Reklama
Strona 143 z 196 PierwszaPierwsza ... 4393133141142143144145153193 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,131 do 2,145 z 2938

Temat: Jaki laptop kupić - Temat ogólny

  1. #2131
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    389
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Model który zaproponowałem wyżej
    Lenovo Ideapad 320s-15 i3-7100U/8GB/240 Szary
    Matryca FULL HD IPS lepsze kąty widzenia, przyjemny design w aluminiowe obudowie, procesor 7 generacji z dyskiem SSD. Minusem jest brak klawiatury numerycznej.

    Ewentualnie też wspomniany
    ASUS VivoBook R520UA i3-8130U/8GB/1TB - kolor biały
    ASUS VivoBook R520UA i3-8130U/8GB/256SSD w tradycyjny kolorze dostaniesz od razu w cenie dysk SSD.

  2. #2132
    Avatar RedDante
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    632
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj davern napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ankieta uproszczona

    [1] Nowy laptop do 2000zł

    [2] Nie musi być

    [3] Rozmiar matrycy powyżej 15

    [4] Maksymalna waga laptopa i czas pracy na baterii - bez znaczenia

    [5] Zastosowanie laptopa: Internet i praca biurowa może jakaś gra ?

    [6] Jakość wykonania jest istotna (ale też bez przesady) : Żeby jakoś się prezentował, biały kolor

    [7] Może jakieś gry typu CS, fifa menager czy jakieś gry co ukazują się w CD action ?
    [8] Wymagania specjalne: numerologiczna klawiatura
    @RedDante
    Lenovo Ideapad 330-15 i3-8130U/4GB/1TB MX150 - tyle że nie za bardz je chcę polecać bo niewiele drożej dostaniesz już lepsze ze slotem M.2 i matrycami IPS/PLS.

    Acer Aspire 5 i3-8130U/4GB/1000/Win10 MX130 FHD - z matrycą TN
    Acer Aspire 5 i3-8130U/4GB/1000/Win10 MX130 IPS - z matrycą IPS
    ASUS VivoBook 15 R504ZA Ryzen 5/4GB/1TB/Win10 z Vega 8 wydajniejsza od MX130

  3. Reklama
  4. #2133
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam!
    Poszukuje lapka, tak do ~3000 zł (+/- 300zł).
    Najlepiej 17 cali.
    Dysk ssd. Windows może być, ale nie musi.
    Ogólnie to po prostu chcę wymienić już swojego staruszka i fajnie by było jakby ruszyły jakieś gry z tamtego roku i żeby posiadał klawiaturę numeryczną:)
    Pozdrawiam!

  5. #2134
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    1) dla 25 letniej studentki architektury wnętrz
    2) lepiej z windowsem
    3) Najlepiej 15 cali, ale to nie jest najistotniejsze
    4) ssd
    5) 4-5 tys jeżeli to jest za mały budżet to można dorzucić, chodzi o to, żeby bez problemu dał rade na nim pracować, żeby robił wizualki
    B) 3 lata minimum
    C) 2-3 miesiące
    6) najważniejsza jest wydajność, jakość wykonania chyba tez, bateria drugorzędna
    7) rozdzielczość nie wiem
    8) gry niekoniecznie
    9) programy typu ArchiCAD, 3Ds max, photoshop, v-ray
    10) babka u której ona robi praktyki poleciła jej tego
    Laptop DELL Inspiron 15 (5577-2967)i7-7700HQ 8GB 1000GB 128GB SSD GF-GTX1050 W10
    Ale nie wiem czy to ma sens. Dużo osób tez poleca MacBook Pro, ale nie wiem również czy to ma sens

    Ogolnie laptop dla dziewczyny, która właśnie będzie broniła się z projektowania wnętrz i zamierza tak pracować, czyli ważne, żeby robił dobre wizualizacje, ona mówi maksymalnie w 2h, ale ja się nie znam kompletnie i być może będzie tez używany do projektowania tatuaży na kompie itp

  6. #2135
    Boruciarz

    Domyślny

    coś do 2,5k zeby mialo podswietlana klawiature, ssd, grafike niezintegrowana, 8 gb ramu i matową matryce?

  7. #2136
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    389
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj kapicon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam!
    Poszukuje lapka, tak do ~3000 zł (+/- 300zł).
    Najlepiej 17 cali.
    Dysk ssd. Windows może być, ale nie musi.
    Ogólnie to po prostu chcę wymienić już swojego staruszka i fajnie by było jakby ruszyły jakieś gry z tamtego roku i żeby posiadał klawiaturę numeryczną:)
    Pozdrawiam!
    Jeżeli chodzi o modele 17 cali musisz mieć na uwadze to że są droższe od 15,6 standardowego lecz przy tym nie wiele większe. Czyli z 15,6 dostaniesz wydajniejszą konfigurację i to byłoby wskazane, myśląc o nowych grach.

    15.6 cala:
    Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050
    Nowy model od Lenovo, matryca FULL HD matowa IPS szerokie kąty widzenia szczególnie boczne, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy wydajność zbliżona do i7HQ 7 generacji, ciekawy design stonowany co w większości przypadków jest plusem, dobra kultura pracy stabilna praca procesora i procesora graficznego pod obciążeniem, umiarkowane temperatury i hałas, miejsce na dodatkowy dysk SSD PCIe.

    MSI GV62 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050
    Matryca FULL HD TN matowa lecz z całkiem niezłym pokryciu kolorów, procesor 8 generacji jak w modelu wyżej, miejsce na dodatkowy dysk, dobra kultura pracy, wygodna podświetlana klawiatura dla graczy Steelseries, łatwy dostęp do podzespołów. Aktualnie w dobrej cenie.

    Ewentualnie na koniec kadłubek na bazie Clevo
    Dream Machines G1050-15 i5-8300H/8GB/120+1TB GTX1050
    Dobry stosunek ceny do wydajności.

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1) dla 25 letniej studentki architektury wnętrz
    2) lepiej z windowsem
    3) Najlepiej 15 cali, ale to nie jest najistotniejsze
    4) ssd
    5) 4-5 tys jeżeli to jest za mały budżet to można dorzucić, chodzi o to, żeby bez problemu dał rade na nim pracować, żeby robił wizualki
    B) 3 lata minimum
    C) 2-3 miesiące
    6) najważniejsza jest wydajność, jakość wykonania chyba tez, bateria drugorzędna
    7) rozdzielczość nie wiem
    8) gry niekoniecznie
    9) programy typu ArchiCAD, 3Ds max, photoshop, v-ray
    10) babka u której ona robi praktyki poleciła jej tego
    Laptop DELL Inspiron 15 (5577-2967)i7-7700HQ 8GB 1000GB 128GB SSD GF-GTX1050 W10
    Ale nie wiem czy to ma sens. Dużo osób tez poleca MacBook Pro, ale nie wiem również czy to ma sens

    Ogolnie laptop dla dziewczyny, która właśnie będzie broniła się z projektowania wnętrz i zamierza tak pracować, czyli ważne, żeby robił dobre wizualizacje, ona mówi maksymalnie w 2h, ale ja się nie znam kompletnie i być może będzie tez używany do projektowania tatuaży na kompie itp
    Jeżeli by Ci to nie przeszkadzało pomyśl o poleasingowych stacjach roboczych, do tego typu pracy to dobre rozwiązanie.

    Z nowych jeżeli ma być dla kobiety
    ASUS Vivobook Pro 15 N580GD i7-8750/16GB/256SSD+1TB/W10
    Matryca FULL HD z powłoką EWV, aluminiowa obudowa przy tym całkiem lekki na laptop 15,6 cala, podświetlana klawiatura, stonowany design, dobre wyposażenie, procesor 8 generacji 4 pełny 6 rdzeniowy.

    Alternatywy:
    Dell Vostro 7580 i7-8750H/16GB/240+1000/10Pro GTX1050Ti
    Model z serii biznesowej, charakteryzuje go 3 letnia gwarancja.

    Acer Aspire 7 i7-8750H/16G/240+1000/Win10 GTX1050Ti FHD
    Dobry stosunek ceny do wydajności.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coś do 2,5k zeby mialo podswietlana klawiature, ssd, grafike niezintegrowana, 8 gb ramu i matową matryce?
    Dobrzy abyś podał zastosowanie. Tak na teraz
    Acer Aspire 5 i3-8130U/8GB/256/Win10 MX130 IPS
    Acer Aspire 5 i3-8130U/8GB/120+1000/Win10 MX130 IPS
    Ostatnio zmieniony przez Gajwer : 29-09-2018, 13:45

  8. #2137
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie, przymierzam się do zakupu takiego skurwiela.
    Wystarczy na parę lat, czy Intel Core i3 to już przeżytek?

    https://www.x-kom.pl/p/447938-notebo...1tb-win10.html

  9. #2138
    Avatar RedDante
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    632
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Nowy model od Lenovo
    A czy którykolwiek z tych wymienionych ma inną datę produkcji niz 2018 r. lub inną generację procesora - NIE!

    matryca FULL HD
    To samo każdy ma matrycę FULL HD nie wiem po co w ogóle wymieniasz ją?

    procesor 8 generacji 4 rdzeniowy wydajność zbliżona do i7HQ 7
    Będziesz to wciąż w kółko w każdy mtemacie wklejał zamiast napisać że i5-8300H / i5-8400H są trochę nawet wydajniejsze wydajniejsze od zeszłorocznego i7-7700HQ

    Testy
    https://www.notebookcheck.net/Intel-....306112.0.html
    https://youtu.be/06DBdcNYqKY

    ciekawy design stonowany co w większości przypadków jest plusem
    Ciekawe co jest "ciekawego" w tym wyglądzie, to ze lenovo przedstawiło laptopa o stylistyce odbiegającej od dotychczasowych serii w których agresywny wygląda miał przemawiać do młodszych odbiorców nastawionych na gaming?

    dobra kultura pracy stabilna praca procesora i procesora graficznego pod obciążeniem
    Czyli że nie występuje throtling

    umiarkowane temperatury i hałas
    Czyli wg. definicji: nie za mały, nie za duży?

    miejsce na dodatkowy dysk SSD PCIe
    Każdy z nich ma slot M.2 na dyski SSD

    łatwy dostęp do podzespołów
    https://youtu.be/8TtlN87zygA?t=320

    Jaki znowu łatwy? Czy widzisz tu klapę serwisową a może nie pamiętasz że ta seria ich nie posiada!

    Dobry stosunek ceny do wydajności.
    Gdzie informacja op serwisie w Niemczech dla kadłubków Clevo?

    Matryca FULL HD z powłoką EWV
    TN-ka o nieco szerszych kątach.

    charakteryzuje go 3 letnia gwarancja
    Charakteryzuje go nie długa gwarancja jak przystało na modele serii biznesowej ale mniejsza awaryjność, projektowanie pod kątem łatwej wymiany każdego podzespołu przez serwis bo modele te mają serwis On Site (na miejscu u klienta)

    Dobry stosunek ceny do wydajności.
    To już lepiej byś wspomniał o ty że jest jeszcze szansa zdobyć rozszerzoną gwarancję na niego https://www.facebook.com/acer.polska...7578258730350/

    ADATA XPG SX8200 240GB (PCIe x4 NVMe) ~ 300zł - x-kom / morele
    Samsung 960 EVO 250GB (MZ-V6E250BW) ~ 350zł - x-kom

    Jak kupować to tylko dyski SSD M.2 NVMe bo i tak montując nie traci się gwarancji

    A teraz już dziękujemy za reklamy
    I się permanentnie żegnamy

  10. #2139
    Avatar RedDante
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    632
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1) dla 25 letniej studentki architektury wnętrz
    2) lepiej z windowsem
    3) Najlepiej 15 cali, ale to nie jest najistotniejsze
    4) ssd
    5) 4-5 tys jeżeli to jest za mały budżet to można dorzucić, chodzi o to, żeby bez problemu dał rade na nim pracować, żeby robił wizualki
    B) 3 lata minimum
    C) 2-3 miesiące
    6) najważniejsza jest wydajność, jakość wykonania chyba tez, bateria drugorzędna
    7) rozdzielczość nie wiem
    8) gry niekoniecznie
    9) programy typu ArchiCAD, 3Ds max, photoshop, v-ray
    10) babka u której ona robi praktyki poleciła jej tego
    Laptop DELL Inspiron 15 (5577-2967)i7-7700HQ 8GB 1000GB 128GB SSD GF-GTX1050 W10
    Ale nie wiem czy to ma sens. Dużo osób tez poleca MacBook Pro, ale nie wiem również czy to ma sens

    Ogolnie laptop dla dziewczyny, która właśnie będzie broniła się z projektowania wnętrz i zamierza tak pracować, czyli ważne, żeby robił dobre wizualizacje, ona mówi maksymalnie w 2h, ale ja się nie znam kompletnie i być może będzie tez używany do projektowania tatuaży na kompie itp
    Acer Aspire 7 i7-8750H/16GB/1000/Win10 GTX1050Ti FHD
    Samsung 250GB 1,8'' Seria 960 EVO M.2 2280 NVMe

    Undervolting CPU - to podstawa dla tak wydajnych procesorów.

    babka u której ona robi praktyki poleciła jej tego
    Laptop DELL Inspiron 15 (5577-2967)i7-7700HQ 8GB 1000GB 128GB SSD GF-GTX1050 W10
    To niższa seria, oczko wyżej jest 7577 a nowych G5 (5587)

    Dell Inspiron G5 i7-8750H/16G/128+1000/Win10 GTX1050Ti
    Tyle że fabryczne dyski SSD M.2 nie są dyskami NVMe i w sumie wielka szkoda że je dokładają przy tak niskich cenach (cały czas tanieją) świetnych dysków NVMe! Rozczarowuje jednak w tej cenie matryca ale to podobnie jest w prawie każdym bo ładują tańsze przez 2x droższe kości RAM.

    http://ssd.userbenchmark.com/Compare...89851vsm480586
    I nie zamierzam być gołosłowny, przyrost jest odczuwalny.

  11. #2140
    Avatar RedDante
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    632
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, przymierzam się do zakupu takiego skurwiela.
    Wystarczy na parę lat, czy Intel Core i3 to już przeżytek?

    https://www.x-kom.pl/p/447938-notebo...1tb-win10.html
    Skurwiel Junior co :D No niestety bardziej baba wodna. Jak chcesz ultrabooka dołóż do ZenBooka z 4 rdzeniowym (niskonapieciowym) i5 te przynajmniej mają świetną konstrukcje i bardzo dobre matryca.

    Alternatywa w tej cenie?

    Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/128+1000/Win10 MX150 - 1,86kg
    O ile nie przeszkadza ci brak podświetlonej klawiatury i USB-C, IPS i 2 sloty na RAM (brak wlutowanego).

  12. #2141

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj RedDante napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skurwiel Junior co :D No niestety bardziej baba wodna. Jak chcesz ultrabooka dołóż do ZenBooka z 4 rdzeniowym (niskonapieciowym) i5 te przynajmniej mają świetną konstrukcje i bardzo dobre matryca.

    Alternatywa w tej cenie?

    Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/128+1000/Win10 MX150 - 1,86kg
    O ile nie przeszkadza ci brak podświetlonej klawiatury i USB-C, IPS i 2 sloty na RAM (brak wlutowanego).
    Od siebie mogę polecić tego Huawei'a, mam go jakieś 2 miesiące i sprawuje się świetnie. Jedyny mankament to mały SSD i przymierzam się do zmiany na przynajmniej 256gb, pytanie tylko czy możliwe jest do tego lapka upchnięcie dysku m2 NVMe? np. evo 960? Dzwoniłem po sklepach jak jeszcze kupowałem tego laptopa i w jednym mówili że jak najbardziej, nie ma problemu, a w drugim że nie ma opcji... (2 xkomy w 2 różnych miastach :D ). Tak więc jak to w końcu wygląda?

  13. #2142
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Laptop do MAX 3k, lepiej bliżej 2,5k dla dziewczyny. Głównie Internet, filmy, czasem Tibia, może w Gwinta też zagra. Full HD, matowa matryca, SSD, klawiatura numeryczna. Widziałem, że teraz Acer ma fajną promocję z Officem, warto się przyjrzeć tej firmie?
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  14. #2143
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj RedDante napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skurwiel Junior co :D No niestety bardziej baba wodna. Jak chcesz ultrabooka dołóż do ZenBooka z 4 rdzeniowym (niskonapieciowym) i5 te przynajmniej mają świetną konstrukcje i bardzo dobre matryca.

    Alternatywa w tej cenie?

    Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/128+1000/Win10 MX150 - 1,86kg
    O ile nie przeszkadza ci brak podświetlonej klawiatury i USB-C, IPS i 2 sloty na RAM (brak wlutowanego).
    Na początku chciałem wydać 2600, a te 3000 to już naprawdę górna granica. No i chciałbym oprócz dysku ssd, jeszcze jakiś inny pojemny, na podświetlanej klawiaturze także mi zależy. To będzie laptop do przeglądania internetu i odtwarzania multimediów, ale nie chcę, żeby się za szybko zestarzał, a i nie chciałbym niczego większego, niż 14 cali.

    @RedDante ;

    A co powiecie na takiego Acera?
    https://www.x-kom.pl/p/440083-notebo...win10-fhd.html

    Asus ma typ ekranu EWV, a Acer IPS, który jest lepszy?
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 30-09-2018, 15:15

  15. #2144
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    389
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A czy którykolwiek z tych wymienionych ma inną datę produkcji niz 2018 r. lub inną generację procesora - NIE!
    Tak modele które podąłem mają konstrukcje z starszego roku (np Acer Aspire 7), tylko konfiguracja jest z 2018 (tu wspomniałeś nowy procesor).

    To samo każdy ma matrycę FULL HD nie wiem po co w ogóle wymieniasz ją?
    Jest wiele laptopów a matrycami HD jak i większymi UHD.

    Będziesz to wciąż w kółko w każdy mtemacie wklejał zamiast napisać że i5-8300H / i5-8400H są trochę nawet wydajniejsze wydajniejsze od zeszłorocznego i7-7700HQ
    Tak będę gdyż nie każdy czyta wcześniejszym postów.

    Ciekawe co jest "ciekawego" w tym wyglądzie, to ze lenovo przedstawiło laptopa o stylistyce odbiegającej od dotychczasowych serii w których agresywny wygląda miał przemawiać do młodszych odbiorców nastawionych na gaming?
    Wszystkie poprzednie wersje Lenovo posiadały stylistykę agresywną (połączenie czerwono czarnej stylistyki) która była skierowana typowo dla graczy. Więc jak już pisałem dla mnie design na duży plus.

    Czyli wg. definicji: nie za mały, nie za duży?
    Czyli dokładnie umiarkowany.

    Jaki znowu łatwy? Czy widzisz tu klapę serwisową a może nie pamiętasz że ta seria ich nie posiada!
    Po odkręceniu śrubek i zdjęciu klapy masz wszystko na wierzchu.

    TN-ka o nieco szerszych kątach.
    Jesteś pewnie że jest tam matryca TN?

    Charakteryzuje go nie długa gwarancja jak przystało na modele serii biznesowej ale mniejsza awaryjność, projektowanie pod kątem łatwej wymiany każdego podzespołu przez serwis bo modele te mają serwis On Site (na miejscu u klienta)
    Nie każdy model jest mniej więcej awaryjny to kwestia losowo, 3 letnia gwarancja to jeden z głównych aspektów.

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, przymierzam się do zakupu takiego skurwiela.
    Wystarczy na parę lat, czy Intel Core i3 to już przeżytek?

    https://www.x-kom.pl/p/447938-notebo...1tb-win10.html
    Jest to nowsza generacji procesora, zależy od użytku lecz jeżeli typowe użytkowanie jest to dobry wybór.
    ASUS VivoBook S14 S410UA i5-8250U/8GB/256SSD/Win10
    Jeżeli boisz się o wydajność procesora możesz wybrać w górnej granicy model z procesorem 4 rdzeniowy i5U 8 generacji.

    EWV - to tylko powłoka na matrycy w zależności od modelu jest IPS i TN. Model który podajemy ma przeciętnej jakości IPS.

  16. #2145
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Po głebszym zastanowieniu sprzedam dwa stare laptopy i kupie 2 nowe.
    1) dla 25 letniego chlopaka (ja)
    2) lepiej z windowsem
    3) ok 13 cali
    4) ssd
    5) 2,5-3 tys jeżeli to jest za mały budżet to można dorzucić
    B) 3 lata minimum
    C) 2-3 miesiące
    6) dobra bateria, żeby wyglądał elegancko i był trwały, dobrze wykonany, bo będę z nim często podróżował
    7) rozdzielczość nie wiem
    8) gry jedynie lol, ale nie jest to konieczne
    9) programy to tylko jakiś office itp, nic szczególnego, poza pracą biurową to będę oglądał filmy i chyba nic więcej
    10) mały laptopt, żeby wyglądał profesjonalnie dla "biznesmena" xD
    a drugi to będzie to o co się już pytałem to tyko podbiję
    1) dla 25 letniej studentki architektury wnętrz
    2) lepiej z windowsem
    3) Najlepiej 15 cali, ale to nie jest najistotniejsze
    4) ssd
    5) 4-5 tys jeżeli to jest za mały budżet to można dorzucić, chodzi o to, żeby bez problemu dał rade na nim pracować, żeby robił wizualki
    B) 3 lata minimum
    C) 2-3 miesiące
    6) najważniejsza jest wydajność, jakość wykonania chyba tez, bateria drugorzędna
    7) rozdzielczość nie wiem
    8) gry niekoniecznie
    9) programy typu ArchiCAD, 3Ds max, photoshop, v-ray
    to żeby się upewnić, dante polecił
    tego
    i tego

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Star Wars: The Old Republic - temat ogólny
    Przez Mefistos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 21-11-2012, 14:28
  2. Optymalny laptop - jaki kupic?
    Przez Deep w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-07-2012, 15:41
  3. League of Legends //dla potomnosci: League of Legends - temat ogolny.
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 30145
    Ostatni post: 24-03-2012, 02:33
  4. Cities XL 2012 - temat ogólny
    Przez Bezdomny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-10-2011, 18:11
  5. Dragon Ball Legend temat ogólny
    Przez Mugenoo w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 02-03-2011, 16:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •