Reklama
Strona 754 z 754 PierwszaPierwsza ... 254654704744752753754
Pokazuje wyniki od 7,531 do 7,538 z 7538

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    13

Domyślny

wgl sie tak zastanawialem czy kupno diesla to jeszcze jest sensowne rozwiazanie , nie chodzi mi o spalanie i ekspoatacje ale coraz bardziej sie przypierdalaja do klekotow te ekozjeby , a jak zmienialbym auto to chcialbym spokojnie polatac te 3-5 lat takim np m57 w bmce

Moderator
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wgl sie tak zastanawialem czy kupno diesla to jeszcze jest sensowne rozwiazanie , nie chodzi mi o spalanie i ekspoatacje ale coraz bardziej sie przypierdalaja do klekotow te ekozjeby , a jak zmienialbym auto to chcialbym spokojnie polatac te 3-5 lat takim np m57 w bmce
    Lajtowo, im starszy tym lepszy, bo nie ma np. DPFu. Ogólnie nawet jeśli coś przeforsują, to będzie to zakaz wjazdu diesli do niektórych części dużych miast, pewnie Kraków i Warszawa na pierwszy ogień pójdą i tyle. Poza tym bardziej dokładne przeglądy, ale to wystarczy mieć sprawne auto, tzn. ma nie dymić jak zajeżdżony Passat ze skręconym licznikiem. Nikt nie zakaże nagle diesli, jedynie ich ilość w sprzedaży może spaść (co się raczej i tak nie szykuje, bo np. VAG ma wzrost sprzedaży diesli na chwilę obecną, coś, czego nikt nie oczekiwał). 5 lat to jest nic, w tym czasie mogą wejść imo tylko te strefy w paru miastach, nic poza tym.

Poza tym jeśli myślisz o BMW, to naprawdę nie warto brać M57, no chyba, że chcesz mieć tego kopa jak turbo zaspooluje, ale musisz też wiedzieć, że z drugiej strony nie będziesz mieć kopa jak VANOS się przełączy, coś za coś. Benzyna z gazem jest też oszczędniejsza, szczególnie wtedy, gdy chcesz mocniej auto gonić, bo takie M57 przy bucie wypije ponad 10 litrów ropy, a to już prawie 50 zł. Gazu w tym samym czasie weźmie koło 15l. Akurat w E46/E49/E38 bym nie brał pod uwagi diesla, bo benzyna po prostu ma więcej sensu pod niemalże każdym względem (i nie wspominam nawet o kosztach napraw, bo te potrafią być bolesne w M57, tak 2x wyższe od M52/4 jak to uśrednimy w przeciągu tych 5 lat) @Binim ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-02-2019, 16:04

3. Reklama
    Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

powiedzcie mi moze ktos z was wie cos na ten temat, latam obecnie zestawem po landach w Niemczech i czesto wracam na pusto, przejezdzam kolo komisow i chcialbym cos zabrac ale potrzebuje najazdy, ktos sie orientuje czy mozna cos takiego wynajac? ewentualnie jaki moze byc koszt najazdow
    naczepa standardowej wysokosci, szerokosc 2,5 w srodku

zdjecie dla przykladu

Moderator
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

A można w ogóle przewozić pojazdy w takiej naczepie? Przecież tam nie masz mocowań na koła itd. Co w przypadku kontroli?

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    A można w ogóle przewozić pojazdy w takiej naczepie? Przecież tam nie masz mocowań na koła itd. Co w przypadku kontroli?
    mam mocowania na pasy, zapne auto za koła pasami, jak beda chcieli sie przyjebac to i tak sie przyjebia
    bardzej chodzi mi o temat wypozyczenia takich najazdow, czasami jezdzimy po 2-3 auta za soba, pojade w srodku, jak beda mieli jebnac to jebna a chcialbym sobie zrzucic jakies tam auto raz na jakis czas pod dom =)

Moderator
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

No to podzwoń po laweciarzach czy to wynajmują, tutaj już torg ci nie pomoże, tak samo w kwestii kupna najazdów. Jak o tym poważnie myślisz, to weź se kup, ile to może kosztować, będziesz miał dożywotnio.

Poprzedni nick: Waw992 Wawik jest teraz offline
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    7

Domyślny

Cytuj Noru$ napisał Pokaż post
    mam mocowania na pasy, zapne auto za koła pasami, jak beda chcieli sie przyjebac to i tak sie przyjebia
    bardzej chodzi mi o temat wypozyczenia takich najazdow, czasami jezdzimy po 2-3 auta za soba, pojade w srodku, jak beda mieli jebnac to jebna a chcialbym sobie zrzucic jakies tam auto raz na jakis czas pod dom =)
    Do osobówek wystarczą ci aluminiowe najazdy, stalowe nie byłyby potrzebne. Takie najazdy aluminiowe to pewnie koszt max 1000zł, może nawet taniej. Tylko, do takiej naczepy zwykłe najazdy z lawety bądź przyczepki nie przejdą bo będzie za duży kąt uniesienia, musisz mieć odpowiednio dłuższe, a nie wiem czy ktoś fabrycznie takie tworzy bo raczej jest to mało chodliwy temat. Natomiast jeżeli brałbyś z placów auta, to podpowiem ci że sporo tych placów ma swój kawałek rampy w celu załadunku osobówki, bo w chuj Polaków na naczepach wozi auta.

Poprzedni nick: Waw992 Wawik jest teraz offline
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    7

Domyślny

Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    E49
    expert

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania