Reklama
Strona 596 z 664 PierwszaPierwsza ... 96496546586594595596597598606646 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,926 do 8,940 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #8926
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w ogóle od kiedy jeżdżę kioskiem i prowadzę firmę
    heh, a jeszcze 2 lata temu jak mówiłem, że w aucie najwazniejsza jest niezawodność to wawik darł pysk

    "JEBANI KRAWACIARZE, AUTEM BANKU JEŻDŻĄ, CHUJA SIĘ ZNAJĄ I PIERDOLĄ, AUTO MUSI MIEC DUSZE I JEBAC SIE CO NAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU ZEBY MOC SOBIE DLA RELAKSU Z PIWKIEM W RENKU GRZEBNONC!!!!"

  2. #8927
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    heh, a jeszcze 2 lata temu jak mówiłem, że w aucie najwazniejsza jest niezawodność to wawik darł pysk

    "JEBANI KRAWACIARZE, AUTEM BANKU JEŻDŻĄ, CHUJA SIĘ ZNAJĄ I PIERDOLĄ, AUTO MUSI MIEC DUSZE I JEBAC SIE CO NAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU ZEBY MOC SOBIE DLA RELAKSU Z PIWKIEM W RENKU GRZEBNONC!!!!"
    Nikt cie nie slucha bo twoje pierdolenie to znowu jest przesada i pierdolenie w druga strone
    No i jestes typem, ktory traktuje auto jak agd a nie jakies hobby i nie odczuwa przyjemnosci z jazdy wiec ci jeden chuj czy se wypozyczysz toyote chr jakas zjebana czy pasata nie zwracasz uwagi na bryle auta, jego wykonczenie i zreszta ogolnie to jest takie pierdolenie co ty mowisz xD Jedynie z perspektywy finansowej ma to jakikolwiek sens.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #8928
    Boruciarz

    Domyślny

    no ta, tylko ze wszystkie sie pierdolą teraz tak samo i nie ma kurwa od tego wyjatku i zaden kurwa mex tego nie zmieni jak powie ze nowe tojotki sie nie pierdolą bo on tego nie wie.
    to ja wam powiem. wszystkie nowe samochody teraz sie pierdolą tak samo. wiec skoro tak jest, to juz kurwa lepiej wybrac ten, ktory sie podoba wizaulnie bardziej, ma wiecej gadzetow czy nwaet chuj wie czego.
    po prsotu wybor jakiejs jebanej skody albo vw to jest ta sama niezawodnosc co jakas alfa czy cytrołen jebany, ale umowmy sie co jest kurwa ladniejsze, szybsze, sprawia wiecej przyjemnosci itd.

  5. #8929
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nikt cie nie slucha bo twoje pierdolenie to znowu jest przesada i pierdolenie w druga strone
    No i jestes typem, ktory traktuje auto jak agd a nie jakies hobby i nie odczuwa przyjemnosci z jazdy wiec ci jeden chuj czy se wypozyczysz toyote chr jakas zjebana czy pasata nie zwracasz uwagi na bryle auta, jego wykonczenie i zreszta ogolnie to jest takie pierdolenie co ty mowisz xD Jedynie z perspektywy finansowej ma to jakikolwiek sens.
    dobrze, że tutaj sami znawcy i pasjonaci, gdzie jeden pierdoli, że e36 wygląda lepiej od panamery, a drugi jest jebaną chorągiewką i kurwił na diesle i alfy, a teraz jest największym miłośnikiem xD
    to już lepiej miec chłut i traktować auto jak pralkę, poza tym nie jest mi wszystko jedno, a właśnie dzięku temu mogę być obiektywny, a nie jak pierdolenie tutaj

    gdzie taki jaxi będzie pierdolił jak to multipla najlepsza i idioryzmem jest brać autko w lizing, ale chłopaki polećcie coś szybkiego za 70k

  6. #8930
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    a "miłośnicy adrenaliny i wgniatania w fotel" to są biedne dorosłe dzieci, którym starzy skąpili kasy na wesołe miasteczko
    większość z tego wyrasta po przejechaniu się 2x kolejką górską

  7. #8931
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobrze, że tutaj sami znawcy i pasjonaci, gdzie jeden pierdoli, że e36 wygląda lepiej od panamery, a drugi jest jebaną chorągiewką i kurwił na diesle i alfy, a teraz jest największym miłośnikiem xD
    to już lepiej miec chłut i traktować auto jak pralkę, poza tym nie jest mi wszystko jedno, a właśnie dzięku temu mogę być obiektywny, a nie jak pierdolenie tutaj

    gdzie taki jaxi będzie pierdolił jak to multipla najlepsza i idioryzmem jest brać autko w lizing, ale chłopaki polećcie coś szybkiego za 70k
    Ale kto kurwil na diesle i alfy? xD Chyba tutaj takiego nie bylo xD A, ze e36 wyglada lepiej od panamery (jak wszystko) to nie jest opinia tylko fakt.

    I nikt nie mowi, ze nie jest lepiej bo jest. Tylko temu wlasnie sie w tym dziale nie odnajdujesz bo kurwa nie rozumiesz o czym my rozmawiamy, zbyt skomplikowane to jest dla ciebie do chuja? xD Ty wchodzisz w temat pasjonatuw hodowli chrabonszcza amerykanskiego i wpierdalasz sie mowiac, ze buuu po co to hodujecie jak to nie ma sensu zal strata pieniedzy co wy robicie omgggggg.

    No debila z siebie robisz rudy pokrutce, pozdrawiam i smacznej kawuni zycze
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #8932
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    xddddd, samochodziarstwo = hiv

  9. #8933
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdzie taki jaxi będzie pierdolił jak to multipla najlepsza i idioryzmem jest brać autko w lizing, ale chłopaki polećcie coś szybkiego za 70k
    ale pierdolisz
    tak, multipla jest najlepszym samochodem w swojej klasie i cenie i nic tego nie zmieni
    idiotyzmem jest brac auto w lizing w sytuacji jaka opisalem, czyli tak naprawde gdy nie jest mi to potrzebne, dlatego raczej bylo to pytanie dla zaspokojenia ciekawosci
    nigdzie nie pytalem o polecenie auta pzdr

  10. #8934
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    heh, a jeszcze 2 lata temu jak mówiłem, że w aucie najwazniejsza jest niezawodność to wawik darł pysk

    "JEBANI KRAWACIARZE, AUTEM BANKU JEŻDŻĄ, CHUJA SIĘ ZNAJĄ I PIERDOLĄ, AUTO MUSI MIEC DUSZE I JEBAC SIE CO NAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU ZEBY MOC SOBIE DLA RELAKSU Z PIWKIEM W RENKU GRZEBNONC!!!!"

    nigdy tak nie mówiłem, nigdy nie twierdziłem że auto ma mieć dusze, owszem jeździłem se np a6c5 2.8v6 i wziąłem ją bardziej ze względu na to że była od mojego przyjaciela mechanika, i fajnie się jeździło czymś z odrobiną mocy, jarałem subaryną sti mojego znajomego, i dzisiaj też bym pewnie się nią jarał ale kurwa no ja nigdy nie byłem fanem aut i zawsze skłaniałem się ku niezawodności i pewności dojechania do celu niż używania starego gówna tylko nie było mnie stać wtedy na takie frykasy jak kilkuletnie auto. W sumie to nadal mnie nie stać, stąd leasing i se wrzucam w koszty i jest zajebiście

    Także pojebało sie coś dla cb rudy

  11. #8935
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @jaxi ; za 50k coś świeżego i w benzynie? Pierwsza myśl - Laguna III. Za niecałe 40k kupujesz auto z 2014 roku, polskie salony, chuje muje. Wszystko co trzeba ma, z telefonem się łączy, japoński niezawodny silnik ma, z gazem popracuje, dupne w chuj jest (nawet liftback jest pojemny, bo w końcu liftback), całkiem ładne, wygodne, nie rdzewieje itp. itd.
    No świetne auto, jedynym minusem jeśli chcesz mocy jest fakt 140 koni i wolnossak. Można kupić 2012 rok z 2.0T (chyba to był ostatni, albo 2013) za około 30k i też gituwa, ale to już parę lat starsze.

    Do 50k naprawdę ciężko coś świeższego i naprawdę lepszego kupić. Można jeszcze Cytrynę C5 ogarniać, też do 2014 czy 2015 roku ją robili, ale tam te jebane 1.6 THP, trudno nowsze znaleźć z niezawodnym 2.0, ale można szukać, też bdb. To samo Pug 508.

    VAGa to tak średnio, chociaż TSI mają dynamikę i DSG se można wziąć. W sumie Octavia w kombi z rocznika 2015/6 też wpadnie jak złoto do 50k, będzie miała 1.4 TSI i DSG i przebieg do 100k też się może trafi. No ale to już jest 50k, a nie 35k jak za Lagunę, to trzeba mieć na uwadzę.

    Japońskie to Avensis z końcówki produkcji z jakąś benzyną pod maską, też bdb, ale znowu drogi. Tak samo Civic kombi, fajny ale drogi, jak to Honda. Ja bym dał spokój, bo po prostu Laguna czy nawet Octavia wypadają dużo lepiej i taniej.

  12. #8936
    Boruciarz

    Domyślny

    chlopp moowi o nowym samochodzie a ten mu sie wpierdala z siedmioletnim parchlem z przebiegiem 150k
    ekspert

  13. #8937
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Maciek, Wojtek pytał o auto do 50k, nie nowe auto do 50k. Czytaj kurwiszonie, bo zara będę strzelał jak bahaterowie twoich titlesów torgowicowych do pewnej rasy ludzkiej cechującej się przedsiębiorczością.

  14. #8938
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nie strasz kurwa bo jak się odpalę zaraz to się znowu obrazisz
    za chude witki masz typku żeby tu na kogokolwiek głos podnosić i jakieś roszczenia mieć

  15. #8939
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeżdżę skoda fabia 3 z 2015 roku 110km z DSG przebieg miał 49k, samochód z Szwajcarii znajomy mi licytował ja wybierałem co ma licytować. Mój wybór padł na Skodę. Na motoryzacji się nie znam ale raczej skoda będzie tania w utrzymaniu, do tego moja ma pikowane fotele, grzanie przednich, klima automatyczna, panoramiczny dach i webasto oryginalne.
    Generalnie wyglada w środku ładnie, jak na ten segment i porównując do aut z otomoto to ciężko było znaleźć podobna z takim wyposażeniem.

    Kupiłem ja ponad rok temu kosztowała mnie ok. 33k pln

  16. #8940
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie strasz kurwa bo jak się odpalę zaraz to się znowu obrazisz
    za chude witki masz typku żeby tu na kogokolwiek głos podnosić i jakieś roszczenia mieć
    Zawsze warna dać mogę dać, to moja jedyna linia obrony, ale za to skuteczna

    Cytuj Atakowany Panek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżdżę skoda fabia 3 z 2015 roku 110km z DSG przebieg miał 49k, samochód z Szwajcarii znajomy mi licytował ja wybierałem co ma licytować. Mój wybór padł na Skodę. Na motoryzacji się nie znam ale raczej skoda będzie tania w utrzymaniu, do tego moja ma pikowane fotele, grzanie przednich, klima automatyczna, panoramiczny dach i webasto oryginalne.
    Generalnie wyglada w środku ładnie, jak na ten segment i porównując do aut z otomoto to ciężko było znaleźć podobna z takim wyposażeniem.

    Kupiłem ja ponad rok temu kosztowała mnie ok. 33k pln
    W chuj dobra cena, u nas takie ~4 latki chodzą po ponad 40k.

    Ona była bita, że tak tanio?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •