Reklama
Strona 625 z 664 PierwszaPierwsza ... 125525575615623624625626627635 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,361 do 9,375 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #9361
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Sonka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W przypadku tego auta, regeneracja i naprawa układu klimatyzacji podejrzewam, że przewyższy jego wartość.
    No i? Kappa to zajebiste auto, przedlifty miał genialne blachy, w ogóle to nie rdzewieje, jest wygodne, ładne, bardzo solidne jak na starego Włocha. Idealny youngtimer z niskimi kosztami utrzymania z potencjałem na wzrost wartości w ciągu kilku lat. Jeśli ma ładny egzemplarz, to warto, jak nie, to ja bym w ogóle pojebał klimę i szukał lepszej Kappy, bo zgaduję, że to auto nie jest przypadkowe i chciał je mieć.

  2. #9362

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,101
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Po taniości można wstawić nowy, uniwersalny kompresor 800 zł, dorobić mocowanie 200 zł, zmierzyć i wymienić pasek 50 zł i będzie hulać.


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  3. Reklama
  4. #9363
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    klimatyzacja? komu to potrzebne

  5. #9364
    Avatar Weekendowiec100
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    KK
    Posty
    1,304
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Właśnie facebooka nie mam od paru lat (tak to bym tam na grupkach pytał od razu), a nim się na kolejnym forum zarejestruję to uznałem że tu zapytam, może ktoś ogarnia jakieś sensowne katalogi części dla Włochów, bo jak miałem wcześniej beemkę to tam wszystko się dało łatwiutko ustalić.


    A auto w sumie trochę przypadkowe dobry ziomek mi sprzedał za pół darmo bo się przeprowadził do miasta i kupił mniejsze autko + kata z kappy mu zajebali więc się pozbywał, a ja swojej bejcy też się pozbyłem i kupiłem za grosze na kilka miesięcy aż nie znajdę sensownej e34 Ale już zdążyłem kapiszona polubić a priorytety w życiu mi się trochę zmieniły i nie mam czasu jeździć oglądać gruzów które jeszcze w 99% przypadków są kilkaset kilometrów ode mnie xd

  6. #9365
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    fajna taka kappa, myślałem ostatnio żeby sobie kupić
    wjechał mi w głowę mocny mexeminor i chce mi się takich starych ciekawych gratów, koniecznie włoskie albo francuskie

  7. #9366
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajna taka kappa, myślałem ostatnio żeby sobie kupić
    wjechał mi w głowę mocny mexeminor i chce mi się takich starych ciekawych gratów, koniecznie włoskie albo francuskie
    tylko multipla skurwysynu.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #9367
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko multipla skurwysynu.
    a to wiadomo, ktoregos dnia kupie multiple i wloze tam jakies fiatowskie 2.0 turbo

  9. #9368
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to wiadomo, ktoregos dnia kupie multiple i wloze tam jakies fiatowskie 2.0 turbo
    niedużo ich zostało na całą polske
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #9369
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajna taka kappa, myślałem ostatnio żeby sobie kupić
    wjechał mi w głowę mocny mexeminor i chce mi się takich starych ciekawych gratów, koniecznie włoskie albo francuskie
    Szacunek ode mn dla cb Wojtek.

    Kupuj jakieś 605 na wypasie albo Safrane. Nic ci nie dostarczy takich emocji jak te gruzy, ale jak już je ogarniesz, to odwdzięczają się kosmicznym komfortem.

  11. #9370
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szacunek ode mn dla cb Wojtek.

    Kupuj jakieś 605 na wypasie albo Safrane. Nic ci nie dostarczy takich emocji jak te gruzy, ale jak już je ogarniesz, to odwdzięczają się kosmicznym komfortem.
    ja pierdole
    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...-ID6DtveH.html

  12. #9371
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fuego zawsze spoko, ale popatrz to
    https://www.olx.pl/d/oferta/renault-...tml#9be7fec05a
    i to u nas jest. Stoi długo, bo to kurwa Safrane Ph1 za 13k, ale pewnie chłop zejdzie mocno z ceny. Fantastyczne auto, jeśli ten swap skrzyni został zrobiony dobrze, to będzie to fajnie zapierdalać i wyglądać i w ogóle jest super ekstra furka.

  13. #9372

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,101
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Mexeminor ;

    Pytanko, czy kiedykolwiek jeździłeś jakimś współczesnym samochodem? Mam na myśli tak 2015+? Imo za mocno się wzniecasz tymi parchami. Francuzy rozumiem jakiś tam komfort, sam latałem renault laguna I. Miałem też kilka innych francuzów. Potem jakieś E46 i obecnie mam Superba 2017 i kilka Octavii 2015-2018. I te stare paździerze to jak sobie przypomnę to ja nie wiem czemu się tym kurestwem zachwycałem. I nie wiem czemu ty się zachwycasz.


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  14. #9373
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,418
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    bo jestesmy biedni

  15. #9374
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ehhh ale wiadomo ze na daily taki superb zjada kazdego starego grata
    ale fajnie miec jakiegos starocia i do takiego wskoczyc jak przyjemna pogoda

  16. #9375
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Sonka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Mexeminor ;

    Pytanko, czy kiedykolwiek jeździłeś jakimś współczesnym samochodem? Mam na myśli tak 2015+? Imo za mocno się wzniecasz tymi parchami. Francuzy rozumiem jakiś tam komfort, sam latałem renault laguna I. Miałem też kilka innych francuzów. Potem jakieś E46 i obecnie mam Superba 2017 i kilka Octavii 2015-2018. I te stare paździerze to jak sobie przypomnę to ja nie wiem czemu się tym kurestwem zachwycałem. I nie wiem czemu ty się zachwycasz.
    Nie, wyznaję filozofię graciarstwa totalnego, które zabrania mi wsiadania do auta nowszych niż 2005 rok. Jak ojciec kupił Paska B7, to jeszcze nie żyłem w ten sposób, ale do dzisiaj pokutuję za jeżdżenie autem z 2011 roku. Teraz będę dostawał służbowe auto i specjalnie im mówię, że niech mi jakiegoś parcha kupią zamiast nowej Skody, bo kurwa zabrania mi tego styl życia. No i w ten oto sposób zaraz odbieram Atu Plusa w LPG i zgnitymi dołami drzwi (podciągi na miejscu! Halo halo, funkiel nówka!).

    Tak było, nie zmyślam.

    PS Stare auta są zajebiste, tak samo jak i nowe, ale ich funkcje są zupełnie inne w moim wypadku. Niektórzy jeżdżą starymi parchami, bo muszą. Ja nimi jeżdżę i się nimi podniecam, bo lubię i bo mogę. Wolę wydać 20k na 20 letnie MX-5 NB niż próbować za 30k kupować 8 letnie Renault Clio czy Hyundaia i30, bo chcę mieć coś z posiadania i jeżdżenia takim autem, a nie tylko wozić dupę z A do B (do tego teraz mam Cinquecento, ale jak wpadnie służbowe, to wiadomo, Cintol będzie se stał i będę se go pieścił, bo jest kurwa genialny i uwielbiam nim jeździć nie mniej niż kabrioletem).

    PS2 Ale bym se kupił takiego Poloneza parcha jebanego, kuuuurwa mać. Albo jakieś inne gówno, np. pierdolone Twingo jedynkę, które jest ostatecznym autem miejskim. Boże kochany, jak ja bym to wszystko chciał mieć, ale nie mam gdzie trzymać tego chujstwa, ehhhh.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •