Reklama
Strona 1163 z 1271 PierwszaPierwsza ... 16366310631113115311611162116311641165117312131263 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,431 do 17,445 z 19060

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #17431
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj kajakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to za typiarka?
    a skad ja to mam kurwa wiedziec x D

  2. #17432
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    siema, długo mnie tu nie było xd ale do rzeczy mam sytuacje, otóż znam się z pewną dziewczyną jakieś 11-12 lat, poznaliśmy się przez neta, i utrzymywaliśmy kontakt przez te wszystkie lata czasem lepszy czasem gorszy, w sumie przez ostatnie 2 lata praktycznie nie rozmawialiśmy, kontakt odnowiliśmy w lutym z jej inicjatywy, właśnie od lutego rozmawialiśmy praktycznie codziennie i zauważyłem że rozmawia się zupełnie inaczej niż wcześniej, nigdy jakoś też nie myślałem o byciu z nią (aha, dzieli nas ok. 500 km), no ale w pewnym momencie zapytała mnie czy mam plany na majówkę i tak wyszło że spotkaliśmy się we wrocławiu na majówce, spędziliśmy tam 3 dni razem, no i ogólnie wszystko raczej na plus, poprzytulaliśmy się i generalnie było miło, zaprosiłem ją już w sumie wcześniej do mojej miejscowości i powiedziała że w wakacje chętnie przyjedzie, więc znowu się zobaczymy. i tyle, napisałem to wszystko w naprawde ogromnym skrócie, nie daje mi to spokoju i zastanawiam się po prostu czy mógłby być z tego związek, jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sytuacji to napiszę w komentarzu. ogólnie wiem że to wygląda mega przegrywowo że tak się wyrażę, no ale takie przemyślenia mnie trapią od pewnego czasu, jak by nie było to podstawy do dobrego związku są, ponieważ mówiła mi że mi bardzo ufa, ja jej tak samo, tylko ta jebana odległość.
    ona ma 23 lata i został jej jeszcze rok studiów, ja mam 26.

  3. Reklama
  4. #17433
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli się dobrze Ci się z nią spędzało czas i Ci się podoba to tak, może być z tego związek. Jeśli średnio się z nią bawiłeś i/lub nie podoba Ci się z wyglądu to ewentualnie możesz się zabawić. Pozdrawiam

  5. #17434
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Follow the damn heart CJ, skoro o niej myślisz to cos musi byc na rzeczy, zobacz jak sie rozwinie sytuacja

  6. #17435
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Venom'ek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, długo mnie tu nie było xd ale do rzeczy mam sytuacje, otóż znam się z pewną dziewczyną jakieś 11-12 lat, poznaliśmy się przez neta, i utrzymywaliśmy kontakt przez te wszystkie lata czasem lepszy czasem gorszy, w sumie przez ostatnie 2 lata praktycznie nie rozmawialiśmy, kontakt odnowiliśmy w lutym z jej inicjatywy, właśnie od lutego rozmawialiśmy praktycznie codziennie i zauważyłem że rozmawia się zupełnie inaczej niż wcześniej, nigdy jakoś też nie myślałem o byciu z nią (aha, dzieli nas ok. 500 km), no ale w pewnym momencie zapytała mnie czy mam plany na majówkę i tak wyszło że spotkaliśmy się we wrocławiu na majówce, spędziliśmy tam 3 dni razem, no i ogólnie wszystko raczej na plus, poprzytulaliśmy się i generalnie było miło, zaprosiłem ją już w sumie wcześniej do mojej miejscowości i powiedziała że w wakacje chętnie przyjedzie, więc znowu się zobaczymy. i tyle, napisałem to wszystko w naprawde ogromnym skrócie, nie daje mi to spokoju i zastanawiam się po prostu czy mógłby być z tego związek, jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sytuacji to napiszę w komentarzu. ogólnie wiem że to wygląda mega przegrywowo że tak się wyrażę, no ale takie przemyślenia mnie trapią od pewnego czasu, jak by nie było to podstawy do dobrego związku są, ponieważ mówiła mi że mi bardzo ufa, ja jej tak samo, tylko ta jebana odległość.
    ona ma 23 lata i został jej jeszcze rok studiów, ja mam 26.
    z jej strony to bardzo wyraźne sygnały, że ona chce
    pozostaje pytanie czy Ty byś chciał

    ja bym nawet nie próbował zawierać związku laską odległą o 500km
    ofc są takie pary, ale życie razem w ten sposób jest bardzo, bardzo trudne i jeśli nie masz jakichś planów przeprowadzki na studia czy coś to nie polecam

  7. #17436
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Też serdecznie nie polecam, co to kurła za relacja jak na codzień jesteście 500km od siebie xD
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  8. #17437
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z jej strony to bardzo wyraźne sygnały, że ona chce
    pozostaje pytanie czy Ty byś chciał

    ja bym nawet nie próbował zawierać związku laską odległą o 500km
    ofc są takie pary, ale życie razem w ten sposób jest bardzo, bardzo trudne i jeśli nie masz jakichś planów przeprowadzki na studia czy coś to nie polecam
    oczywiściej już jestem w takim wieku, że wiadomo że jak już bym wszedł w taki związek to właśnie z myślą o tym żeby być jak najbliżej w jak najkrótszym czasie, a nie przez reszte życia siedzieć na messengerze. ona zresztą sama też mówiła że po studiach chętnie by uciekła z miasta i sie przeprowadziła gdzieś indziej

  9. #17438
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    po huj sie pytasz czy bedzie z tego zwiazek wg. mnie nie ma co gdybać jak do ciebie przyjedzie to wez ja gdzies tylko nie kurwa kino bo to hujowe miejsce huja sie tam robi tylko siedzi. sprobuj pocalowal jesli jescze tego nie zrobiles i staraj sie ciagnac sytuacje do przodu ;d tylko podchodz do niej z dystansem nie angazuj sie jak ciula zebys potem nie plakal ze tesknisz i wracal tu ze zlamanym serduszkiem

    chodz zgaduje ze te poprzytulalismy to cos wiecej niz przytulanie
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 07-05-2018, 19:14

  10. #17439
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Venom'ek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, długo mnie tu nie było xd ale do rzeczy mam sytuacje, otóż znam się z pewną dziewczyną jakieś 11-12 lat, poznaliśmy się przez neta, i utrzymywaliśmy kontakt przez te wszystkie lata czasem lepszy czasem gorszy, w sumie przez ostatnie 2 lata praktycznie nie rozmawialiśmy, kontakt odnowiliśmy w lutym z jej inicjatywy, właśnie od lutego rozmawialiśmy praktycznie codziennie i zauważyłem że rozmawia się zupełnie inaczej niż wcześniej, nigdy jakoś też nie myślałem o byciu z nią (aha, dzieli nas ok. 500 km), no ale w pewnym momencie zapytała mnie czy mam plany na majówkę i tak wyszło że spotkaliśmy się we wrocławiu na majówce, spędziliśmy tam 3 dni razem, no i ogólnie wszystko raczej na plus, poprzytulaliśmy się i generalnie było miło, zaprosiłem ją już w sumie wcześniej do mojej miejscowości i powiedziała że w wakacje chętnie przyjedzie, więc znowu się zobaczymy. i tyle, napisałem to wszystko w naprawde ogromnym skrócie, nie daje mi to spokoju i zastanawiam się po prostu czy mógłby być z tego związek, jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sytuacji to napiszę w komentarzu. ogólnie wiem że to wygląda mega przegrywowo że tak się wyrażę, no ale takie przemyślenia mnie trapią od pewnego czasu, jak by nie było to podstawy do dobrego związku są, ponieważ mówiła mi że mi bardzo ufa, ja jej tak samo, tylko ta jebana odległość.
    ona ma 23 lata i został jej jeszcze rok studiów, ja mam 26.
    Macie 23 i 26 mozecie mieszkac w dowolnym miejscu na ziemi - potraktuj to jako hint.
    Po za tym 500km to dystans taki, ze mozna spokojnie weekendy np. razem spedzac. Ale to wszystko tez zalezy czy pracujecie, czy sie uczycie itd. Ogolnie ja bym sie pospotykal troche, jakby bylo spoko to szybkie mieszkanko gdzies ogarniac i lecisz z tematem. Ona pracuje? @Venom'ek ;
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #17440
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    nie, nie pracuje

  12. #17441
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    -czesc torgi poznalem dziewczyne, bedzie z tego zwiazek?

    XDDDD

    bez urazy ale ogarnij sie duzy jestes
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #17442
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    prawda nie ma co pierdolic wyjdzie to wyjdzie nie to nie. chyba ze mamy tu macieja wrozbite na forum xd

  14. #17443
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ej takie pytanko torgi tez was wkurwia takie cos ze laska zdradzi chlopaka z kims albo na odwrot ta 2 strona sie dowie i potem wybacza takie cos ? czy tylko ja jestem taki dziwny ze mnie to wkurwia ?

    zaraz sie mowi wypierdalej a nie xd

  15. #17444
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Gdyby mi bardzo na dziewczynie zależało, to grzecznie podziękowałbym za wspólnie spędzony czas, gdyby mniej, to kazałbym wypierdalać.

  16. #17445
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dokladnie najgozej jak jakis film ogladam tam jakas zdrada i gosciu wybacza gdyby nigdy nic czy tam babka, zaraz mi cisnienie sie podnosi i film wylaczam bo takiego bycia pizdą czy jak to inaczej nazwac to po prostu no nie idzie zniesc

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •