Reklama
Strona 503 z 663 PierwszaPierwsza ... 3403453493501502503504505513553603 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,531 do 7,545 z 9938

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #7531
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wgl sie tak zastanawialem czy kupno diesla to jeszcze jest sensowne rozwiazanie , nie chodzi mi o spalanie i ekspoatacje ale coraz bardziej sie przypierdalaja do klekotow te ekozjeby , a jak zmienialbym auto to chcialbym spokojnie polatac te 3-5 lat takim np m57 w bmce
    Lajtowo, im starszy tym lepszy, bo nie ma np. DPFu. Ogólnie nawet jeśli coś przeforsują, to będzie to zakaz wjazdu diesli do niektórych części dużych miast, pewnie Kraków i Warszawa na pierwszy ogień pójdą i tyle. Poza tym bardziej dokładne przeglądy, ale to wystarczy mieć sprawne auto, tzn. ma nie dymić jak zajeżdżony Passat ze skręconym licznikiem. Nikt nie zakaże nagle diesli, jedynie ich ilość w sprzedaży może spaść (co się raczej i tak nie szykuje, bo np. VAG ma wzrost sprzedaży diesli na chwilę obecną, coś, czego nikt nie oczekiwał). 5 lat to jest nic, w tym czasie mogą wejść imo tylko te strefy w paru miastach, nic poza tym.

    Poza tym jeśli myślisz o BMW, to naprawdę nie warto brać M57, no chyba, że chcesz mieć tego kopa jak turbo zaspooluje, ale musisz też wiedzieć, że z drugiej strony nie będziesz mieć kopa jak VANOS się przełączy, coś za coś. Benzyna z gazem jest też oszczędniejsza, szczególnie wtedy, gdy chcesz mocniej auto gonić, bo takie M57 przy bucie wypije ponad 10 litrów ropy, a to już prawie 50 zł. Gazu w tym samym czasie weźmie koło 15l. Akurat w E46/E49/E38 bym nie brał pod uwagi diesla, bo benzyna po prostu ma więcej sensu pod niemalże każdym względem (i nie wspominam nawet o kosztach napraw, bo te potrafią być bolesne w M57, tak 2x wyższe od M52/4 jak to uśrednimy w przeciągu tych 5 lat) @Binim ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-02-2019, 15:04

  2. #7532
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    powiedzcie mi moze ktos z was wie cos na ten temat, latam obecnie zestawem po landach w Niemczech i czesto wracam na pusto, przejezdzam kolo komisow i chcialbym cos zabrac ale potrzebuje najazdy, ktos sie orientuje czy mozna cos takiego wynajac? ewentualnie jaki moze byc koszt najazdow
    naczepa standardowej wysokosci, szerokosc 2,5 w srodku

    zdjecie dla przykladu

  3. Reklama
  4. #7533
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A można w ogóle przewozić pojazdy w takiej naczepie? Przecież tam nie masz mocowań na koła itd. Co w przypadku kontroli?

  5. #7534
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A można w ogóle przewozić pojazdy w takiej naczepie? Przecież tam nie masz mocowań na koła itd. Co w przypadku kontroli?
    mam mocowania na pasy, zapne auto za koła pasami, jak beda chcieli sie przyjebac to i tak sie przyjebia
    bardzej chodzi mi o temat wypozyczenia takich najazdow, czasami jezdzimy po 2-3 auta za soba, pojade w srodku, jak beda mieli jebnac to jebna a chcialbym sobie zrzucic jakies tam auto raz na jakis czas pod dom =)

  6. #7535
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to podzwoń po laweciarzach czy to wynajmują, tutaj już torg ci nie pomoże, tak samo w kwestii kupna najazdów. Jak o tym poważnie myślisz, to weź se kup, ile to może kosztować, będziesz miał dożywotnio.

  7. #7536
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Noru$ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mam mocowania na pasy, zapne auto za koła pasami, jak beda chcieli sie przyjebac to i tak sie przyjebia
    bardzej chodzi mi o temat wypozyczenia takich najazdow, czasami jezdzimy po 2-3 auta za soba, pojade w srodku, jak beda mieli jebnac to jebna a chcialbym sobie zrzucic jakies tam auto raz na jakis czas pod dom =)
    Do osobówek wystarczą ci aluminiowe najazdy, stalowe nie byłyby potrzebne. Takie najazdy aluminiowe to pewnie koszt max 1000zł, może nawet taniej. Tylko, do takiej naczepy zwykłe najazdy z lawety bądź przyczepki nie przejdą bo będzie za duży kąt uniesienia, musisz mieć odpowiednio dłuższe, a nie wiem czy ktoś fabrycznie takie tworzy bo raczej jest to mało chodliwy temat. Natomiast jeżeli brałbyś z placów auta, to podpowiem ci że sporo tych placów ma swój kawałek rampy w celu załadunku osobówki, bo w chuj Polaków na naczepach wozi auta.

  8. #7537
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E49
    expert

  9. #7538

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    358
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ostatnio pisałem że ubywa mi płyn chlodniczy,w.marcu lecę do mechanika ale chcem Jeszce wiedzieć czy ktoś może wie o co chodzi i czy ten wyciek na zdjęciu to od chłodnicy? Po lewej stronie silnika.






  10. #7539
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Tak to se można wróżyć, może to być wszystko. Sądząc po ilości chłodnica jest możliwa, ale to już konkretnie musi cieknąć, że tak znaczy teren. Nic nie masz mokrego pod maską? To jest świeże, pooglądaj dokładnie komorę silnika, jeśli coś tam będzie to na pewno to zauważysz @Bartloo ; Masz osłonę pod silnikiem w ogóle?

  11. #7540

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    358
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak to se można wróżyć, może to być wszystko. Sądząc po ilości chłodnica jest możliwa, ale to już konkretnie musi cieknąć, że tak znaczy teren. Nic nie masz mokrego pod maską? To jest świeże, pooglądaj dokładnie komorę silnika, jeśli coś tam będzie to na pewno to zauważysz @Bartloo ; Masz osłonę pod silnikiem w ogóle?
    Osłona pod silnikiem jest. Z góry nic nie widać aby było mokro..

  12. #7541
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Węże od układu chłodzenia nie są mokre? W ogóle jakiekolwiek węże, cokolwiek?

  13. #7542
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam do sprzedania BMW x1 Mamy. Pierwszy właściciel z salonu, auto garażowane przez cały okres + drugi komplet kół dorzucę.
    Cena nie mała, bo auto pewne, a i jak najbardziej do negocjacji.

    Poniżej zdjęcie poglądowe, jakby ktoś chciał zdjęcia w HD i info o aucie, to wyślę priv.



    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  14. #7543
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co znaczy nietykalny?

  15. #7544
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co znaczy nietykalny?
    Mafia z Wołomina trzyma piecze nad bezpieczeństwem ;).
    A tak serio, to znaczy, że bezwypadkowy.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 24-02-2019, 21:54

  16. #7545
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jakby to była benzyna, to bym ojca namawiał, ale on już nie chce diesla, szczególnie tego fantastiko N47.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •