak.

  3. Reklama
  4. #12648
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No musi być ze Stanów, bo tylko na USA szły manuale IS300. Logika żelazna, nigdy tego nie zrozumiem XD
    Nie wiedziałem, że manuele tylko na stany szły. Chcesz to bierz madziaka, dla mnie skreślona z tego powodu, że w dwie osoby cięzko pewnie wyjechać na wakacje, gdy bagaznik zajety przez zbiornik z lepszym powerem xD

  5. #12649
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pierdolę LPG w MX-5, ale tak czy siak wakacje w dwójkę to wyzwanie, bo kobiety mają niemiłą tendencję do brania walizek, które nie mieszczą się w tym bagażniku XD

  6. #12650
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Kurwa wlasnie mi sie przypomnialo w Ibizonsonie nie mialem zapasu i w Alfie tez nie ma bo wpierdolili tam jakies sbuwufery z tego calego BOSE czy cos takiego nwm kto to wymyslil bede musial se jakas dojazdowke wjebac do bagierka.

    Ale takim Lexem jak Cybuch dal to bym posmigal, ale u mnie nadal next target to Cadillac na wiosenke bedzie szukany chyba, ze Alfa sie bedzie pierdolic po katach to wtedy to nie.
    Balbym sie troche takiego Lexa bo ciezko czasem sprawdzic historie auta z EU, a co dopiero z USA podejrzewam jeszcze ciezej. Ale jakbys Cybuch kupil to dawaj na mityng torgowo samochodowy i robie Cie dizelkiem nawet pozwole wybrac czy chcesz dostac w pape od hiszpanskiego czy wloskiego rydwanu.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #12651
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    hiszpański temperament niemiecka technologia
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #12652
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    wiosną to ja was wszystkich porobię i na wstecznym

  9. #12653
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hiszpański temperament niemiecka technologia
    Jednym prostym zdaniem opisal najlepszy samochod wymyslony przez czlowieka.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #12654
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Sugerowanie, że IS300 w manualu nie zrobi jak chce hiszpanki i włoszki XD To byłby gwałt w wykonaniu małego, japońskiego peniska na gorących europejkach z południa.

  11. #12655
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiosną to ja was wszystkich porobię i na wstecznym
    Możesz siebie co najwyżej na ręcznym porobić Janek, może ci smutne myśli przejdą.

  12. #12656
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    [y]Mvd5bJbDFRE[/y]
    szykujcie dupy

  13. #12657
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale jakbys Cybuch kupil to dawaj na mityng torgowo samochodowy i robie Cie dizelkiem nawet pozwole wybrac czy chcesz dostac w pape od hiszpanskiego czy wloskiego rydwanu.
    Ja już mam nabyty jakiś czas temu dresowóz, nie planuje zmian oprócz delikatnego podniesienia mocy u siebie i ogarnięcia fury, bo do idealu brakuje. wy tam z południa afaik, wiec na szczescie nie bedziem sie scigac, tylko bede mogl se wypisywac bzdury w internecie

    co do
    Balbym sie troche takiego Lexa bo ciezko czasem sprawdzic historie auta z EU, a co dopiero z USA podejrzewam jeszcze ciezej.
    Jeden chuj. Sprawdzanie historii auta 15-20 letniego z EU czy nawet z polszy nie jest łatwe, bo nie w każdym kraju był już jakiś system do ewidencji szkód i/lub nie był publicznie dostępny, więc na aucie mogłabyć całka np. w 2007 roku, czyli w chuj czasu temu, nie było systemu gdzie to by mogłobyć zarejestrowane i tak se jeździ po dziś dzień ;)
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 13-12-2018, 00:21

  14. #12658
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wrzucał, bo jest leniwom mendom. Artur czekamy, tzn. ja se to zara na żywo oglądam, ale torg czeka z chujami w łapach, Maciek też.

    W ogóle to ja se przypomniałem prawilnie, że istnieje coś takiego jak MX-5 NC z twardym, elektrycznym dachem To chyba jest dobre auto na cały rok.

    Chociaż w sumie z miękkim też jest ok, kurwa, dlaczego japońskich aut z Japonii jest tak mało i ja je ogólnie znam, a codziennie wpadam na nowy pomysł? Przypomniałem se już o Foresterze, Priusie i teraz MX-5, już nie mówię o Accordzie VII czy jakimś totalnie bezawaryjnym Jazzie II. Ciągle mam tego IS300 z Zawiercia na tapecie, ale kurwa teraz ani czasu ani pogody ani dnia na oglądanie nie ma XD Fajnie.

    PS Jakby ktoś się interesował ocb w ogóle, to zdecydowałem, że przechodzę na japońszczyznę 100%, już jakiś czas temu miałem taki pomysł i trzeba to wdrożyć. Rdzo przybywaj, usterki spierdalajcie.

    PSS Jako weekendówkę za 2 latka sobie Aristo V300 kupuję, calluję już teraz, możecie robić screeny.
    Jak tam Michal juz Ci sie zmienilo, jaki nowy cel zamiast japonczykow bo 3 dni napalenia to chyba juz za dlugo jak na Ciebie?? @Mexeminor ; xD a nie widzialem jeszcze nowych propozycji xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #12659
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Chuj, nic mi się nie zmieniło, Japonia będzie kupowana tak o, od buta.

  16. #12660
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pewnie Avensis
    Taka Japonia xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •