Reklama
Strona 250 z 663 PierwszaPierwsza ... 150200240248249250251252260300350 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,736 do 3,750 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #3736
    Mexeminor

    Domyślny

    Wiesz, W140 z M120 pod maską też można kupić tanio. To, że w ciągu roku można włożyć w niego 2x tyle, to inna sprawa.

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Części nie będa pasowały niektóre właśnie do 200sx lub 350z starego?
    Ale to nie załatwia sprawy, bo to już jest drożyzna. Masz Galanta - pomnóż ceny części 5x i pomyśl, czy Cię stać.

    PS No i znajdź mechanika, który podejdzie do takiego auta. To będzie chyba największe wyzwanie.

    PS2 Przekładka, którą możesz zrobić za kilka tysięcy u nas w kraju, to jest gówno nie przekładka. Ulepią deskę z laminatu, ew. wrzucą jakiś paździerz z 200SXa. W USA jest taka firma, kiedyś to znalazłem, która robi deski LHD do R34. Robi je identyczne do oryginału. Taka zabawa z profesjonalną przekładką u nich kosztuje drugie tyle, co sam Skyline.

    PS3 Dużo taniej wychodzi kupienie GT-R'a niż dobrego R34.

    To by było na tyle w temacie tych aut.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-02-2016, 00:05

  2. #3737
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Żeby ten gal był w sedanie i z fałką to bym go nie chciał zmieniać nawet ;) Czytnąłem na szybko jakiś wątek, gdzie kolega pytał o wybór między 200sx a m3 e36 i ludzie raczej polecali bete, a to sky pewnie jeszcze droższy w utrzymaniu. Szczerze, gdybym musiał w niego wkładać tyle co w gala to bym brał bez zastanowienia, ale szansa, żeby trafić zdrowy egzemplarz pewnie graniczy z cudem (w rozsądnej cenie ;))

  3. Reklama
  4. #3738
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żeby ten gal był w sedanie i z fałką to bym go nie chciał zmieniać nawet ;) Czytnąłem na szybko jakiś wątek, gdzie kolega pytał o wybór między 200sx a m3 e36 i ludzie raczej polecali bete, a to sky pewnie jeszcze droższy w utrzymaniu. Szczerze, gdybym musiał w niego wkładać tyle co w gala to bym brał bez zastanowienia, ale szansa, żeby trafić zdrowy egzemplarz pewnie graniczy z cudem (w rozsądnej cenie ;))
    200SX się sypie strasznie. Taka M3 to przecież solidne auto, jak przydbane, to nie sprawia problemów. Przy 200SXie nie ma znaczenia czy zadbany czy nie - tak czy siak ciągle coś będzie do roboty, a ceny kosmiczne. Piękne auto, świetnie jeździ i jest rzadkie, ale co z tego?

  5. #3739
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Mex
    No nic, tak człowiek się zastanawia czy gonić za marzeniami ;)
    Dobra z innej beczki powracająć do rzeczywistości - czy można samemu zakonserwować podłogę♥czy lepiej wydać te 8 stówek i dać mechasom?

  6. #3740
    Mexeminor

    Domyślny

    8 stówek trochę dużo, no chyba, że masz sporo rudego nalotu i trzeba to najpierw oczyścić. Ja dawałem za Bravo 400 zł, Galant większy, to by było z ~500. Miałem dwa placki nalotu.

  7. #3741
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ale do skyline przekładki nie znajdziesz bo nie były robione z kierownica po lewej stronie, musiałbyś znalesc na zamowienie a u nas w pl podejrzewam graniczy to z cudem i kosztuje tyle co skyline jezeli chciałbys miec sprawna np poduszkę powietrzna


    # pisze z telefonu, a widze ze mex odpowiedział juz o przekładce, a wczesniej nie odświerzyłem tematu.
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 05-02-2016, 10:56

  8. #3742
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    8 stówek trochę dużo, no chyba, że masz sporo rudego nalotu i trzeba to najpierw oczyścić. Ja dawałem za Bravo 400 zł, Galant większy, to by było z ~500. Miałem dwa placki nalotu.
    Będę musiał zajrzeć, podłoga nigdy nie była konserwowana w nim, ale powinna być zdrowa, chociaż myślę że raz można się poświecić i ją oblecieć czymś. 4 stówki dałeś łącznie ze zdejmowaniem baku etc?

  9. #3743
    Mexeminor

    Domyślny

    A jak tam nie wiem co on zdejmował. Wiem tyle, że po 3 latach dalej było ładnie zakonserwowane i nic rudej nie złapał.

  10. #3744

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jesli komputer pokazuje 90 stopni silnika a na liczniku mam ok 65 to czego wina ?

  11. #3745
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pany, znacie kogos kto jeździł na oponach starmaxx ultrasport i mógłby sie wypowiedzieć? Bo mogę kupić sobie takie nowe na tył, ale nie wiem czy nie będzie to błąd.

  12. #3746
    Avatar Endryu
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    95
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Filterek gazu mógł się pozalepiać koszt max 10 zł.
    Nie mam auta na gaz :D. Zaświeciła się kontrolka silnika :P, gdzie są styki diagnostyczne w OPEL CORSA B? :P i które muszę zmostkować(tam gdzie bezpieczniki) ? Jadę do domu w przyszłym tygodniu i muszę się nią w końcu zająć. Może sonda lambda do wymiany :>

    nvm, znalazłem fajną stronkę opisującą wszystko dokładnie :)), linkuje jakby ktoś szukał

    http://corsa-b.cba.pl/usterki.htm
    Ostatnio zmieniony przez Endryu : 07-02-2016, 21:10

  13. #3747
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jesli komputer pokazuje 90 stopni silnika a na liczniku mam ok 65 to czego wina ?
    licznika

  14. #3748
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    http://olx.pl/oferta/skoda-octavia-r...tml#3e2007f8f8

    Co trzeba mieć w głowie żeby odjebać taką rzeźbę? Parę miesięcy temu widziałem też a4 b5 z przodem od b7 XD

  15. #3749
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nawet dobrze to spasował, a ja walcze ze zderzakiem zeby sobie spasować lepiej :D

  16. #3750
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No naprawdę, jak na rzeźbę w skodzinie, to wygląda nieźle to spasowanie. Wygląd za to paskudny ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •