Reklama
Strona 1 z 663 1231151101501 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

    motoryzacja

  2. #2
    Avatar Jummbo
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Mrągowo
    Wiek
    32
    Posty
    84
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam w swoim mondziaku , philips blue vision, powiem Ci ze swieca bardzo dobrze, swiatlo jest bardziej bielsze od zwyczajnych zarowek, swieci lepiej w deszczu oraz w nocy, ogolnie polecam blue vision , drogowe ,mijania , jak i postojowki :)

  3. Reklama
  4. #3
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czym cie fiat wkurwia ze zmieniasz go na golasa?;p Co to tych czarnych zderzakow beke mam z ludzi ktory kupuja nowe auto z salonu i zydza dolozyc troche by miec te zderzaki w kolorze nadwozia. Bo czarne wygladaja okropnie ;/.
    Wszystko, mój egzemplarz to pasmo nieszczęść, bo ja po prostu pecha mam ;d Dlatego właśnie potrzebuję golasa i to do tego taką Almerę, która raczej w ogóle się nie psuje. Poza tym ja robię ~4kkm rocznie, do tego trasy max 70 km, a więc takie auto mi pasuje, bo nie potrzebuję jakichś wygód na długie trasy (choć o wiele lepiej jechać w trasę gołym Nissanem made in Japan niż niepewnym egzemplarzem jakiegoś innego auta ;d).

    No a lakierowane zderzaki kiedyś były:
    a)bardzo drogie
    b)często w drogich pakietach i nie można ich było wziąć osobno, a więc ludzie ich nie brali
    wiem, bo moi rodzice mieli N15 ino hatchbacka i po prostu tak było wtedy (96 rok). Mam sentyment do tego auta, a do tego wiem jak jest zajebiste
    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kierownice dają w pakiecie ?:D Serwisować w ASO też będziesz ?:D
    No to powiedz mi gdzie mam go jechać sprawdzić? Do Józka czy Wieśka?

    Nie rozumiecie, że ja chce wiedzieć jak wygląda zawieszenie, napęd itd., ale przede wszystkim SILNIK, a tego mi 90% chałupników nie powie.

  5. #4
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zgadzam się ;) Twoje pieniądze Ty będziesz tym jeździć. Ile chce ten handlarz za to auto?

  6. #5
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się ;) Twoje pieniądze Ty będziesz tym jeździć. Ile chce ten handlarz za to auto?
    ~2900, ale właśnie znalazłem jeszcze jedną fajną ofertę z mojego miasta (ma nawet poduchy i wspomaganie, ale w sumie i tak mi to wszystko jedno) i chyba najpierw skontaktuję się z tym gościem, bo jednak prywatny ;d

  7. #6
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W takiej kwocie nie ma co się bawić w jakieś ASO czy coś, koleś cie wyśmieje. Wymagasz od auta za 2900 żeby wszystko był full sprawne, a tak się nie da, zawsze coś będzie do roboty i uwierz mi, że pan heniek z mirkiem powiedzą więcej niż ASO, bo w aso nie kiedy pracują tłuki :), które potrafią zczytać tylko błędy z kompa.

  8. #7
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wie ktos gdzie mozna sie zaopatrzyc w klosze do kierunkowskazow bmw e30 koloru szarego/bialego
    nie zadne chujowe cleary ani pomaranczowe, na alledrogo sa cale kierunki, a ja potrzebuje tylko kloszy i nigdzie nie moge znalesc :C

  9. #8
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takiej kwocie nie ma co się bawić w jakieś ASO czy coś, koleś cie wyśmieje. Wymagasz od auta za 2900 żeby wszystko był full sprawne, a tak się nie da, zawsze coś będzie do roboty i uwierz mi, że pan heniek z mirkiem powiedzą więcej niż ASO, bo w aso nie kiedy pracują tłuki :), które potrafią zczytać tylko błędy z kompa.
    Ogólnie to ma sens, auto może sprawne nie będzie, ale dowie się co jest do wymiany i ewentualnie ustali "końcowy" koszt samochodu ;). Sensu to nie ma serwisowanie auta w ASO, żeby zapłacić za parę części więcej niż auto warte ;p.

    Do miasta to spoko puszka do oklepywania, nawet lepiej, że ma te czarne zderzaki :D Auta nie szkoda na parkingowe przepychanki, mocy w korkach raczej starczy.

  10. #9
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to ma sens, auto może sprawne nie będzie, ale dowie się co jest do wymiany i ewentualnie ustali "końcowy" koszt samochodu ;). Sensu to nie ma serwisowanie auta w ASO, żeby zapłacić za parę części więcej niż auto warte ;p.

    Do miasta to spoko puszka do oklepywania, nawet lepiej, że ma te czarne zderzaki :D Auta nie szkoda na parkingowe przepychanki, mocy w korkach raczej starczy.
    Dokłanie o to mi chodzi, wyjaśniłeś idealnie ;)

    A auto jest dla mnie idealne, mam do niego sentyment, wiem jak to jeździ i wiem jak można na nim polegać.

  11. #10
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mex - expert od wszystkiego, szczególnie fiaty, mercedesy i VW
    Haxigi - Rovery i bmw
    Twardy - bmw
    Urlak - handel
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 24-01-2017, 20:07

  12. #11
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak kupił i mu się nie psuła no to chwalił teraz się sypie to sprzedaje logiczne chyba nie?

  13. #12
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaka beka z mexa~ ktory jeszcze pol roku temy krzyczal ze jego fiacior jest 100 razy lepszy pod kazdym wzgledem niz moj Chevrolet lol. Co, teraz kupisz nissana i stwierdzisz ze jednak nissan najlepszy, a reszta to gowno? Nawet mi cie nie zal. Co do almery nawet nie łódź sie ze bedzie w dobrym stanie, bo za 3k na chodzie to tylko legendarnego golfa kupisz
    Ale Ty jesteś słaby.

    Bravo to naprawdę udane auto, ma wiele plusów i będę je polecał dalej. Moja sytuacja ma się jak u supermate z jego E36 - egzemplarz jest po prostu do chrzanu, pechowy, nie przydbany odpowiednio i dzieje się to, co się dzieje.

    A Almera to fantastyczny samochód, nie raz już go tutaj polecałem, a więc nie wiem o co Twój ból dupy.

    Twój Chevrolet wygląda chujowo (bo hatchback jest po prostu okropny, sedan za to bardzo mi się podoba), kupiłeś do niego malutkie, biedne felgi i asisz się tym jakbyś co najmniej Rollsem jeździł.
    Ogarnij.

    #
    i beka z legendarnego golfa, bo akurat za taką cenę, to będzie maksymalny szrot. W tym kraju tani golf to skarbonka bez dna, a szczególnie trójka, która gnije lepiej niż N15 ;) W Almerce masz przynajmniej bezawaryjny, dynamiczny i ekonomiczny silnik, a w golfie jak nie założysz gazu do jakiegoś potwora, to nie pojeździsz. No chyba, że 1.4 75KM w czwórce, ale czwórka żeby była dobra, to jak nic 7k trzeba dać.

  14. #13
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bravo to naprawdę udane auto, ma wiele plusów i będę je polecał dalej. Moja sytuacja ma się jak u supermate z jego E36 - egzemplarz jest po prostu do chrzanu, pechowy, nie przydbany odpowiednio i dzieje się to, co się dzieje.
    Też miałem Fiata Bravo, nigdy nikomu nie polecę takiego auta, jak zacznie się jebać, to wszystko leci po kolei.

  15. #14
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też miałem Fiata Bravo, nigdy nikomu nie polecę takiego auta, jak zacznie się jebać, to wszystko leci po kolei.
    ^

    wujas mial bravo przez jakies pol roku, jedyny okres, w ktorym moj ojciec dostawal telefony z prosba o holowanie

    nie wspominajac juz o rdzy i chlodnicy ktora zepsula mu sie chyba 2 razy

    wspomnialem o instalacji elektrycznej, ktora byla naprawiana 2 razy? chyba tez nie XD
    #edit

    dla sprostowania, nie mowie, ze samochod jest zly. Prawdopodobnie wujek trafil na trefny model, przez co w sumie na cala marke fiata patrzy teraz z gory (tak samo jak ja, po przygodach mojego ojca z cieniasem)

    przy okazji ponawiam
    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wie ktos gdzie mozna sie zaopatrzyc w klosze do kierunkowskazow bmw e30 koloru szarego/bialego
    nie zadne chujowe cleary ani pomaranczowe, na alledrogo sa cale kierunki, a ja potrzebuje tylko kloszy i nigdzie nie moge znalesc :C

  16. #15
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale Ty jesteś słaby.

    #
    i beka z legendarnego golfa, bo akurat za taką cenę, to będzie maksymalny szrot. W tym kraju tani golf to skarbonka bez dna, a szczególnie trójka, która gnije lepiej niż N15 ;) W Almerce masz przynajmniej bezawaryjny, dynamiczny i ekonomiczny silnik, a w golfie jak nie założysz gazu do jakiegoś potwora, to nie pojeździsz. No chyba, że 1.4 75KM w czwórce, ale czwórka żeby była dobra, to jak nic 7k trzeba dać.
    za 3k to sobie mozna rower kupic a nie samochod. a co do golfa to nie zgadzam sie z tym co powiedziales, za ~4tysiace mozna kupic trojke w dieslu bezawaryjna, dynamiczna i ekonomiczna :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •