Infinite Crisis to produkcja studia Turbine Entertainment (The Lord of the Rings Online, Asheron's Call). Gra wykorzystuje licencje DC Comics, dzięki czemu grywalnymi postaciami są znani i lubiani superbohaterowie.
Historia rozgrywa się w uniwersum DC Multiverse, które składa się z wielu planet, zamieszkiwanych przez różne wcielenia kultowych postaci. Przykładowo, na planecie Prime (Ziemia-0) mieszkają standardowi bohaterowie znani wszystkim z kart komiksów firmy DC Comics. Na Nightmare (Ziemia-43), opanowanej przez ciemność, również żyją kultowi herosi, jednak część z nich przeistoczyła się w mordercze istoty. Z kolei Mecha (Ziemia-44) zamieszkiwana jest przez mechanicznych superbohaterów, stworzonych przez Justice Consortium. Istnieje jeszcze kilka takich planet, w tym: Gaslight, Atomic i Arcane.
Rozgrywka w Infinite Crisis, podobnie jak w innych przedstawicielach gatunku MOBA (np. League of Legends), opiera się na starciach dwóch drużyn, złożonych z kilku graczy. Zabawa dodatkowo urozmaicana jest przez losowe zdarzenia, zazwyczaj mające postać kataklizmów. Zmieniają one nie tylko wygląd mapy, ale także wpływają na taktykę, zmuszając oba składy do obrania nowej strategii. Każda walka wpływa na miejsce zajmowane w światowych rankingach.
Produkcja pozwala wcielić się między innymi w: Batmana, Flasha, Catwoman, Jokera, Poison Ivy, Wonder Woman, Doomsday i wielu innych. Dysponują oni różnymi mocami, jednak charakteryzuje ich jedno – ogromna siła. Normalnym widokiem jest więc rzucanie samochodami czy przyciąganie przelatujących koło planety meteorytów.
Oprawę graficzną oparto na kreskówkowym stylu, a akcje obserwujemy z kamery umieszczonej nad polem walki, którą można jednak ustawiać sobie ręcznie.
copy-paste z gry-online.pl

Ktoś pogrywa?
Nagrałem z tego jeden odcinek więc jeśli ktoś chcę sprawdzić przed zainstalowaniem jak to wygląda to zapraszam.


Rejestracja:
Wspomagająca mnie w tej grze -> http://bit.ly/1n1J8DI
Normalna rejestacja -> https://www.infinitecrisis.com/en/account/registration

Zapraszam do dyskusji.