Reklama
Strona 471 z 664 PierwszaPierwsza ... 371421461469470471472473481521571 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,051 do 7,065 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #7051
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    cieszę się, że ktoś przejął pałeczkę w tym temacie, a w ogóle tak gdyby kiedyś doszło do mexa, że jednak nowe samochody się różnią od starych, to mam jeszcze jedną uwagę co do międzygazu, której wcześniej już nie nadmieniałem, bo by było za dużo xD i już by całkiem było szpageti wontków

    ciekawe, czy mex próbował w nowszym aucie, zwłaszcza takim miejskim zrobić międzygaz, dla mnie odpowiednie kopnięcie tego jest prawie awykonalne i z 10x trudniejsze niz w starszych samochodach

  2. #7052
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A no właśnie chodzi o to, że nazwa się zmieniła i to prawie piętnaście lat temu. Po pierwsze to nie jest wykład, chyba, że mechanicy od których czerpiesz swoją tajemną wiedzę tak twierdzą. A to objaśnienie jest po to, żebyś już nie mylił servotronicu z aktywnym układem. Już w e60 mogłeś mieć servotronic albo aktywny układ do wyboru w zależności od tego ile chciałeś wydać.
    Czyli nazwa się nie zmieniła, bo dalej był Servotronic, ale doszło coś zupełnie nowego do oferty. Dobra, przyjąłem.

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiedziałem, że za dużo pierdolenia o tym samym, a ty wtedy zacząłeś znowu gadać to samo co kilka stron wcześniej. Przecież to hipokryzja. Kompendium nie zaweira opinii tylko fakty, także chyba chciałeś napisać, że napisałeś co o nim sądzisz.
    To było kompendium torgowego tematu o samochodach, czego oczekiwałeś? Poza tym kwestia designu tych aut to zawsze subiektywne odczucie, ale jednak moje zdanie podziela większość zainteresowanych tematem.

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie napisałem, że masz rację. Napisałem, że może masz rację, a wynika to z tego, że nie jeździłem E36 na tyle,żeby porównywać do czegokolwiek. Jednak jesteś tak spierdolony, że słyszysz co chcesz. A między e46 i e60 jest kolosalna różnica i nie handluj z tym, bo miałem jedno i drugie. Do reszty nie będę odpowiadał, bo twoje dalsze pierdolenie jest efektem tego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
    Napisałeś to tak, że można było to zrozumieć dwojako. Albo jako "Może i masz rację" w sensie takim, że przyznajesz mi rację i dalej kontynuujesz wypowiedź, dobrze wiemy, że używa się takiego zwrotu, np. "Może masz rację w tym, że powinienem zerwać zanim zdradziłem, ale czy zdajesz sobie sprawę jaka ona była zajebista?", co jednoznacznie przyznaje rację rozmówcy, a "może" jest wykorzystywane w celu rozwinięcia wypowiedzi albo po prostu tak se o, tak się po prostu mówi. Druga możliwość jest taka, że rzeczywiście chciałeś powiedzieć "może" w sensie, że możliwe, że mam rację, ale... Jak dla mnie całą wypowiedź naprowadza na pierwszą możliwość, ale okej, niech będzie, że chodziło ci o tę drugą. Ciągle jednak sobie przeczysz, a opisałem to dobrze w moim poprzednim poście, bo porównywanie aut, które 2 lata ze sobą konkurowały na rynku nowych aut z innymi dwoma, które różni ponad 5 lat, to jednak trochę nie ma sensu. A, i uważaj na słowa, bo widzę, że emocje (hehe) chyba biorą górę, a obrażanie nie jest wskazane w kulturalnej dyskusji, która się tutaj odbywa.


    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie taaa... Kto patrzy na design wydając 300k na nowe auto. To nie jest ważne przecież xD
    No najwyraźniej nie jest, skoro ludzie kupowali i kupują Panamery, Cayenny, X4, X6 itd., a kiedyś i E60. Chodziło mi o to, że wierni nabywcy BMW w dużej mierze zlali kontrowersyjny design i po prostu kupili sobie BMW, które znali i lubili. Inna sprawa, o czym napisałem, że dużo takich wiernych fanów przesiadło się na inne marki.

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawe, czy mex próbował w nowszym aucie, zwłaszcza takim miejskim zrobić międzygaz, dla mnie odpowiednie kopnięcie tego jest prawie awykonalne i z 10x trudniejsze niz w starszych samochodach
    Wytłumacz mi o co ci chodzi, w jakim sensie jest awykonalne, co na to wpływa? Każdy ma inne odczucia co do prowadzenia auta.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-10-2018, 12:24

  3. Reklama
  4. #7053

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    O chuj jak mnie sie Panamera podoba, chyba sobie kupie. No nie ma ladniejszego i lepiej zrobionego auta.

  5. #7054
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli nazwa się nie zmieniła, bo dalej był Servotronic, ale doszło coś zupełnie nowego do oferty. Dobra, przyjąłem.
    Czy ty jesteś poczytalny? Powiedziałem, że mojej dziewczynie było łatwiej jeździć siódemka niż jej c1, bo w siodemie był aktywny układ. A ty pierdolisz, że miałem servotronic. Wyjaśniłem ci różnice między servotroniciem, a aktywnym układem, bo są to inne systemy. Dlatego odpowiadam raz jeszcze na twoje pytanie: servotronic nie jest aktywnym układem w bmw.


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To było kompendium torgowego tematu o samochodach, czego oczekiwałeś?
    Żadne kompendium nie może zawierac opinii. Nawet kompendium torgowego tematu...

    Nie napisałem "może i masz rację" tylko "może masz rację". Jednak skoro już wyjasnilismy sobie, że nie przyznałem ci racji to twoje spusty o tym są bez sensu.


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No najwyraźniej nie jest, skoro ludzie kupowali i kupują Panamery, Cayenny, X4, X6 itd., a kiedyś i E60.
    Łatwiej będzie ci pojąć dlaczego ludzie kupują takie samochody jak zrozumiesz, że nie jesteś pepkiem świata i twoje zdanie nie jest uznawane jako jedyne prawdziwe. Każdy ma swój gust i jemu może się najzwyczajniej w świecie podobać e60, x4 czy panamera.


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiernych fanów przesiadło się na inne marki.
    To rzeczywiście wierni fani xD
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 19-10-2018, 13:20
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #7055
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przecież naprawdę mnóstwo osób spuszcza się nad tym, jakie np X6 jest zajebiste.
    Nie wiem jak to może się podobać, no ale się ludziom podoba...

  7. #7056
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ty jesteś poczytalny? Powiedziałem, że mojej dziewczynie było łatwiej jeździć siódemka niż jej c1, bo w siodemie był aktywny układ. A ty pierdolisz, że miałem servotronic. Wyjaśniłem ci różnice między servotroniciem, a aktywnym układem, bo są to inne systemy. Dlatego odpowiadam raz jeszcze na twoje pytanie: servotronic nie jest aktywnym układem w bmw.
    Jezuuuuuuu, Janusz, on nie umie czytać ze zrozumieniem XD Nie mówię, że miałeś Servotronic, ale że dalej był w ofercie, ale doszło do niej aktywne wspomaganie. Przyjąłem, że były oferowane oba układy. Zrozumiałeś już? Bo serio, takiego betonu dawno nie miałem okazji czytać.

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żadne kompendium nie może zawierac opinii. Nawet kompendium torgowego tematu...

    Nie napisałem "może i masz rację" tylko "może masz rację". Jednak skoro już wyjasnilismy sobie, że nie przyznałem ci racji to twoje spusty o tym są bez sensu.
    Niech więc będzie "kompendium", pasuje?

    A moje "spusty" nie są bez sensu, bo porównanie jest idiotyczne, wyjaśniłem ci to dwa razy, dalej mam to robić? Kto tu nie rozumie czegoś, człowieku, serio?

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łatwiej będzie ci pojąć dlaczego ludzie kupują takie samochody jak zrozumiesz, że nie jesteś pepkiem świata i twoje zdanie nie jest uznawane jako jedyne prawdziwe. Każdy ma swój gust i jemu może się najzwyczajniej w świecie podobać e60, x4 czy panamera.
    Ale ja wiem, że niektórym ludziom podobają się kolumny na ganku czy wielkie tarasy zdobione balustradą ala wczesny barok. Ja to wszystko rozumiem. Problem jest wtedy, gdy producent samochodów zaczyna sprzedawać auta, które wyglądają właśnie tak kontrowersyjnie i po prostu nie masz już wyboru w obrębie tej marki, albo ta albo inna. Dom se każdy po swojemu buduje, ubiera się też każdy po swojemu (inb4 ciuchy też są szyte takie same - tak, ale jest ogromny ich wybór, wybór BMW serii 5 jest jeden i tylko jeden w salonie) i tutaj jest duże pole do popisu. Jak ktoś chce kupić konkretne auto, konkretnej marki, to nie ma w ogóle możliwości wyboru. Kupuje je, bo poprzednie było dobre i się przyzwyczaił, nawet wtedy, gdy design nie do końca mu leży.

    A Panamery czy premium SUVy to już zupełnie inna grupa odbiorców i to się rządzi swoimi prawami, ci ludzie nie wiedzą czego chcą, bo z jednej strony chcą Porsche, ale nie takie małe jak Carrera, z drugiej chcą duże auto, ale nie za duże, takie mniejsze od 5er w środku, ale nadmuchane i wysokie, bo się czują bezpieczniej i ważniej na drodze i wtedy X6 to jest idealny wybór itp. itd. Tak samo jak się czasem śmiejesz z czyjegoś kontrowersyjnego ubioru, fryzury itp. itd. (nie oszukujmy się, każdy tak kiedyś robił, pewnie do dzisiaj się zdarza), tak samo możemy się śmiać z ludzi, którzy wybierają coś takiego zamiast dużo lepszych opcji z gamy tego samego producenta.

    Wybór oczywiście jest dobry, ale jaki to jest wybór? Pozorny, bo możesz mieć X1, X2, X3, X4, X5, X6, ale nie możesz mieć np. 3er allroad/alltrack/allchujwiejakbytobmwnazwało czy takiej samej wersji 5er (tutaj akurat wielki plus dla VAGa, że ma te auta w ofercie, bo to idealny kompromis pomiędzy podwyższeniem auta a jego praktycznością i przede wszystkim wyglądem). To samo w innych markach. Wybór X1 to żaden wybór, bo dostajemy właściwie 1er z paroma centymetrami prześwitu więcej (nieistotne), nadmuchaną, w środku wcale nie wiekszą i z ciutkę większym kufrem, ale w cenie niezłej 3er, którą można se wziąć w touringu i mieć dużo więcej miejsca. Pisałem o tym wielokrotnie już i owszem, pomyliłem się kiedyś z pojemnością bagażnika w którymś SUVie, ale ogólny trend jest taki jak w tym przykładzie z X1/1er. Już nie wspominam, że design wszystkich SUVów i crossoverów BMW jest ciągle dramatyczny i szczuje tylko tymi przerośniętymi nerkami (które swoją drogą zajebały piękne nowe 8er, mamo, dlaczego one są tak nieproporcjonalnie wielkie?) mówiącymi "paczcie, jedzie BMW, jestem większy a więc lepszy, droższy a więc ważniejszy, a mój użytkownik to debil, bo mógł mieć w mojej cenie dużo lepsze i praktyczniejsze F31, ale wolał sobie przedłużyć chuja/"zapewnić bezpieczeństwo" (khe, khe) w oczach takich samych melepetów jak on/ona".

    Na koniec powiem, że to tylko moja (choć oczywiście nie tylko moja) opinia. Mam do niej prawo, mają do niej prawo inni, myślący ludzie, którzy racjonalnie patrzą na to, co dzieje się obecnie z rynkiem nowych aut.


    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To rzeczywiście wierni fani xD
    Wiesz, jak BMW wygląda spójnie od ~30 lat i nagle wchodzi Pan Bangle, to nawet najwięksi fani mają prawo zmienić zdanie. Ja bym był jednym z nich, A6C6 jest bardzo ładnym autem i na pewno wziąłbym je sobie zamiast E60.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-10-2018, 13:59

  8. #7057
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ee ale jakby wziac jakies e39 i kilkuletnie a4, dokladniej b8, to samo wyposazenie to szczerze mowiac roznica jest tylko w wygladzie, o ile te auta by byly zuzyte w tym samym stopniu
    wiadomo różne pierdy typu aktywny tempomat, który 15 lat temu funkcjonował z tego co pamiętam, pewnie nie było to za dobre rozwiązanie ale było
    nie wrzucali zadnych huj wie jakich lepszych synchronizatorow, a4b8 potrafią nie mieć servo także wspomaganie jak w dacii duster, navi w e39 też było, chujowe ale było xD
    w kilku siedziałem i takich i takich i w przypadku manuala to tu nie ma cudów, no poza tym, że silniki diesla poleciały mocno do przodu, ale to też nie są jakieś rewolucyjne zmiany, tylko ulepszenie tego co było
    co innego jak wziąć e38 i porównać do nowej a8, oczywiście automat i full wyposażenie, to wiadomo przepaść kompletna
    tak jakby porównywać hdd z ssd nvme


    różnica taka, że to co pare lat temu było tylko w najlepszych modelach typu a8 czy s klasa, dzisiaj jest udoskonalone i można spotkać w zwykłych samochodach premium, bo zwykły jacuś co sobie kupił dacie duster bez wsopmagania i pierdoli o tym, że on ma doskonały nowy lepszy samochód a nie jakiegoś starego gruza to xD różnią się tylko przebiegiem
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 19-10-2018, 14:01

  9. #7058
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No i właśnie tak to wygląda, krótko i zwięźle językiem prostego chłopa, co lewą ręką zabić potrafi, a prawej sam się boi. Dzięki Wojtek.

  10. #7059

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Panamery czy premium SUVy to już zupełnie inna grupa odbiorców i to się rządzi swoimi prawami, ci ludzie nie wiedzą czego chcą, bo z jednej strony chcą Porsche, ale nie takie małe jak Carrera, z drugiej chcą duże auto, ale nie za duże, takie mniejsze od 5er w środku, ale nadmuchane i wysokie, bo się czują bezpieczniej i ważniej na drodze i wtedy X6 to jest idealny wybór itp. itd. Tak samo jak się czasem śmiejesz z czyjegoś kontrowersyjnego ubioru, fryzury itp. itd. (nie oszukujmy się, każdy tak kiedyś robił, pewnie do dzisiaj się zdarza), tak samo możemy się śmiać z ludzi, którzy wybierają coś takiego zamiast dużo lepszych opcji z gamy tego samego producenta.
    No teraz to się zachowujesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Dlaczego zakładasz, że ci ludzie nie wiedzą czego chcą? To, że według ciebie jakieś auto jest brzydkie, nie znaczy, że tak właśnie jest. Wszechwiedzacy Mexeminor, wie lepiej co mysla inni ludzie i wie czym sie kierowali kupujac samochod. Spuszczacie się jakie to E36 nie jest piękne, a potem przypierdalacie się do Panamery XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Głowe to ty chyba w dupie trzymasz, no albo ślepy jesteś gościu. Opinia obiektywna, no bo ja tak twierdze.

    Jak to gówno może się jeszcze komuś podobać? 30lat temu po prostu ładniejszych nie było, no ale teraz...


    No faktycznie, auto jest strasznie brzydkie, a ludzie kupuja je tylko przez marke XDDDDD Ten kwadrat u góry dużo pikniejszy.


    A tak serio, to nawet ślepa upośledzona osoba by wybrała Panamere.

  11. #7060
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jezuuuuuuu, Janusz, on nie umie czytać ze zrozumieniem XD Nie mówię, że miałeś Servotronic, ale że dalej był w ofercie, ale doszło do niej aktywne wspomaganie. Przyjąłem, że były oferowane oba układy. Zrozumiałeś już? Bo serio, takiego betonu dawno nie miałem okazji czytać.
    W poście do którego się odnosilem twierdziles, że servotronic to aktywny układ. Jakbyś nie pierdolil takich głupot to by nie było tematu.

    Reszta tl;dr
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  12. #7061
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W poście do którego się odnosilem twierdziles, że servotronic to aktywny układ. Jakbyś nie pierdolil takich głupot to by nie było tematu.

    Reszta tl;dr
    Ah tak?
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli nazwa się nie zmieniła, bo dalej był Servotronic, ale doszło coś zupełnie nowego do oferty. Dobra, przyjąłem.
    No nie do końca.

    Przestań się wykręcać, napisałem jasno, że doszedł nowy układ do oferty w E60, a Servotronic pozostał jako Servotronic. Nie zrozumiałeś, tyle i aż tyle.

    A to tl;dr tylko o tobie świadczy, szkoda się produkować.
    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No teraz to się zachowujesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Dlaczego zakładasz, że ci ludzie nie wiedzą czego chcą? To, że według ciebie jakieś auto jest brzydkie, nie znaczy, że tak właśnie jest. Wszechwiedzacy Mexeminor, wie lepiej co mysla inni ludzie i wie czym sie kierowali kupujac samochod. Spuszczacie się jakie to E36 nie jest piękne, a potem przypierdalacie się do Panamery XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Głowe to ty chyba w dupie trzymasz, no albo ślepy jesteś gościu. Opinia obiektywna, no bo ja tak twierdze.
    Pisałem już dawno temu, że tu nie chodzi tylko o indywidualne preferencje, bo każdemu się coś innego podoba (choć zawsze można się pośmiać z tych, którym podobają się rzeczy ogólnie uznawane za brzydkie), ale o to, że te auta są źle narysowane. Zły design, ile jeszcze razy to muszę napisać?
    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to gówno może się jeszcze komuś podobać? 30lat temu po prostu ładniejszych nie było, no ale teraz...
    Ja wiem, że troll, ale odpowiem konstruktywnie. Widzisz, to oto E36 coupe jest przede wszystkim perfekcyjnie zaprojektowane pod kątem proporcji, linii nadwozia. Jest spójne, na pierwszy rzut oka wiemy, że to BMW nie tylko po cechach takich jak nerki, ale patrząc choćby na profil auta. Kwestie stylistyki są drugorzędne, bo wynikają one z okresu, w którym został on stworzony. Moda i styl się zmienia, ale klasa i perfekcja w designie - nigdy.
    Poza tym dzisiaj trwa wszechobecna moda na retro, a więc to auto jest dodatkowo modne. No popatrz, a tak się nie może nikomu podobać.
    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No faktycznie, auto jest strasznie brzydkie, a ludzie kupuja je tylko przez marke XDDDDD Ten kwadrat u góry dużo pikniejszy.
    Pokazałeś akurat najlepszy możliwy kąt, pod jakim można ten wóz pokazać XD Zalecam zdjęcie tyłu albo profilu, gdzie dokładnie widać, jak spierdolone są proporcje tego auta. Jak pisałem, Panamera szczuje przodem, który zdradza, że to Porsche, bo cała reszta - niestety nie (poza tylnymi lampami, ale to jak z przednimi - szczucie elementami łudząco podobnymi do 911).
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-10-2018, 16:37

  13. #7062

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny


    No faktycznie, jak teraz tak spojrze, to kwadrat lepij sie prezentuje XDDDDDDDDDDDDDDDD wcale kurwa nie



    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja wiem, że troll, ale odpowiem konstruktywnie. Widzisz, to oto E36 coupe jest przede wszystkim perfekcyjnie zaprojektowane pod kątem proporcji, linii nadwozia. Jest spójne, na pierwszy rzut oka wiemy, że to BMW nie tylko po cechach takich jak nerki, ale patrząc choćby na profil auta. Kwestie stylistyki są drugorzędne, bo wynikają one z okresu, w którym został on stworzony. Moda i styl się zmienia, ale klasa i perfekcja w designie - nigdy.
    Poza tym dzisiaj trwa wszechobecna moda na retro, a więc to auto jest dodatkowo modne. No popatrz, a tak się nie może nikomu podobać.
    Żaden troll, te E36 jest paskudne, serio nie wiem jak to sie moze jeszcze komukolwiek podobac. Rozumiem jak dziadek sobie zapierdala, bo ma sentyment, ale jak ktoś ma 2x lat i twierdzi, że wyglad E36>Panamera no to powinien brac te same leki co @Pies ;

    Mexeminor, ekspert od wszystkiego, teraz sie jeszcze na projektowaniu samochodów zna xD Nic mnie nie obchodzą proporcje samochodu, bo nie będę biegał z metrówką i sprawdzał czy są idealnie dobrane, bo to nic nie zmienia jeżeli auto wygląda dobrze. Proporcjami to się sugerują osoby, które projektują samochody, bo w ten sposób napewno łatwiej im zrobić auto, które nie wygląda jak e36 gówno. Oceniam ogólny wygląd i to jak się samochód prezentuje, a nie czy przód jest odpowiednio długi do tyłu xD

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poza tym dzisiaj trwa wszechobecna moda na retro, a więc to auto jest dodatkowo modne. No popatrz, a tak się nie może nikomu podobać.
    No to chyba w Polsce tylko, bo w UK auto to jest uznawane za starego sztrucla i spokojnie kupisz sobie takiego za 200-1000f xD
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 19-10-2018, 17:11

  14. #7063
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobrze, że Trans AM jest dobrze narysowany, bo jeszcze by mi mode moje motoryzacyjne marzenie zbeształ

  15. #7064
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A czym jest Servotronic jak nie aktywnym wspomaganiem?
    Dokładnie o to mi chodziło. Brawo ekspercie...

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przestań się wykręcać, napisałem jasno, że doszedł nowy układ do oferty w E60, a Servotronic pozostał jako Servotronic. Nie zrozumiałeś, tyle i aż tyle.
    Ja to chłopie napisałem pierwszy, bo ty różnicy nie widziałeś xD weź już gościu utkaj
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 19-10-2018, 18:01
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  16. #7065
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    No faktycznie, jak teraz tak spojrze, to kwadrat lepij sie prezentuje XDDDDDDDDDDDDDDDD wcale kurwa nie




    Żaden troll, te E36 jest paskudne, serio nie wiem jak to sie moze jeszcze komukolwiek podobac. Rozumiem jak dziadek sobie zapierdala, bo ma sentyment, ale jak ktoś ma 2x lat i twierdzi, że wyglad E36>Panamera no to powinien brac te same leki co @Pies ;

    Mexeminor, ekspert od wszystkiego, teraz sie jeszcze na projektowaniu samochodów zna xD Nic mnie nie obchodzą proporcje samochodu, bo nie będę biegał z metrówką i sprawdzał czy są idealnie dobrane, bo to nic nie zmienia jeżeli auto wygląda dobrze. Proporcjami to się sugerują osoby, które projektują samochody, bo w ten sposób napewno łatwiej im zrobić auto, które nie wygląda jak e36 gówno. Oceniam ogólny wygląd i to jak się samochód prezentuje, a nie czy przód jest odpowiednio długi do tyłu xD


    No to chyba w Polsce tylko, bo w UK auto to jest uznawane za starego sztrucla i spokojnie kupisz sobie takiego za 200-1000f xD
    Na prawde? U ciebie to jest na porzadku dziennym, leki i psycholog, takze nic nowego.

    Co do tematu porshe panamera zwyczajnie wyprzedza wygladem te bmw, sam widzialem panamere w realu i to w WWA.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •