Reklama
Strona 119 z 120 PierwszaPierwsza ... 1969109117118119120 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,771 do 1,785 z 1796

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1771
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No i coz w koncu po 5 miesiacach stania nastapilo ostatnie pożegnanie z tą ślicznotką za 26k. Smutnzaba bo to chyba najfajniejsze autko jakie mialem, ale stalo i sie marnowalo.
    Furmanki Torgowiczów-img_4497.jpg

    Teraz na sell w promocyjnej cenie dla TORG'a ten egzemplarz ktos chetny??? Zapraszam, 125k bez negocjacji oddam w razie czego mozna wymienic na corke Johnnyego z ameryki bo co drugi dzien dzwoni, ze sie rozmyslil ze sprzedaza i, ze chce odzyskac (na ostatniej fotce Natalie, corcia Johnnyego, ale jak kupisz to auto to i tak nie bedziesz zainteresowany wymiana)
    Furmanki Torgowiczów-img_4139.jpgFurmanki Torgowiczów-img_4128.jpg
    Furmanki Torgowiczów-369690821_10227704433669673_3847794890948002923_n.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #1772
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cyk, kolejny wyjazd TMY zaliczony. Kurde w 6 mieseicy 15kkm machniete, nie spodziewalem sie, ze tyle km bede robil autem kiedykolwiek. No, ale za darmo to szkoda nie jezdzic, zwlaszcza, ze 10.000 darmowych kilometrow ma ograniczony termin wykorzystania. Traska Bielsko->Sirolo->Asyż->Siena->Florencja->Wenecja, lacznie jakies 3.250km zrobione. Ladowanie tylko na SuC wiec wszystko za darmo, ale przyblizony koszt wyszedlby jakies 1.250PLN, jazda standardowo 130-150kmh, od czasu do czasu przy wyprzedzaniu do 200kmh, a w korkach roznie, srednia predkosc 126km/h pomiedzy miastami. Gdzies polowe taniej niz w przypadku benzyny, calkiem spoko biorac pod uwage, ze na miejscu, na codzien oszczedza sie jeszcze wiecej. Laczny czas na caly wyjazd "stracony" na postoje i ladowanie to jakies 390 minut, daloby sie optymalniej, ale i tak co ok. 300-400km zawsze robie przerwy. Porownujac z wypadami ICE roznica na calosci trasy pewnie bylaby w granicach 2.5h. No i 80% trasy autopilot.
    Furmanki Torgowiczów-img_4617.jpg
    Furmanki Torgowiczów-img_5516.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #1773
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    stanol

  5. #1774
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wielka Brytania: Elektryczne auto porwało właściciela. Nie dało się go zatrzymać
    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...mac/?ref=kafle
    https://www.facebook.com/BizSocialNe...ref=embed_post

    o bulwa


    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  6. #1775
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tak to jest jak sie jakies smieszne autka kupuje zamiast tesli essa

  7. #1776
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To jest piekna Włoszka, max co mozesz zrobic to zwalic sobie konia bo nigdy takiej nie bedziesz mial
    Furmanki Torgowiczów-img_5961.jpeg

    To tez jest piekna Wloszka, do ktorej faceci slinia sie na ulicy, a prowadzenie sie z nia po miescie dodaje meskosci, seksapilu i sprawia, ze kazda kobieta chce Cie jej odbic, kazda cie bedzie chciala i najlepsze jest to, ze mozesz ja miec juz za 124.999PLN dzieki temu, ze jestes torgowiczem!!!
    Furmanki Torgowiczów-img_5959.jpeg

    Ps.
    Mam nadzieje, ze robicie zakupy w Kauflandzie i wspieracie najuboższych by mogli sie za free ładowac
    Furmanki Torgowiczów-img_5960.jpeg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #1777
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,884
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Z ciekawości, jak wyglada realny spadek max kilometrów porównując lato, a obecna zimę? W necie można znaleźć albo fanatyków elektryków albo totalnych zjebow którzy nigdy nie mieli a wyśmiewają. Jak oceniasz elektryka podczas jazdy zima?

  9. #1778
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z ciekawości, jak wyglada realny spadek max kilometrów porównując lato, a obecna zimę? W necie można znaleźć albo fanatyków elektryków albo totalnych zjebow którzy nigdy nie mieli a wyśmiewają. Jak oceniasz elektryka podczas jazdy zima?
    Nie mam zielonego pojecia, nie za bardzo mnie to obchodzi czy mam 380km zasiegu na autostradzie czy tylko 350km bo realnie to nie jest zadna roznica, w elektryku bardziej niz sam zasieg liczy sie szybkosc (krzywa) ladowania. Lepiej co 250km sobie stanac i naladowac kolejne 250km w 10 minut niz miec 400km zasiegu i ladowac je 50 minut bo i tak co te 2-3h jazdy zazwyczaj czlowiek sie zatrzymuje na szczanie/jedzenie/picie/po prostu dla odpoczynku.
    Zuzycie mi wzroslo nie wiem z 19-20kWh/100km do moze 24kWh srednio, w trybie dojazdowym do pracy (15km w jedna strone polowa droga szybkiego ruchu, polowa miasto). Jak moja zona jezdzi to robi z 13-14kWh w lecie i teraz z 18kWh. Ale nie za bardzo to sprawdzam bo w codziennym uzytkowaniu to znaczy tyle, ze zamiast zuzyc za caly dzien jazdy 10% baterii to zuzywam 13% czy cos takiego. Jezdze do 100km na codzien, a w trasie roznica w zasiegu jest minimalna (tyle co pompa ciepla wezmie z 1.5kWh/h wiec trzeba liczyc, ze jadac np. 3h zniknie jakies 5-6% baterii na grzanie).

    Poza tym niezaleznie od pory roku elektryk jest lepszy pod kazdym wzgledem dlatego jak masz wolne 124.999 PLN to mozesz mnie uwolnic od tej czarnej pieknosci, a ja bede mogl sobie kupic drugie autko na bateryjki (jak mi oczywiscie bank Askarnoha pozyczy pieniążki na Model S )

    Jak chcesz typowo testowe scenariusze to tutaj masz arkusz Excela z danymi od Bjorna Nylanda: https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=735351678
    Np. TM3LR:

    - Przy +2 stopniach i 120km/h zasięg 333km
    - Przy -16 stopniach i 120km/h zasięg 304km
    - Przy +25 stopniach i 120km/h zasięg 420km

    W TMYLR przy 20 stopniach jest z 360km zasiegu, a przy 5 stopniach 330km zasiegu.

    Wartosci przyblizone.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 07-12-2023, 00:40
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #1779
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kurwa przy tym rozglądaniu się za ałtem trafiłem na tesle właśnie i to się wydaje w kurwe sensowne o co chodzi??? chyba podkręcili te baterie bo nie miały jeszcze z 2 lata temu tyle zasięgu
    piękna sztuka myślę że jest szansa że popierdolę te zasrane tfu kompakty i też se taki zmontuje
    @Master ; a tankujesz tylko w mieście czy w domu również i jak byś ocenił propozycję posiadania tej ślicznotki bez dostępu do ładowary w domu??

  11. #1780
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa przy tym rozglądaniu się za ałtem trafiłem na tesle właśnie i to się wydaje w kurwe sensowne o co chodzi??? chyba podkręcili te baterie bo nie miały jeszcze z 2 lata temu tyle zasięgu
    piękna sztuka myślę że jest szansa że popierdolę te zasrane tfu kompakty i też se taki zmontuje
    Ta sztuka chyba przekracza Twoj budzet jaki tam zakladales, ale tez nie jest ci chyba potrzebne TMY w tym konkretnym konfigu. Z tego co tam pisales to raczej TM3. Nie mowiac o tym, ze masz 4 lata gwary ogolnej + 8 lat gwary na silnik i baterie wiec spokojnie wez se cos z 2020 roku np. Auto masz i tak aktualizowane caly czas wiec soft/hard jest ten sam. Teraz byl facelifting TM3 i weszlo sporo nowosci (wyswietlacz do tylu, lepsza zawiecha, troche inne swiatla, wentylowane stołki), ale to dosc drogo. Zasiegi byly poprawiane glownie softem wiec te 2-3 letnie auta beda mialy taki sam zasieg jak te dzisiejsze. Wez se jakies TM3P z 2020 za 140k i esa tylko pamietaj zeby fotel pasazera owinac folia bo kogo nie przewieziesz to sie zeszcza z podniecenia i strachu.

    @Master ; a tankujesz tylko w mieście czy w domu również i jak byś ocenił propozycję posiadania tej ślicznotki bez dostępu do ładowary w domu??
    No ja mam luksusowo akurat bo laduje sie codziennie w nocy w domu ze zwyklego gniazdka. No i 3 razy w tygodniu na miescie jak ide na pakernie (bo po pakerni lece na zakupy do Kauflanda, a tam maja darmowe ładowarki wiec przy okazji zakupow sobie laduje tyle co mi potrzeba na caly dzien jezdzenia wlasnie).
    Jezeli chodzi o ladowanie tylko na miescie - zalezy od miasta. U mnie w miescie (Bielsko-Biała) bym sie nie zdecydowal raczej bo my tutaj mamy moze z 6 ladowarek na cale miasto, w dodatku najszybsza to ma chyba 100kW i ma dwa stanowiska xD (dla porownania Krakow supercharger wczoraj otworzony ma 300kW i 20 stanowisk). Wiec u nas jedyna opcja to parking/garaz z gniazdkiem lub po prostu dom, ewentualnie ladowanie w pracy (na sile moglbym sie ladowac w pracy, ale musialbym ze 200 metrow chodzic z buta od auta do drzwi biura, to mnie przerasta i nie jest warte tych 5 zlotych za prad xD).

    https://www.plugshare.com/
    (tylko se przybliz ta mape bo z daleka nie wyswietla wszystkiego xD)

    Zobacz sobie jak to wyglada u ciebie.
    Biedronka i Lidl maja postawic ~2000 punktow ladowania, to zrobi robote + kazde miasto rozwija siec, widac to po mapce plugshare.
    Jak chcesz sie zastanowic i sobie policzyc jak czesto i jak dlugo musialbys sie gdzies ladowac to przyjmij sobie srednie zuzycie w TM3LR/P na poziomie 16kWh w codziennym uzytkowaniu (oszczedna jazda to 10-12, ale nie chce sie elektrykiem jezdzic jak pizda i z pod kazdych swiatel jest but pelny i opluwanie wszystkich audic rs i innego scierwa).
    No i cenowo moze byc mniej korzystnie, ale to tez zalezy od miejsca gdzie mieszkasz - ja prad z oplatami mam 0,73PLN za kWh. Natomisat w Warszawie obecnie w domu maja prad drozszy niz na superchargerach xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 07-12-2023, 13:10
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #1781
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta sztuka chyba przekracza Twoj budzet jaki tam zakladales, ale tez nie jest ci chyba potrzebne TMY w tym konkretnym konfigu. Z tego co tam pisales to raczej TM3. Nie mowiac o tym, ze masz 4 lata gwary ogolnej + 8 lat gwary na silnik i baterie wiec spokojnie wez se cos z 2020 roku np. Auto masz i tak aktualizowane caly czas wiec soft/hard jest ten sam. Teraz byl facelifting TM3 i weszlo sporo nowosci (wyswietlacz do tylu, lepsza zawiecha, troche inne swiatla, wentylowane stołki), ale to dosc drogo. Zasiegi byly poprawiane glownie softem wiec te 2-3 letnie auta beda mialy taki sam zasieg jak te dzisiejsze. Wez se jakies TM3P z 2020 za 140k i esa tylko pamietaj zeby fotel pasazera owinac folia bo kogo nie przewieziesz to sie zeszcza z podniecenia i strachu.
    budżet nie jest sztywny, po prostu w przedziale 150-200k jedyny upgrade to zazwyczaj dodatkowe 30 koni i jakieś kurwa dokładki plastykowe na lusterka i zderzaki a jak już wspomniałem nie mam w głowie harcowania za kierownicą więc za czilerską jazdę EV chętnie bym dopłacił. bazowa TM3 to tera 200k (rwd ale zasięg wcale nie jest dużo mniejszy), TMY dostępne na stronie tesli 230k za LR no nie wydaje się to jakieś kosmiczne, szczególnie biorąc pod uwagę konkurencję w tej klasie (totalne xD)

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ja mam luksusowo akurat bo laduje sie codziennie w nocy w domu ze zwyklego gniazdka. No i 3 razy w tygodniu na miescie jak ide na pakernie (bo po pakerni lece na zakupy do Kauflanda, a tam maja darmowe ładowarki wiec przy okazji zakupow sobie laduje tyle co mi potrzeba na caly dzien jezdzenia wlasnie).
    Jezeli chodzi o ladowanie tylko na miescie - zalezy od miasta. U mnie w miescie (Bielsko-Biała) bym sie nie zdecydowal raczej bo my tutaj mamy moze z 6 ladowarek na cale miasto, w dodatku najszybsza to ma chyba 100kW i ma dwa stanowiska xD (dla porownania Krakow supercharger wczoraj otworzony ma 300kW i 20 stanowisk). Wiec u nas jedyna opcja to parking/garaz z gniazdkiem lub po prostu dom, ewentualnie ladowanie w pracy (na sile moglbym sie ladowac w pracy, ale musialbym ze 200 metrow chodzic z buta od auta do drzwi biura, to mnie przerasta i nie jest warte tych 5 zlotych za prad xD).

    https://www.plugshare.com/
    (tylko se przybliz ta mape bo z daleka nie wyswietla wszystkiego xD)

    Zobacz sobie jak to wyglada u ciebie.
    Biedronka i Lidl maja postawic ~2000 punktow ladowania, to zrobi robote + kazde miasto rozwija siec, widac to po mapce plugshare.
    Jak chcesz sie zastanowic i sobie policzyc jak czesto i jak dlugo musialbys sie gdzies ladowac to przyjmij sobie srednie zuzycie w TM3LR/P na poziomie 16kWh w codziennym uzytkowaniu (oszczedna jazda to 10-12, ale nie chce sie elektrykiem jezdzic jak pizda i z pod kazdych swiatel jest but pelny i opluwanie wszystkich audic rs i innego scierwa).
    No i cenowo moze byc mniej korzystnie, ale to tez zalezy od miejsca gdzie mieszkasz - ja prad z oplatami mam 0,73PLN za kWh. Natomisat w Warszawie obecnie w domu maja prad drozszy niz na superchargerach xD
    Mieszkam w mieszkaniu, co prawda na parterze i mógłbym przyświrować druciarstwo i puścić kabel ale chyba wolałbym nie. Plus jest taki że na tym plugshare mówią że w mojej okolicy dwie ładowarki będą stawiane, jedną zobaczyłbym z okna jak się postaram (greenway), a jedną przy lidlu 300m dalej to jakbym się uparł to mógłbym postawić samochód na dwie godziny i niech się chuj ładuje i zara go odbiorę.
    16kWh nawet przy 3zł/kWh to jest 5 dych, to tyle co vectra boża w trasie albo mitsubishi dynamicznie (xd) w mieście to koszty ładowania mam kompletnie w chuju i zostaje logistyka ale na szczęście mam jeszcze kilka miesięcy żeby się zastanowić

    serdecznie dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że zobaczymy się na forum.tesla-entuzjasci.org.pl php by przemo

  13. #1782
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    budżet nie jest sztywny, po prostu w przedziale 150-200k jedyny upgrade to zazwyczaj dodatkowe 30 koni i jakieś kurwa dokładki plastykowe na lusterka i zderzaki a jak już wspomniałem nie mam w głowie harcowania za kierownicą więc za czilerską jazdę EV chętnie bym dopłacił. bazowa TM3 to tera 200k (rwd ale zasięg wcale nie jest dużo mniejszy), TMY dostępne na stronie tesli 230k za LR no nie wydaje się to jakieś kosmiczne, szczególnie biorąc pod uwagę konkurencję w tej klasie (totalne xD)
    A no to chyba, ze tak. Biale TMYLR poczekaj na koniec kwartalu (do konca roku), pewnie beda przeceny, standardy to sie trafiaja po ~210k. Nie wiem czy masz JDG, ale jak tak to jeszcze z miejsca tulisz 27k doplaty. A jak normalna umowa to 18.5k chyba jest doplaty i essa. Tesla zawsze na koniec kwartalu robi promki i wypycha auta. Ogolnie polecam autko, nie widzialem nigdy lepiej poskladanego auta, a juz takiego "nowej genercji" to w ogole jak dla mnie jakieś mercedes, audice i alfy moga ssac. Jakosc materialow jest przecietna, ni topowa, ni slaba, tak o, w porzadku. Ja jezdze od Marca i jestem w chuj zadowolony, jak opierdole Giulie to bierzemy albo TM3 nowe poliftowe albo ja se wzme Model S dla siebie, a to żonie zostawiam. Bo spaliniak i tak nie jezdzi bo drogi w chuj i nikt tez tym nie chce jezdzic bo zamuła straszna (turbo 300 kunia xD).

    Mieszkam w mieszkaniu, co prawda na parterze i mógłbym przyświrować druciarstwo i puścić kabel ale chyba wolałbym nie. Plus jest taki że na tym plugshare mówią że w mojej okolicy dwie ładowarki będą stawiane, jedną zobaczyłbym z okna jak się postaram (greenway), a jedną przy lidlu 300m dalej to jakbym się uparł to mógłbym postawić samochód na dwie godziny i niech się chuj ładuje i zara go odbiorę.
    16kWh nawet przy 3zł/kWh to jest 5 dych, to tyle co vectra boża w trasie albo mitsubishi dynamicznie (xd) w mieście to koszty ładowania mam kompletnie w chuju i zostaje logistyka ale na szczęście mam jeszcze kilka miesięcy żeby się zastanowić

    serdecznie dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że zobaczymy się na forum.tesla-entuzjasci.org.pl php by przemo
    Ja pierwsze 3 miesiace mialem rzucony z balkonu (mieszkam w domu, ale na pietrze, a auto stoi na podjezdzie) przedluzacz 30 metrow xD Dzialalo elegancko.
    A gdzie Ty mieszkasz? Jak chcesz sie przejechac to dawaj sie zgadamy zobaczysz se auto.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #1783
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    dobra kurwa koniec mi tutaj z tymi herezjami, to jest porządny temat dla porządnych ludzi, a nie nowobogackich co to jeszcze na dodatek jebnięci są i prądem jakimś jeżdżą. Tfuuuu

    kurwa ale bym se takom teslom pojeździł, o jezunkuuu

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A gdzie Ty mieszkasz? Jak chcesz sie przejechac to dawaj sie zgadamy zobaczysz se auto.
    Dominig jest porządny chłopak ze Śląska.

    Dla kontrastu mogę zaprezentować totalną abominację jaką jest Szkoda Oktawia. Gwarantuję, że jak porównasz Teslę z tym czymś, to do końca życia nie będziesz chciał słyszeć o niczym innym niż EV.

  15. #1784
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A no to chyba, ze tak. Biale TMYLR poczekaj na koniec kwartalu (do konca roku), pewnie beda przeceny, standardy to sie trafiaja po ~210k. Nie wiem czy masz JDG, ale jak tak to jeszcze z miejsca tulisz 27k doplaty. A jak normalna umowa to 18.5k chyba jest doplaty i essa. Tesla zawsze na koniec kwartalu robi promki i wypycha auta. Ogolnie polecam autko, nie widzialem nigdy lepiej poskladanego auta, a juz takiego "nowej genercji" to w ogole jak dla mnie jakieś mercedes, audice i alfy moga ssac. Jakosc materialow jest przecietna, ni topowa, ni slaba, tak o, w porzadku. Ja jezdze od Marca i jestem w chuj zadowolony, jak opierdole Giulie to bierzemy albo TM3 nowe poliftowe albo ja se wzme Model S dla siebie, a to żonie zostawiam. Bo spaliniak i tak nie jezdzi bo drogi w chuj i nikt tez tym nie chce jezdzic bo zamuła straszna (turbo 300 kunia xD).
    Wiosną/wczesnym latem będę brał no i spox opcja ta dopłata bo już wtedy wogle w piździe zostawia wszystkie inne auta

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A gdzie Ty mieszkasz? Jak chcesz sie przejechac to dawaj sie zgadamy zobaczysz se auto.
    w Tychach, to się zgadamy jak będzie czas wyciągać portfel bo jeszcze dla pewności ssangyonga i madzie 3 mam zamiar testować xd


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla kontrastu mogę zaprezentować totalną abominację jaką jest Szkoda Oktawia. Gwarantuję, że jak porównasz Teslę z tym czymś, to do końca życia nie będziesz chciał słyszeć o niczym innym niż EV.
    jak obecna generacja to też brałem pod uwagę a jak stara to się najeździłem już tym w życiu

  16. #1785
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No to gosciuuuu jak ty praktycznie z tej samej gminy jestes (Kozy maja szerokie żądania terytorialne) to sie ustawiamy po nowym roku Teslunie se zobaczysz to cie moze przekona do siebie i wyjmiesz ze skarpety te dodatkowe pare zlotych
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •