Reklama
Strona 120 z 120 PierwszaPierwsza ... 2070110118119120
Pokazuje wyniki od 1,786 do 1,790 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1786
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Toyota camry ostatnia generacja, jakieś opinie? W necie czytam zbyt dużo dobrych i coś mi tu jebie

    Chce teraz wymienic furke i tak myśle nad nia. Wszelkie niemieckie furki wyjebalem z kolejki bo według mnie cena=/=jakość, chyba ze mowa o jakichś w chuj drogich modelach. Widząc audi 150-200k nie widze tych idealnych plastików w środku, perfekcyjnego wykończenia itp.
    Myślałem nad elektrykiem, ale to na kiedyś jak już dom wybuduje. Teraz mam mitsu i w sumie podoba mi się wschodnia motoryzacja wiec zajrzałem do toyoty i spodobała mi się camry i rav4. Camry chwile pojezdzilem i jest wygodne + spalanie to jakiś cud, ciagle walac 160-170 na autostradzie spalanie na poziomie 10l przy 2,5 silniku z 230(?)km.
    Ostatnio zmieniony przez Zakon : 08-12-2023, 07:57

  2. #1787
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To pewnie @Mexeminor ;

    Ale to chyba dobre auto jest, zwlaszcza jak na Tojote.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #1788
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Toyota camry ostatnia generacja, jakieś opinie? W necie czytam zbyt dużo dobrych i coś mi tu jebie

    Chce teraz wymienic furke i tak myśle nad nia. Wszelkie niemieckie furki wyjebalem z kolejki bo według mnie cena=/=jakość, chyba ze mowa o jakichś w chuj drogich modelach. Widząc audi 150-200k nie widze tych idealnych plastików w środku, perfekcyjnego wykończenia itp.
    Myślałem nad elektrykiem, ale to na kiedyś jak już dom wybuduje. Teraz mam mitsu i w sumie podoba mi się wschodnia motoryzacja wiec zajrzałem do toyoty i spodobała mi się camry i rav4. Camry chwile pojezdzilem i jest wygodne + spalanie to jakiś cud, ciagle walac 160-170 na autostradzie spalanie na poziomie 10l przy 2,5 silniku z 230(?)km.
    To auto jest wręcz za dobre jak na stawianie go na jakimś, tfu, bażantowie.

    Camry to jak każda Toyota - majstersztyk. Nie ma nic lepszego jeśli chodzi o niezawodność i nie będzie. Napęd hybrydowy to dopracowywany od 25 lat skurwiel, który może ustępować tylko temu od Hondy (ale nie ustępuje)

    Ja bym dalej nie szukał.

    A spalanie to ma akurat takie se, bo przy wysokiej prędkości pojemność i moc się powoli zacierają. 10 litrów to oczywiście dobry wynik, ale na pewno nie jakiś wybitny. Zdecydowanie wolę jak w Oktawii mam przy takiej prędkości jakieś 8,5.

    PS Jak coś ci jebało przy czytaniu recenzji, to nie były to pozytywne opinie, bo to akurat szczera prawda. Nie da się tym autom nic zarzucić, po prostu nic. Są czyste i pożądane jak dziewica.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zwlaszcza jak na Tojote.

    właśnie Toyotom ciężko jest cokolwiek zarzucić poza tym, że kiedyś gniły. Powtarzam, kiedyś. Obecnie nie mają żadnych minusów. No chyba, że ktoś chce się dojebać, że plastiki są twarde w hybrydowym aucie za 150k, wtedy to ok, ale to tak jakby zarzucać, że Tesla nie ma foteli z Maybacha.

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak obecna generacja to też brałem pod uwagę a jak stara to się najeździłem już tym w życiu
    smród jak chuj, od razu skreślaj z jakiejkolwiek listy. W życiu bym za to nawet 100k nie dał, a co dopiero ponad 130k w jako takiej konfiguracji. Mogę ci to nawet udowodnić jak będę w Tychach.

    PS Trzecia generacja była lepsza.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 08-12-2023, 11:04

  5. #1789
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dziekuje za porządną odpowiedz panie Mex, a powiedz mi jeszcze czy duza roznica między wersja Executive a Executive VIP. Mam fajna ofertę na samo Executive i nie wiem czy polować na VIP czy to już niewiele zmienia. W wersji podstawowej nie ma nawet CarPlay co mnie turbo zdziwiło jak na taki samochód.

  6. #1790
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dziekuje za porządną odpowiedz panie Mex, a powiedz mi jeszcze czy duza roznica między wersja Executive a Executive VIP. Mam fajna ofertę na samo Executive i nie wiem czy polować na VIP czy to już niewiele zmienia. W wersji podstawowej nie ma nawet CarPlay co mnie turbo zdziwiło jak na taki samochód.
    do jakiegoś momentu nie było anroid auto/car playa w Toyotach, dopiero potem wsadzili - okolice roku 2018

    A ta wersja VIP to chyba ma tylko coś z kanapą dodatkowego, poza tym jeden chuj. Sprawdź se wykaz wyposażenia.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •