Reklama
Strona 2 z 663 PierwszaPierwsza 12341252102502 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #16
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prawdopodobnie wujek trafil na trefny model, przez co w sumie na cala marke fiata patrzy teraz z gory (tak samo jak ja, po przygodach mojego ojca z cieniasem
    Chyba kazdy kto mial w zyciu doczynienia z fiatem mial wlasnie ten 'chujowy egzemplarz', a przynajmniej twierdzi tak kazdy byly jego posiadacz. Ogolnie fiat jest jednym wielkim gownem, kazdy model poza freeemont wyglada co najmniej brzydko i beznadziejnie (tym bardziej te 10 letnie bravo). A z mexem nie ma sensu wdrazac sie w tematy fiata bo wedlug niego nawet multipla to ladny i atrakcyjny samochod.



    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupiłeś do niego malutkie, biedne felgi
    Za same felgi dalem tyle co ty za cala almere xDD





    #Down, jestes 4 niezadowolonym torgowiczem z fiata na tej stronie :D

  2. #17
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba kazdy kto mial w zyciu doczynienia z fiatem mial wlasnie ten 'chujowy egzemplarz', a przynajmniej twierdzi tak kazdy byly jego posiadacz. Ogolnie fiat jest jednym wielkim gownem, kazdy model poza freeemont wyglada co najmniej brzydko i beznadziejnie (tym bardziej te 10 letnie bravo). A z mexem nie ma sensu wdrazac sie w tematy fiata bo wedlug niego nawet multipla to ladny i atrakcyjny samochod.





    Za same felgi dalem tyle co ty za cala almere xDD
    W sumie u mnie tez byl fiat punto 1 i tez nie byl udany:D. Sam gazowal czasem i koledzy ze mnie beke mieli jak zamykalem garaz to nikogo w srodku nie bylo zaczynal sam gazowac. Smiali sie ze zaraz sam odjedzie xD. No i czasem tez nie reagowal na gaz dawales w pizde i po 3~ s dopiero zaczynal reagowac. Ojciec sprawdzal wymienial wszystko co to moglo byc i sie nie rozwiazalo co to bylo.Powiedzialo sie juz nigdy wiecej fiata ;p. Chociaz sam osobiscie nie skreslam ich moze faktycznie chujowy egzemplarz ;]
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    U mnie mama miała seicento czy jak to się piszę :D Ogólnie spoko samochodzik tylko że był kupiony nowy z salonu więc się nic nie zdążyło zepsuc :D

  5. #19
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    U mnie mama miała seicento czy jak to się piszę :D Ogólnie spoko samochodzik tylko że był kupiony nowy z salonu więc się nic nie zdążyło zepsuc :D

    z 4 lata temu mialem cinquecento (jeszcze bez prawka jezdzilem) kosztowalo chyba z 2,5k (naprawde nie pamietam) pamietam jedynie ze 800 zl na podstawowe naprawy dalem, jakas regulacja gaznika, kierownicy (bo byla przechylona o 45*) cos tam z pedalem gazu i sprzeglem. Jezdzilo sie w miare ok, nie wiem ile moglem kilosow zrobic, moze z 10k i nic sie nie psulo raczej.


    Sasiad moj kupil z salonu pande, po 3 latach wszystko zaczelo sie sypac, zaczynajac od problemow z siedzeniami (rwala sie tapicerka lub wychodzily sprezyny, cos w tym stylu) az po problemy z silnikiem oraz odpalaniem i gasnieciem samochodu w czasie jazdy (cos tam z pompa paliwa, nie znam sie na tym za bardzo)

  6. #20
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też miałem Fiata Bravo, nigdy nikomu nie polecę takiego auta, jak zacznie się jebać, to wszystko leci po kolei.
    Życie, takie coś może się zdarzyć w każdym aucie. Sprawa egzemplarza.
    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ^

    wujas mial bravo przez jakies pol roku, jedyny okres, w ktorym moj ojciec dostawal telefony z prosba o holowanie

    nie wspominajac juz o rdzy i chlodnicy ktora zepsula mu sie chyba 2 razy

    wspomnialem o instalacji elektrycznej, ktora byla naprawiana 2 razy? chyba tez nie XD
    Bravo nie rdzewieją, coś tu chyba nie tak.

    Poza tym na drodze raczej nie zawodzą, wyjątkiem jest silnik 1.4, który jest naprawdę nieudany, ale sporo tego jeździ mimo wszystko (i zadbany potrafi być okej).

    Chłodnica to sprawa egzemplarza, coś musiało być nie halo, bo to też nie jest element awaryjny w tych autach.

    Elektryka to inna sprawa, bo to się lubi pojebać, ale głównie: wycieraczka tylnia, poduchy (mata pod pasażerem), ew. szyby - wszystko stosunkowo łatwe w naprawie.
    Cytuj Mebleusz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za 3k to sobie mozna rower kupic a nie samochod. a co do golfa to nie zgadzam sie z tym co powiedziales, za ~4tysiace mozna kupic trojke w dieslu bezawaryjna, dynamiczna i ekonomiczna :)
    Taa, powiedz to tym wszystkim, którzy kupują golfy II za 1500 zł i jeżdżą z powodzeniem przez dłuższy czas ;)

    Akurat Almera jest idealnym autem za 3k, bo jest na nią bardzo mały zbyt, a więc ceny są niskie nawet za niezłe egzemplarze (niezłe czyt. z niewielką ilością rdzy, bo takie z problemami z silnikiem/napędem/zawieszeniem zdarzają się bardzo rzadko).
    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba kazdy kto mial w zyciu doczynienia z fiatem mial wlasnie ten 'chujowy egzemplarz', a przynajmniej twierdzi tak kazdy byly jego posiadacz. Ogolnie fiat jest jednym wielkim gownem, kazdy model poza freeemont wyglada co najmniej brzydko i beznadziejnie (tym bardziej te 10 letnie bravo). A z mexem nie ma sensu wdrazac sie w tematy fiata bo wedlug niego nawet multipla to ladny i atrakcyjny samochod.
    Dlaczego? Bo Fiatów jest od chuja i po prostu łatwiej jest wskazać ten jeden, który po prostu nie otrzymywał odpowiedniej opieki. Jesteś ignorantem, skoro piszesz, że jest jednym wielkim gównem. Nowe Fiaty są ładne, podajesz za przykład fajnego Fiata jedynego, który nawet nim nie jest (Freemont to jakiś Dodge sprzed 6 lat). Bravo I swego czasu zachwyciło rynek swoim wyglądem i naprawdę Twoja opinia tutaj ma niewiele do gadania, bo ogół myślał/myśli co innego.
    Idąc Twoim tokiem rozumowania każde auto jest wielkim gównem, bo zdarzają się awaryjne egzemplarze i po prostu nie warto tego kupować. Prawda jest jednak taka, że jeśli trafi się na zadbane auto, to zawsze będzie się z niego zadowolonym - tyle.


    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za same felgi dalem tyle co ty za cala almere xDD
    Chwalisz się czy żalisz? Tak okropne felgi powinny być zakazane, a Ty mi jeszcze piszesz, że dałeś za nie 3 tysiące? Do tego 2-3 cale za małe?

    dawno tego nie pisałem, ale - XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    U mnie mama miała seicento czy jak to się piszę :D Ogólnie spoko samochodzik tylko że był kupiony nowy z salonu więc się nic nie zdążyło zepsuc :D
    Seicento najlepsze, bo proste jak budowa cepa. Tam się nic nie psuje, naprawdę.

    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z 4 lata temu mialem cinquecento (jeszcze bez prawka jezdzilem) kosztowalo chyba z 2,5k (naprawde nie pamietam) pamietam jedynie ze 800 zl na podstawowe naprawy dalem, jakas regulacja gaznika, kierownicy (bo byla przechylona o 45*) cos tam z pedalem gazu i sprzeglem. Jezdzilo sie w miare ok, nie wiem ile moglem kilosow zrobic, moze z 10k i nic sie nie psulo raczej.


    Sasiad moj kupil z salonu pande, po 3 latach wszystko zaczelo sie sypac, zaczynajac od problemow z siedzeniami (rwala sie tapicerka lub wychodzily sprezyny, cos w tym stylu) az po problemy z silnikiem oraz odpalaniem i gasnieciem samochodu w czasie jazdy (cos tam z pompa paliwa, nie znam sie na tym za bardzo)
    Cinquecento poza częstymi regulacjami gaźnika nie potrzebuję w ogóle doglądania.

    A fenomenu Pandy nigdy nie zrozumiem. Brzydkie gówno, niepraktyczne. Jedynym plusem cena, ale jak można być tak dobrym, by zamiast np. Paska B5 kupować takie coś?

    Gaśnięcie podczas jazdy w BBMach było spowodowane problemami z czujnikiem położenia wału + położenia przepustnicy. Niektórzy mówili też o zapchanej pompie paliwa, a dokładniej o zapchanym sitku, które zastąpiło wymienialny filtr paliwa (zajebisty pomysł włochów, który wymyślili z japońcami z hondy przy winku i sake, przy okazji jebiąc mocno BBMy i Civici z tamtej generacji [identyczne usterki w tych samochodach]). Problem z pompą pojawia się też w Pandach, to jest bodajże ta sama przyczyna.

  7. #21
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Czemu temat jest zamykany jak ma tylko 1k stron? Są tematy, które mają więcej.

  8. #22
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Czekałem na tę tysięczną stronę:) No ale nic nowy dział = nowe tematy :)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #23
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wspominajac juz o rdzy i chlodnicy ktora zepsula mu sie chyba 2 razy
    Do do rdzy to akurat muszę powiedzieć, że nie było się do czego przyczepić.

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wspomnialem o instalacji elektrycznej, ktora byla naprawiana 2 razy? chyba tez nie XD
    Tego to już nie skomentuję, bo płakać mi się chcę, jak pomyślę co się z tym autem wyprawiało.

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Życie, takie coś może się zdarzyć w każdym aucie. Sprawa egzemplarza.
    Możliwe, że trafiłem na tej wadliwy egzemplarz, ale to wystarczy bym już nigdy tej marki nie wybierał. Raz się przejechałem i nie chcę sprawdzać czy to wina egzemplarza, czy ogólnie marki.

  10. #24
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Rdza na chłodnicy może też być spowodowana płynem. Kiedyś słyszałem, że borygo bodajże, te starszego typu bardzo lubi powodować rdze.

  11. #25
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Możliwe, że trafiłem na tej wadliwy egzemplarz, ale to wystarczy bym już nigdy tej marki nie wybierał. Raz się przejechałem i nie chcę sprawdzać czy to wina egzemplarza, czy ogólnie marki.
    No tak to niestety jest, do Włochów trzeba mieć cierpliwość jeśli chodzi o sprawki elektryczne, bo co jakiś czas dochodzi jakiś problemik i trzeba (bądź też nie) go rozwiązać.

    Wkurwiać wkurwia, ale są i tak egzemplarze, gdzie to się po prostu nie dzieje, a jest to spowodowane różnymi czynnikami (np. auta z krajów o suchym klimacie, np. Włochy właśnie).

  12. #26
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    francuskie maja podobnie, poza elektryka dobre wozy

  13. #27
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    w dzisiejszych czasam to przeciez glownie elektryka zawodzi w samochodach, coraz nowsze samochody, coraz wiecej elektryki, gdy cos sie zjebie trzeba wymieniac cale podzespoly itd itp, kazda marka jest dobra, pod warunkiem ze brana z salonu i odpowiednio dbana.

  14. #28
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj cysio528 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    francuskie maja podobnie, poza elektryka dobre wozy
    no powiem Ci, że to prawda, ale akurat elektryka w Francuzach zawodzi częściej + naprawy są dużo droższe, bo części niestety wiadomo ile kosztują.
    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w dzisiejszych czasam to przeciez glownie elektryka zawodzi w samochodach, coraz nowsze samochody, coraz wiecej elektryki, gdy cos sie zjebie trzeba wymieniac cale podzespoly itd itp, kazda marka jest dobra, pod warunkiem ze brana z salonu i odpowiednio dbana.
    nie mówmy o nowych autach, bo to jest już reguła.

    Jeszcze w latach 1990-2000 takie rzeczy były domeną właśnie francuskich i włoskich aut, a inne raczej sobie dawały radę. Teraz to jeden kij wszystko.

  15. #29
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  16. #30
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wina po obu stronach :)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •