Reklama
Strona 646 z 664 PierwszaPierwsza ... 146546596636644645646647648656 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,676 do 9,690 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #9676
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwy głosować na cygana, już ma drugie miejsce wśród najlepszych kierowców października :pog

  2. #9677

    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    Krk
    Posty
    201
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    VAG robi po prostu piekne silniki i piekne oprogramowanie
    xD 95% oprogramowania dla VAGa robia hindusi przez rozne Tier 1 firmy.. rzadko ktory OEM robi oprogramowanie, a juz szczegolnie oprogramowanie sterownikow przez swoich ludzi. Pracowalem dla VAGa, FCA a teraz siedze w Volvo - wiec troche o oprogramowaniu u OEMach wiem ;)

    A swoja droga, moge zrobic male Q&A na temat ADASowych systemow w Volvo xD

  3. Reklama
  4. #9678
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj szulak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD 95% oprogramowania dla VAGa robia hindusi przez rozne Tier 1 firmy.. rzadko ktory OEM robi oprogramowanie, a juz szczegolnie oprogramowanie sterownikow przez swoich ludzi. Pracowalem dla VAGa, FCA a teraz siedze w Volvo - wiec troche o oprogramowaniu u OEMach wiem ;)

    A swoja droga, moge zrobic male Q&A na temat ADASowych systemow w Volvo xD
    jak masz coś ciekawego do napisania, to napisz, a nie jakieś teasery robisz.

    Also wielkie zaskoczenie - kod klepią pajety za jakieś śmieszne grosze. Stare, znałem. Co to jednak zmienia w tym, że VAGowskie silniki to złoto i mają bardzo przyjazne modom oprogramowanie?

  5. #9679

    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    Krk
    Posty
    201
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak masz coś ciekawego do napisania, to napisz, a nie jakieś teasery robisz.

    Also wielkie zaskoczenie - kod klepią pajety za jakieś śmieszne grosze. Stare, znałem. Co to jednak zmienia w tym, że VAGowskie silniki to złoto i mają bardzo przyjazne modom oprogramowanie?
    Nic, poza tym, ze te oprogramowanie nie robi VAG.

    Odnośnie ciekawszych rzeczy na temat ADASa - rzuć jakiś temat, co mogę wyjaśnić, opisać, jakiś proces etc :)

  6. #9680
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak masz coś ciekawego do napisania, to napisz, a nie jakieś teasery robisz.

    Also wielkie zaskoczenie - kod klepią pajety za jakieś śmieszne grosze. Stare, znałem. Co to jednak zmienia w tym, że VAGowskie silniki to złoto i mają bardzo przyjazne modom oprogramowanie?
    Ale co on ma ci powiedziec jak jedyne co on ma z softem wspolnego w tych autach to programowanie czy mapa ma sie na fulscreen odpalac czy tylko na polowke.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #9681

    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    Krk
    Posty
    201
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co on ma ci powiedziec jak jedyne co on ma z softem wspolnego w tych autach to programowanie czy mapa ma sie na fulscreen odpalac czy tylko na polowke.
    O, widzę ze kolega lepiej wie co robię w pracy :D ale spoko, nie ma co sie w sumie produkować.

  8. #9682
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Se fajnego przyszłościowego trupa upatrzyłem i chyba będzie brany bo tani, do tego combi to se będzie można fanty przewozić.
    https://www.otomoto.pl/oferta/tata-i...-ID6F18Y6.html

    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #9683
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Se fajnego przyszłościowego trupa upatrzyłem i chyba będzie brany bo tani, do tego combi to se będzie można fanty przewozić.
    https://www.otomoto.pl/oferta/tata-i...-ID6F18Y6.html

    za późno, wracam nim już na chatę, dałem 1800 i słoik ogórków konserwowych marki Rolnik

  10. #9684
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #9685
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jak sytuacja wygląda obecnie z Fordem Sierrą, jest jakiś popyt na nie obecnie? Ogólnie nie myślałem o zakupie żadnego samochodu ale przeglądając oferty natknąłem się na ofertę z okolicy no i musiałem zobaczyć. W oko wpadło mi to: https://www.olx.pl/d/oferta/ford-sie...on=observed_ad

    Zachowany jak na te lata dobrze, rdzy prawie że brak, progi i nadkola porobione, jedynie zostaje wymiana nadkola i kierunkowskazu, i lekko zapocony dyfer.
    Właściciel od 2005r, dodaje jakieś graty do niego ( nadkole prawe, jakieś lampki,alusy z forda itp.) cena o parę stówek do zbicia. Nie wiem czy się pchać w taki biznes żeby nie być stratnym ogólnie, ew. sam bym sobie go doprowadził do stanu bdb+ i odsprzedal z delikatnym zyskiem za jakiś czas, bądź zostawił dla siebie jako youngtier.

  12. #9686
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak tam pewnie jest cała podłoga w bitexie, a pod nim to już niewiele zostało. Do wymiany masz jeszcze zderzak i kto wie czy nie fartuch, bo dość szpetnie ten błotnik wgniotło.

    Jedynym plusem tego auta jest silnik, bo te 120 konne zawsze były chodliwe, bo to gówno się dobrze upalało pod Tesco. Nie zmienia to faktu, że obecnie nikt już tego parcha do upalania nie weźmie, bo lepsze jest E36 albo E46.

    Popyt na zwykłe Ściery, jeszcze po jakimś dziadku-grzybie, który pewnie zajebał tam w chuj zaprawek i patentów, blacharkę oddał do Stacha do stodoły, jest praktycznie nieistniejący. Może za kilka lat za to dostaniesz z 6 koła, ale to niewarto nawet inwestować. Jeśli auto ma cię cieszyć i chętnie zakurwisz nim parę bączurów pod cmentarzem, to jak najbardziej i do tego to auto jest całkiem spoko. W innym wypadku odpuść.

  13. #9687
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tam pewnie jest cała podłoga w bitexie, a pod nim to już niewiele zostało. Do wymiany masz jeszcze zderzak i kto wie czy nie fartuch, bo dość szpetnie ten błotnik wgniotło.

    Jedynym plusem tego auta jest silnik, bo te 120 konne zawsze były chodliwe, bo to gówno się dobrze upalało pod Tesco. Nie zmienia to faktu, że obecnie nikt już tego parcha do upalania nie weźmie, bo lepsze jest E36 albo E46.

    Popyt na zwykłe Ściery, jeszcze po jakimś dziadku-grzybie, który pewnie zajebał tam w chuj zaprawek i patentów, blacharkę oddał do Stacha do stodoły, jest praktycznie nieistniejący. Może za kilka lat za to dostaniesz z 6 koła, ale to niewarto nawet inwestować. Jeśli auto ma cię cieszyć i chętnie zakurwisz nim parę bączurów pod cmentarzem, to jak najbardziej i do tego to auto jest całkiem spoko. W innym wypadku odpuść.
    I właśnie jest dylemat co robić, jest ich naprawdę coraz mniej na aukcjach, a na drogach to nie pamiętam żeby go widział/ strach o tę podgłoge jest, może być na bitexie, ale jak to miał bym sprawdzić? ;/ bo one dosłownie wygniły te fordy z tych lat. Progi i nadkola są porobione bo właściciel mówił, jedynie zostaje wymiana tego błotnika i kierunkowskazu, a z tego co patrzyłem to fartuch nie powinien być naruszony, żadnych śladów odkształceń pod maska. Trochę się napaliłem a to bardzo źle, bo tak myślę ze od zawsze mi się ten model podobał żeby nim się powozić (nie na daily), i może jakiś zlocik co jakiś czas, a przez długi okres może tego nie być w okolicy z szyberdachem i silnikiem, cena niby spoko bo 3.7k ale nie chciał bym się go np za rok czy dwa pozbywać za 1zł/kg.
    Widziałem też z Rybnka jednego na olx, blisko mnie dosłownie na żółtych tablicach za cos ponad 10k z pognitymi progami itp XD

  14. #9688
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Za 4k tego chrupka i ty chcesz do chłopa jechać i podłogę sprawdzać, Ciebie do reszty popierdoliło?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #9689
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za 4k tego chrupka i ty chcesz do chłopa jechać i podłogę sprawdzać, Ciebie do reszty popierdoliło?
    Dla mnie np 4k to nie jest mało, lepiej sprawdzić przed, niż brać w ciemno. Wiadomo za taką kase się nie lata po kanałach i z miernikiem, ale zerknąć pod samochód warto prawda?

  16. #9690
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czy maserati grecale to lepsze stelvio?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •