Reklama
Strona 19 z 120 PierwszaPierwsza ... 917181920212969119 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 271 do 285 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #271
    Avatar mTr
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    278
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nowy nabytek :D jest jaki jest, ale potrzebny mi będzie tylko na następne wakacje na woodstock, ostróde i inne festiwale. Roboty od groma, ale sprawia mi przyjemność grzebanie.
    Załącznik 321644Załącznik 321645Załącznik 321646

  2. #272
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    no jak go zrobisz to bedzie fajny xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #273
    Avatar mTr
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    278
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Najlepsze jest to, że jest 8 osobowy, a przy tym zajebiście wygodny :D ogółem planów wielkich nie ma. Mechanikę ogarnę do końca zimy, a po zimie nowa wykładzina( ta jest cala w olejach, bo samochód służył jako magazyn), zamontować jakieś nagłośnienie i blacharki trochę na koniec.

  5. #274
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przeciez to podczas jakiegokolwiek wypadku zlamie sie w pol :D Ale podziwiam ambicje i bede czekal na postepy z pracy ;d

  6. #275
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    F16 = 176 Nm
    F18 = 198 Nm
    F18+ = 216 Nm (20%)
    F20 = 220 Nm.
    F25 = 275 Nm
    F28 = 308 Nm.
    Ogólnie moje obawy były takie, że mam założoną krótką wersję F16. To by skutkowało szybkim posypaniem się jej przy moim stylu jazdy. W garażu od ~10 lat leży długa F16, niestety 120km od mojego aktualnego miejsca zamieszkania. Jak będę miał chwilę, żeby tak pojechać to sprawdzę w jakim jest stanie, może da się ją odratować. Jeżeli wszystko będzie cacy mój v-max z 200 wskoczy na jakieś ~250 ;)

    Co do tego Nissana. Dobra sprawa, ja nigdy się nie odważyłem, mimo ambitnych planów. Odpala chociaż? Nie bez powodu był jako magazyn.. A z taką lampą przyszłości nie wróżę, a pewnie nie łatwo jest dostać jakąś w dobrym stanie. Nawet nie wiem co to za nissan :/

    Polecam kupić parę puszek czarnej farby w szpreju i pomalować całość w czarny mat. Nie będzie dupy urywało, ale na pewno rdzy nie będzie tak widać. Chyba że chcesz się bawić w szpachlowanie, co wg mnie jest zupełnie bez sensu.
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 05-10-2014, 15:17


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  7. #276
    Avatar mTr
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    278
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Royal Malereusea ;
    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do tego Nissana. Dobra sprawa, ja nigdy się nie odważyłem, mimo ambitnych planów. Odpala chociaż? Nie bez powodu był jako magazyn.. A z taką lampą przyszłości nie wróżę, a pewnie nie łatwo jest dostać jakąś w dobrym stanie. Nawet nie wiem co to za nissan :/

    Polecam kupić parę puszek czarnej farby w szpreju i pomalować całość w czarny mat. Nie będzie dupy urywało, ale na pewno rdzy nie będzie tak widać. Chyba że chcesz się bawić w szpachlowanie, co wg mnie jest zupełnie bez sensu.
    po 2 miesiącach stania odpalił za pierwszym, po wyczyszczeniu silnika jakimś specyfikiem + karcherem( z 12 razy :D) po 3h odpalił normalnie. Nowa lampa już założona- na allegro był tylko 1 komplet. Jest to nissan Vanette slx z około 88r miał chyba z 3 właścicieli. Fajną historię o nim usłyszałem, że przewoził silnik od kombajnu nawet :), dlatego trochę blacha w środku się wygieła. Malowanie chciałbym zostawić na sam koniec, w zależności jakie będą fundusze tak go zrobię. Z tym samochodem miałem styczność z 3 lata, bo chłopak cioci go miał i oddał za flaszkę. Z zewnątrz może dupy nie urywa, ale jak 3 lata temu środek był zadbany + nagłośnienie + monitor 25calowy to się w nim zakochałem, z tyłu aż się chce siedzieć i jeździć :D a co do tego, że byś się nie odważył to doszedłem do wniosku, że jestem pracowity, ale zawsze kasę przepuszczałem(chlanie, imprezy itp itd) to wolę nawet wsadzić kilka tysięcy w ten samochód i być zdrowszym odmawiając trochę.
    Ostatnio zmieniony przez mTr : 05-10-2014, 15:32

  8. #277
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kilka tysięcy?

    Prześpij się z tym szalonym pomysłem :P
    Jeżeli silnik chodzi to już połowa sukcesu. Moja propozycja na plan:
    Wypierdol absolutnie wszystko ze środka, podłogę oddaj do renowacji (100zł) sprawdź mocowania foteli, poszukaj czy od jakiejś wersji osobowej nie będą pasowały (Zawsze można pomodzić spawarką). Daruj sobie telewizor, z pewnością wystarczy nagłośnienie z dolnej półki. Miej na uwadze fakt, że nie zarobisz na tym samochodzie, więc nie pakuj nieskończonej ilości gotówki. Jak będziesz miał blachę na wierzchu połataj dziury i dobrze zakonserwuj. Sprawdź w jakim stanie jest układ hamulcowy, wymień płyn, filtr pow. oraz paliwowy, pasek klinowy oraz olej. Jeżeli masz dużo czasu to potraktuj diaksem/fleksem te ogniska rdzy i pobaw się w rzeźbiarza ze szpachlą. Malowanie zostaw sobie w spreju. Jeżeli będziesz chciał to robić u lakiernika to wyjdzie Ci około 5 tyś. Jaki silnik i ile pali? Czy jeżeli w środku siedzi 8 osób to jest miejsce na ich bagaże? Naprawdę wróżę wam przyszłość na przyszły sezon. Podjarałem się Twoim projektem i mam nadzieję, że będziesz relacjonował tutaj postępy na bieżąco.


    A tutaj masz moje malowanie samochodu z puszki (Nie mając pracy, trzeba było być zaradnym,~2010)


    hehe
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 05-10-2014, 16:39


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  9. #278
    Avatar mTr
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    278
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kilka tysięcy?

    Prześpij się z tym szalonym pomysłem :P
    Jeżeli silnik chodzi to już połowa sukcesu. Moja propozycja na plan:
    Wypierdol absolutnie wszystko ze środka, podłogę oddaj do renowacji (100zł) sprawdź mocowania foteli, poszukaj czy od jakiejś wersji osobowej nie będą pasowały (Zawsze można pomodzić spawarką). Daruj sobie telewizor, z pewnością wystarczy nagłośnienie z dolnej półki. Miej na uwadze fakt, że nie zarobisz na tym samochodzie, więc nie pakuj nieskończonej ilości gotówki. Jak będziesz miał blachę na wierzchu połataj dziury i dobrze zakonserwuj. Sprawdź w jakim stanie jest układ hamulcowy, wymień płyn, filtr pow. oraz paliwowy, pasek klinowy oraz olej. Jeżeli masz dużo czasu to potraktuj diaksem/fleksem te ogniska rdzy i pobaw się w rzeźbiarza ze szpachlą. Malowanie zostaw sobie w spreju. Jeżeli będziesz chciał to robić u lakiernika to wyjdzie Ci około 5 tyś. Jaki silnik i ile pali? Czy jeżeli w środku siedzi 8 osób to jest miejsce na ich bagaże? Naprawdę wróżę wam przyszłość na przyszły sezon. Podjarałem się Twoim projektem i mam nadzieję, że będziesz relacjonował tutaj postępy na bieżąco.
    Środek został kilka dni temu wywalony, wykładzinę dam nową, bo tamtą byłoby bardzo trudno odnowić, fotele są w dobrym/bardzo dobrym stanie(welur + skora, albo skoropodobne), podsufitka jedynie 2 dziurki naprawić- tak to każdy mówi jak nowa, mocowania foteli wszystko w porządku rozkręcałem wszystko, telewizorek/monitor już mam, nagłośnienie-hmm 2 subwoofery/6 głośników/wzmacniacz już to mam, tylko są w trochę kiepskim stanie, ale to tak jak mówisz nagłośnienie z dolnej półki(nawet używane i tak samochód będzie użytkowany głownie w lato). Największym problemem jest mechanika, bo się na tym nie znam/dopiero uczę :D, ale wielu kumpli powiedziało, że chętnie służy pomocą. Co do malowania to dostęp do pistoletów/lakierników za darmo mam, ale to sama farba trochę będzie kosztować, więc pewnie sprayem będzie. Koleżanki powiedziały, że chcą jakoś fajnie go pomalować, a mi nawet kwiatki będą odpowiadały jeśli będzie fajnie zrobione. Silnik 2.0 diesel, a pali koło 9. Co do pakowności to wydaję się być małym samochodem i 8 osób bez bagażnika, ale na moje oko kilka toreb pomieści Załącznik 321655 Co do rzeczy które wiem, że muszę zrobić
    -wydech- na środku się przełamał
    -lewe drzwi- nie działa zamek
    -klapa z tyłu- nie zatrzaskuje się(tutaj już siedziałem nad tym i wiem co zrobić, tylko nie mogę jednej rzeczy odkręcić)
    -klima/klimatronik :D tutaj nawet nie zaglądałem
    -wykładzina
    -najprawdopodobniej przetwornica od świateł ( tutaj jest śmieszna sprawa, bo jak włączę światła to dosłownie słyszę jak ktoś gra na cymbałkach :DD
    -troszeczkę olej cieknie- wiem już gdzie, ale koledzy powiedzieli, że nie opłaca się naprawiać no chyba, że za jednym razem ogarnąć silnik i osprzęt
    -opony- ogółem popękane rekord to nawet brak 5 cm bieżnika, ale już 4 nowe na mnie czekają
    -ogólnie mechanika czyli podwozie i inne rzeczy
    -blacharka
    Na koniec mogę dodać zdjęcia umyte około 25 letniego silnika( śmieszne jest to, że jest on pod siedzeniem kierowcy :D)
    Załącznik 321656

  10. #279
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dziś, podczas tankowania Opla podszedł do mnie chłopaczek, który zafascynowany starą Astrą zadawał mnóstwo pytań. Byłem już tak wściekły na jego mądrości, że już chciałem wepchnąć mu kluczyk w gardło, żeby tylko zabrał ode mnie to auto. Powodem mojej frustracji był fakt, że tankowałem na parkingu wodę mineralną kupioną w tesco za 3,89. Dlaczego? Otóż wąż który prowadzi od nagrzewnicy do magistrali postanowił przejść na emeryturę. Nic dziwnego, po 23 latach pracy w bardzo ciężkich warunkach należy mu się odpoczynek. Tylko dlaczego dzisiaj? Dlaczego przed początkiem drugiej młodości, startu na torze w błysku fleszy? Jutro z samego rana będę starał się z tym walczyć. Moją obawą jest fakt, że w sobotę większość sklepów motoryzacyjnych jest pozamykana więc kupno części jest znacznie ograniczone. Jeżeli będę stał dobrze z czasem, postaram się zrobić parę fotek z roboty oraz widok który zmiękczył mi serce i ukoił nerwy. Wiecie jak to auto PIĘKNIE wygląda z włączonymi halogenami? Nigdy wcześniej nie włączałem ich, bo nie było potrzeby - do dziś. Otóż podczas powrotu przecinałem gęstą jak mleko mgłę moim nisko osadzonym bolidem z prędkościami sięgającymi hehe 100km/h i podczas podjazdu pod zderzak jakiegoś wy chromowanego dziadostwa moim oczom ukazała się ona - Pięknie oświetlona bestia, która kryje w sobie więcej mocy i zapału niż sam zeus ;)

    Asiu, wybaczam Ci ;)


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  11. #280

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    156
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Model: Peugeot 206 s16 GTI
    Rok: 2001
    Silnik: 2.0 138km
    Cena: 12 000
    Zdjęcia: dodam,jak zrobie :)
    Podsumowując = mały,lekki(1020kg) =mega zrywny !

  12. #281
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny




    Mitsubishi Galant 1997, 2,5 v6 lpg!
    Moje pierwsze auto :D Kupiłem 27 czerwca, zrobiłem od tego czasu ponad 10 tysięcy kilometrów i próbuję go właśnie zamienić na pewnego amerykańca.
    Jak rasowy japoniec, zawsze odpala i trochę romansuje z rudą ;d Jeśli nie uda mi się go szybko zamienić/sprzedać, to właduję w niego trochę kasy, żeby doprowadzić do go perfect stanu. Na dzień dzisiejszy mam do wymiany przeguby wewnętrzne i hamulce z tyłu się kończą, trzeba wjechać w auto ze spawarką (te przednie kielichy amo...) i gazownik będzie musiał obejrzeć instalację, bo coś mi nieraz mocy brakuje.
    Frajda z jazdy jest, nie pali dużo, bo po Łodzi 15-16l, także jestem z auta zadowolony. Żałuję tylko, że kupiłem kombi, ale miałem już dość jeżdżenia po Polsce za przegnitymi, rozsypującymi się sedanami. Ten był w miarę niezłym stanie, więc wziąłem i pojeździłem.

  13. #282
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Model: Peugeot 206
    Rok: 2001
    Silnik: 1.4 75 km
    Cena: 6000
    Zdjęcia:
    Załącznik 322413

    Załącznik 322414

    Załącznik 322415

    Załącznik 322416


    Ogolnie miałem plan po zimie wstawić alusy i lotkę na tył ale nie wiem czy jest sens, nie jest to samochod moich marzen, po studiach pewnie sprzedam wiec chyba sobie odpuszczę

  14. #283
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Udało się wyreperować trochę, zdjęć nie robiłem, bo co za frajda zobaczyć pęknięty przewód. Żałuje jednak, że nie nagrywałem. Otóż przy rozgrzewaniu auta pękł króciec plastikowy który znajduje się u góry silnika. Maska była otwarta, więc widok paru litrów płynu chłodniczego rozgrzanego do ~100st, który rozprysnął się na wszystkie strony był niecodzienny. Zanim wyjąłem telefon, uruchomiłem aparat znaczna część pary wodnej ulotniła się, a jednak dalej było grubo :P



    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  15. #284
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Doprowadzanie do perfekcji ciąg dalszy..
    Udało się wreszcie wywalczyć popychacze. Dostanie takich rarytasów w dobrej cenie graniczy z cudem. Jednak udało się i teraz mogę się cieszyć nieskazitelnym dźwiękiem kultowego motoru ;)







    Jeden minus..

    Szlaban na zapierdalanie przez ~2kkm :/
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 23-10-2014, 11:57


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  16. #285

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    kuj-pom
    Wiek
    18
    Posty
    88
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jeszcze sie tutaj nie chwalilem :D








Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •