Reklama
Strona 13 z 400 PierwszaPierwsza ... 311121314152363113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #181
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @lipek ; @Blus ;

    Ale przecież Venzet wstawił fotki w 100% oryginalnych flyknitów, za które zapłacił ~55$, a więc o co wy się przypierdalacie? Że nie wszystko będzie oryginalne? Okej, ale jak widać można dostać pełnoprawny produkt i zapewne nie jest to rzadkość.
    Do butów się nie przyczepiłem, bo od dawna wiadomo, że tam najtrudniej o odróżnienie fejka od oryginału. Jeżeli on wycenia zdrowie swoich stawów na 400zł (bo taka jest różnica pomiędzy butem przymierzonym w sklepie, z pewnego źródła, z gwarancją i pewnością pochodzenia, a butem z chuj wie gdzie), to nic mi do tego. Gdybym ja dysponował budżetem 150zł, to pewnie zapytałbym o najlepszy sprawdzony model do tej właśnie ceny, no ale to ja. On może mieć na ten temat inne zdanie.


    Cytuj Ksionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    doobra weź juz zamknij puche i idź do tematu o modnisiach jak cie tak piecze. co ty plesia zastępujesz bananowcu? nikt cie tu sluchac juz nie chce wiec ubierz te swoje butki i torebki za 3 kafle i idz sie wozić po swoich galeriach typowy warszawiaku. jeszcze nie dociera?
    kupił w sklepie za swoje: TY CHUJU, CWELU, ZAMKNIJ PUCHE IDZ DO GALERII TY WARSZAWIAKU! BANANOWCU!!!!11!
    kupił u chinczyka za 5zł: O, jakie ładne :) I jakość ta sama? Niesamowite, mógłbyś mi podać dokładniejsze namiary? Pozdrawiam :)

  2. #182
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Ksionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co ty plesia zastępujesz bananowcu?
    przecież plesio ciągle obecny na forum ;]
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?
    bo Chińczyki jeszcze nie wpadły na to, żeby np. robić torby Korsa bez brandingu (a ogromna szkoda, bo chętnie bym kupił dziewczynie jakieś, ale jednak wszelkie loga mnie odrzucają).

    Może kiedyś pomyślą.

  3. Reklama
  4. #183
    Avatar Ksionc
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stamtond.
    Posty
    499
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dobra ale kurwa zrozum czlowieku ze kazdy juz wie co tu chciales przekazac i kazdy ma to w dupie
    ~

  5. #184
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja już pisałem, że kupiłem podróbkę Galaxy S4. Dałem 190$, a otrzymałem za to 4x1,5GHz, 1gb ramu i 5calowy obraz HD. Wydajność porównywalna z S3. W klasie normalnie powiedziałem, że to chińczyk i wydałem na niego 6 stówek. Jakoś nikt nie szydził ze mnie, że mam chiński telefon, bo sami mają koreańskie albo tajwańskie. Jeśli Buddyx masz ból dupy, bo ktoś kupił produkt o ponad połowę tańszy o różnej jakości(nigdy nie wiadomo co dłużej wytrzyma) z tej samej fabryki lub fabryki obok? Wymiary i waga mojej S6(tak się nazywa) są takie same jak S4. Gdybym na ekran rzucił naklejkę Samsunga, laik by się nie poznał. Różnicę w danych technicznych można tylko zauważyć wtedy. Nie twierdzę, że jest lepszy niż oryginał, ale za cenę 1x S3 mogę kupić 2x S6 = profit.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #185
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam trochę inne pytanie (chociaż czuje, że zostanę zaredbagowany za to).

    Nie wstyd chodzić wam w rzeczach, które wiecie, że są podróbkami?

    Przecież to jawne pokazywanie nie tylko komuś, ale i sobie, że nie stać mnie na ten produkt tej firmy.
    Podczas gdy w ciągu roku urządzane są wyprzedaże, gdzie spokojnie można ogarnąć naprawdę spoko rzeczy.

    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?
    bez obrazy, ale wlasnie dzieki takim ludziom, ktorym jestes w stanie bez problemu wmowic, ze jesli masz na torbie Armani czy cokolwiek z "najlepszych projektantow" , ale to musi byc orginalne bo wiadomo Armani, ktorego szanujesz i znasz ci to osobiscie w pocie czola uszyl to jestes lepszym czlowiekiem .No bez obrazy, ale jedyne co ten swietny projektant mial z tym wspolnego to pewnie szkic i MOZE pierwszy egzemplarz, jedyne co dalej robi to smieje sie z tych co to kupuja za chuj wie jakie pieniadze, bez wzgledu jaki to bylby kicz BO TO PROJEKTANTE #1 wielka moda, lepszy czlowiek od tego co nie ma dzordza na skorzanym worku przyszytego do paska i zawieszonego na ramie XD (akurat Armani ok, ale pelno tego gowna teraz i nabywcow z tytulu o muj monsz/ rodzice maja hajsy to kupie, ale szpan o kurde)

  7. #186
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do butów się nie przyczepiłem, bo od dawna wiadomo, że tam najtrudniej o odróżnienie fejka od oryginału. Jeżeli on wycenia zdrowie swoich stawów na 400zł (bo taka jest różnica pomiędzy butem przymierzonym w sklepie, z pewnego źródła, z gwarancją i pewnością pochodzenia, a butem z chuj wie gdzie), to nic mi do tego. Gdybym ja dysponował budżetem 150zł, to pewnie zapytałbym o najlepszy sprawdzony model do tej właśnie ceny, no ale to ja. On może mieć na ten temat inne zdanie.
    Ej, ale Ty w ogóle wiesz jak wyglądają podróbki np. Najki?

    Widziałem podróbki flyknitów i tam z kilometra widać, że to jest podjeba. Flyknity Venzeta nie zdradzają się niczym, nawet najmniejszym szczególikiem (a metka jest autentyczna). Do tego mówił, że ważą tyle samo, co te ze sklepu (czyli te same materiały, ta sama grubość uppera, TAKA SAMA PODESZWA=ten sam system Lunarlon)...

    Ale Ty ciągle swoje będziesz forsował, nie?

  8. #187
    fksdnhp

    Domyślny

    Cytuj Scary napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedyś zrozumiecie dzieci że kupuje się przede wszystkim rzeczy praktyczne a nie markę, rozumiem że niektórzy poniżej 500 złotych za ciuch nie schodzą bo wstyd wyjść z domu, co za żenada. Przecież każdy człowiek od razu ocenia Twój ubiór i ma detektor podróbek, jeden krzywy szew i jesteś spalony towarzysko.
    >smiej sie, ze ktos kupuje markowe rzeczy zeby sie popisać w towarzystwie
    >kupuj bokserki z wielkim napisem CALVIN KLEIN ( nie inne i tańsze z podobnym krojem tylko akurat te ;]]]])



    przestańcie sie kompromitować umysłowe biedaki

  9. #188
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej, ale Ty w ogóle wiesz jak wyglądają podróbki np. Najki?

    Widziałem podróbki flyknitów i tam z kilometra widać, że to jest podjeba. Flyknity Venzeta nie zdradzają się niczym, nawet najmniejszym szczególikiem (a metka jest autentyczna). Do tego mówił, że ważą tyle samo, co te ze sklepu (czyli te same materiały, ta sama grubość uppera, TAKA SAMA PODESZWA=ten sam system Lunarlon)...

    Ale Ty ciągle swoje będziesz forsował, nie?
    Prosze tak nie mowic uzytkownik Venzet nie dosc, ze straci zdrowie na skutek biegania w tych butach (mozliwe, ze zycie) to jeszcze splonie w piekle za herezje poparte dowodami !!!

  10. #189
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Myślę, że skoro paradujesz po mieście z torbą LV za 100zł, a w drodze jest dres RL za 120zł, to do wszystkiego jesteś zdolny.
    Śmiem twierdzić że mam więcej oryginalnych rzeczy niż Ty.

    Cytuj fksdnhp napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >smiej sie, ze ktos kupuje markowe rzeczy zeby sie popisać w towarzystwie
    >kupuj bokserki z wielkim napisem CALVIN KLEIN ( nie inne i tańsze z podobnym krojem tylko akurat te ;]]]])



    przestańcie sie kompromitować umysłowe biedaki
    Tak, każdy widzi ten napis, bo chodzę tak:
    Ostatnio zmieniony przez Venzet : 11-01-2014, 15:54
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  11. #190

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj fksdnhp napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >smiej sie, ze ktos kupuje markowe rzeczy zeby sie popisać w towarzystwie
    >kupuj bokserki z wielkim napisem CALVIN KLEIN ( nie inne i tańsze z podobnym krojem tylko akurat te ;]]]])



    przestańcie sie kompromitować umysłowe biedaki
    XD
    Kolejny idiota nie potrafiący czytać ze zrozumieniem, odpadam.

  12. #191
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej, ale Ty w ogóle wiesz jak wyglądają podróbki np. Najki?

    Widziałem podróbki flyknitów i tam z kilometra widać, że to jest podjeba. Flyknity Venzeta nie zdradzają się niczym, nawet najmniejszym szczególikiem (a metka jest autentyczna). Do tego mówił, że ważą tyle samo, co te ze sklepu (czyli te same materiały, ta sama grubość uppera, TAKA SAMA PODESZWA=ten sam system Lunarlon)...

    Ale Ty ciągle swoje będziesz forsował, nie?
    No kurwa.
    Gosc daje fotki butow
    >takie same jak najki, nawet metka
    Gacie
    >xxxx razy prane, wygladaja tak samo, dobry material, ale i tak zle.
    Po kiego walka z nimi gadac? xD

  13. #192
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prosze tak nie mowic uzytkownik Venzet nie dosc, ze straci zdrowie na skutek biegania w tych butach (mozliwe, ze zycie) to jeszcze splonie w piekle za herezje poparte dowodami !!!
    zaraz jakimi dowodami

    do tej pory wrzucil tylko jakas chujowa torbe z fatalnie wszystym krzywym plastikowym napisem, czy cos ominalem??

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiem twierdzić że mam więcej oryginalnych rzeczy niż Ty.
    no na pewno

  14. #193
    fksdnhp

    Domyślny

    Cytuj Scary napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XD
    Kolejny idiota nie potrafiący czytać ze zrozumieniem, odpadam.
    prosze wytlumaczyc

    po chuj kupujecie akurat te bokserki skoro chodzi tutaj tylko o
    ? Taki żeby trzymały Twoje jaja w ukryciu,
    ????????????
    sprawdziłem i na aukcjach sa praktycznie identyczne krojem i różne kolory tylko, ze bez napisu
    oczywiście kupujecie z napisem o 0,5$ droższe, ale gardzicie tymi, którzy popisują sie markowymi rzeczami

    fucklogic
    Ostatnio zmieniony przez fksdnhp : 11-01-2014, 15:54

  15. #194

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No kurwa.
    Gosc daje fotki butow
    >takie same jak najki, nawet metka
    Gacie
    >xxxx razy prane, wygladaja tak samo, dobry material, ale i tak zle.
    Po kiego walka z nimi gadac? xD
    Bo mają nadruk! Herezja kupujesz ciuchy ich boga Kevina Klaina czy jakoś tak mu było za 10 złotych podczas kiedy oni kupili je za 100 złotych, jak tak możesz!

    Ogólnie to ogarnijcie, tyle pieprzenia się o GACIE których i tak większość ludzi nie widzi więc ma w dupie czy masz CK czy bazarówki 10 złotych za 5 sztuk, kupujesz je głównie dla siebie bo są wytrzymałe i wygodne = WBIJASZ W TEN NADRUK MOGŁOBY GO NIE BYĆ. Taki ból dupy?

    @up
    bo ktoś wspomniał że MOŻNA KUPIĆ CIUCHY Z MARKOWYCH SKLEPÓW TANIEJ i się nie różnią PRAKTYCZNIE NICZYM, ktoś kupił sobie oryginały/podróbki CK za 2.5 dolara, zabijesz go za to?
    Ostatnio zmieniony przez Scary : 11-01-2014, 15:56

  16. #195
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaraz jakimi dowodami

    do tej pory wrzucil tylko jakas chujowa torbe z fatalnie wszystym krzywym plastikowym napisem, czy cos ominalem??


    no na pewno
    Ominąłeś Flyknity na 11 stronie bodaj.

    "no na pewno" - wanna bet on it?
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •