Reklama
Strona 76 z 120 PierwszaPierwsza ... 2666747576777886 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,126 do 1,140 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1126
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra, ja sprawiłem sobie nową zabawkę, to też wypadałoby się pochwalić.
    Można powiedzieć, że spełniłem marzenie mojego ojca - miał kilka "zwykłych" Fordów Taurusów, ja kupiłem jego usportowioną wersję powstałą ze współpracy Amerykanów z Japończykami - silnik zaprojektowany i zbudowany został przez Yamahę.
    Ford Taurus SHO, 1995 rok (druga generacja), 3.2 V6 DOHC, 220 koni i coś pod 300nm, dostępne przy 6200 obrotów xDDD
    I do tego póki co nie mogę się przyzwyczaić, V8 rwało do przodu od samego wciśnięcia pedału gazu, ten motor musi się wkręcić, żeby auto zaczęło przyspieszać.
    Póki co trochę mnie to irytuje, ale jednak warkot V6 przy 7,5k RPM - bo przy tylu pod butem skrzynia zmienia bieg - robi robotę i chyba do tego przywyknę :)
    Poza tym klima, wszystko w prądzie, audio nawet daje radę jak na stary system z radiem-kaseciakiem, zajebiste przednie fotele z pompowanym odcinkiem lędźwiowym i boczkami - no jest to wygodne.
    Tempomat jest, jakieś absy są, już z Mexem mieliśmy okazję sprawdzić działanie
    No i przezajebisty bajer, drzwi zamykane/otwierane kodem :)
    Jest gazownia, butla ma prawie 80 litrów xD wczoraj z 5 minut to tankowałem, jak nie lepiej.
    Do zrobienia mam na ten moment uszczelkę pokrywy zaworów i jeśli chodzi o mechanikę, to wygląda na to, że to wszystko. Ogarnąć będzie trzeba przednie światła, bo świecą typowo po amerykańsku, czyli mega chujowo, i instalacja jest jakoś popierdzielona, bo razem ze światłami mijania palą się kierunki xd
    Skontroluję LPG, żeby mieć pewność, że nie ma tu żadnej lipy i chcę sprawdzić auto na hamowni.
    Po tym od razu wstawię jakieś konkretne audio, bo jednak lubię głośno muzyki w aucie posłuchać
    Może za jakiś czas dokupię mu jakieś fajne felgi - te oryginalne są ok, ale dobre 17 robią w SHO co trzeba.

    Ogólnie rzecz biorąc to cały czas zastanawiam się, co ja odjebalem, bo miałem (i w zasadzie nadal mam) rwd coupe z V8, a kupiłem sobie sedana z V6 i napędem na przód, ale unikatowość modelu to wynagradza - w Polsce są tylko 4 takie SHO, a moje jest chyba jedynym jeżdżącym

    Samo kupno auta też wyszło bardzo pięknie, po pracy wskoczyłem w pociąg i pojechałem po niego do Nakła Śląskiego, stamtąd pogoniłem z autem do Mexeminora do Tych i razem pojechaliśmy do Bielska wyśledzić naszego użytkownika roku - Mastera, który olał sprzedam skode i poszedł sobie z dziewczyną do kina ;d na szczęście sprzedał info na co idzie i na którą godzinę, więc odnalezienie jego Ibizy nie było zbytnim problemem
    Powrót do domu planowałem na ~23, a wróciłem o 6 rano, bo z Tych w drogę powrotną wyjeżdżałem o 1:30? ;d po drodze musiałem się kimnąć i już pierwszej nocy sprawdziłem jak się śpi w nowym nabytku i muszę powiedzieć, że nadzwyczaj wygodnie :)










    No i Mexik z wystalkowaną Ibizą Artura

  2. #1127
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    xD

  3. Reklama
  4. #1128
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Fajna furmanka potwierdzam szkoda, ze jakis jebany menel sie dojebal i nie mozna bylo w spokoju sobie poogladac. Ale ogolnie jak tak stal kolo mojej Ibizy no to musze przyznac, ze nawet podobnie (jezeli chodzi o klase i prestiz) sie prezentowal ten Ford czyli mysle, ze Janek moze jezdzic po miescie z wysoko podniesiona glowa.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #1129
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    I to ja szanuję
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #1130
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Potwierdzam SHO kozak, pali laka i absy ładnie działają nawet na mokrym. Nadaje się też idealnie do śledzenia użytkowników forum ogólnotematycznego torg.pl

  7. #1131
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ja żem miał Taunusa :) Nawet diś po 10.15 wspominaliśmy sobie go :)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  8. #1132
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wizualni nie mój gust mimo wszystko gratulacje spełnienia marzeń

  9. #1133
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @supermate ; kiedy jakies foteczki jedzonka bedziesz wrzucal? Tesknie mocno
    zajawka przez pracę opadła mi trochę na fotografowanie tego co jem, ale nadrobię!
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  10. #1134
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A to wstawie i swój nowy nabytek. Jeszcze trzeba oddać na polerkę lakieru to będzie się świecić.

    Furmanki Torgowiczów-1.jpgFurmanki Torgowiczów-2.jpg

  11. #1135
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ale was pojebalo czy co kazdy tutaj sobie sprawia jakies nowe bemwu za 100 tysiecy o co chodzi czy tylko ja zarabiam jak smiec na tym forum?

    Fajna furka Pelikan, mi one osobiscie ani troche nie leza, ale obiektywnie wiadomo. Jaki motor?
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  12. #1136

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Triggeruja mnie strasznie te kola w tych autach, wygladaja jak balony... Ale dobre kolo i bedzie cacy, gratuluje zakupu



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  13. #1137
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale was pojebalo czy co kazdy tutaj sobie sprawia jakies nowe bemwu za 100 tysiecy o co chodzi czy tylko ja zarabiam jak smiec na tym forum?

    Fajna furka Pelikan, mi one osobiscie ani troche nie leza, ale obiektywnie wiadomo. Jaki motor?
    2.2 170 koni. Dorwałem za 22k więc nie jest to jakiś przeogromny pieniądz, zwłaszcza że wyposażenie całkiem bogate (xenony, fotele elektryka, pamięć foteli, elektryczny szyberdach, domykanie szyb z kluczyka i pełno pierdół bez których można żyć, ale które wywołują uśmiech na twarzy). Facet kupił, wjebał w zawieche 3k, Narzekał że 15 spalanie minimum (to nie wiem jak on jeździ, bo ja wykręcam 10) i sprzedał bo go koszta przerosły :D

  14. #1138
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie przeszkadza ci tył napęd?

  15. #1139
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dlaczego?

  16. #1140

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ze względu na bardziej komfortowy układ sterowania?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •