Reklama
Strona 67 z 120 PierwszaPierwsza ... 1757656667686977117 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 991 do 1,005 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #991
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Załącznik 362462
    (bo dla mnie majac mniej niz 40k nastawianie sie na jedna marke i jeden model jest opcja 2/10, po prostu bierze sie to co w najlepszym stanie i elo)
    fajny gokart
    i podejście szanuję, jedynie bym trochę kwotę zmniejszył, bo już nawet przy 15k można trochę powybrzydzać hehe

  2. #992
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajny gokart
    i podejście szanuję, jedynie bym trochę kwotę zmniejszył, bo już nawet przy 15k można trochę powybrzydzać hehe
    no moze przesadzilem z tym 40k, ale wg. mnie te 20 - 25k to raczej takie minimum zeby sobie powybrzydzac, ponizej tej kwoty skupilbym sie raczej glownie na stanie technicznym furmanki
    ibiza sama w sobie tez mi sie jakos nie podoba wizualnie i wolalbym se jakiegos meska, audi czy e36 wziac, ale to musialbym miec 2 lata na poszukiwania czegos co nie jest totalnym szrotem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #993
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czemu 2 lata, zglos sie do mnie w kwietniu i daleko szukac nie bedziesz musial

  5. #994
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja też wam mogę powiedzieć, że jak na cebularza w którego się teraz bawię kupiłem sobie cheap shit samochód. Czyli Fiata Punto z 2003 roku za 500 funtów. Jak na razie jeździ 2 miesiące i problemów żadnych nie robi, ale możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę i co się zazwyczaj w puntach psuje.

    @Master
    Ze swojego doświadczenia odradzam ci corse. Moją corse zajeździła moja ex jeżdżąc 150 km/h po autostradzie. Jak Corsa poszła do mechanika to ten od razu mi powiedział, że te corsy to porażka, bo nie ma tam wskaźnika temperatury silnika. Jest tylko czerwona lampka, a jak ta lampka się zapali to jest już za późno na cokolwiek. Tylko kaplica i amen.
    Saaba też miałem i z saabem też nie jest ciekawie. Odkąd fabrykę przejął opel to saaby już nie były tymi samymi samochodami. Ciągle coś się sypało. Każdy ci to powie. Na koniec saab przez to zbankrutował co mówi samo za siebie. U mnie sypnęła się kaseta zapłonowa, czujnik wału korbowego, przepływomierz i sam nie pamiętam co jeszcze. Na koniec wykończło go padnięte turbo, ale tu już nie ma co narzekać, bo turbo co jakiś czas się zużywa i trzeba je wymienić. Tak samo jak klocki hamulcowe. Tylko rzadziej. Moje dawało znać, że się kończy od ponad roku, ale nie wymieniałem tylko czekałem, aż się wykończy, bo nie opłacało się naprawiać.

  6. #995
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jako samochód użytkowy do klepania kilometrów tak jak mówisz w 2 tygodnie 1400 km to super autko.
    Właśnie po to te 1.9tdi zostało stworzone, idealny samochód spełniający Twoje porzeby Master.

    Oby jak najdłużej bezawaryjnie służyło :)

    Ja wymieniłem w swojej dziś obudowy lusterek, podobne są w wersji ti.
    Szczerze mówiąc, nie widziałem ich wcześniej na żywo, miałem do wyboru były albo satynowe (matowe) albo połysk, zdecydowałem się na to drugie, żeby komponowało się z klamkami no i niby fajnie ale mam wrażenie, że wcześniej gdy lusterka były w kolorze nadwozia to było lepiej.

    Furmanki Torgowiczów-imag0741.jpg

    Furmanki Torgowiczów-imag0743.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 06-11-2017, 11:26

  7. #996
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też wam mogę powiedzieć, że jak na cebularza w którego się teraz bawię kupiłem sobie cheap shit samochód. Czyli Fiata Punto z 2003 roku za 500 funtów. Jak na razie jeździ 2 miesiące i problemów żadnych nie robi, ale możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę i co się zazwyczaj w puntach psuje.

    @Master
    Ze swojego doświadczenia odradzam ci corse. Moją corse zajeździła moja ex jeżdżąc 150 km/h po autostradzie. Jak Corsa poszła do mechanika to ten od razu mi powiedział, że te corsy to porażka, bo nie ma tam wskaźnika temperatury silnika. Jest tylko czerwona lampka, a jak ta lampka się zapali to jest już za późno na cokolwiek. Tylko kaplica i amen.
    Saaba też miałem i z saabem też nie jest ciekawie. Odkąd fabrykę przejął opel to saaby już nie były tymi samymi samochodami. Ciągle coś się sypało. Każdy ci to powie. Na koniec saab przez to zbankrutował co mówi samo za siebie. U mnie sypnęła się kaseta zapłonowa, czujnik wału korbowego, przepływomierz i sam nie pamiętam co jeszcze. Na koniec wykończło go padnięte turbo, ale tu już nie ma co narzekać, bo turbo co jakiś czas się zużywa i trzeba je wymienić. Tak samo jak klocki hamulcowe. Tylko rzadziej. Moje dawało znać, że się kończy od ponad roku, ale nie wymieniałem tylko czekałem, aż się wykończy, bo nie opłacało się naprawiać.
    Tygrysek w formie widzę XDD

    Saaba się albo chce albo nie. Jeśli go chcesz, to masz w dupie to, że trzeba porobić zazwyczaj kilka kosztownych rzeczy. To tak jak z uturbioną Subaru Imprezą - nie narzekasz, że co 100kkm musisz zrobić boxerowi generalny remont, bo wiesz co kupujesz i bardzo tego chcesz, a więc wyjebane w koszty. Saabiarze to specyficzna grupa, machają sobie jak się mijają (zawsze), są po uszy zakochani w swoich autach, pieszczą je, inwestują, a przecież to ciągle traci na wartości w ciągu roku normalnej eksploatacji można wsadzić w to auto 2x tyle, ile jest warte. Cóż, podobno warto, ale ja tego nie czuję, wolę jeździć 70 na godzinę słabym dieslem Mercedesa :/
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-11-2017, 16:14

  8. #997
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Do tych chromowanych lusterek to idealnie pasowałby dwa białe paski od maski do klapy bagażnika

  9. #998
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Starościnka dalej w 1-rękach, nie ma co jeździ u mnie do kasacji całkowitej/wypadku czy innego ustrojstwa.
    Zdjęcia stare, właśnie odświeżyłem, sprzed 2-3 lat, dalej przemierzam nią świat, ehhh zrywna, i nie jeden się dziwi co tam siedzi (hehe)


    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 05-01-2018, 20:54
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #999
    Avatar Avatar =P
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    120
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejna paczka zdjęć, jeszcze trochę i się będziemy żegnać
    Załącznik 362182
    Załącznik 362183
    @Exequt'er ;

    Wyglada jak moja stara i jeszcze w Szczecinie, nie myle sie ? Gdzie kupowales ?
    Ostatnio zmieniony przez Avatar =P : 05-01-2018, 20:55

  11. #1000
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Starościnka dalej w 1-rękach, nie ma co jeździ u mnie do kasacji całkowitej/wypadku czy innego ustrojstwa.
    Zdjęcia stare, właśnie odświeżyłem, sprzed 2-3 lat, dalej przemierzam nią świat, ehhh zrywna, i nie jeden się dziwi co tam siedzi (hehe)
    Poczciwe autko. Pięciodrzwiowe, to duży plus.
    Jak nie ma pośpiechu ze zmianą auta, to niech jeździ i dobrze służy.

  12. #1001
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poczciwe autko. Pięciodrzwiowe, to duży plus.
    Jak nie ma pośpiechu ze zmianą auta, to niech jeździ i dobrze służy.
    Otóż to, tyle aut a dopiero Fela dała mi "satysfakcję" z jazdy, jeśli to można tak napisać. Jeżdżę na zloty skodovki, należę do forum (to krypto reklama:D).

    Na lato wrzucę zdjęcia mojej przyczepki (stoją na tej samej feldze, niewiadówka (:D), dobre m1 na wakacje, polecam.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #1002
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Avatar =P napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Exequt'er ;

    Wyglada jak moja stara i jeszcze w Szczecinie, nie myle sie ? Gdzie kupowales ?
    Ściągałem z Niemiec, nie była wcześniej w Polsce
    @Avatar =P ;
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  14. #1003
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Moje "służbowe" dziecko

    Furmanki Torgowiczów-20180117_104415.jpg

  15. #1004
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Piekna maszyna, widze ze jestes z moich okolic, ja Kolbuszowa :)

  16. #1005
    Avatar Advantan
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szerokości :)
    Furmanki Torgowiczów-instagramcapture_fba416ed-394d-495e-a9ce-7ddc3a70e436.jpg

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •