Reklama
Strona 77 z 120 PierwszaPierwsza ... 2767757677787987 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,141 do 1,155 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1141
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2.2 170 koni. Dorwałem za 22k więc nie jest to jakiś przeogromny pieniądz, zwłaszcza że wyposażenie całkiem bogate (xenony, fotele elektryka, pamięć foteli, elektryczny szyberdach, domykanie szyb z kluczyka i pełno pierdół bez których można żyć, ale które wywołują uśmiech na twarzy). Facet kupił, wjebał w zawieche 3k, Narzekał że 15 spalanie minimum (to nie wiem jak on jeździ, bo ja wykręcam 10) i sprzedał bo go koszta przerosły :D
    kurwa niedrogo, to jakieś poniemieckie 180k czy co?
    fajne te autka, tylko by się przydało zapakować dystanse, tak samo jak w e90, przecież te koła tak schowane są, że to aż dziwnie wygląda

  2. #1142
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No tanio w chuj, podejrzanie, ale oby sluzylo.
    Sprawdzales z kims czy sam ogarniales temat?
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  3. Reklama
  4. #1143
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa niedrogo, to jakieś poniemieckie 180k czy co?
    fajne te autka, tylko by się przydało zapakować dystanse, tak samo jak w e90, przecież te koła tak schowane są, że to aż dziwnie wygląda
    270 przebiegu, gość pilnie pieniędzy potrzebował, jakiś wyjazd czy coś. Na zdj nie widać ale jest kilka blacharsko-lakierniczych rzeczy do ogarnięcia, poza tym laser w radiu nie działa i nie czyta płyt, muszę jechać do aso żeby mi AUXa zakodowali, trzeba przewody wymienić hamulcowe. Z drugiej strony za 26-28 już kupisz z mpakiem, ale czy gruza to nie wiem bo na ten przedział cenowy nie patrzyłem. Ale fakt że tanio znalazłem, bo spodziewałem się bezproblemowego zakupu biednej wersji w tej kasie, a jak oglądałem te auta to nawet w biednej wersji to były gruzy niewarte uwagi w takim przedziale cenowym do 25k. Co do felg i dystansów to niedługo zamawiam JR18, chyba że się coś z używek pojawi w ciekawej cenie.

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprawdzales z kims czy sam ogarniales temat?
    Sam, ale nie bawiłem się w jakieś stacje diagnostyczne, przeglądy itd. Wcześniej sobie sprawdziłem VIN. Ogólnie dosyć wiarygodny sprzedający, jakaś rodzinka z małej wsi pod stolicą. Zabiły ich wydatki ponoć. 4 lata jeździ u prywatnych osób w Polsce bo sprawdzałem i 4 lata temu handlarz ją opchnął.
    Ostatnio zmieniony przez Pelikan : 11-07-2018, 14:02

  5. #1144
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Pelikan ; spece Ci zakodują, w ASO dasz 3x tyle, nie ma sensu. Jest pełno warsztatów, co to ogarną.

  6. #1145
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja swoje 18" chyba będę sprzedawał za jakiś miesiąc. Co do kodowania to Mexe ma racje, nie jeden spec zrobi to lepiej. Ja kodowałem sobie kilka rzeczy po kupnie to oficjalny partner BMW wziął ode mnie 430zł z diagnostyką. A jeśli chciałbyś po prostu włączyć dodatkowe opcje to bez problemu możesz zrobić sobie to samo jeśli ogarniasz obsługę komputera
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 11-07-2018, 15:05
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  7. #1146
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mi się taka e60 525i lub 530i marzy od dłuższego czasu, w automacie z podtlenkiem LPG, coś pięknego.

  8. #1147
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja swoje 18" chyba będę sprzedawał za jakiś miesiąc.
    daj foto dogadamy sie może

  9. #1148
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    BTW. 18go oddaje swoją do gazownika. 25zł/100km w trasie, już to czuję
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  10. #1149
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    orientowałeś się w cenach gazu? ile instalacja do tego auta?

  11. #1150
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ostatnio dużo myśle o benzynie i podtlenku biedy jak to wyglada ? bo kazdy mirek handlu wiecznie narzeka na to że ciągle trzeba sie tym interesować latac po mechanikach ?
    czy to nie jest jakas fama ? przecież technologie idą ciągle do przodu i instalacje z przed 10-15 lat a dzisiejsze to 2 światy

  12. #1151
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pierdolenie, LPG dobrze zalozone nie psuje silnika i nie powoduje spadku mocy. Smialo mozna zakladac tylko instalka musi byc dobra, u dobrego gazownika i dobrze wyregulowana. Aha i nie ma przy tym oszczedzania bo jak ktos oferuje instalke za 2500 do v8 to mozna od razu sie odwrocic i olac taki temat.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  13. #1152

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dalej zdania sa podzielone, jedni mowia o wypalaniu gniazd zaworow czy szeregu innych usterek drudzy zas nie widza zadnych przeszkod w momencie uzytkowania, aktualne instalacje gazowe pozwalaja na wykrecanie 500koni na instalacji i silnik korzysta z lpg nawet przy maksymalnych obrotach. Faktem jest ze dobry gazownik dobra mapa i osprzet to jest podstawa, no i sa silniki ktore sa bardziej uczulone na gaz... Ja osobiscie na lpg dopiero niecale 20kkm wiec poki co powiedziec moge jedna rzecz, ze nigdy instalacja mnie nie zawiodla, jedynie raz mialem problem z checkiem wywodzacym sie wlasnie z czujnika mieszanki paliw, nowa mapa zalatwial sprawe i smiga az milo. Upierdliwe jest czeste tankowanie...



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  14. #1153
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    5600 BRC na podwójnym reduktorze.
    Gniazda zaworowe mogą się wypalać, szczególnie jak są miękkie, ale tylko jeśli instalacja nie jest dobrze dobrana i wyregulowana. Poza tym można zastosować lubryfikację jeśli mamy miękkie gniazda.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #1154
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak ktoś zawozi auto do gaziarza który swoją edukację w kwestii instalacji zakończył na lanosach to się nie dziwię, że ktoś ma złe wspomnienia. W203 10 lat na gazie, oprócz części eksploatacyjnych jak filtr to zostały wymienione wtryski po okolo 80k km (bo były założone gówno - magic jet, choć gaziarz i tak był pewien podziwu, że tyle wytrzymały. No i jeszcze komputer padł po jakichś 150k km, używka z olx'a za 100zł. Nie wiem czy ten 3.0i w e46 to ten sam co 3.0i w e60 ale jeśli tak to ogarnięta instalacja na dobrych gratach (pytałem kilku ludzi) to +/- 4.5k + obowiązkowo przyłożyć się do mapy, a nie zarzucić autokalibracje i essa. No i w BMkach trzeba trzeba pamiętać, że od pewnego momentu wprowadzili bezpośredni wtrysk który uniemożliwia montażu lpg (a jak umożliwia to bardzo komplikuje i drastycznie winduje koszty takiej instalacji). No i tak jak wyżej pisane było, są silniki które są bardziej wrażliwe na instalacje, dlatego warto poczytać przed kupnem auta z danym silnikiem/przed założeniem instalacji, by później nie narzekać.

  16. #1155
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5600 BRC na podwójnym reduktorze.
    Gniazda zaworowe mogą się wypalać, szczególnie jak są miękkie, ale tylko jeśli instalacja nie jest dobrze dobrana i wyregulowana. Poza tym można zastosować lubryfikację jeśli mamy miękkie gniazda.
    Gazownicy odradzają lubryfikację. W silniku taki syf po tym, że głowa mała

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •