Reklama
Strona 552 z 664 PierwszaPierwsza ... 52452502542550551552553554562602652 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,266 do 8,280 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #8266
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie, jak kupiłem auto i ma opłacone ubezpieczenie do końca roku przez poprzedniego właściciela to mogę sobie normalnie jeździć, czy lepiej już teraz ubezpieczyć na siebie?

  2. #8267
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W218 jest takim odświeżony w219, ale mi się nie podoba ;/
    219>218
    I temu się nie da zaprzeczyć

  3. Reklama
  4. #8268
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, jak kupiłem auto i ma opłacone ubezpieczenie do końca roku przez poprzedniego właściciela to mogę sobie normalnie jeździć, czy lepiej już teraz ubezpieczyć na siebie?
    Jeździsz
    Mam nadzieję, że pomogłem
    Pzdr

  5. #8269
    Avatar Thrawn
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    232
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, jak kupiłem auto i ma opłacone ubezpieczenie do końca roku przez poprzedniego właściciela to mogę sobie normalnie jeździć, czy lepiej już teraz ubezpieczyć na siebie?
    Możesz, przy czym sugeruję zgłosić to do ubezpieczyciela i upewnić się że nie będzie robić rekalkulacji stawki i kazać Ci niczego dopłacać bo ma takie prawo.

  6. #8270
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Z opłatami wyjdzie 38k, naprawa od 2.5 do 4.5k PLN pewnie. Wszystkie filtry, płyny, oleje i świece to koszt 700zl przy dobrych zniżkach intercarsie. Podpuscilem chłopaków na grupie cls, że mam ofertę kupna takiego za 70k z regenerowanym automatem i pytanie czy się opłaca, to wszyscy zgodnie powiedzieli, że tanio. Za te 65-70 go ojebie i pietnastak w kieszeni lekkim chujem
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  7. #8271
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Exe strasznie tanio auta sprowadzasz. Ja to jak obserwowałem japońskie aukcje to troche drogie te wozy chociaż niektóre mają na prawde niskie przebiegi i to byłby jedyny powód dla którego warto sprowadzić.

  8. #8272
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To tez nie jest tak, ze od razu takie fury znalazłem. Pierwsze auto kupiłem tam prawie 2 lata temu. Później nie kupowałem, bo nie miałem kasy, ale przeglądałem oferty przynajmniej raz w tygodniu.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  9. #8273

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    143
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Siemanko. Jako że mam prawko od czerwca a od sierpnia samochód potrzebuje kupić dobrą kamerkę do samochodu. Polecicie coś do max 200zł? Z góry dzięki za pomoc.

  10. #8274
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Viofo może jakieś złapiesz w tej cenie

  11. #8275
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Airmatic już prawie naprawiony. Jutro jeszcze trzeba sprawdzić wtyczkę zaworu spustowego/ew. wymienić zawór i będzie śmigał.



    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  12. #8276
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ładne to to ile czujnik lakieru pokazuje micronów tak z ciekawości spytam?

    Volvo już odebrane od mechanika gdbym cofnął czas nie kupowałbym e36 tylko kupiłbym jakieś s60 z 2.3 t5 i to modził, genialne auto naprawione odma, hamulce, zmieniony olej wraz z płukaniem silnika.
    Ogólnie jak olej mi ściekał z na kolektory wydechowe to on kiedyś wyparuje czy mam wdychać ten smród do końca życia tego auta?

  13. #8277
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie ma dostepu zeby to jakas szmatka przetrzec? Generalnie kiedys wyparuje

  14. #8278
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Muszę go umyć, bo nawet na zdjęciu widać, że krople deszczu stoją na starym kurzu, ale tam gdzie czyściłem to było 140-160 i prawy błotnik 260 w jednym miejscu. Jednak nie mogę tam dobrej powierzchni pod miernik znaleźć, a obok gdzie jest płasko jest już norma.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #8279
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,399
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    super autko gratulacje opierdol z zyskiem;]

    co polecacie na zmatowiałe lampy, jak się do tego zabrać? (nie mam mechanicznych sprzętów)

  16. #8280
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    super autko gratulacje opierdol z zyskiem;]

    co polecacie na zmatowiałe lampy, jak się do tego zabrać? (nie mam mechanicznych sprzętów)
    Zależy jak zmatowiałe. Papiery wodne od 500 lub od 800, zależy jak mocno zdegradowane. Lecisz lewo prawo góra dół na przemian każdym papierem 800,1000,1200,1500,2000,2500 aż zatrzesz kolejnymi papierami rysy po poprzednich. Cały czas płuczesz papiery i dopryskujesz wodę na lampy. Na to później bezbarwny dwuskładnikowy z utwardzaczem. Taki zwykły bezbarwny ze szpreja może być zbyt mało wytrzymały i lampy będą żółknąć dalej. Są takie wynalazki jak ten:

    MOTIP LAKIER SPRAY BEZBARWNY 2k Z UTWARDZACZEM !!! 7807309002 - Allegro.pl

    ale nie testowałem. Jakbyś jednak miał skądś maszynę to kończysz na papierze 3000, pasta mocno ścierna na twardej gąbce, potem finishowa na miękkiej i na to powłoka kwarcowa/ceramika/wosk. Jak wosk to musisz co miesiąc sobie odświeżyć. Ogólnie robota papierkami na kilka godzin albo i lepiej jak chcesz dokładnie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: Wczoraj, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •