Strona 119 z 119 PierwszaPierwsza ... 1969109117118119
Pokazuje wyniki od 1,181 do 1,187 z 1187

Temat: Furmanki Torgowiczów

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co znaczy duże spalanie w 230 konnym sportowym aucie? Bo nie chce mi się sprawdzać na necie, a w sumie jestem ciekawy jak to wygląda w porównaniu do Imprezy
    Jeśli takie przykładowe E39 530i (taka sama moc co RX-8) spala se na trasie nawet 7 literków, a w mieście takie nawet ~11, to ten Wankiel biere co najmniej 10 w trasie i 15 w mieście. Ogólnie żre dużo no, ale boxer też nie należy do oszczędnych, szczególnie ten uturbiony w STi.
    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Jak dla mnie nie ma różnicy na razie między tyłem a przodem, generalnie jeżdżę teraz pierwszy raz tylnionapędowcem nie licząc tego że pare razy się e60 kolegi przejechałem. Na razie na spokojnie, bo chcę wyczuć na ile sobie moge pozwolić, a nie napierdalać od razu 150 na zakręcie bo hehe tył napęd.
    Trzeba się postarać żeby E60 stracić przyczepność, nawet specjalne palenie gumy nie jest takie łatwe, bo auto ciężkie, a mocy tylko 170 koni. Serio, nie wiem jak bez wyłączenia ASC miałbym w swoim E39 zarzucić bokiem, nie ma opcji, system działa tak rzadko, a jak już kontrolka mruga, to nie ma żadnego uślizgu, bo wszystko pięknie koryguje.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 12-07-2018, 20:06

Data rejestracji
    Oct 2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Jak dla mnie nie ma różnicy na razie między tyłem a przodem, generalnie jeżdżę teraz pierwszy raz tylnionapędowcem nie licząc tego że pare razy się e60 kolegi przejechałem. Na razie na spokojnie, bo chcę wyczuć na ile sobie moge pozwolić, a nie napierdalać od razu 150 na zakręcie bo hehe tył napęd.
    nawet jesli zapierdalac nie lubisz, poprostu spokojnie jezdzisz to odczujesz w miescie mega roznice w sytuacjach gdzie sie musisz gdzies lamac czy nawracac, dzieki tyl napedowi samochod jest skretniejszy

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Jeśli takie przykładowe E39 530i (taka sama moc co RX-8) spala se na trasie nawet 7 literków, a w mieście takie nawet ~11, to ten Wankiel biere co najmniej 10 w trasie i 15 w mieście. Ogólnie żre dużo no, ale boxer też nie należy do oszczędnych, szczególnie ten uturbiony w STi.

Trzeba się postarać żeby E60 stracić przyczepność, nawet specjalne palenie gumy nie jest takie łatwe, bo auto ciężkie, a mocy tylko 170 koni. Serio, nie wiem jak bez wyłączenia ASC miałbym w swoim E39 zarzucić bokiem, nie ma opcji, system działa tak rzadko, a jak już kontrolka mruga, to nie ma żadnego uślizgu, bo wszystko pięknie koryguje.
    170 koni to wiadomo, bez szału. Choć jak się przyciśnie od 1 to leci dobrze. Ale wiadomo, do tej pory leon 1.6 to teraz niebo a ziemia :D co innego u kolegi bo on ma v8 w swojej, dupą łatwo rzucić.

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post

>Sportowe auto
    >bmw e39 530i

kurwa ekspert w formie XDDDD

uturbiony boxer 10 litrów w mieście to pali przy spokojnej jeździe na 50 kilometrów

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

W V8 jeszcze dużo większy moment, to głównie pomaga. A te 170 koni daje radę jak się pociągnie wysoko na obrotach, ja też jak jeżdżę normalnie, to przyśpieszenie jest naprawdę mierne w porównaniu do 1.9TDI (turbo, wiadomo), ale jak się wkręci już na te 4-4,5k, to leci pięknie, na trybie Sport nawet nie wiesz kiedy ze 140 masz nagle 180.

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4

Domyślny

Nie znam się na motoryzacji, ale ta M3 na zajechaną nie wyglądała. Zresztą gość serio dba o to auto i spuszcza się o każdą pierdołę. Jest pewno mnóstwo lepszych aut, ale chuj w to, mi 6.4 do setki w tej RX8 w zupełności wystarcza. W mieście pali tak mniej więcej 14-16l/100km. Zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, przynajmniej tu w UK, gdzie co drugie auto to bmw/merc/audi.

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Może to nie było M3, a zwykłe coupe np. z M54B30 pod maską, wtedy to ma sens, bo jedzie to bardzo podobnie jak RX-8, bo ma tyle samo mocy XD

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania