Reklama
Strona 515 z 663 PierwszaPierwsza ... 15415465505513514515516517525565615 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,711 do 7,725 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #7711
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Raczej zawiasy dostanie

  2. #7712
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dokładnie, jeżeli zatrzymał się i zadzwonił po pogotowie, oni nie byli oświetleni no to zawiasy, bo to raczej przypadek, jeżeli natomiast zejsrał sie i spierdolił z miejsca zdarzenia to może być gorzej.

  3. Reklama
  4. #7713

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,056
    Siła reputacji
    12

  5. #7714
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @jaxi ; no ja wiem, że UK to jest dla mnie raj, bo nie dość, że tam wiele używanych aut jest w chuj tanich, to jeszcze pełno JDMów za grosze. Tam mieć R34 GT-R to nie jest wcale taki wielki ciężar na budżecie, już nie mówię o jakimś 350Z czy fajnej RX-8.

  6. #7715
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Zwlaszcza ze musisz za nie placic 400 funtow ubezpieczenia miesiecznie. Raj jak chuj. XDDDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #7716
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No prawda, to jest problem :/

  8. #7717

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Derby
    Wiek
    28
    Posty
    777
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A w polsce nie ubezpieczajac auta na ojca/ matke/ babke myslisz ze zaplacisz mniej? Kwestia pojezdzenia paru lat/ wiek i wyrobienia sobie znizek.
    Dla przykladu za grande punto 1.9 jtd place 150 co miesiac, od maja jak wpadnie pierwszy rok znizek cena za miesiac spada w okolice stowki.
    A to wariant placac w ratach co miesiac, wiadomo ze placac za caly rok wychodzi taniej.

    A dla porowniana.... moj mechanik rodowity angol przed 40tka za 2 auta i dwa motory w rodzinie placi...400 funtow za rok wiec dysproporcje wyzej wymienonych czynnikow drastycznie wplywaja na ceny ubezpiecznia w uk

    sa jeszcze kwestie jak to ze np takie volvo s40/60 d5/t5 czy brera 2.4 jtd sa znacznie tansze w ubezpieczeniu niz surowka 1.9 rdi w audi czy golfie ale to troche zbaczajac z tematu

  9. #7718
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    E, czyli jednak raj dla mnie. Wyjechać tam koło trzydziestki do jakiejś dobrej roboty i miodzio. Zara Brexit będzie, jakby tak zaczęli deportować najeźdźców, to może do 2025 roku będzie to w miarę normalny kraj i można spierdalać z Polinu. Na początek się kupi jakiegoś JDMa do dwóch litrów pojemności (Silvia S15 here I come) i powolutku, rok po roku będzie się brało kolejne.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-03-2019, 07:58

  10. #7719
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bullas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A w polsce nie ubezpieczajac auta na ojca/ matke/ babke myslisz ze zaplacisz mniej? Kwestia pojezdzenia paru lat/ wiek i wyrobienia sobie znizek.
    Dla przykladu za grande punto 1.9 jtd place 150 co miesiac, od maja jak wpadnie pierwszy rok znizek cena za miesiac spada w okolice stowki.
    A to wariant placac w ratach co miesiac, wiadomo ze placac za caly rok wychodzi taniej.

    A dla porowniana.... moj mechanik rodowity angol przed 40tka za 2 auta i dwa motory w rodzinie placi...400 funtow za rok wiec dysproporcje wyzej wymienonych czynnikow drastycznie wplywaja na ceny ubezpiecznia w uk

    sa jeszcze kwestie jak to ze np takie volvo s40/60 d5/t5 czy brera 2.4 jtd sa znacznie tansze w ubezpieczeniu niz surowka 1.9 rdi w audi czy golfie ale to troche zbaczajac z tematu
    Ja 40% zniżek, auta 5 rok na siebie, za pega 106 1.1l 100zl miesięcznie, także chyba dość optymistycznie podchodzisz chyba xD

  11. #7720
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bullas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A w polsce nie ubezpieczajac auta na ojca/ matke/ babke myslisz ze zaplacisz mniej? Kwestia pojezdzenia paru lat/ wiek i wyrobienia sobie znizek.
    Dla przykladu za grande punto 1.9 jtd place 150 co miesiac, od maja jak wpadnie pierwszy rok znizek cena za miesiac spada w okolice stowki.
    A to wariant placac w ratach co miesiac, wiadomo ze placac za caly rok wychodzi taniej.

    A dla porowniana.... moj mechanik rodowity angol przed 40tka za 2 auta i dwa motory w rodzinie placi...400 funtow za rok wiec dysproporcje wyzej wymienonych czynnikow drastycznie wplywaja na ceny ubezpiecznia w uk

    sa jeszcze kwestie jak to ze np takie volvo s40/60 d5/t5 czy brera 2.4 jtd sa znacznie tansze w ubezpieczeniu niz surowka 1.9 rdi w audi czy golfie ale to troche zbaczajac z tematu
    To moze zapytaj go jakie ma te auta i motory :))
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #7721
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja 40% zniżek, auta 5 rok na siebie, za pega 106 1.1l 100zl miesięcznie, także chyba dość optymistycznie podchodzisz chyba xD
    Ja za takiego puga bym płacił ponad 750 zł w jednej racie, a mam full zniżki i brak zwyżek już (ty w sumie też, przynajmniej w LINK4 i w AXA i innych paru). Za 80tkę 2.8 około 1k, za Crown Victorię 1,1k XDDDDDDDDDDDD Ogólnie minimalna kwota OC jest bardzo wysoka, potem to już się zmienia nieznacznie, widać to po 4.6 litra za które należy zapłacić 400 zł więcej niż za 1.1.

  13. #7722
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja za takiego puga bym płacił ponad 750 zł w jednej racie, a mam full zniżki i brak zwyżek już (ty w sumie też, przynajmniej w LINK4 i w AXA i innych paru). Za 80tkę 2.8 około 1k, za Crown Victorię 1,1k XDDDDDDDDDDDD Ogólnie minimalna kwota OC jest bardzo wysoka, potem to już się zmienia nieznacznie, widać to po 4.6 litra za które należy zapłacić 400 zł więcej niż za 1.1.
    Axa 1700 za niego wyliczyli, w link 4 koło tysiąca, to wziąłem miesięczną ratę, bo cholera wie ile tym pojeżdżę, wkurwia mnie 60 koni xD

  14. #7723
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    W ogole zrobilem se rekordzik Bielsko - Katowice 24 minuty, ale praktycznie cala droge 200 km/h, nie bylo duzego ruchu, a dobrze sie jechalo bo jechalem caly czas za s63 AMG. Niezle popierdolone jest to auto, jak to pomiedzy 200, a 250 przyspiesza jak moje pomiedzy 20-60 xD Piekny jest, w chuj bym takiego chcial, to auto to perfekcja, szkoda tylko, ze cena w okolicach miliona zlotych jest odrobine poza moim zasiegiem.
    Zastanawiam sie kto kurwa jezdzi takimi samochodami i skad ma na to hajs? Przeciez rozwazajac leasing/wynajem takiego czegos to sa kwoty rzedu 15-20 tysiecy miesiecznie wiec zeby brac auto za taka kwote trzeba miec chociaz te 80-100k miesiecznie i nie widze innej opcji. Ja pierdole moj umysl jest zbyt ograniczony zeby pojac na czym i w jaki sposob mozna zarabiac taki hajs co miesiac. xD Oczywiscie wiadomo za kierownica byl jakis typek na oko 25 lat w full capie, tak standardowo. xD Same kurwy i zlodzieje, a dobry chlopak z bielska nie ma pienidzy na takie auto.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #7724
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ogole zrobilem se rekordzik Bielsko - Katowice 24 minuty, ale praktycznie cala droge 200 km/h, nie bylo duzego ruchu, a dobrze sie jechalo bo jechalem caly czas za s63 AMG. Niezle popierdolone jest to auto, jak to pomiedzy 200, a 250 przyspiesza jak moje pomiedzy 20-60 xD Piekny jest, w chuj bym takiego chcial, to auto to perfekcja, szkoda tylko, ze cena w okolicach miliona zlotych jest odrobine poza moim zasiegiem.
    Zastanawiam sie kto kurwa jezdzi takimi samochodami i skad ma na to hajs? Przeciez rozwazajac leasing/wynajem takiego czegos to sa kwoty rzedu 15-20 tysiecy miesiecznie wiec zeby brac auto za taka kwote trzeba miec chociaz te 80-100k miesiecznie i nie widze innej opcji. Ja pierdole moj umysl jest zbyt ograniczony zeby pojac na czym i w jaki sposob mozna zarabiac taki hajs co miesiac. xD Oczywiscie wiadomo za kierownica byl jakis typek na oko 25 lat w full capie, tak standardowo. xD Same kurwy i zlodzieje, a dobry chlopak z bielska nie ma pienidzy na takie auto.
    zacznij sprzedawać panaceum jak zięba i też się dorobisz xD czas wykorzystać korzenie i genetyczne uwarunkowania

  16. #7725
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No cusz Artur, takie auta to majo same prywaciarze cholerne, szlag ich jasny trafi, krew nagła zaleje! Sprzedajo jakieś gówno ludziom gupim i potem majo pienionszki.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •