Reklama
Strona 1 z 49 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 723

Temat: Mój biznes w MLM

  1. #1
    Avatar kaaczekk
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    125
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Mój biznes w MLM

    Cześć!

    Ten wątek to dziennik moich osiągnięć w MLMie i nie tylko. Informacje dot. biznesu którym się zajmuję znajdują się w kolejnych postach. Pierwszy post jest jedynie listą celów, które będę odznaczał.

    Kraje podane w liście celów poniżej, to moje ostateczne targety na przyszłe kilka lat.

    Zapraszam do czynnego udziału w wątku.

    Lista celów:
    (pogrubione, oznacza spełnione)

    Cele:
    - Zbudować team partnerów w 5 krajach, minimalnie 5 osób na kraj.
    - Zbudować team partnerów w Polsce, minimalnie 4 osoby.
    - Wziąć udział w seminarium.
    - Wziąć udział w corocznym "Sensation".
    - Osiągnąć 3 poziom kariery do Stycznia 2014 roku.
    - Osiągnąć 4 poziom kariery do Czerwca 2014 roku.
    - Osiągnąć 5 poziom kariery do Sierpnia 2014 roku.
    - Osiągnąć 6 poziom kariery do Stycznia 2015 roku.
    - Osiągnąć 7 poziom kariery do Września 2015 roku.
    - Osiągnąć dochód 5000PLN miesięcznie dzięki rekomendacji korzyści.
    - Osiągnąć dochód 50000PLN miesięcznie dzięki budowie kariery.
    - Odwiedzić team partnerów i przeprowadzić tygodniowe szkolenie w Polsce.
    - Odwiedzić team partnerów i przeprowadzić tygodniowe szkolenie w Tajlandii.
    - Odwiedzić team partnerów i przeprowadzić tygodniowe szkolenie na Filipinach.
    - Odwiedzić team partnerów i przeprowadzić tygodniowe szkolenie w Stanach Zjednoczonych.
    - Odwiedzić team partnerów i przeprowadzić tygodniowe szkolenie w Anglii.
    - Uścisnąć dłoń z CEO firmy.
    - Osiągnąć liczbę 1000 rekomendacji w mojej linii życia.
    - Osiągnąć liczbę 5000 rekomendacji w mojej linii życia.
    - Osiągnąć liczbę 25000 rekomendacji w mojej linii życia.
    - Osiągnąć liczbę 50000 rekomendacji w mojej linii życia.
    - Osiągnąć liczbę 250000 rekomendacji w mojej linii życia.
    - Przeznaczyć 100000PLN na rzecz fundacji.
    Ostatnio zmieniony przez kaaczekk : 09-09-2013, 12:27

  2. #2
    Avatar MK13
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    68
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj kaaczekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kilka dni temu uruchomiłem swoje kontakty międzynarodowe i tak dotarłem do Tajlandii, Filipin, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych (Stan Michigan).
    O stary, widzę że rośnie tu drugi Bill Gates, kilka dni temu szukał kogoś do pomocy na TORGu, a teraz ma już poważne międzynarodowe kontakty i pół Polski zwiedzone, oby tak dalej! Jestem pełen podziwu!

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    fajnie, bardzo fajnie brzmi :)
    moze pokaz jeszcze fotke z dowodem przelewu duzej kasy jaką zarabiasz, wiem ze szczegol ale by sie przydal ;)

  5. #4
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajnie, bardzo fajnie brzmi :)
    moze pokaz jeszcze fotke z dowodem przelewu duzej kasy jaką zarabiasz, wiem ze szczegol ale by sie przydal ;)
    aj tam, zbedne szczegoly ;]

  6. #5
    Avatar Emili000
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    249
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ale ze MLM opiera sie o propagande sukcesu to wy wiedzcie XD

  7. #6
    Avatar kaaczekk
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    125
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj MK13 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O stary, widzę że rośnie tu drugi Bill Gates, kilka dni temu szukał kogoś do pomocy na TORGu, a teraz ma już poważne międzynarodowe kontakty i pół Polski zwiedzone, oby tak dalej! Jestem pełen podziwu!
    Nie powiedziałem, że zwiedziłem pół Polski, a że takie były moje plany. W dzisiejszych czasach, aby mieć z kimś międzynarodowy kontakt wystarczy robić coś na skalę międzynarodową. W moim przypadku była to produkcja muzyki, która nie powiem - trafiła do większej grupy odbiorców, a z niektórymi z nich mam teraz świetny kontakt. Jeśli chodzi o szukanie partnerów na forum, spoko. Ja chciałem tylko pomóc. Teraz mogę się tylko karmić tym, że ze mnie szydzicie i robić swoje.

    Cytuj Aureos napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajnie, bardzo fajnie brzmi :)
    moze pokaz jeszcze fotke z dowodem przelewu duzej kasy jaką zarabiasz, wiem ze szczegol ale by sie przydal ;)
    Jak tylko przelewy się pojawią, na pewno się o tym dowiecie. :

    Cytuj Emili000 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ze MLM opiera sie o propagande sukcesu to wy wiedzcie XD
    Praca w fabryce za 1,500 na rękę też opiera się o propagande sukcesu. Nie mówię, że to coś złego... ;)
    Ostatnio zmieniony przez kaaczekk : 04-09-2013, 11:35

  8. #7
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To brzmi jak Lyoness. System, ktory kilka lat temu brzmial obiecujaco, a w praktyce okazal sie niewypalem. Powodem tego stanu rzeczy, jest fakt, ze wlasciciele popelnili wiekszosc bledow MLM, tj skupienie sie na budowaniu struktur z jednoczesnym pominieciem uzytkownika koncowego. W konsekwencji, mimo iz korzysci z budowy struktury wydaja sie atrakcyjne, to w rzeczywistosci okazuje sie, ze malo kto uzywa Lyoness w celu oszczedzania (a takie bylo przeslanie kilka lat temu).

    Nawet zwiekszenie liczby partnerow nie przyczynilo sie do ogromnego "bounce rate", wsrod nowych "klubowiczow". Dlaczego?
    Firma obiecuje oszczednosci w przedziale 1%-30% robiac zakupy u partnerow Lyoness. Zglebiajac regulamin, okazuje sie, ze do naszej kieszeni trafia zaledwie maly ulamek tej sumy, bo wiekszosc oszczedzonej kwoty idzie na oplacenie struktury nad nami i na wynagrodzenie prezesow. W zamian dostajemy obietnice, ze jesli oszczedzimy odpowiednio duzo (sumy 4 i 5 cyfrowe, ktore osiaga ledwie pare procent klubowiczow), firma wyplaci nam.... drobna czesc tej sumy.

    Taki, a nie inny obrot "oszczednosciami", ktore w Lyoness nazywaja sie "korzysciami" doprawadza do tego, ze ponad 90% "klubowiczow" to tylko wpisy w bazie danych. Nikomu sie nie chce baiwc bonami i nosic karty, zeby oszczedzic 1%...

    Gra nie warta swieczki.

    Mimo wszytsko - powodzenia. Zapisalem sobie ten link w kalendarzu. Wroce tu za 3 lata i zobaczymy jak se sprawy potoczyly. Zostaw do siebie jakis kontakt poza TORG - ten temat przyda sie jako ostrzezenie dla potomnych.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  9. #8
    Avatar kaaczekk
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    125
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To brzmi jak Lyoness. System, ktory kilka lat temu brzmial obiecujaco, a w praktyce okazal sie niewypalem. Powodem tego stanu rzeczy, jest fakt, ze wlasciciele popelnili wiekszosc bledow MLM, tj skupienie sie na budowaniu struktur z jednoczesnym pominieciem uzytkownika koncowego. W konsekwencji, mimo iz korzysci z budowy struktury wydaja sie atrakcyjne, to w rzeczywistosci okazuje sie, ze malo kto uzywa Lyoness w celu oszczedzania (a takie bylo przeslanie kilka lat temu).

    Nawet zwiekszenie liczby partnerow nie przyczynilo sie do ogromnego "bounce rate", wsrod nowych "klubowiczow". Dlaczego?
    Firma obiecuje oszczednosci w przedziale 1%-30% robiac zakupy u partnerow Lyoness. Zglebiajac regulamin, okazuje sie, ze do naszej kieszeni trafia zaledwie maly ulamek tej sumy, bo wiekszosc oszczedzonej kwoty idzie na oplacenie struktury nad nami i na wynagrodzenie prezesow. W zamian dostajemy obietnice, ze jesli oszczedzimy odpowiednio duzo (sumy 4 i 5 cyfrowe, ktore osiaga ledwie pare procent klubowiczow), firma wyplaci nam.... drobna czesc tej sumy.

    Taki, a nie inny obrot "oszczednosciami", ktore w Lyoness nazywaja sie "korzysciami" doprawadza do tego, ze ponad 90% "klubowiczow" to tylko wpisy w bazie danych. Nikomu sie nie chce baiwc bonami i nosic karty, zeby oszczedzic 1%...

    Gra nie warta swieczki.

    Mimo wszytsko - powodzenia. Zapisalem sobie ten link w kalendarzu. Wroce tu za 3 lata i zobaczymy jak se sprawy potoczyly. Zostaw do siebie jakis kontakt poza TORG - ten temat przyda sie jako ostrzezenie dla potomnych.
    Wydaje mi się, że w Austrii na Słowacji i w innych krajach gdzie ruszyła lub rusza kampania program ma się dobrze. Do skrzynek pocztowych trafiają 'gazetki' z najnowszymi promocjami u partnerów handlowych. W telewizji są reklamy, w radiach są reklamy, u partnerów handlowych banery i hostessy. Rzeczywiście, nikt nie zadbał o użytkownika końcowego.
    Drugiej części Twojego posta nie będę komentował, bo po prostu się mylisz.

    @EDIT
    Najlepiej zrobić jak VISA czy MAESTRO. Iść do prezesów banku, zaproponować im duże prowizje, dać karty i wymyślić sposób aby je szybko "wydać ludziom". Teraz nie masz wyjścia w niektórych sytuacjach musisz zapłacić kartą kredytową, lub kartą płatniczą. A kto z tego czerpie korzyści? Banki i ludzie którzy wyszli z inicjatywą. Tutaj może zarobić każdy, bo to dzięki tym ludziom, którzy teraz to budują firma powstała i się rozwija. Założycielom nie chodzi o kasę, bo miałem okazję na seminarium uścisnąć dłoń z jednym z nich. W jego strukturze jest ponad 600.000 osób, i generuje mu to dochód roczny (z samego wolumenu zakupowego) blisko miliona euro. On był wizjonerem - ja jestem. On jest wyżej, ale ja też mogę być wysoko, bo to zależy tylko i wyłącznie ode mnie.

    @EDIT 2
    Te procenty o których mówisz, że niby mała część wraca do klienta to kompletna bzdura. Austriacy specjalnie postarali się o certyfikat TUV, który dokładnie opisuje, że wszystkie korzyści płynące z programu są w pełni wypłacane do klienta. 2% na konto bankowe, i reszta na konto korzyści.
    Ostatnio zmieniony przez kaaczekk : 04-09-2013, 11:57

  10. #9
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj kaaczekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wydaje mi się, że w Austrii na Słowacji i w innych krajach gdzie ruszyła lub rusza kampania program ma się dobrze. Do skrzynek pocztowych trafiają 'gazetki' z najnowszymi promocjami u partnerów handlowych. W telewizji są reklamy, w radiach są reklamy, u partnerów handlowych banery i hostessy. Rzeczywiście, nikt nie zadbał o użytkownika końcowego.
    Drugiej części Twojego posta nie będę komentował, bo po prostu się mylisz.
    skoro jest w bledzie to wytlumacz przecietnym biedakom bez miedzynarodowego biznesu na czym polega chyba, ze dalej bedziesz pomijal kluczowe czesci postow
    Najlepiej zrobić jak VISA czy MAESTRO. Iść do prezesów banku, zaproponować im duże prowizje, dać karty i wymyślić sposób aby je szybko "wydać ludziom". Teraz nie masz wyjścia w niektórych sytuacjach musisz zapłacić kartą kredytową, lub kartą płatniczą. A kto z tego czerpie korzyści? Banki i ludzie którzy wyszli z inicjatywą. Tutaj może zarobić każdy, bo to dzięki tym ludziom, którzy teraz to budują firma powstała i się rozwija.
    daj info kiedy bd mogl nabyc twoja karte
    Ostatnio zmieniony przez M4teu$z : 04-09-2013, 11:51

  11. #10
    Avatar kaaczekk
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    125
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skoro jest w bledzie to wytlumacz przecietnym biedakom bez miedzynarodowego biznesu na czym polega chyba, ze dalej bedziesz pomijal kluczowe czesci postow


    daj info kiedy bd mogl nabyc twoja karte
    Dodałem edit do poprzedniego postu w którym wyjaśniłem, że nie jest prawdą to co napisał Haan. A kartę możesz nabyć w każdej chwili za darmo.
    Tak czy siak nie chcę aby z tego wątku zrobił się śmietnik jak w poprzednim. Kolejny znaczący post pod koniec września, będę starał się pisać posty podsumowujące poprzedni miesiąc w ostatni weekend każdego miesiąca. (składnia poziom professional)

  12. #11
    cherryq

    Domyślny

    Cytuj kaaczekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dodałem edit do poprzedniego postu w którym wyjaśniłem, że nie jest prawdą to co napisał Haan. A kartę możesz nabyć w każdej chwili za darmo.
    Tak czy siak nie chcę aby z tego wątku zrobił się śmietnik jak w poprzednim. Kolejny znaczący post pod koniec września, będę starał się pisać posty podsumowujące poprzedni miesiąc w ostatni weekend każdego miesiąca. (składnia poziom professional)
    Ale forum to nie jest prywatny dzienniczek. Jak chcesz sobie podsumowywać swoje dokonania, to załóż blog, a jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany, to będzie na niego wchodzić.

  13. #12
    Avatar kaaczekk
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    125
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj cherryq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale forum to nie jest prywatny dzienniczek. Jak chcesz sobie podsumowywać swoje dokonania, to załóż blog, a jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany, to będzie na niego wchodzić.
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany moim tematem, to go będzie śledził. Dla mnie forum to prywatny dzienniczek i będę go prowadził, bo mogę.

    @Down

    Cytuj fari aster napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego nie? Ja chętnie poczytam dyskusję i 'osiągnięcia' mimo, że sam w to nie mam zamiaru się bawić. Jak Ciebie to nie interesuje to nie zaglądaj- proste.
    I dlatego powstał nowy wątek. Nie chcę nikogo werbować i uświadamiać na siłę, a prowadzić swój dziennik, w który będę opisywał swoje sukcesy w tym biznesie. Wielu forumowiczów twierdzi, że nie będzie żadnych sukcesów. Motywujące... ;)
    Ostatnio zmieniony przez kaaczekk : 04-09-2013, 12:09

  14. #13
    Avatar fari aster
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    713
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj cherryq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale forum to nie jest prywatny dzienniczek. Jak chcesz sobie podsumowywać swoje dokonania, to załóż blog, a jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany, to będzie na niego wchodzić.
    Dlaczego nie? Ja chętnie poczytam dyskusję i 'osiągnięcia' mimo, że sam w to nie mam zamiaru się bawić. Jak Ciebie to nie interesuje to nie zaglądaj- proste.

  15. #14
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Powiedz mi ile w tym siedzisz, poczynając od chwili, kiedy dowiedziałeś się o takim biznesie do dnia dzisiejszego oraz ile pieniędzy wpłynęło na Twoje konto?

  16. #15
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiedz mi ile w tym siedzisz, poczynając od chwili, kiedy dowiedziałeś się o takim biznesie do dnia dzisiejszego oraz ile pieniędzy wpłynęło na Twoje konto?
    To jest jakiś szaleniec. Wczoraj wyzywał ludzi na torgu, a teraz jedzie właśnie tuk tukiem po tajlandki na stpokanie z prezesem Visa. Co za głupota. Albo ktoś mu zrobił pranie mózgu, albo jest kompletnym debilem :D

    Idź do prawdziwej pracy, a nie szukasz drogi na skróty :D Siostrzeniec mojej dziewczyny rzucił szkołę, przeprowadził się do Wrocławia i od dwóch lat sie tym para i jedyne co zrobił, to długi, bo nie ma nawet na czynsz :D
    Ostatnio zmieniony przez supermate : 04-09-2013, 12:49

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik
    Przez Boruciarz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1222
    Ostatni post: 02-10-2023, 10:23
  2. Biznes plan - środki z UE
    Przez bizan w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-05-2014, 15:16
  3. Biznes plan potrzebne!
    Przez Xat4Gamers w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 03-04-2014, 14:27
  4. Pomysl na..... Biznes!
    Przez Pklizer w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 11-11-2012, 11:17
  5. Dobijam do stu - rodzinny biznes.
    Przez Nobody13 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 30-12-2010, 20:07

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •