Reklama
Strona 1223 z 1272 PierwszaPierwsza ... 223723112311731213122112221223122412251233 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 18,331 do 18,345 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #18331
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Powstanie Gorylskie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ehh ja chcialbym loche która czyta książki
    jak takie to są właśnie najgorsze

  2. #18332
    Boruciarz

    Domyślny

    Otusz to

  3. Reklama
  4. #18333

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Taaa później taka chce żeby jej książki kupować (jedna książka co 3 dni) :D

  5. #18334
    Avatar cigolce
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    131
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    eh te KSIĄŻKARY
    NIE CZYTASZ NIE IDĘ Z TOBOM DO ŁUŻKA

  6. #18335
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj cigolce napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    eh te KSIĄŻKARY
    NIE CZYTASZ NIE IDĘ Z TOBOM DO ŁUŻKA
    Cytuj Groszeq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taaa później taka chce żeby jej książki kupować (jedna książka co 3 dni) :D
    kurwa XD jak jedyne dziewczyny z jakimi byliscie to 10 lat temu w simsach za dzieciaka cos czuje (chyba, ze te też wam nawet na kodach nie daly)
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 25-05-2019, 17:55

  7. #18336
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    nom brzmicie jakbyscie byli zjebani i zadna wam nigdy nie dala i przez to nienawidzicie kobiet, czyli standardowy uzytkownik torga

  8. #18337
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wiecie, jaki jest najgorszy podgatunek człowieka?
    Myślicie, że mam na myśli te sebiksy, które chodzą po twoim osiedlu i drą się, że jebać łks?
    A może ci pierdoleni antyszczepionkowcy? Albo, jeszcze lepiej, fanatycy doktora zięby?
    TAKI CHUJ.
    NAJGORSZY, NAJBARDZIEJ ZDEGENEROWANY I NAJMNIEJ ZASŁUGUJĄCY NA SZACUNEK TYP CZŁOWIEKA TO KURWA CZYTELNIK. NIE DOWIERZACIE? TO WEJDŹCIE NA PIERWSZĄ LEPSZĄ GRUPĘ KSIĄŻKOWĄ NA FEJSIE. TAM ROI SIĘ OD TAKICH ZWYRODNIALCÓW.
    Mówisz, że osoba pochłaniająca książki powinna być błyskotliwa i mieć poczucie humoru? Spoko, tam wszystko to znajdziesz. Na przykład mnóstwo humoru, który OPIERA SIĘ KURWA NA GLORYFIKOWANIU CZYTELNICTWA PONAD WSZYSTKO INNE. PEŁNO TAM ZAPUSZCZONYCH BAB PO TRZYDZIESTCE, KTÓRE NIEUSTANNIE UDOSTĘPNIAJĄ OBRAZKI, KTÓRYCH TREŚĆ BRZMI KURWA “PO CO MI MIŁOŚĆ, JAK MAM KSIĄŻKI??” ALBO JAKIEŚ PIERDOŁY NA TEMAT TEGO, ŻE CZYTANIE JEST ATRAKCYJNIEJSZE OD ZADBANEJ FIGURY. XDDDD Spoko, nawet mogłoby być, gdyby z faktem, że czytasz książki, faktycznie szła jakaś, JAKAKOLWIEK KURWA inteligencja.
    I to całe atencjonowanie się czytaniem. HAHA PATRZCIE TEN DEBIL SIEDZĄCY OBOK W AUTOBUSIE SIEDZI NA TELEFONIE, A JA C Z Y T A M. OJEZU JAK JA NIE MOGĘ ZNIEŚĆ LUDZI KTÓRZY NIE CZYTAJĄ KSIĄŻEK, JAK MOŻNA NIE CZYTAĆ KSIĄŻEK, JA PIERDOLĘ OGARNIJCIE SIĘ.
    Najlepsze są w ogóle grażynki, które są przeciwniczkami ebooków i audiobooków. xD Jak taka wyruszy na krucjatę przeciwko nim, to się nikt nie pozbiera. JAK MOŻNA CZYTAĆ NA TYM GÓWNIE, PRZECIEŻ TO WZROK SIĘ MĘCZY I NIE MA TEGO ZAPACHU KSIĄŻKI, NIE MOŻNA JEJ POCZUĆ. NO I JAK MOŻNA KURŁA SŁUCHAĆ KSIĄŻKĘ ZAMIAST JEJ CZYTAĆ, PRZECIEŻ TO KOMPLETNIE ZABIJA DOZNANIA!
    Jeszcze to narzekanie na to, że filmy są gorsze od książek. No jak oglądasz kurwa adaptacje w rodzaju igrzysk śmierci albo więźnia labiryntu bo na nic innego nie stać twojego ograniczonego umysłu to kurwa się nie dziwię, że narzekasz. xD Taka grażynka nie dopuści do siebie faktu, że istnieje coś takiego jak film mający więcej wartości od książki, bo ŻADEN FILM NIE BĘDZIE PRZEKAZYWAŁ TYLE CO JAKAKOLWIEK KSIĄŻKA. DO CIEBIE MÓWIĘ, KUBRICK TY CHUJU, NIE PISZESZ KSIĄŻEK TO NIE PIERDOL ŻE COKOLWIEK PRZEKAZUJESZ, BO PRZEKAZUJESZ CO NAJWYŻEJ CHUJA DO DUPY TWOJEGO ODBIORCY, NIE TO CO MOJA KOCHANA SERIA O WAMPIRACH ALBO GREYU, BO TO SĄ K S I Ą Ż K I, KTÓRE WYMAGAJĄ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ BEZSENSOWNEGO PRZESIADYWANIA PRZED EKRANEM. WYMAGAJĄ W Y O B R A Ź N I ORAZ I N T E L I G E N C J I, KTÓREJ TOBIE CO NAJWYŻEJ BRAKUJE. ILE KSIĄŻEK PRZECZYTAŁEŚ W OSTATNIM TYGODNIU? DWIE? JEDNĄ? JA DZIESIĘĆ, TY PIERDOLONA AMEBO UMYSŁOWA. CO WIĘCEJ, JESTEM POJEBANA I ZAMIAST SPRZEDAĆ CZĘŚĆ KSIĄŻEK WOLĘ UŻALAĆ SIĘ NAD SOBĄ JAK TO NIE MOGĘ ICH ZMIEŚCIĆ NA PÓŁCE TAK JEST ICH DUŻO, PATRZCIE JAKA JESTEM OCZYTANA, A WY ILE MACIE KSIĄZEK W BIBLIOTECZCE CO? DWIEŚCIE? XD
    marzy mi się, żeby wszyscy ci atencyjni czytelnicy upadli i sobie głupie łby rozwalili.

  9. #18338
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    chuj ci do tego co zjeby z fb postuja? oceniasz czytelnikow na podstawie grup fejsbuczkowych, jestes bardziej zjebany od nich

  10. #18339
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiecie, jaki jest najgorszy podgatunek człowieka?
    Myślicie, że mam na myśli te sebiksy, które chodzą po twoim osiedlu i drą się, że jebać łks?
    A może ci pierdoleni antyszczepionkowcy? Albo, jeszcze lepiej, fanatycy doktora zięby?
    TAKI CHUJ.
    NAJGORSZY, NAJBARDZIEJ ZDEGENEROWANY I NAJMNIEJ ZASŁUGUJĄCY NA SZACUNEK TYP CZŁOWIEKA TO KURWA CZYTELNIK. NIE DOWIERZACIE? TO WEJDŹCIE NA PIERWSZĄ LEPSZĄ GRUPĘ KSIĄŻKOWĄ NA FEJSIE. TAM ROI SIĘ OD TAKICH ZWYRODNIALCÓW.
    Mówisz, że osoba pochłaniająca książki powinna być błyskotliwa i mieć poczucie humoru? Spoko, tam wszystko to znajdziesz. Na przykład mnóstwo humoru, który OPIERA SIĘ KURWA NA GLORYFIKOWANIU CZYTELNICTWA PONAD WSZYSTKO INNE. PEŁNO TAM ZAPUSZCZONYCH BAB PO TRZYDZIESTCE, KTÓRE NIEUSTANNIE UDOSTĘPNIAJĄ OBRAZKI, KTÓRYCH TREŚĆ BRZMI KURWA “PO CO MI MIŁOŚĆ, JAK MAM KSIĄŻKI??” ALBO JAKIEŚ PIERDOŁY NA TEMAT TEGO, ŻE CZYTANIE JEST ATRAKCYJNIEJSZE OD ZADBANEJ FIGURY. XDDDD Spoko, nawet mogłoby być, gdyby z faktem, że czytasz książki, faktycznie szła jakaś, JAKAKOLWIEK KURWA inteligencja.
    I to całe atencjonowanie się czytaniem. HAHA PATRZCIE TEN DEBIL SIEDZĄCY OBOK W AUTOBUSIE SIEDZI NA TELEFONIE, A JA C Z Y T A M. OJEZU JAK JA NIE MOGĘ ZNIEŚĆ LUDZI KTÓRZY NIE CZYTAJĄ KSIĄŻEK, JAK MOŻNA NIE CZYTAĆ KSIĄŻEK, JA PIERDOLĘ OGARNIJCIE SIĘ.
    Najlepsze są w ogóle grażynki, które są przeciwniczkami ebooków i audiobooków. xD Jak taka wyruszy na krucjatę przeciwko nim, to się nikt nie pozbiera. JAK MOŻNA CZYTAĆ NA TYM GÓWNIE, PRZECIEŻ TO WZROK SIĘ MĘCZY I NIE MA TEGO ZAPACHU KSIĄŻKI, NIE MOŻNA JEJ POCZUĆ. NO I JAK MOŻNA KURŁA SŁUCHAĆ KSIĄŻKĘ ZAMIAST JEJ CZYTAĆ, PRZECIEŻ TO KOMPLETNIE ZABIJA DOZNANIA!
    Jeszcze to narzekanie na to, że filmy są gorsze od książek. No jak oglądasz kurwa adaptacje w rodzaju igrzysk śmierci albo więźnia labiryntu bo na nic innego nie stać twojego ograniczonego umysłu to kurwa się nie dziwię, że narzekasz. xD Taka grażynka nie dopuści do siebie faktu, że istnieje coś takiego jak film mający więcej wartości od książki, bo ŻADEN FILM NIE BĘDZIE PRZEKAZYWAŁ TYLE CO JAKAKOLWIEK KSIĄŻKA. DO CIEBIE MÓWIĘ, KUBRICK TY CHUJU, NIE PISZESZ KSIĄŻEK TO NIE PIERDOL ŻE COKOLWIEK PRZEKAZUJESZ, BO PRZEKAZUJESZ CO NAJWYŻEJ CHUJA DO DUPY TWOJEGO ODBIORCY, NIE TO CO MOJA KOCHANA SERIA O WAMPIRACH ALBO GREYU, BO TO SĄ K S I Ą Ż K I, KTÓRE WYMAGAJĄ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ BEZSENSOWNEGO PRZESIADYWANIA PRZED EKRANEM. WYMAGAJĄ W Y O B R A Ź N I ORAZ I N T E L I G E N C J I, KTÓREJ TOBIE CO NAJWYŻEJ BRAKUJE. ILE KSIĄŻEK PRZECZYTAŁEŚ W OSTATNIM TYGODNIU? DWIE? JEDNĄ? JA DZIESIĘĆ, TY PIERDOLONA AMEBO UMYSŁOWA. CO WIĘCEJ, JESTEM POJEBANA I ZAMIAST SPRZEDAĆ CZĘŚĆ KSIĄŻEK WOLĘ UŻALAĆ SIĘ NAD SOBĄ JAK TO NIE MOGĘ ICH ZMIEŚCIĆ NA PÓŁCE TAK JEST ICH DUŻO, PATRZCIE JAKA JESTEM OCZYTANA, A WY ILE MACIE KSIĄZEK W BIBLIOTECZCE CO? DWIEŚCIE? XD
    marzy mi się, żeby wszyscy ci atencyjni czytelnicy upadli i sobie głupie łby rozwalili.
    Ktoś by strescil?

  11. #18340
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Gayaku napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś by strescil?
    cos sie spial o typiarki co se czytaja ksiazki i rozbia z tego nie wiadomo co i uwazaja ze jestes gownem jak nie czytasz. no ale jakby nie patrzec to wiekszosc grup na fb tak wyglada. wedlug mnie np to gorsi sa typy, ktorzy uwazaja ze prawdziwy mezyczna to hehe powinien miec brode i chuj. nie masz brody to zes pizda jest. dobrze ze ja mam taki gesty zarost i jestem m e z c z y z n a

  12. #18341
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja np czytam torga i uwazam sie za mądrzejszego od każdego człowieka na ziemi bo w porównaniu do książek które zawierają masę nieprzydatnych informacji, tutaj mam same konkrety i informacje przydatne życiowo

  13. #18342
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Widze ze kolejna pizda sie splakala co nie moze zarostu wyhodowac xDDDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #18343
    Cinson

    Domyślny

    nie wiesz co muwisz typeczq. jak ja mam 21 lat i broda juz gesciutka, to w twoim wieku moja broda bedzie wieksza od twojego iq

  15. #18344
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Gosciu w moim wieku to Twoim najwiekszym zmartwieniem bedzie cena szamponu przeciw wypadaniu wlosow i to czy bombelek Ci szklanke wody poda.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #18345
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Sukces dla mezczyzny:
    -awans w pracy
    -dobrze odchowane dzieci

    Sukces dla torgowego mężczyzny:
    -rośnie mi broda

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •