Strona 652 z 652 PierwszaPierwsza ... 152552602642650651652
Pokazuje wyniki od 6,511 do 6,513 z 6513

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Dlatego nie wspominałem nic o vagach, bo oni on zeszłego roku już ładują dpfy do benzyn no i silniki nie są trwałe tak jak rozmawialiśmy o tsi/tfsi.

Jednak Toyota pokazuje, że dalej można kupić porządny silnik benzynowy, który będzie wytrzymały i nie zbyt mocno wysilony.

Co do dźwięku to nic nie mówiłem o silnikach po downsizingu jak w vagu. Nowy auris nie brzmi dobrze, brzmi jak każde 1.6-1.8 w benie, ale to i tak lepsze niz 2.0 tdi.

Nie bez powodu też coraz więcej marek odchodzi od diesla, bo to się przestaje opłacać. Ludzie wracają do benzyn i to nie jest mój wymysł, a jakiś powód musi byc
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

Data rejestracji
    Nov 2004
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Kredka:
    plusy 1.8T - tanio można go pomodzić, sam chip da sporo, chociaż pewnie w nie cuprze, ale gratów jest dużo do tego silnika, można spore moce wyciągnąć jak kogoś to kręci. Łyka lpg, jest solidny, oszczędny, ogólnie zajebisty.
    minusy 1.8T - znalezienie dobrego egzemplarza, kupienie gówna to spore koszty albo jeżdzenie gównem, które nie wiadomo kiedy stanie

Co do dyskusji o nowych silnikach - dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł, żeby wjebać jeden ze starych sprawdzonych silników typu m52, m54, rb26 1jz/2jz założyc tam od razu podtlenek biedy, dwa razy bardziej ekologiczny od benzyny, jakieś drobne modyfikacje na wydechu typu lepsze katy, normy pospełniane jak i mokre sny wielu kierowców, którzy kupia te auta za 10 lat, jak już niemiec je poupierdala xD

A co do odchodzenia od diesla - za odrą teraz sprzedaż diesli będzie spadać, bo ustawa wisi o wjezdzie diesli do centrum miast no i plus diesel gate, za który kazdy szanujacy sie niemiec czuje sie obrazony xD
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : Wczoraj, 22:17
    Limitations are limitless

Data rejestracji
    Feb 2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Ziomy, w dowodzie nie mam już miejsca na pieczątki, a przegląd mam do 20 sierpnia. Czy mogę teraz zwrócić się do urzędu komunikacji o nowy dowód tak aby na stację diagnostyczną podjechać już z nim? Z tego co czytałem to opłata jest pobierana za dowód tymczasowy, a ja bym go w tym momencie nie potrzebował
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania