Reklama
Strona 79 z 120 PierwszaPierwsza ... 2969777879808189 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,171 do 1,185 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1171

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Miałem okazję pojeździć trochę tą RX8, stąd mój wybór. Jestem gotów na koszty ekspolatacji i ewentualne koszty remontu silnika. Fachowców w UK nie brakuje, a w ostateczności dam do serwisu Mazdy. Co do tego, że auto nie zapierdala, to się nie zgodzę. Co prawda nie jeździłem żadnymi nowymi zapierdalaczami, ale miałem przyjemność jechać chociażby starą M3 i autko jest porównywalne. Tył napęd, duża moc, duże przyśpieszenie, dobrze trzyma się gleby, no i nie wiem jak wam, ale dla mnie brzmi naprawdę fajnie. Jedynie to spalanie przeraża, ale w sumie jak na 230konne auto sportowe to i tak nie jest źle. W dodatku benzyna tańsza niż ropa.

    Z zakupem się nie śpiesze. Rozglądam się i staram się znaleźć jakiś dobry egzemplarz. Jak już zakupię, to wrzucę jakieś fotki, żeby się pochawlić xD
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 12-07-2018, 15:07

  2. #1172
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To M3 musiało być nieźle dojebane, że jeździło porównywalnie z 231 konną RX-8. Przecież nawet M3 E36 zdrowe objedzie taką Mazdę bez żadnego problemu i z niedoświadczonym kierowcą, nie ma opcji, że to idzie porównywalnie, nie jest to możliwe, no chyba, że BMW mocno zmęczone życiem i praktycznie nie jedzie.

  3. Reklama
  4. #1173
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Pelikan jak dla mnie można by zdelegalizować tył napęd. Zostawić przód i 4x4. Dlatego pytałem czy ci nie przeszkadza.

  5. #1174
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przód powinni zdelegalizować, bo tył napęd jest lepszy niemalże pod każdym względem.

  6. #1175
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Pelikan jak dla mnie można by zdelegalizować tył napęd. Zostawić przód i 4x4. Dlatego pytałem czy ci nie przeszkadza.

  7. #1176
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    może depnął zimą i złe wspomnienia xD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #1177
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    i tylko młodzi gniewni się zabijają przez te tył napędy
    zdelegalizujmy wszystko, co przyspiesza lepiej od zaprzęgu konnego!

  9. #1178
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miałem okazję pojeździć trochę tą RX8, stąd mój wybór. Jestem gotów na koszty ekspolatacji i ewentualne koszty remontu silnika. Fachowców w UK nie brakuje, a w ostateczności dam do serwisu Mazdy. Co do tego, że auto nie zapierdala, to się nie zgodzę. Co prawda nie jeździłem żadnymi nowymi zapierdalaczami, ale miałem przyjemność jechać chociażby starą M3 i autko jest porównywalne. Tył napęd, duża moc, duże przyśpieszenie, dobrze trzyma się gleby, no i nie wiem jak wam, ale dla mnie brzmi naprawdę fajnie. Jedynie to spalanie przeraża, ale w sumie jak na 230konne auto sportowe to i tak nie jest źle. W dodatku benzyna tańsza niż ropa.

    Z zakupem się nie śpiesze. Rozglądam się i staram się znaleźć jakiś dobry egzemplarz. Jak już zakupię, to wrzucę jakieś fotki, żeby się pochawlić xD

    Co znaczy duże spalanie w 230 konnym sportowym aucie? Bo nie chce mi się sprawdzać na necie, a w sumie jestem ciekawy jak to wygląda w porównaniu do Imprezy

  10. #1179

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Pelikan jak dla mnie można by zdelegalizować tył napęd. Zostawić przód i 4x4. Dlatego pytałem czy ci nie przeszkadza.
    chuj tam, ze na zakretach tyl naped lepiej wyciaga niz przod tacy jak ty to powinni z blokada jezdzic, zeby aby chociaz nic sie nie stalo

  11. #1180
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak dla mnie nie ma różnicy na razie między tyłem a przodem, generalnie jeżdżę teraz pierwszy raz tylnionapędowcem nie licząc tego że pare razy się e60 kolegi przejechałem. Na razie na spokojnie, bo chcę wyczuć na ile sobie moge pozwolić, a nie napierdalać od razu 150 na zakręcie bo hehe tył napęd.

  12. #1181
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co znaczy duże spalanie w 230 konnym sportowym aucie? Bo nie chce mi się sprawdzać na necie, a w sumie jestem ciekawy jak to wygląda w porównaniu do Imprezy
    Jeśli takie przykładowe E39 530i (taka sama moc co RX-8) spala se na trasie nawet 7 literków, a w mieście takie nawet ~11, to ten Wankiel biere co najmniej 10 w trasie i 15 w mieście. Ogólnie żre dużo no, ale boxer też nie należy do oszczędnych, szczególnie ten uturbiony w STi.
    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie nie ma różnicy na razie między tyłem a przodem, generalnie jeżdżę teraz pierwszy raz tylnionapędowcem nie licząc tego że pare razy się e60 kolegi przejechałem. Na razie na spokojnie, bo chcę wyczuć na ile sobie moge pozwolić, a nie napierdalać od razu 150 na zakręcie bo hehe tył napęd.
    Trzeba się postarać żeby E60 stracić przyczepność, nawet specjalne palenie gumy nie jest takie łatwe, bo auto ciężkie, a mocy tylko 170 koni. Serio, nie wiem jak bez wyłączenia ASC miałbym w swoim E39 zarzucić bokiem, nie ma opcji, system działa tak rzadko, a jak już kontrolka mruga, to nie ma żadnego uślizgu, bo wszystko pięknie koryguje.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 12-07-2018, 20:06

  13. #1182

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie nie ma różnicy na razie między tyłem a przodem, generalnie jeżdżę teraz pierwszy raz tylnionapędowcem nie licząc tego że pare razy się e60 kolegi przejechałem. Na razie na spokojnie, bo chcę wyczuć na ile sobie moge pozwolić, a nie napierdalać od razu 150 na zakręcie bo hehe tył napęd.
    nawet jesli zapierdalac nie lubisz, poprostu spokojnie jezdzisz to odczujesz w miescie mega roznice w sytuacjach gdzie sie musisz gdzies lamac czy nawracac, dzieki tyl napedowi samochod jest skretniejszy

  14. #1183
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli takie przykładowe E39 530i (taka sama moc co RX-8) spala se na trasie nawet 7 literków, a w mieście takie nawet ~11, to ten Wankiel biere co najmniej 10 w trasie i 15 w mieście. Ogólnie żre dużo no, ale boxer też nie należy do oszczędnych, szczególnie ten uturbiony w STi.

    Trzeba się postarać żeby E60 stracić przyczepność, nawet specjalne palenie gumy nie jest takie łatwe, bo auto ciężkie, a mocy tylko 170 koni. Serio, nie wiem jak bez wyłączenia ASC miałbym w swoim E39 zarzucić bokiem, nie ma opcji, system działa tak rzadko, a jak już kontrolka mruga, to nie ma żadnego uślizgu, bo wszystko pięknie koryguje.
    170 koni to wiadomo, bez szału. Choć jak się przyciśnie od 1 to leci dobrze. Ale wiadomo, do tej pory leon 1.6 to teraz niebo a ziemia :D co innego u kolegi bo on ma v8 w swojej, dupą łatwo rzucić.

  15. #1184
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli takie przykładowe E39 530i (taka sama moc co RX-8) spala se na trasie nawet 7 literków, a w mieście takie nawet ~11, to ten Wankiel biere co najmniej 10 w trasie i 15 w mieście. Ogólnie żre dużo no, ale boxer też nie należy do oszczędnych, szczególnie ten uturbiony w STi.

    >Sportowe auto
    >bmw e39 530i

    kurwa ekspert w formie XDDDD

    uturbiony boxer 10 litrów w mieście to pali przy spokojnej jeździe na 50 kilometrów

  16. #1185
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W V8 jeszcze dużo większy moment, to głównie pomaga. A te 170 koni daje radę jak się pociągnie wysoko na obrotach, ja też jak jeżdżę normalnie, to przyśpieszenie jest naprawdę mierne w porównaniu do 1.9TDI (turbo, wiadomo), ale jak się wkręci już na te 4-4,5k, to leci pięknie, na trybie Sport nawet nie wiesz kiedy ze 140 masz nagle 180.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •