Reklama
Strona 1199 z 1272 PierwszaPierwsza ... 1996991099114911891197119811991200120112091249 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,971 do 17,985 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #17971

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    A ja ostatnio znowu zaczalem piwniczyc, krucho bo roboty niema, znajomki wala w chuja, a kolezanka wyjechala do Wawy i eldo, takie zycie

  2. #17972
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Totalna degrengolada, dobrze że Astinus dobry chłopak i jakimiś wartościami sie kieruje

  3. Reklama
  4. #17973
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no fajnie fajnie.. ale chuj mnie wasze preferencje seksualne obchodzą xD

    odnośnie tej pary kolega+jego dziewczyna, to ja się z nimi generalnei widuje dość często, z reguły w weekend się umawiamy ekipą i jakieś %% wchodzą + planszówki czy coś i tak kilka tygodni temu, jeszcze przed sylwestrem piliśmy u nich na mieszkaniu, skończył się alkohol i poszliśmy do sklepu ekipą męską, dziewczyny zostały i nagle patrzę, a dostałem jakąś wiadomość na messengerze, otwieram, a tam selfie od tej laski z jakimiś filtrami serduszka itd., nic nie odpisałem i nikomu o tym nie mówiłem, bo pomyślałem że może się pomyliła

    ale teraz jak łączę wątki to kurwa coś może być na rzeczy i nie wiem jak się zachować xD
    On to tzw. cuck wiec ruchaj ja co ci szkodzi jak jestes sam, a i kumplowi zrobisz dobrze przy okazji. :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #17974
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    myślałem że cucki są tylko w internecie xD

  6. #17975
    orjannilsen1

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rób tego, będziesz miał moralniaka.
    ale spierdolec orkiestra XD

  7. #17976
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba tylko ty mógłbyś mieć moralniaka że ruchasz
    Jak ruchać, to tylko swoje. Tadek podupczy sobie dziewczynę kumpla, im coś się odjebie we łbach, że jednak ten cuck nie taki fajny, ale dziewoja już przez tadeusza porobiona i będzie heca.

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale spierdolec orkiestra XD
    w żadnym razie

  8. #17977

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    64
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dobra, wiem, że to dziwne

    ale spodobała mi się jedna kobita, która przeszła na emeryturę. Dopiero ostatniego dnia zdobyłem jej numer.

    Jakieś rady jak ją podrywać?

    Tylko, że poważnie pytam, nie wiem jak sformułować pytanie xD .

  9. #17978
    Boruciarz

    Domyślny

    Jakie to ma znaczenie ze przeszla na emeryture pierdolony bezbeczny trolu

  10. #17979

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    64
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie to ma znaczenie ze przeszla na emeryture pierdolony bezbeczny trolu
    to, że kontakt mamy telefoniczny. nie fizyczny.

  11. #17980
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    wlasnie cofam o 1000 stron temat i nurkuje
    zyczcie mi farta

  12. #17981
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jest sobie chlopak. Jest spoko z wygladu 180 wzrostu i wysportowany. Chciałby kogoś z kim bedzie szczesliwy. Pisze do lasek najpierw z appek typu tinder ale dochodzi do wniosku ze tam sa tylko idiotki wiec zaczyna szukać przez portale typu insta albo facebook. Tu jest troche lepiej i umawia się juz z normalnymi dziewczynami ale po miesiacu znajpmosci zwykle dochodzi do wniosku ze i tak nie chce byc z kims takim na dluzej. Okazuje sie ze jedna z tych dziewczyn ma kolezanke. Umawia się z kolezanką i czuje ze to jest to. Nie ma zadnego poronania z poprzednimi znajomościami. Jest super, jezdżą razem na wyjazdy w gory. Razem gotują w walentynki. Duzo ze soba rozmawiaja. Ale dziewczyna rzadko mowi o uczuciach, wydaje mu się że jest po prostu nieśmiała i nie warto niektórych rzeczy mówić od samego początku. Po trzech miesiacach mowi chlopakowi ze nic do niego nie czuje. Ze caly czas tęskni za chlopakiem z ktorym byla przez rok i to byl jej pierwszy chlopak i ja zdradzał i go rzucila i mialo to na nia mocny wplyw. I z tego powodu nie jest w stanie czuc czegokolwiek do innej osoby i że przez 3 miesiace nic nie czułaa ale miała nadzieje że to sie zmieni i nie chciała stracić kogoś takiego bo jest dla niej wspanialy i duzo lepszy niz ten poprzedni który ją zdradzał. Ale po 3 miesiącach nadal nic nie czuje i nie chce marnować wspolnego czasu i lepiej to skonczyc teraz niz za rok bo ona nie wie czy go pokocha kiedykolwiek. Chłopak przez dwa dni siedzi w pracy i jak za długo zapatrzy sie na ekran to lzy mu leca po policzkach bo to byla jedyna dziewczyna na jakiej mu zalezalo.

    Czy naprawde rozstanie z kims moze miec taki wpływ ze odrzucasz kogos kto jest dla Ciebie idealny niemal w kazdym aspekcie i rezygnujesz z takiej relacji?
    Jaka jest szansa ze po czasie ta osoba do Ciebie wroci. Czy jeśli rzeczywiscie nic nigdy nie czuła to jest taka mozliwosc?
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 26-02-2019, 22:01
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  13. #17982
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy naprawde rozstanie z kims moze miec taki wpływ ze odrzucasz kogos kto jest dla Ciebie idealny niemal w kazdym aspekcie i rezygnujesz z takiej relacji?
    ale to że ten chłopak kimkolwiek on jest sobie ubzdurał że dziewczyna jest dla niego idealna, nie znaczy że ona tak samo się na to zapatruje, przekaż mu to

  14. #17983
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,289
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    laski mają opanowane do perfekcji takie pierdolenie, pewnie ten były sobie o niej przypomniał i do niego wróciła, jak znowu ją kopnie w dupe, to zgłosi się do tego chłopaka że jednak popełniła błąd

    no i generalnie nie można idealizować, mechanizm jest taki, że po rozstaniu masz w głowie tylko te dobre momenty, a jeśli to było tylko spotykanie się, to raczej nie było jeszcze tych złych, które pojawiają się po np. wspólnym zamieszkaniu

    trzeba pomyśleć o tym racjonalnie, ile można spędzić z laską czasu przez 3 miesiące na spotkaniach? kilkadziesiąt godzin max? przecież to tyle co nic, tak jak obca osoba, więc skoro ona nie chce nic więcej to walisz pięścią w stół, mówisz wypierdalaj i tyle
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 26-02-2019, 22:33

  15. #17984
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ona to powiedziała sama i była w tym szczera jestem pewien. Chyba ze sa jakieś podświadome czynniki ze nie potrafiła ich wskazać. Na szczegolowe pytania(pod wieloma kątami) co bylo w tamtym chlopaku lepszego odpowiedziała ze nic. I jedyne co powiedziała to ze go kochała i z nim przezyla wszystkie rzeczy po raz pierwszy.
    W chuja cie robiła tzn. tego chłopaka

    albo inaczej
    nie czuła do ciebie pociągu i po prostu nie chciała z tobą być, ja mam takiego jednego przyjaciela co naprawdę bardzo się lubimy od gdzieś tak 16 lat, bardzo go lubię i się świetnie dogadujemy, ale nic z tego nie będzie bo się nie kręcimy nawzajem, zresztą kurwa pewnie wielu typiarzy ma takich ziomeczków 10/10 no ale niestety nie jesteśmy into pisiory i nic z teog nie wyjdzie, tutaj taka sama sytuacja może być że laska cie bardzo lubi, ale lubi no i elo
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 26-02-2019, 22:31

  16. #17985
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ale to że ten chłopak kimkolwiek on jest sobie ubzdurał że dziewczyna jest dla niego idealna, nie znaczy że ona tak samo się na to zapatruje, przekaż mu to
    Ale ona to powiedziała sama i była w tym szczera jestem pewien. Chyba ze sa jakieś podświadome czynniki ze nie potrafiła ich wskazać. Na szczegolowe pytania(pod wieloma kątami) co bylo w tamtym chlopaku lepszego odpowiedziała ze nic. I jedyne co powiedziała to ze go kochała i z nim przezyla wszystkie rzeczy po raz pierwszy.
    W chuja cie robiła tzn. tego chłopaka
    Nie robiła w chuja. Przez 3 miesiące nie skłamała ani razu. Nawet przy pytaniach o uczucia nie odpowiadała. Nie mowiła ze kocha bo tego nie czuła. Jak by robiła w chuja to by udawała uczucia. Swiadoma nieszczerość jest tutaj wykluczona.

    albo inaczej
    nie czuła do ciebie pociągu i po prostu nie chciała z tobą być, ja mam takiego jednego przyjaciela co naprawdę bardzo się lubimy od gdzieś tak 16 lat, bardzo go lubię i się świetnie dogadujemy, ale nic z tego nie będzie bo się nie kręcimy nawzajem, zresztą kurwa pewnie wielu typiarzy ma takich ziomeczków 10/10 no ale niestety nie jesteśmy into pisiory i nic z teog nie wyjdzie, tutaj taka sama sytuacja może być że laska cie bardzo lubi, ale lubi no i elo
    no ale z kumplem jak go zapytasz dlaczego nic z tego nie będzie to Ci odpowie. Jak zapytasz koleżanki to też ci poda realne czynniki dlaczego nic z tego nie będzie. Tutaj dziewczyna nie była w stanie podać żadnego takiego czynnika podczas bezpośredniego pytania o to.
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 26-02-2019, 22:49
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •