Reklama
Strona 270 z 664 PierwszaPierwsza ... 170220260268269270271272280320370 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,036 do 4,050 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #4036
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ktoś z was orientuje się jak nasza policja reaguje na timery do turbiny? Bo zastanawiam się poważnie nad montażem takowego.
    Chodzi o taki timer ktory powoduje ze po wyjściu i zamknięciu auta silnik pracuje jeszcze ustalony czas? (30sek-2min)?

    Nie widze powodów zeby policja miała cokolwiek do powiedzonka w tej sprawie, równie dobrze mogliby przypierdalac sie o webasto

    #dla bezpieczeństwa mozesz ustawić minute czasu, ponieważ wykroczeniem jest z tego co kojarzę postój pojazdu z włączonym silnikiem ponad minute, jako ciekawostkę dodam odśnieżanie auta z włączonym silnikiem jest nielegalne xD a kto odśnieża na zgaszonym? XD
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 25-03-2016, 20:58

  2. #4037
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi o taki timer ktory powoduje ze po wyjściu i zamknięciu auta silnik pracuje jeszcze ustalony czas? (30sek-2min)?

    Nie widze powodów zeby policja miała cokolwiek do powiedzonka w tej sprawie, równie dobrze mogliby przypierdalac sie o webasto

    #dla bezpieczeństwa mozesz ustawić minute czasu, ponieważ wykroczeniem jest z tego co kojarzę postój pojazdu z włączonym silnikiem ponad minute, jako ciekawostkę dodam odśnieżanie auta z włączonym silnikiem jest nielegalne xD a kto odśnieża na zgaszonym? XD
    Tak dokładnie o to mi chodzi :) Kwestii czasu akurat ani trochę się nie obawiam. Obawy mam co do ich reakcji na to że samochód który pracuje jest pusty.

  3. Reklama
  4. #4038
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to racja, ale wiadomo że człowiek patrzy żeby jak najmniej wyszło. Tak, cieknie z moich obserwacji z chłodnicy. Napelnialem plyn w sumie 4 razy już i po przejechaniu się płyn znika.
    Jak ubywa płyn z chłodnicy to pierwsze co to patrzy się czy nie wycieka gdzieś, a nie podejrzewa się uszczelkę pod głowicą :P

  5. #4039

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Byłem u mechanika i zdiagnozował, że siadła pompa wody. Co o tym sądzicie? Czy mogło to być przyczyną pobierania takich ilości płynu do chłodnicy?

  6. #4040
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam taki sam problem w swojej korsie. Silnik ma ogromne cisnienie i nawet na zimnym jak odkrece korek z plynem chlodniczym to mi wybucha i rozlewa ten plyn. Druga rzecz, na zimnym czesto mi nie chce zapalic, a jak zapali to obroty spadaja ponizej 500 i sie dusi. Jestem prawie pewien ze to cos z glowica, maslo tez jest w oleju + z plynu chlodniczego robi sie taka "kawa". Z rury leci bialy dym i ogolnie jest kiepsko ;p.

    Teraz mam taki dylemat, lepiej zaplacic za rozbior silnika i zobaczyc czy to uszczelka? Czy juz lepiej kupic nowy silnik i go wsadzic? Bo jak nie uszczelka to co to moze byc? Peknieta glowica?

  7. #4041

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To mi autko pali, że aż miło (odpukac niemalowane). Wentylator się uspokoił, zobaczymy tylko jak będzie po wymianie pompy wody. Czy dalej będzie zarlo plyn, czy nie. Masła pod korkiem nie mam.

  8. #4042
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam taki sam problem w swojej korsie. Silnik ma ogromne cisnienie i nawet na zimnym jak odkrece korek z plynem chlodniczym to mi wybucha i rozlewa ten plyn. Druga rzecz, na zimnym czesto mi nie chce zapalic, a jak zapali to obroty spadaja ponizej 500 i sie dusi. Jestem prawie pewien ze to cos z glowica, maslo tez jest w oleju + z plynu chlodniczego robi sie taka "kawa". Z rury leci bialy dym i ogolnie jest kiepsko ;p.

    Teraz mam taki dylemat, lepiej zaplacic za rozbior silnika i zobaczyc czy to uszczelka? Czy juz lepiej kupic nowy silnik i go wsadzic? Bo jak nie uszczelka to co to moze byc? Peknieta glowica?
    To uszczelka. Ciśnienie płynu chłodniczego będzie się zwiększać i zwiększać aż Ci rozwali gumowe węże z płynem od chłodnicy. Wtedy staniesz na środku trasy i tylko laweta ci zostanie.

  9. #4043
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To mi autko pali, że aż miło (odpukac niemalowane). Wentylator się uspokoił, zobaczymy tylko jak będzie po wymianie pompy wody. Czy dalej będzie zarlo plyn, czy nie. Masła pod korkiem nie mam.
    To masz wyciek płynu w końcu, czy silnik to wpieprza? Razem z pompą wody będziesz wymieniał też rozrząd?

    Teraz mam taki dylemat, lepiej zaplacic za rozbior silnika i zobaczyc czy to uszczelka? Czy juz lepiej kupic nowy silnik i go wsadzic? Bo jak nie uszczelka to co to moze byc? Peknieta glowica?
    Ja nigdy nie byłem zwolenników kupowania nowych silników jak stary dało się jeszcze uratować, ale jak głowica pękła to nic nie zrobisz. Ja bym rozebrał i zobaczył czy nie wystarczy wymienić samej uszczelki
    Ostatnio zmieniony przez Murzin : 26-03-2016, 21:57

  10. #4044
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    https://www.facebook.com/AutazNiemieccom/?fref=ts korzystał ktoś albo jakiś wasz znajomy z ich usług? oglądałem chyba wszystkie ich filmy z zakupu i wydają się ok, co prawda wiekszość auta dość drogo, ale czasami zdarzają się perełki. Wiadomo dobre auto kosztuje tymbardziej bezwypadkowe i serwisowane.


    co prawda byłem zainteresowany usługami auto bawaria ale oni to tylko bmw i znalezienie tego co ja chce (e90) nie jest takie latwe tymbardziej przy dzisiejszym kursie euro, więc rozszerzyłem zakres poszukiwań o Insignie, Astrę IV i Focusa III wszystko w jak najlepszym wyposażeniu i dieslu do 2.0 ~160KM
    Ostatnio zmieniony przez ~Qacper~ : 28-03-2016, 01:03

  11. #4045
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj ~Qacper~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co prawda byłem zainteresowany usługami auto bawaria ale oni to tylko bmw i znalezienie tego co ja chce (e90) nie jest takie latwe tymbardziej przy dzisiejszym kursie euro, więc rozszerzyłem zakres poszukiwań o Insignie, Astrę IV i Focusa III wszystko w jak najlepszym wyposażeniu i dieslu do 2.0 ~160KM
    czemu w poszukiwaniach zestawiasz z e90 takie auta jak insignia, astra, focus?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #4046
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie bierz insygni co prawda bardzo ładne ale lądują na lawetach, szrot.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #4047
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ~Qacper~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.facebook.com/AutazNiemieccom/?fref=ts korzystał ktoś albo jakiś wasz znajomy z ich usług? oglądałem chyba wszystkie ich filmy z zakupu i wydają się ok, co prawda wiekszość auta dość drogo, ale czasami zdarzają się perełki. Wiadomo dobre auto kosztuje tymbardziej bezwypadkowe i serwisowane.


    co prawda byłem zainteresowany usługami auto bawaria ale oni to tylko bmw i znalezienie tego co ja chce (e90) nie jest takie latwe tymbardziej przy dzisiejszym kursie euro, więc rozszerzyłem zakres poszukiwań o Insignie, Astrę IV i Focusa III wszystko w jak najlepszym wyposażeniu i dieslu do 2.0 ~160KM
    Też podbijam pytanko, bo z filmów wszystko ładnie i pięknie.

  14. #4048
    Mexeminor

    Domyślny

    Insignia to jest kibel jak chuj, przecież to rdzewiało już na lawecie do salonu. Do tego masa usterek elektryki. Dobre w tym aucie są tylko design i silniki, ale chyba też nie wszystkie, nie powiem, bo nie wiem do końca.

  15. #4049
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Insygnia Spoko auto wszystko fajnie. Ale tylko z Salonu ;] używane to loteria fajnie chodzi jak chodzi jak się popsuje to niektóre części kosztują w tysiącach
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #4050
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nawet w tym filmie mowia, ze auto od turasa... xD Nie mowie ze to zle, tak jak gosciu mowi, ze wszystko bylo serwisowane do samego konca w aso i auto igla to spoko.

    #obejzalem ich drugi filmik i wygladaja troche na przekretasow (z tym oplem)
    'Auto prawdopdoobnie malowane mialo tylny zderzak i drzwi pasazera, mowie prawdopodobnie bo nie jestesmy do konca pewni poniewaz na oko nie widac roznicy a miernik pokazuje troszke zawyzowane wartosci, co po za tym, no na pewno jest bezwypadkowe" Czyli dobrze wiedza co sie odjebalo, ale musza walnac jakas scieme ze tutaj leciutko przetarte na parkingu prawda, troszke auto zakurzone dlatego inne wartosci xDDD
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 28-03-2016, 22:57

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •