Reklama
Strona 2 z 595 PierwszaPierwsza 12341252102502 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 5945

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12

Domyślny

zalezy te strony dzialaja tak ze chinol zapieprza z fabryki coś i sprzedaje. ogólnie zależy czy z fabryki co roi oryginalne rzeczy czy podróby jest ryzyko jest zabawa :D
    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polacy pochodzą od Polan, Ślązacy od Ślężan.
    Na geografii coś o Śląsku chyba wspominali?

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Nie przesadzaj. Dużo jest tam sklepów, które mają towar cały czas w ofercie, więc napędzania strony kradzionym towarem nie ma mowy.

3. Reklama
    Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

raz zamowilem spodnie od tych samych ludzikow i one jeszcze do teraz trzymaja nie to co big stary kupione za 200 ktore sie rozpruly po 6 miesiacach
    nie świecę

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Kaplarek napisał Pokaż post
    raz zamowilem spodnie od tych samych ludzikow i one jeszcze do teraz trzymaja nie to co big stary kupione za 200 ktore sie rozpruly po 6 miesiacach
    A może gdzieś zachaczyłeś i się popruły?

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Super Predator napisał Pokaż post
    A może gdzieś zachaczyłeś i się popruły?
    nie wiem czy udajesz takiego glupiego czy nim jestes. wszedzie spamujesz
    miesiac temu miales 1k postow a teraz masz 1,350
    twoj komentarz jest tutaj zbedny

jak mowie, ze sie rozpruly od prania/chodzenia to sie rozpruly, czy nie?
    nie świecę

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Siła reputacji
    12

Domyślny

uwielbiam czytac takie komentarzy ludzi, którzy kupili jedną rzecz i juz wyrabiają sobie mocną opinie dla producenta, nie koniecznie zasluzona. I jeszcze sie dzielą tymi swoimi wywodami

tak sie sklada, ze zawsze dzinsy z big stara byly dla mnie zajebiste - jakosciowo oraz wizualnie. A do tego wystarczy raz kupic drozsze tzn za bodajze 250zl a potem z kartą klienta w urodziny placicie 50% kwoty (albo z 30% taniej, ale i tak wychodzi wtedy cena za dzinsy jak z jakiegos gowna typu h&m. Z tymze ladniejsze + lepsze:p no, moze nie dla kazdego!)

up - a jezeli sie rozpruly tak z dupy bez powodu, to czemu do reklamacji nie oddales:)?
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

nie wiem czy udajesz takiego glupiego czy nim jestes. wszedzie spamujesz
    miesiac temu miales 1k postow a teraz masz 1,350
    twoj komentarz jest tutaj zbedny

jak mowie, ze sie rozpruly od prania/chodzenia to sie rozpruly, czy nie?
    I ch** Ci do tego, czy pisze posty, nie uważasz ? ;o I same z siebie spodnie, to mi się nigdy chyba nie rozpruły, więc się zapytałem.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    uwielbiam czytac takie komentarzy ludzi, którzy kupili jedną rzecz i juz wyrabiają sobie mocną opinie dla producenta, nie koniecznie zasluzona. I jeszcze sie dzielą tymi swoimi wywodami

tak sie sklada, ze zawsze dzinsy z big stara byly dla mnie zajebiste - jakosciowo oraz wizualnie. A do tego wystarczy raz kupic drozsze tzn za bodajze 250zl a potem z kartą klienta w urodziny placicie 50% kwoty (albo z 30% taniej, ale i tak wychodzi wtedy cena za dzinsy jak z jakiegos gowna typu h&m. Z tymze ladniejsze + lepsze:p no, moze nie dla kazdego!)

up - a jezeli sie rozpruly tak z dupy bez powodu, to czemu do reklamacji nie oddales:)?

nie chcę toczyć kłotni wiec sprostuje
    big starow mam par w szafie 6. z dwoch wyroslem, jedne oddalem do reklamacji (te ktore sie rozpruly) reszte nosze na zmiane. chiniacze imho na rowni z bigstarami albo troche gorsze.
    wysnulem taka opinie, bo no je kurde nosilem nie xD?
    nie świecę

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Ja kupowałem wiele rzeczy, wszystkie trzymają się do dziś bez żadnego problemu.

Torebki od "MK" niczym się nie różnią od oryginalnych, nawet materiałem -.-

Spodnie, płaszcz, kurtka burberry.

BEZ ŻADNEJ WIDOCZNEJ RÓŻNICY między tym, a oryginałem, więc sorry, ale wolę dać za coś co wygląda zajebiście (nawet nie patrząc na markę) bo przecież marki mają zastrzeżone kroje swoich rzeczy i inna firma tego nie zrobi, więc wolę dać 80% mniej za coś, co będzie jakościowo takie same jak oryginał ( NIE MÓWIĘ O ELEKTRONICE BO TO INNA BAJKA) + będzie wyglądało tak jak chcę, bo nigdzie indziej tak wyglądającej rzeczy nie dostanę, więc ciuchy jak najbardziej i mogę cieszyć się z tego, że mam coś co wygląda tak jak chcę. Bo jakbym chciał kupić coś w normalnym sklepie to mnie nie stać, a to co oferują masowe sklepy to wyglądające jak ******* ciuchy.
    Ostatnio zmieniony przez Venzet : 10-11-2013, 20:39
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Siła reputacji
    12

Domyślny

A wlasnie ziomeczkowi pokazalem tą stronke http://www.aliexpress.com/ a to jest ta sama, ktora mi podawal pare miesiecy temu bo mu znajomi polecili :D on sam zamowil sobie z niej torbe za 30dolarów, ktora tutaj kosztuje 300+ i mowi, ze zajebista i naprawde sie trzyma od tamtego czasu. Potem podalem siostrze tą strone i teraz ona ze znajomymi ogarniają co tam kupować bo tez sportowe rzeczy np buty do siatki są dwu-trzy krotnie tansze. Niby te rzeczy po pare dolarow to wiadomka ze falszywe ostro, ale na troche drozsze rzeczy jest szansa, ze beda oryginalne :) oczywiscie to tez ryzyko spore, ze wlasnie przechwycą na granicy (tez slyszalem historie od ludzi co korzystają z tej stronki, ze poprostu idzie ogarnac zwrot kasy od sprzedawcy) albo poprostu ze przyślą jakies gowno :p bo nie mam pojecia jak ta stronka dziala, czy tam świeżaki jakieś sprzedają, czy sami zaufani czy ogolnie to działa jak coś ala sklep i zaufać można w 99.9% ;p
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania