Reklama
Strona 113 z 120 PierwszaPierwsza ... 1363103111112113114115 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,681 do 1,695 z 1796

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1681
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właściwie to czemu tesla y a nie inna?
    Ona chyba 5 miejscowa tylko nie, bez opcji 7?
    Bo mnie juz wkurwiala Giulia ze swoim uposledzonym bagaznikiem do ktorego nic nie moglem spokojnie zaladowac. Tak samo moja modlicha jak sie pakuje na jakies wyjazdy to musi oczywiscie kurwa 10 walizek wziac tak, ze mi w tym bagaju zostawalo miejsca na torbe i dwie reklamowki z Biedry. No i chcialem tez cos troche wyzszego bo juz mnie denerwowaly krawezniki, krawezniczki, dziury, progi i chuj wi co. A mojej wspanialej żonce Giulia styknie bo ona to glownie do roboty jezdzi i w stale miejsca po miescie.

    W Europie dostep tylko konfig na 5 osob, w USA jest na 7 tez.

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja w tym nawet nie siedziałem, ale możesz się odnieść do negatywnych komentarzy odnośnie słabego wykończenie w środku? Mam na myśli średnie materiały, trzeszczące plastiki itd.

    Tak w ogóle ostatnio torg się bardzo ukulturalnił. W miarę się skończyły shitposty, a zapanowała w miarę kulturka i merytoryczne posty.
    Moglbym sie odniesc jednym slowem "pierdolenie"... ale nie jest to do konca prawda. xD Nagram filmik i wrzuce tu wieczorem to sobie zobaczysz.
    Moja jest poskladana idealnie, jezdzilem lub siedzialem w ostatnim czasie E-Tronem, E-Tronem GT, Ioniqiem 5, Tonale, Stelvio, Giulia, Mercedesem A, Mercedesem C, Skoda Octavia, Skoda Superb, TM3, I-Pace, Pro Ceed, EV6, I4, iX3 i kilkoma innymi, ale moja TMY jest poskladana najlepiej (pewnie ex aequo z czyms innym). Nie ma totalnie jakiegokolwiek luzu gdziekolwiek, nic nie lata, nic nie trzeszczy, podczas jazdy jest absolutna cisza (na tyle na ile pozwala wygluszenie, lekko slychac szum kol). Porownujac do Alfy hmm... no to to jest obraza dla Tesli takie porownanie. Jakosc materialow jest taka 7/10. Skory sa fajne i trwale (widac to po starych Teslach tez), ale to tylko ekoskory i brakuje im tej "tlustosci" i miekkosci skor z np. starych BMW czy Merckow. Fajne skory mialem w e tronie gt i w bmw i4, ale tam doplata jest abstrakcyjna ( ~20 000). To udawane drewno czy listwy aluminiowe, zamszyk na drzwiach, miekka podsciolka w kieszeniach drzwi - top. No i w sumie tyle, wiecej w tym aucie nie ma. Podsufitka jest "zwykla", nie potrafie rozroznic, w ktorym jest fajna, a w ktorym chujowa.

    TYLKO ZE wiele zalezy od tego gdzie auto bylo skladane. Moj kolor auta jest nieprzypadkowy - wiedzialem, ze ten kolor skladaja w Szanghaju. Docelowo chcielismy quicksilver, ale dowiedzialem sie, ze je skladaja u Niemca. No i tak jakosc fabryk w Szanghaju, Teksasie i Berlinie jest rozna. Generalnie Szanghaj>Berlin>Teksas. Na te skladane w Chinach trudno cokolwiek znalezc, ale na te od niemca czy amerykana juz spokojnie sie zdarzaja jakies niedorobki i pewnie jeszcze wiele lat minie zanim dobija do poziomu fabryki z Chin.

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cygan jako że ma 180cm wzrostu a jednak nadal jest równy ze mną, lubi wysoko siedzieć żeby mieć pełną kontrolę nad tym co się dzieje na drodze i łatwiej najeżdżać na krawężniki
    i czuje się bezpieczniej, i jakieś tam jeszcze inne standardowe zjebane argumenty za suvami
    Tak suvy sa bezpieczniejsze, duzo pakowniejsze, latwiej sie nimi manewruje bo maja lepsza widocznosc (szyby jak w autobusie), sa bezpieczne bo sie wysoko siedzi wiec nic mi nie grozi no i wiadomo dobrze siedziec wyzej niz reszta biedoty jak sie stoi w korku. No i wygodniej sie wsiada.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #1682
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Po co komu auto. Jam zaiebisty rowerpo dziadku "ukraina" i ogarne sewszystko co potrzebuje. Jak trzeba dalej to pks do prochocimia jezdzi. Dawniej jak robilem to pks zakladowy kursowal 4 razy dziennie i gitara
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  3. Reklama
  4. #1683
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Za chwilę Unia zakaże spalinówek i Master będzie sobie smigać autkiem dookoła biedaków na rowerach

  5. #1684
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za chwilę Unia zakaże spalinówek i Master będzie sobie smigać autkiem dookoła biedaków na rowerach
    Nie przesadzalbym. xD Przyjelo sie pierdolenie, ze EV sa drozsze od ICE. No sa bo sa ciagle czyms nowym, ale za 12 lat nie beda niczym nowym. No i wyzsza cena wynika z roznicy w kosztach paliwa. Ogolnie samochody sa po prostu bardzo drogie teraz. Przyjmujac kryteria min. 280km, nowe auto, sedan, klasa średnia to takie TM3 bedzie mialo naprawde atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

    Giulia - 2.0, 300km, ok 1600kg wagi - srednie spalanie 11.5l = ~77PLN/100km
    TMYLR - 0.0, 514km, ok 2000kg wagi - srednie zuzycie 21,5kWh = ~11PLN/100km

    To sa moje dojazdy do roboty, wiec rocznie oszczedze jakies 6 000 PLN na dojazdach do pracy wiec w ciagu cyklu zycia auta ok. 6 lat to bedzie pewnie lacznie ze 40-50k oszczednosci. I to jest wlasnie roznica w cenie. Po prostu producenci aut EV zauwazyli, ze skoro nie zarobia koncerny paliwowe... to powinien zarobic ktos inny. A kto? No oni. W normalnym cyklu uzytkowania auta cena sie wyrowna i pozostanie jedynie przewaga technologiczna BEV nad ICE.
    Ja ogolnie od dawna mowie, ze BEVy to nie oszczednosc ani ekologia tylko po prostu technologia i absolutna dominacja pod wzgledem uzytkowym dla kazdego przecietnego Kowalskiego.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 05-04-2023, 10:53
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #1685
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Venzet ;

    a ty jaką se Tesle kupiłeś? dalej, opowiadaj

  7. #1686
    Avatar Boleslaw Chrobry
    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    W lesie
    Posty
    828
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    UAZ Rosyjskie jebac zydowsko niemieckie gowna, Mercedes potrzebny ale na teraz...
    Kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one


  8. #1687
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    "Poskładana idealnie"
    a za 6 miesięcy starzec będzie jedynkami zapierdalał o kokpit huj jebany
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #1688
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak w ogóle ostatnio torg się bardzo ukulturalnił. W miarę się skończyły shitposty, a zapanowała w miarę kulturka i merytoryczne posty.
    Nagralem se cos tam podczas jazdy, bo nie mialem czasu dzis za bardzo na spokojnie ponaciskac na wszystko, ale generalnie no trudno znalezc cos co mialoby trzeszczec czy sie ruszac.
    No i drugi filmik jak dziala AP. To w ogole jest majstersztyk, ze radzi se calkiem elegancko na jakichs totalnie rozjebanych i polatanych drogach bez namalowamych pasow.

    https://streamable.com/gwazqt
    https://streamable.com/rzd2e3
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #1689
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nagralem se cos tam podczas jazdy, bo nie mialem czasu dzis za bardzo na spokojnie ponaciskac na wszystko, ale generalnie no trudno znalezc cos co mialoby trzeszczec czy sie ruszac.
    No i drugi filmik jak dziala AP. To w ogole jest majstersztyk, ze radzi se calkiem elegancko na jakichs totalnie rozjebanych i polatanych drogach bez namalowamych pasow.

    https://streamable.com/gwazqt
    https://streamable.com/rzd2e3
    No to zwracam honor z tym skrzypieniem. Niemniej dla mnie jest tam za sterylnie, pusto. Jestem jednak fanem przycisków, pokrętełek.

  11. #1690
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to zwracam honor z tym skrzypieniem. Niemniej dla mnie jest tam za sterylnie, pusto. Jestem jednak fanem przycisków, pokrętełek.
    No tez tak wlasnie myslalem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #1691

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,101
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Zakon ;

    Czy w barzantowie na parkingu nie stoi pszypadkiem jakaś tesla dla bogaczy?


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  13. #1692
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,405
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nagralem se cos tam podczas jazdy, bo nie mialem czasu dzis za bardzo na spokojnie ponaciskac na wszystko, ale generalnie no trudno znalezc cos co mialoby trzeszczec czy sie ruszac.
    No i drugi filmik jak dziala AP. To w ogole jest majstersztyk, ze radzi se calkiem elegancko na jakichs totalnie rozjebanych i polatanych drogach bez namalowamych pasow.

    https://streamable.com/gwazqt
    https://streamable.com/rzd2e3
    a gdzie zegary w tej tesli

  14. #1693
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tez tak wlasnie myslalem
    jak komfort psycchiczny zwiazany z zasiegiem pojazdu? nawet nie mysle o jakiejs chorwacji tylko wroclaw warszawa powroty superczargery
    a no i jeszcze jedno wyjebali ci czujniki i dziala wszystko na kamerach? duzo narzekania na to widzialem

  15. #1694
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak komfort psycchiczny zwiazany z zasiegiem pojazdu? nawet nie mysle o jakiejs chorwacji tylko wroclaw warszawa powroty superczargery
    a no i jeszcze jedno wyjebali ci czujniki i dziala wszystko na kamerach? duzo narzekania na to widzialem
    Nie wiem no na codzien wyjebane, komfort wyzszy niz w spalinie wiadomo bo nie musze myslec o stacji i o tym jak mnie znowu wydymaja na 300 zlotych, dziennie zuzywam moze z 10-12% baterii (lacznie z przygotowaniem auta tzn. nagrzaniem w srodku i foteli przed wyjazdem do roboty i do domu), po powrocie wpinam wtyk do gniazdka i tyle wiec codziennie jestem w widelkach 60-80% i nic mnie nie interesuje.
    Jedyny dluzszy przejazd mialem z Warszawy do Bielska to tam jest ladowanie na SuC w Katowicach z 10 minut, dojechalem do niego majac jakies 10%, komfort psychiczny no normalny xD Wsiadam, wrzucam "D" i jade wyjebane mam no nie ma tu jakiejs filozofii xD
    Przejazd z Wroclawia do Warszawy tu tez no nie ma za bardzo co kminic, masz 10 minutowy postoj w Lućmierzu pod łodzią na SuC i tyle, wsiadasz wlaczasz nawigacje i jedziesz, proste jak jebanie xD
    Zreszta mozesz sobie wrzucic https://abetterrouteplanner.com/ dowolna trase i generalnie to co tam sie wyswietli bedzie tak 95% zgodne z rzeczywistoscia.

    Czujnikow nie ma, wszystko jest na Tesla Vision. Dziala dobrze jak jest dobra pogoda, jak napierdala deszczem (czyli codziennie w Bielsku) to raz dziala raz nie wiec chujowka. Co prawda ja to mam w pizdzie bo jakosc tych kamer jest taka, ze trzeba byc uposledzonym zeby sobie nie poradzic przy parkowaniu, ale komus moze i to przeszkadza. Bardziej kazdy sie obsrywa, ze hehehee jak to auto za tyle piniedzy i nie ma czujnikuw parkowania looool. Wydaje mi sie, ze to bardziej o to chodzi niz faktyczny problem z ich brakiem w praktyce. Moze w kolejnym update to ogarna zeby sie nie wylaczaly, moze nie, w sumie nie za bardzo mnie to interesuje.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1695
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    no offence, ale nie masz stresu jadąc z baterią 10%, a myśl o paliwie zaprząta ci głowę, to co ty za 50zł tankowałeś?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •