Reklama
Strona 1221 z 1271 PierwszaPierwsza ... 221721112111711211121912201221122212231231 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 18,301 do 18,315 z 19060

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #18301
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    W sumie dwie sprawy - ile macie lat i miała kogoś przed Tobą? Bo jak nie (i jak nie ma 30 lat xD), to bym stawiał, że się nie umie odnaleźć w takiej sytuacji i jakoś zoficjalizować to xD
    Tak czy inaczej poza pogadaniem z nią o tym na poważnie i przytoczeniem tych sytuacji, to w sumie nie masz nic innego do zrobienia na ten moment imo
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #18302

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja mam 26 ona 22 miala chłopaka przedemna ale to tez długo nie trwalo z tego co mówiła koło roku, trafiles w sedno z tym ze nie umie tego oficjalne ogłosić tylko a spotykamy sie narazie i tyle a żadnych konkretów a zachowujemy sie jak bysmy byli razem tylko te ale niedaje mi spokoju

  3. Reklama
  4. #18303
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No to w takim razie skoro Ci na niej zależy, a ona tak twierdzi, że kocha i w ogóle, to weź ją w obroty i najzwyczajniej powiedz jej, że nie rozumiesz czemu przy innych Cię traktuje jako kogoś od spotykania się a nie jej faceta, czy się Ciebie wstydzi, czy nie jest Ciebie pewna i czy to ma sens kontynuować czy po prostu musi dostać kopa, żeby ją do tego zmotywować bo się może po prostu srać z jakiegoś nielogicznego kobiecego powodu XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #18304
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,864
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Brzmi to tak jakby sie ciebie wstydziła
    Dobrze zarabiasz?

  6. #18305
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Pewnie ma chłopaka, to nie chce żeby zaraz wyszło że z tobą to jest dwóch bądź więcej, pozdro

  7. #18306
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam mam pewny mętlik w głowie otóż spotykam sie z dziewczyną juz jakies 9 msc i ona ani razu nie zaprosiła mnie do siebie nie zapoznała z rodzicami nie poznałem jej żadnych znajomych pewnego dnia źle sie poczula pojechaliśmy na pogotowie i pani pielęgniarka zapytala kim ja jestem chłopak mąż a ona odpowiedziała ze spotykamy sie tylko narazie i to niedaje mi spokoju tak jakby nie traktowala mnie poważnie co sądzicie rozstac sie z nia i nie tracic czasu bo od dluzszego czasu chodzi mi to po glowie,niby mowi ze kocha mnie itd a jak spotkaliśmy jej znajomą to nawet mnie nie przedstawiła
    IMHO pewnie coś jej do końca w tobie nie pasuje i ma na oku kogoś lepszego którego niestety nie może zdobyc i dlatego się wacha czy wiązać się z januszem wąsaczem który do końca jej nie odpowiada czy dac dupy samcowi alfa który ja zostawi po max miesiącu. Wybór jest oczywisty da dupy samcowi alfa a pozniej przyjdzie do ciebie z płaczem że ja skrzywdził ty wybaczysz będziecie w szczęśliwym związku przez jakis czas aż samiec alfa nie wróci do łask bądz na horyzoncie nie pjawi sie nowy i tak w kółko da dupy płacz powrót da dupy płacz powrót. Ja bym sie ewakuował z kurewskiego tonącego okrętu.

  8. #18307
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam mam pewny mętlik w głowie otóż spotykam sie z dziewczyną juz jakies 9 msc i ona ani razu nie zaprosiła mnie do siebie nie zapoznała z rodzicami nie poznałem jej żadnych znajomych pewnego dnia źle sie poczula pojechaliśmy na pogotowie i pani pielęgniarka zapytala kim ja jestem chłopak mąż a ona odpowiedziała ze spotykamy sie tylko narazie i to niedaje mi spokoju tak jakby nie traktowala mnie poważnie co sądzicie rozstac sie z nia i nie tracic czasu bo od dluzszego czasu chodzi mi to po glowie,niby mowi ze kocha mnie itd a jak spotkaliśmy jej znajomą to nawet mnie nie przedstawiła
    Jest z Toba bo jest, ale liczy na kogos innego/cos lepszego taki zwiazek dla zwiazku zeby nie byc samemu. xd Ale nie zapozna Cie z nikim bo to juz jest zawsze wiazace i narastaja oczekiwania, a ona zapewne nie jest pewna tego jak dlugo z Toba bedzie wiec zeby sie pozniej nie tlumaczyc latwiej po prostu trzymac Cie w ukryciu, przykro mi diagnoza jest pewna, to nowotwor trzeba wyciac (ale nie zlosliwy, jak wyjebiesz ze swojego organizmu raz, a dobrze to bedziesz mial spokoj... chyba, ze zrobi przerzuty na serduszko i bedzie bolalo )

    No bez kitu tak powaznie jak kogos kochacie tak serio. i jestescie zauroczeni, i sa te mityczne bombelki w brzuszku (czy tam motylki bo jak sa bombelki zwlaszcza u niej to chujowo) i w ogole wszystko tak fara fira i jara nas ta druga osoba to nie macie ochoty kazdemu powiedziec i sie pochwalic od razu? xD Albo moze nie oglaszac caly czas calemu swiatu, ale bez oporu wyjsc gdzies ze wspolnymi znajomymi, zaprosic do domu itd.? xD No kurwa oczywiscie, ze tak bo to naturalne zachowanie. Jak ktos czegos nie jest pewny to nie bedzie nikomu nic mowil bo roznie sie moze skonczyc.

    Ale na spokojnie najpierw z nia pogadaj o tym powaznie i spokojnie, a pozniej daj znac co powiedziala.
    My juz wiemy co powie, ale tak dla potwierdzenia daj znac. xD

    I pamietaj -
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, (...)
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-05-2019, 14:30
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #18308
    Boruciarz

    Domyślny

    stary ona sie rucha z twoimi kumplami a ty jestes jak ten rogacz bambi jebany
    oprzytomniej. nij. niej. chuj wie

  10. #18309

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Spotkałem sie dzisiaj z nią wszystko na spokojnie wygarnalem ona oczywiscie w płacz ze tak niejest ze niema nikogo tylko mnie ze jesli ja kocham i mi zależy to powinienem dac jej druga szansę ona to naprawi ze to nieprawda ze mnie ukrywa twierdzi ze widziałem jej rodziców bo przez bramke powiedziałem Dziendobry ze wychodzi ze mna do restauracji i sie nie wstydzi mnie bo tak by nie wyszła a zapytalem dlaczego na pogotowiu powiedziała ze tylko sie spotykamy narazie to powiedziała ze niewie dlaczego ze jak sie spotykamy to ze bardziej chłopak jej chodziło

  11. #18310
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,864
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    za kilka lat może ojcu rękę podasz(przez bramke)

  12. #18311
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale oczywiście że ona nikogo nie ma, już ci to parę razy tłumaczyli, ona czeka aż znajdzie kogoś lepszego i wtedy cześć narazie

  13. #18312
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli ja kocham i mi zależy to powinienem dac jej druga szansę
    to niezły szantaż emocjonalny, widać ma niezłe doświadczenie w manipulowaniu, tak wykręciła kota ogonem, że pewnie jeszcze czułeś się winny po tej rozmowie

  14. #18313

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wlasnie ona czuła sie winna przepraszala itd ale dalem jasno do zrozumienia ze drugiej szansy nie będzie w sumie to niewiem jak ona chce to naprawić nagle sie zmieni bo przejrzala na oczy i bedzie traktowala mnie jako chłopaka nagle zaprosi mnie i zapozna z jej rodzicami ciężko mi to logicznie pojąć jak ona chce to naprawić

  15. #18314
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wlasnie ona czuła sie winna przepraszala itd ale dalem jasno do zrozumienia ze drugiej szansy nie będzie w sumie to niewiem jak ona chce to naprawić nagle sie zmieni bo przejrzala na oczy i bedzie traktowala mnie jako chłopaka nagle zaprosi mnie i zapozna z jej rodzicami ciężko mi to logicznie pojąć jak ona chce to naprawić
    mogę Ci powiedzieć co się zmieni w twoim związu, jeżeli kobieta mówi, że "przejrzała na oczy", "że chce szansy, i chce to naprawić"

    nic

    xD

  16. #18315
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Czy to nie cudowne, że jest połowa 2k19 a ludzie nadal wbijają do damsko-męskich z prośbą o radę i ratowanie związku? xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •