Reklama
Strona 455 z 663 PierwszaPierwsza ... 355405445453454455456457465505555 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,811 do 6,825 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #6811
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest czy nie jest, nie gnije i jak widać dodatkowy baranek tutaj potrzebny nie jest. To się tyczy całej grupy VAG, po prostu solidne blachy i tyle.
    Nie gnije? Nie chciałbyś zobaczyć jednej c6 którą miałem na handel. Kupiłem ją z nad morza i cały spód zrzucałem i czyściłem, bo w chuj nalotu rdzy było.

  2. #6812
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie gnije? Nie chciałbyś zobaczyć jednej c6 którą miałem na handel. Kupiłem ją z nad morza i cały spód zrzucałem i czyściłem, bo w chuj nalotu rdzy było.
    Może morze jest tutaj przyczyną, tak samo jak w Anglii, gdzie fury z nadmorskich miejscowości to tragedia, nie dość, że tam ciągle leje i jest wilgoć, to jeszcze sól dochodzi.

    W ogóle a propos konserwacji, dzisiaj byłem na zbieżności i wbija gościu i się pyta szefa czy może na luzie zrzucać belkę tylną w swoim Fiaciku, bo będzie robić konserwację, bo ruda wychodzi. Potem mówi, że on jak go nowy kupił, to cały rozebrał i konserwę se sam robił (w sumie typowe dla PRLu, ale zgaduję, że to jego auto nie jest jakieś fest stare). Oczywiście górnik i mówił, że smarem linowym to napierdalał, oczywiście z kopalni miał, bo skąd XD A potem szefu mówił mi jak to pamięta te PRLowskie smary, ten linowy i działowy (do dział, z wojska to mieli XD) i że jak furka do niego na zbieżność przyjeżdżała, to od razu widział kto jest kto, bo linowym górnicy, a działowym wojskowi. Dodał też, że raz jakąś daremną blachę posmarował tymi smarami po jednej stronie każdy i pod rynnę dał. Trzy lata i zero rdzy, a podobno to gówno rdzewiało w tydzień gołe. W sumie wierzę w to, ale nowszego auta bym tym gównem nie nasmarował, bo powiedział na koniec, że te baranki w nowszych furach (tj. połowa lat 90tych) to te smary rozpuszczały normalnie i robił się większy gnój.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 16-08-2018, 19:57

  3. Reklama
  4. #6813
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może morze jest tutaj przyczyną, tak samo jak w Anglii, gdzie fury z nadmorskich miejscowości to tragedia, nie dość, że tam ciągle leje i jest wilgoć, to jeszcze sól dochodzi.
    Zawsze goła blacha bedzie narażona na wszystko. U nas soli też nie żałują.
    Konserwacja we własnym zakresie nie jest droga ani jakoś super ciężka do zrobienia.
    Wiadomo, najlepiej na podnośniku, ale z kanału też da radę i polecam używać maski, bo później ciężko twarz domyć i wygląda się jak górnik :D'

    @edit
    Kupiłem passata b5 lifta w sedanie od dziadka. Spotkał się w Szczecinie z tramwajem i dzwon. Zacząłem spawać tylny błotnik i mi się auto zaczęło jarać, gaśnica w ruch patrze, a tam dziadziuś sobie rozpuszczał świeczki i parafiną konserwował wszystkie wnęki :P
    Ostatnio zmieniony przez twardy : 16-08-2018, 19:59

  5. #6814
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To jest piękne, te grzybowe patenty XD Polecam "Grzybologikę" od Złomnika, genialne dzieło.

  6. #6815
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ale przyznać trzeba, zero rdzy. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji-bez-160-tytu-322-.jpg

  7. #6816

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kurła ze sie do gdanska sie przeprowadzam i mazde zabieram to chyba zly pomysl jest ...



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  8. #6817
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    I znowu wczoraj ujebałem osłonę podwozia... potrzebne to w ogóle komu? Wyrzuciłbym to wpizdu bo same problemy.

  9. #6818

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    bylo trzeba jeszcze bardziej zglebic auto bo moda hehe

  10. #6819
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    seryjnie siedzi tak nisko, chyba że ktoś coś kombinował wcześniej...

  11. #6820
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    załuż a potem narzekaj że błoto pośniegowe zapierdala między blachom a plastikiem i mi podłoge opierdala.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #6821
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wywaliłem to w cholere. I tak było połamane.

  13. #6822
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jaka felga do szarej e60? Nie chcę ani srebrnych ani czarnych. Coś co bardziej przykuwa uwagę np. czerwone albo złote. Jakieś ciekawe sklepy internetowe oprócz dawmac?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  14. #6823
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaka felga do szarej e60? Nie chcę ani srebrnych ani czarnych. Coś co bardziej przykuwa uwagę np. czerwone albo złote. Jakieś ciekawe sklepy internetowe oprócz dawmac?
    Ale czarna do szarego auta pasuje najbardziej ;p kolega ma srebrną felgę 20" w szarej e60 to ci mogę podrzucić foto. Ja bym nie pakował złotej / czerwonej bo troche wsiurstwo.

  15. #6824
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moja jest trochę jaśniejsza, ale imo to dobrze wygląda

    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  16. #6825
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Wlasnie imo tez tylko czarna, jak widze kolorowe felgi to mam wrazenie jakby jechal gimnazjalista a zwykly alus strasznie chujowo wyglada. Biale tez przy szarym sa tragiczne

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •