Reklama
Strona 102 z 400 PierwszaPierwsza ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,516 do 1,530 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #1516

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    a co az takie chujowe, ze zdjec nie wrzucisz

  2. #1517
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Mieciuziomus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    shipping cost $140

  3. Reklama
  4. #1518
    Avatar payrou
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    580
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co az takie chujowe, ze zdjec nie wrzucisz
    nie tylko ze aparatem 0.2 mpix to raczej zdjecia nie zrobie xD, całkiem ok wygladaja, wiadomo ze fejczury, ale za 120 zl to przeciez mozna nosic :D

  5. #1519
    Avatar Emptyhuman
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    łódź
    Wiek
    31
    Posty
    508
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co to oznacza?

    http://www.aliexpress.com/item/Free-...549116278.html

    Ze buty będą do kupienia,były i już więcej nie będzie czy ki diabeł ?

  6. #1520
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Były do kupienia i się skończyły :d. Ale i tak opinie takie sobie :D 80% to zdecydowanie za mało, żeby wydać $50 :)

  7. #1521

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Witam, mam problem. Kupiłem Nike AirMax (najpierw napisałem e-maila do sprzedającego, jakiej jakości jest towar, czy nie ma żadnej pomyłki w jego aukcji bo w miejscu Brand: jest wpisane Nike, a w Model: AirMax i potwierdził, że wszystko się zgadza), po 2 dniach użytkowania pierdolnęły na szwie:




    do tego w środku buta rozchodzą się szwy i zaraz cały but się rozpadnie:


    Założyłem spór, żółtek zaproponował odesłanie towaru i zwrot 100% albo zwrot 10$ i zostawia mi buty (zapłaciłem 58$).
    Jak mam odesłać mu buty do chin jak to kosztuje 120zł?

    Może mi ktoś pomóc kto się dobrze na zasadach panujących w aliexpress? Gość wprowadził mnie w błąd, a teraz mam na swój koszt odesłać buty żeby otrzymać jakieś 40zł?
    Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Chciałbym co najmniej 50%, a najlepiej 80% a niech sobie zabiera te niecałe 12$ bo buty i tak tyle nie warte..


    Liczę na pomoc bo szkoda mi tych pieniędzy, żeby jakiś żółtek moim kosztem się bogacił i to jeszcze w nie uczciwy sposób..
    TERAZ NIKT SIĘ NIE DOWIE :D

  8. #1522

  9. #1523
    Avatar PpK
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    10 Downing Street
    Posty
    3,027
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    kupiles gówno od chinczyka i jeszcze masz czelnosc narzekac na jakosc xDDDD

    madry polak po szkodzie


    gratuluje głupoty
    [ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]

  10. #1524

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    #up
    BOŻE CO ZA DEBIL!!!


    Cytuj marek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to zaproponował mi 10$ zwrotu, jak się nie zgodzę na te warunki to co wtedy?
    Skoro zrobił mnie w chuja i jeszcze nie chce się dogadać to niech ali rozdzieli pieniądze 50/50. Można tak?
    TERAZ NIKT SIĘ NIE DOWIE :D

  11. #1525
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Gummi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    BOŻE CO ZA DEBIL!!!



    No to zaproponował mi 10$ zwrotu, jak się nie zgodzę na te warunki to co wtedy?
    Skoro zrobił mnie w chuja i jeszcze nie chce się dogadać to niech ali rozdzieli pieniądze 50/50. Można tak?
    no ale otworzyłeś na razie zwykły dispute, czy zrobiłeś ten "escalate dispute" ?

  12. #1526
    Avatar czarymary
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    165
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Gummi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    BOŻE CO ZA DEBIL!!!



    No to zaproponował mi 10$ zwrotu, jak się nie zgodzę na te warunki to co wtedy?
    Skoro zrobił mnie w chuja i jeszcze nie chce się dogadać to niech ali rozdzieli pieniądze 50/50. Można tak?
    Ale przecież on cie nie zrobił w chuja gościu.
    To tak jakbyś kupił buty Najk i narzekał, że przecież nike i co to rozjebało się oooo
    RAZOR BLADE STILO HOMMIE

  13. #1527
    Avatar Buła123
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Koło Warszawy
    Posty
    1,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak tam u was? @Venzet @Marek itp?
    U mnie ta jedna paczka te torebki to juz z Shanghaiu lecą, a zegarek jeszcze nie wszedł do systemu, a na torebki czekałem 5 dni do systemu zegarek też juz 5 dni. Może jutro wejdzie. Mam nadzieje. Przy sobocie idealnie

    @Venzet
    Powiedzmy że zamawiam 5 zegarów, podróbki. No i tak jadą jadą sobie z Chin jadą jadą jadą i jeszcze tam jadą i płyną i słuchaj jadą, i dojechały. I tak Każdą paczke celnicy sprawdzają? OTwierają? CZy tylko wybrane? Powiedzmy że moją mi przycieli i w środku 5 G shocków.
    I tak leci do mnie list że wstrzymana dostawa i teraz moge jakoś się skapnąć czy paczke otworzyli czy po prostu im sie nie spodobała?
    I wysyłam im powiedzmy że zamówiłem jednego g-shocka a nie 5? I mi puszczaja?
    Czy jak to innaczej rozkminić? Czy po prostu zamówić w odstępie czasowym np 1 dnia, każdego innego ? I pokazywać w razie czego ze tylko jeden i do użytku własnego? Czy mają gdzies pozapisywane i też może być lipa??
    Jak to innaczej ugryźć?
    Ostatnio zmieniony przez Buła123 : 28-02-2014, 20:21

  14. #1528
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Buła123 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tam u was? @Venzet @Marek itp?
    U mnie ta jedna paczka te torebki to juz z Shanghaiu lecą, a zegarek jeszcze nie wszedł do systemu, a na torebki czekałem 5 dni do systemu zegarek też juz 5 dni. Może jutro wejdzie. Mam nadzieje. Przy sobocie idealnie

    @Venzet
    Powiedzmy że zamawiam 5 zegarów, podróbki. No i tak jadą jadą sobie z Chin jadą jadą jadą i jeszcze tam jadą i płyną i słuchaj jadą, i dojechały. I tak Każdą paczke celnicy sprawdzają? OTwierają? CZy tylko wybrane? Powiedzmy że moją mi przycieli i w środku 5 G shocków.
    I tak leci do mnie list że wstrzymana dostawa i teraz moge jakoś się skapnąć czy paczke otworzyli czy po prostu im sie nie spodobała?
    I wysyłam im powiedzmy że zamówiłem jednego g-shocka a nie 5? I mi puszczaja?
    Czy jak to innaczej rozkminić? Czy po prostu zamówić w odstępie czasowym np 1 dnia, każdego innego ? I pokazywać w razie czego ze tylko jeden i do użytku własnego? Czy mają gdzies pozapisywane i też może być lipa??
    Jak to innaczej ugryźć?
    Jedna w systemie tylko czeka już jest, ale czekam co dalej, nie sprawdzam codziennie.

    ##

    Sortownia dopuszcza do obrotu, albo odsyła do UC i tam jak chcą kontrolować, to chcą dane ile zapłaciłeś itp, bo np wartość paczki jest zaniżona, wysyłasz i dopłacasz vat. Otworzyć mogą jak zechcą tak zrobić. To wszystko zależy od nich. Pojedynczych nie otwierają bo wiadomo że na własny użytek.

    ~~~~
    Zamawiasz 5 na własne ryzyko, możesz mieć przypał.

    Zamawiasz jedno -wpadnie - wysyłasz co trzeba i Ci zwalniają i mają to w dupie.

    Jeśli zamówisz 5 i nie wpadnie to spoko, jak wpadnie to wysyłasz im że nie zamawiałeś niczego oni to odsyłają i dogadujesz się z chińczykiem. proste.
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  15. #1529
    Avatar Buła123
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Koło Warszawy
    Posty
    1,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedna w systemie tylko czeka już jest, ale czekam co dalej, nie sprawdzam codziennie.

    ##

    Sortownia dopuszcza do obrotu, albo odsyła do UC i tam jak chcą kontrolować, to chcą dane ile zapłaciłeś itp, bo np wartość paczki jest zaniżona, wysyłasz i dopłacasz vat. Otworzyć mogą jak zechcą tak zrobić. To wszystko zależy od nich. Pojedynczych nie otwierają bo wiadomo że na własny użytek.

    ~~~~
    Zamawiasz 5 na własne ryzyko, możesz mieć przypał.

    Zamawiasz jedno -wpadnie - wysyłasz co trzeba i Ci zwalniają i mają to w dupie.

    Jeśli zamówisz 5 i nie wpadnie to spoko, jak wpadnie to wysyłasz im że nie zamawiałeś niczego oni to odsyłają i dogadujesz się z chińczykiem. proste.
    Czyli to jest loteria czy pójdzie do UC czy nie? może być tak że od razu z sortowni do mnie?

  16. #1530
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Może być i tak i tak.
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •