Reklama
Strona 500 z 664 PierwszaPierwsza ... 400450490498499500501502510550600 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,486 do 7,500 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #7486
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kurwa zmieniłbym se radio, żeby cdki móc odpalić i tak się zastnawiam czy połączenie aktualnej konsoli (w sensie kurwa wyświetlacza, no radia po prostu) z zamienieniem slotu na kasety na cdki będzie chodzić czy kurwa nie
    jakby co to nie bój mex kaseciaka zostawiam, żeby przyszły właściciel (czyli pewnie mój stary) mógł se włożyć stare

  2. #7487
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    na chuj ci te cd jak masz auxa z kasetki, Wojtek, opamiętaj się.

  3. Reklama
  4. #7488
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bo mam fajne płytki i żal nie korzystać....

  5. #7489
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Auxa z kasetki, o kurwa, panie ekspert...
    Zmieniaj całe radio na takie z bt i ciesz się dobrą jakością dźwięku.

  6. #7490
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://www.facebook.com/d1ckpl/post...319?__tn__=K-R

    Zalecam ostatnia historie dicka i komentarze, w ktorych gruby banan sie rozjebal elegancko xD
    Ehhh jak bardzo jestem kontent, jak wielce moja dusza sie raduje kiedy banan sie rozjebuje i placze bo stara hajsu widocznie nie chce dac na rozjebana gelende xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #7491
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Auxa z kasetki, o kurwa, panie ekspert...
    Zmieniaj całe radio na takie z bt i ciesz się dobrą jakością dźwięku.
    Zalecam zobaczyć jak chujowo wyglądają aftermarketowe radia w E39. W SHO to akurat jest spoko, pasuje normalnie, nie zaburza linii deski. W BMW masz dekor przez całą długość deski i drzwi i częścią tego dekoru jest maskownica wejścia na kasety/CD w radiu. Jak wjebiesz tam nieoryginalne gówno, to raz, że klapka zawsze otwarta, dwa radio niesymetrycznie umieszczone względem każdej linii we wnętrzu, a trzy to spierdolony wygląd nowoczesnych radyjek totalnie niepasujący do tego wnętrza (w Taurusie to nawet pasuje, w E39 ni chuja).
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.facebook.com/d1ckpl/post...319?__tn__=K-R

    Zalecam ostatnia historie dicka i komentarze, w ktorych gruby banan sie rozjebal elegancko xD
    Ehhh jak bardzo jestem kontent, jak wielce moja dusza sie raduje kiedy banan sie rozjebuje i placze bo stara hajsu widocznie nie chce dac na rozjebana gelende xD
    No to grubas popłynie, bo nie ma opcji wykręcenia się od odpowiedzialności. Pięknie zaorał, a wisienką na torcie jest jego zdjęcie profilowe XD Kurwa jaki trzeba mieć tupet żeby nie poczuwać się do odpowiedzialności, a samemu chwalić się rozjebaną furą na fejsie. Mam nadzieję, że stwierdzono szkodę całkowitą i będzie bulił dużo więcej niż 500k.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 11-02-2019, 11:32

  8. #7492
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ale ten koment gdzie sie rozjebal, ze to przeciez nie jego wina tylko jego kolegi bo najebany prowadzil tez 10/10 xDD Skurwysyn trzeba byc takim debilem, ze to sie chyba w miarce nie miesci xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #7493
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dlaczego AC tego nie pokryje?

  10. #7494
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego AC tego nie pokryje?
    Samochod prowadzila inna osoba niz widniejaca na umowie.
    Kierowca byl najebany.
    Zbigniecie z miejsca wypadku.
    Brak zawiadomienia sluzb.
    I zapewne fakt, ze wypadek mial miejsce ze wzgledu na razace bledy kierowcy.

    AC w ogole ciezko dostac, a co dopiero przy powyzszych faktach, a co dopiero jak kwoty siegaja 500k pln.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #7495
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Samochod prowadzila inna osoba niz widniejaca na umowie.
    Kierowca byl najebany.
    Zbigniecie z miejsca wypadku.
    Brak zawiadomienia sluzb.
    I zapewne fakt, ze wypadek mial miejsce ze wzgledu na razace bledy kierowcy.

    AC w ogole ciezko dostac, a co dopiero przy powyzszych faktach, a co dopiero jak kwoty siegaja 500k pln.
    Wydawało mi się, że AC zawsze działa. Zgłasza się szkodę i co kogo obchodzi w jakich okolicznościach skoro to i tak w przyszłości odbije się na tobie.

    btw. doczytałem, że policji tam nie było, więc tym bardziej jaki problem przy wypłacie AC?

  12. #7496
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wydawało mi się, że AC zawsze działa. Zgłasza się szkodę i co kogo obchodzi w jakich okolicznościach skoro to i tak w przyszłości odbije się na tobie.

    btw. doczytałem, że policji tam nie było, więc tym bardziej jaki problem przy wypłacie AC?
    AC to nie jest jakis magiczny dupochron na wszystko, nie rozumiem dlaczego ludzie mysla, ze tak jest.
    Przy takim razacym niedbalstwie, o ktorym wspominalem wyzej nie ma absolutnie zadnej szansy na wyplate AC, szczegolnie przy wypozyczanym aucie.

    Oczywiscie, ze ubezpieczyciela obchodzi i zawsze bedzie staral sie mignac od wyplaty odszkodowania.
    Proponuje przeczytac bo tutaj jest troche opisane w skrocie: https://www.motofakty.pl/artykul/odm...-powody-1.html

    Jezeli:
    - pozyczasz auto koledze debilowi
    - ktory zapierdala gelenda po osniezonej drodze w gurkach
    - owija sie nia w okol drzewka
    - bedac prawdopodobnie pod wplywem alkoholu
    - nastepnie ucieka z miejsca zdarzenia
    - nie informuje policji
    - nie informuje TU
    - nie informuje nawet wynajmujacego pojazd ani wlasciciela
    - ty dowiadujesz sie o zaistnialej sytuacji "niby przypadkiem"
    - przyjezdzasz na miejsce zeby pierdolnac sobie zdjecie, wrzucasz je na ig i cieszysz ryj, ze "hehe abo grubo abo wcale nie #richwarszawski"
    - zostawiasz to rozpierdolone auto w tym samym miejscu nadal nikogo nie informujac

    No to niestety, ale "raczej" podpadasz pod punkt razacego niedbalstwa.
    Domyslam sie, ze ani dick, ani ktokolwiek inny nawet nie kontaktowal sie szczegolnie z TU bo wiedza, ze sa na przegranej pozycji, zreszta no umowmy sie - proba uzyskania tutaj wyplaty AC to byloby jawne naplucie w twarz TU i nikt by z Toba nawet nie gadal tylko spojrzeli jak na debila.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 11-02-2019, 14:02
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #7497
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ubezpieczyciele robią wszystko, by z AC nie wypłacać. Niskie sumy okej, ktoś w coś jebnie, chce naprawić - dadzą mu te kilka tysięcy i spokój. Ale jak mają sytuację taką jak ta albo np. skradzione auto wartości powiedzmy 150k, to będą baaardzo dokładnie sprawdzać czy nie ma jakichś podstaw do odmowy wypłaty ubezpieczenia. Przy kradzieży auta np. brak jednego kompletu kluczy automatycznie eliminuje opcję dostania kasy. Owszem, to się powinno zgłaszać jeśli kluczyk zaginie itd., ale chodzi mi o sam fakt możliwości czepienia się o wszystko. Tutaj sytuacja jest prosta, najebaniec, który nie był zawierającym umowę wynajmu, na dodatek ucieczka z miejsca zdarzenia i brak policji. To nie była taka se hehe przyciereczka, gdzie nawet ten cały szatan mógłby ją zrobić ze swoim starym najebanym, a grubas by wziął na siebie winę i elo, AC by normalnie pokryło co i jak (kto udowodni kto prowadził i co się dokładnie stało itd.). Jednak wszyscy wiemy jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku i że ten kurwa cep sam się przyznał do:
    a)oddania auta najebanego idiocie,
    b)który nie był najemcą auta,
    c)rozjebania auta i ucieczki z miejsca wypadku,
    d)braku zawiadomienie służb (co miało sens, bo szatan był najebany, ale kurwa przyznawanie się do tego to jest XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD),
    d)zrobił se fotkę stojąc na wraku Gelendy i ma to na swoim profilowym na fejsie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD x100000000000000000000000000000000000000000000000

    No już widzę jak AC wypłacają XD
    @Master ; na dodatek tak samo chcą przy wypłacie z AC cię wyruchać na kwocie. Z OC proponują śmieszne kwoty, dopiero po postraszeniu rzeczoznawcą nagle chcą dać 2 czy nawet 3x więcej - to samo z AC. Mi chcieli za zderzak, belkę zderzaka i lampę do B5FLa dać, uwaga, 1300 zł XD Przy AC w wariancie serwisowym, a więc możliwa naprawa w ASO. Faktura była na ponad 5k, a ci debile chcieli mi dać 1,3. Jakby dali 3,5k, to byśmy to strzelili na używanych gratach i jeszcze byśmy 2k mieli do kieszeni, a oni też prawie 2k na plusie. Ale nie, spróbujmy wyjebać klienta, a jak się nie uda, to chuj nam w dupę, sami się ruchamy. A potem ceny ubezpieczeń 100% do góry, bo straty mamy.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 11-02-2019, 14:03

  14. #7498
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    @Mexeminor ;

    Albo patrz daje Ci 60k. Jedziesz do reichu i mi ciagniesz stamtad jakas w miare wartosciowa nowa fure, jakas bejce, ale rozkurwiona. Niewazne jak, jebnieta jakas uszczelka pod glowica, jebniety przod, zawiecha, cokolwiek byle byla tania w chuj tak z -40% wartosci normalnego egzemplarzu najlepiej. Przywozisz ja na chate, po miesiacu odsprzedajesz ja dla mnie za 100k, oplacasz podatki elegancko wszystko legal. Ja sobie wykupuje OC/AC.

    >auto stoi kolejne 2 miesiace
    >zabieramy je wspolnie na droge wojewodzka nr 957 na przelecz krowiarki
    >ustawiamy na gurce, odpalamy silnik, umieszczamy pustaka na gazie
    >opuszczam pojazd, ktory na odcinku 300 metrow w dol zanim napotka zakret rozpedza sie tak do 150km/h
    >uderza w drzewo
    >rozkurwia sie o nie
    >szkoda calkowita
    >dzwonimy po policje i pogotowie
    >boli dla mnie noga, plecy i szyja wezcie mnie bo chyba umre
    >panie allianz szkoda calkowita
    >panie artur rozumiem prosze bardzo oto 110.00 dla pana dzienkujemy i pozdrawiamy
    >dzienkuje panie allianz bo mam horom curke
    >profit

    Dalsze informacje na PW. :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #7499
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No i to jest jeden sposób w jaki działają wyłudzacze ubezpieczeń, ale przyznam, że już taki mocno hardkorowy. No ale kupę ludzi z tego normalnie żyje, bo przecież takie auto jak podałeś w przykładzie to izi te 40k zarobku po rozjebaniu i jeszcze wrak, ale nie wiem jak to jest regulowane, czy możesz se go jeszcze rozbierać itd. czy oni go przejmują. Nieważne, 40k przytulone, dzielisz się z kumplem handlarzyną 3:1 i on ma 10k za frajer, ty masz se 30k za narażanie się na odsiadkę (szansa udowodnienia w chuj niska) i jak nic se możesz pół roku normalnie na wyjebce żyć, a nawet i rok jak nie masz żadnych wielkich potrzeb. Oczywiście do takiego biznesu musisz mieć kapitał więc nie jesteś raczej żulem i masz pracę, a więc można uznać, że takie wyłudzenie daje ci po prostu 30k zaskórniaków i pozwala na odjebanie jeszcze większej inby za np. pół roku z autem wartym 200k (a więc i zarobek pewnie w okolicach 60k i więcej).

    Już nie mówię że przy odrobinie szczęścia na jednym zderzaku można zarobić 20k w rok, bo jak ci w dupę lekko wjedzie z 4 typa, a masz np. takie BMW serii 5, to za każdym razem wypłata 5 kafli, a ty masz wyjebane i nawet tego nie robisz dopóki nie będziesz musiał, bo zderzak pójdzie w drzazgi czy odpadnie. No ale tutaj trzeba mieć sprawcę, którego złapanie nie jest łatwe, ale nie żeby było trudne. Na rondzie często wjeżdżam na centymetry przed kogoś, oczywiście wszyscy zapierdalają po tym rondzie jak głupi, a na mnie trąbią. Kiedyś tak wyjadę i we mnie puknie ktoś, nawet może doda gazu przed zdarzeniem, kto to udowodni? Poza tym on ma pierwszeństwo, bo jest na rondzie i sprawa załatwiona, dostaje kasę z mojego OC, a więc nawet nie dostaje po dupie ze zwyżką AC jak przykład Artura. Proste.

    A więc schemat prosty - kupujesz jakieś starsze premium, E60 czy A6C6 jest świetnym wyborem, bo za 20k kupisz takiego trochę gruzina (lepszy nie jest potrzebny) i możesz startować z biznesem. Codziennie urządzasz sobie tournee po rondach swojego miasta i jeździsz tak długo, aż ktoś wyjedzie za blisko i będzie można go puknąć. Od buta dostajesz z 5k na robotę, prawie na pewno nie musisz tego robić, bo zderzak pęknie lekko czy coś i normalnie będzie można dalej jeździć. Po 3-4 takich akcjach może szlag go trafi, ale wtedy jedziesz do jednego ze stu szrotów mających części do BMW w okolicy i kupujesz zderzak za grosze w kolorze, montujesz za grosze i dalej polujesz na jeleni. W ciągu roku nie ma chuja, że by się z pięciu takich nie trafiło, no nie ma opcji, widzę jak ludzie po rondach jeżdżą.
    Jest jeszcze opcja, że źle to rozumiem i mogą cię ujebać za nienaprawienie szkody i robienie kolejnej na tym samym uszkodzonym elemencie. Nie jest to jednak problem, jedynie mniej zarabiamy, bo po każdym zdarzeniu naprawiamy to w sposób jaki opisałem i z tych 5k mamy spoko 3,5k w kieszeni tak i tak.

    No i wisienką na torcie może być jakieś wymuszenie pierwszeństwa, gdzie władujemy się w typa co wymusza na nas i robimy całkowitą szkodę, zwijamy chujową tak i tak furę o wartości max 80% wartości katalogowej (a więc wypłacają nam więcej niż za auto zapłaciliśmy, bo tam nie liczy się stan faktyczny auta a tylko rocznik, nalot, wyposażenie) i kupujemy nową.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 11-02-2019, 14:40

  16. #7500
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ktos powie, ze to niemozliwe, ze da sie nic nie robic, a zarobic i to dobrze. Ale ja wiem, ze to nie jest prawda. xD I serio tak sie kasuje salate na ubezpieczeniach ez. Tylko po prostu dosc malo jest takich skurwieli bez sumienia.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •