Reklama
Strona 3 z 252 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #31
    Avatar MasterMappi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    33
    Posty
    1,480
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja nic, bo na bramkach stalem tylko raz na lechu jak z nancy grali i mialem francuzow puscic ale mialem pilnowac porzadku a nie macac ;p
    i w sumie nie wiem co robili inni, ja bym pewnie udal, ze odnosze gdzies do przelozonego, zeby idiota sie nie burzyl po czym schowal do kieszeni ;p
    tylko bog moze nas sadzic / yolo / hwdp / acab

  2. #32
    Avatar farmer93
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    1,115
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co robiliscie z przechwyconymi narkotykami?
    I już wiemy jaka będzie twoja robota życia xDDDDD
    Mug, use acid.

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ArturSmok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmm, mam 18 lat, w wakacje prawdopodobnie będzie już prawko. Mam siostrę w Irlandii, więc tak sobie myślę że mógłbym do niej lecieć na miesiąc+ w celach powiedzmy zarobkowych. Tylko nie wiem jak ma się sprawa z zatrudnianiem osób bez doświadczenia itp za granicą? Gdzie mógłbym pracować z powiedzmy średnią + znajomością języka (raczej nie miałbym problemów z porozumiewaniem się). Precyzując, chodzi o Dublin.

    Ja mieszkam w Dublinie i powiem Ci, ze kolorowo nie jest.

    Krótko:
    - angielski musi byc biegly. Inaczej zostaje praca u polaków i innych wschodnich.
    - kilku znajomych, ktorzy siedza tutaj 6-7 lat, ostatnio stracilo prace i jedyne co znalezli to praca przez agencje. Tzn masz byc pod telefonem i
    czasem dzwonia, ze trzeba pojsc do pracy.
    - w McDonalds jest srednio 70CV na jedno miejsce

    A najlepiej to pogadaj z siostra. Na pewno ma troche znajomych i a nuz ktos bedzie mial jakis cynk.

    Ewentualnie zostaje "dzikie polowanie" :D Czyli drukuejsz 200cv, uderzasz na galerie handlowe i sklepy i ladnie sie usmiechasz.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  5. #34
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tamte wakacje jak i te robie w serwisie rowerowym. Intensywnosc pracy zalezna praktycznie tylko od pogody, wiadomo, ze jak jest ladnie to pelno rowerow do roboty, duzo klientow przychodzi itd.. Sama praca dosyc ciezka, siedzisz przy rowerach, co chwila kucasz/schylasz sie na zmiane z podchodzeniem do klientow, pokazywaniem rowerow czy bieganiem po sklepie za jakas rzecza, bo czasami trudno cos znalezc + oczywiscie na otwarcie i zamkniecie targanie po 100 rowerow na zewnatrz i do srodka, a je w wiekszosci trzeba sciagac z takich wysokich stojakow. Co do atmosfery to to jest chyba najlepszy aspekt tej pracy, bo na prawde ekipa jest swietna, zawsze cos pomoga(nie ogarniam jeszcze wszystkiego), duzo zartow i ogolnie mega pozytywnie jest. Placa 8zl/h, tak wiec praca bardziej dla kogos kto umie cos zrobic przy rowerze i przy okazji pasjonuje sie tym, bo jezeli masz sie codziennie meczyc po te 8h to bym zeswirowal po 2 dniach ;ddd
    Ostatnio zmieniony przez Szyman : 28-05-2013, 11:27
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  6. #35
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiem jak mozna narzekac na prace w rowerowym, ja robilem jakies 2 miechy i bylo zajebiscie, robota latwa i wszyscy pomagaja, zajebista atmosfera, czasami zapierdol jak duzo klientow ale dawalo sie jakos rade, co chwila przerwa czy cos

    a moja druga robota to na budowie, i wspominam ja chyba najgorzej (pracowalem tam jakies 3 tygodnie)

    ogolnie bylo tak ze wstawalem w pol do 5 , wiadomo ogarniecie sie o 5 dojezdzalem z brackim do firmy, jakos w pol do 6 bylem tam, musialem sie przebrac, o 6 wyjezdzalismy busem na budowe, przed 7 jakies 15-20 minut bylismy na budowie i wiadomo od 7 zaczynalismy robote (placone tez oczywiscie od 7 xD) 2 przerwy po pol godziny, rzadko zdarzalo sie tak zebysmy robili krocej niz do 17-18 nawet czasami 19 i 20, bo mialo byc zrobione i chuj.
    Zanim zabralem sie busem na baze i wrocilem do domu bywalo, ze byla 21, w sumie starczylo czasu tylko na zjedzenie czegos godzinka przed pc i sen
    a i jak wzialem raz wolna sobote, bo potrzebowalem zrobic badania to sie patrzyli na mnie jakbym im pozabijał matki xD

    atmosfera chujowa jak to na stalych budowach, ekipa to banda kretynow, na zmiane papieros, wodka, scierwo i browar.
    polowa z nich oczywiscie na kuracji tescia, bo musza rosnac (chuj, ze trzeba sie dobrze odzywiac i chodzic regularnie na silownie, xD im to nie robi roznicy)
    a robota jak robota, czasami pol dnia sie nic nie robilo, czasami caly dzien zapierdalania w deszczu i noszenia jakiegos gowna, albo pol dnia na lopacie i pol dnia z grabiami.
    stawka dycha za godzine, takze troche sie przez te 3 tyg dorobilem (pomijajac fakt ze czulem sie jak gowno, a nie czlowiek)
    Ostatnio zmieniony przez Julas313 : 28-05-2013, 11:38

  7. #36
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja nie narzekam, bo lubie te robote tylko mowie, ze przynajmniej u mnie nie jest latwo ;)
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  8. #37
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Roznoszenie ulotek

    Robilem to jakos... 8 lat temu (kurde, to juz tyle lat?).
    Wtedy placono mi 3g/ulotka. W 4h roznosilem 1000 ulotek.
    Jak mi sie chcialo to w jeden dzien roznioslem 1500, czyli dniowka 45zl
    Podejrzewam, ze dzisiaj stawki sa wieksze.

    Praca na myjni
    ...6 lat temu
    Stawka 4.50zl/h, 12h dziennie. Wyczerpujaca, brudna, mokra, odpowiedzialna.
    Nie polecam.

    McDonalds
    ...6 lat temu

    Stawka jakos 6zl/h. Elastyczne godziny pracy, zapierdol, IQ pracownikow podobne jak w ochronie. Na wakacje jak znalazl.

    Prace budowlane itp.
    6 lat temu jako pomocnik zarabiaeme dniowke w okolicach 50zl za 10h pracy.
    Upal, IQ wspolpracownikow jeszcze nizsze niz na myjni i w McDonalds.

    5 lat temu stwierdzilem, ze nie tedy droga i wzialem sie za ciekawsze zajecie.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  9. #38
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja 3 lata temu pracowałem na taśmie oraz na magazynie w przetwórstwie warzyw ; p
    Stawka 7,50zl na godzinę (znajomy który pracuje już tam trzeci sezon ma 9zł/h i jest to maksymalna kwota jaką może dostać).
    Praca fajna, plecy bolały mnie tylko po pierwszych dwóch dniach, potem miałem weekend, wyspałem się i potem już było okej :P Wiadomo, dużo schylania się itp., na taśmie ogólnie robota cały czas była - moim zadaniem było stanie na końcu taśmy, odbieranie "gotowych" słoików i ładowanie ich na paletę, praca na magazynie too: koleś wózkiem widłowym mi podwiózł paletę słoików i odjeżdżał, zwykle byłem sam, czasem dawali mi jakiegoś gościa i razem sobie gadaliśmy i rozładowywaliśmy tą paletę.. samemu to 40min/1 paleta, potem się poszło zawołać gościa i ci kolejną paletę podwoził. Ogólnie spoko było, praca bezstresowa, nikt mnie nie poganiał, radio grało, robiłem po swojemu - swoim tempem ^^

    Co do godzin pracy.. ja jeździłem na 7 i kończyłem o 14, ale mój kumpel jeździ sobie np. na 6 i robi MINIMUM do 14, nie jest zmuszany.. po prostu chce więcej kasy więc bierze nadgodziny iii pracuje do około 16-17.
    Raz na jakiś czas jak jesteś ogarnięty i ogólnie chętny do roboty to poszło się do szefa i powiedziało, że chciałbym po dostawę jechać, to wstawiałeś w robocie około 20, jechałeś dostawczakiem z gośćmi 4-5h w jedną stronę, na miejscu załadowałeś wóz ogórkami lub innymi pierdołami - to już trochę bardziej męczące - i potem znowu 4-5h do domu :D Najlepsze jest to, że za wszystko miałeś płacone, nawet za podróż z nimi (spanie xD)
    Ostatnio zmieniony przez Pyroflames : 28-05-2013, 12:40

  10. #39
    Nedox

    Domyślny

    Ogólne info W poprzednim ( tj. grudzień-styczeń) roku i teraz 4 miesiące pracuje w UK Minehead w ośrodku wypoczynkowym Butlins.
    Pracę znalazłem przez Polską agencję www.lsj.pl <- polecam, oni nie pobierają nic z twojej pensji :d
    Pracę można dostać na jednym z kilkunastu departamentów - od accomodation - zamieszkania gości ( sprzątanie domków ), przez facilities - ogólnie sprzątanie, bar, restauracje - Burger King, Pizza Hut etc.
    Pensja na dzień dobry wynosi ~5,3 funta, wypłacana co 2gi piątek, ~7 godzin ( 45 min przerwy) ( możliwe overtime'y) dziennie 5 dni w tygodniu ( przynajmniej ja tak mam a pracuje na facilities). Wymagany angielski w stopniu komunikatywnym +18 lat i wpis o niekaralności.
    Przeżycia Aktualnie jestem na facilites i moim zadaniem jest ogarnięcie stolików po gościach, którzy oglądają jakieś show z jedzeniem np.: z Burger kinga ( zebranie śmieci, przemycie stolika) przez 7 godzin i fajrant xD Czasem trzeba coś poprzenosić ale spoko, nic trudnego. Wcześniej byłem na kiblach ( nocki od 19 - 02:00) - ale wg. mnie to najbardziej lajtowa praca, pracowałem w klubie, 6 kibli, które musiałem tak mniej więcej ogarniać, uzupełniać papier etc ale bywały momenty że wszystko było ok więc zamykałem się w kiblu na 20 min i śmiało na telefonie grałem, takie ogarnianie przez 5 godzin a ostatnie 2 gdy klub już zamykają ( ok. 00:00 ) to deep cleany czyt. umyć podłogę, lustra etc. gdzie zakładałem słuchawki na uczy i czas na prawdę szybko mijał :p
    Zakwaterowanie Butlins daje mieszkanie w takich domkach, 2 osoby na mieszkanie, osobne pokoje tylko oni odciągają z pensji 36 funtów co 2 tygodnie :p
    Zarobki Tak jak napisałem wcześniej ~5,3 funta na godzinę to przy odciągnięciu za domek i tak daje całkiem spoko wynik - dla mnie jest to ~320 funtów za 2 tygodnie
    Jedzenie Tesco i Morrison ( taka nasza np.: Stokrotka) tuż obok Butlinsa + stołówka, w której obiad ok. 2 funty - ale zajebiście tłusty :P
    Inne Full internet za 10 funtów miesięcznie + darmowe wejście do centrum wodnego, darmowe wejścia na różne eventy, których tu jest w cholere - ostatnio nawet amerykańskie WWE bylo :D
    Ostatnio zmieniony przez Nedox : 28-05-2013, 12:50

  11. #40
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nedox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólne info W poprzednim ( tj. grudzień-styczeń) roku i teraz 4 miesiące pracuje w UK Minehead w ośrodku wypoczynkowym Butlins.
    Pracę znalazłem przez Polską agencję www.lsj.pl <- polecam, oni nie pobierają nic z twojej pensji :d
    Pracę można dostać na jednym z kilkunastu departamentów - od accomodation - zamieszkania gości ( sprzątanie domków ), przez facilities - ogólnie sprzątanie, bar, restauracje - Burger King, Pizza Hut etc.
    Pensja na dzień dobry wynosi ~5,1 funta, wypłacana co 2gi piątek, ~7 godzin ( 45 min przerwy) ( możliwe overtime'y) dziennie 5 dni w tygodniu ( przynajmniej ja tak mam a pracuje na facilities). Wymagany angielski w stopniu komunikatywnym +18 lat i wpis o niekaralności.
    Przeżycia Aktualnie jestem na facilites i moim zadaniem jest ogarnięcie stolików po gościach, którzy oglądają jakieś show z jedzeniem np.: z Burger kinga ( zebranie śmieci, przemycie stolika) przez 7 godzin i fajrant xD Czasem trzeba coś poprzenosić ale spoko, nic trudnego. Wcześniej byłem na kiblach ( nocki od 19 - 02:00) - ale wg. mnie to najbardziej lajtowa praca, pracowałem w klubie, 6 kibli, które musiałem tak mniej więcej ogarniać, uzupełniać papier etc ale bywały momenty że wszystko było ok więc zamykałem się w kiblu na 20 min i śmiało na telefonie grałem, takie ogarnianie przez 5 godzin a ostatnie 2 gdy klub już zamykają ( ok. 00:00 ) to deep cleany czyt. umyć podłogę, lustra etc. gdzie zakładałem słuchawki na uczy i czas na prawdę szybko mijał :p
    Zakwaterowanie Butlins daje mieszkanie w takich domkach, 2 osoby na mieszkanie, osobne pokoje tylko oni odciągają z pensji 36 funtów co 2 tygodnie :p
    Zarobki Tak jak napisałem wcześniej ~5,1 funta na godzinę to przy odciągnięciu za domek i tak daje całkiem spoko wynik - dla mnie jest to ~320 funtów za 2 tygodnie
    Jedzenie Tesco i Morrison ( taka nasza np.: Stokrotka) tuż obok Butlinsa + stołówka, w której obiad ok. 2 funty - ale zajebiście tłusty :P
    Inne Full internet za 10 funtów miesięcznie + darmowe wejście do centrum wodnego, darmowe wejścia na różne eventy, których tu jest w cholere - ostatnio nawet amerykańskie WWE bylo :D
    rzeczywiscie nic nie pobieraja, skoro miminalna w anglii to jest 6 funtow z kawalkiem

  12. #41
    Nedox

    Domyślny

    @up
    W umowie z Butlinsem mam 5,32 a teraz jechałem na własną rękę - w styczniu jadąc przez LSJ pensję miałem taką samą.

  13. #42
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czyli 640 funtów/miech. da sie za to wyzyc tam?
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  14. #43
    Nedox

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli 640 funtów/miech. da sie za to wyzyc tam?
    Jeżeli mówisz o Butlinsie o tym że styka na jedzenie etc. to oczywiście! Można też jakiś overtime wziąć i będzie na alkohol z nieco wyższej półki niż cidery :D

  15. #44
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Sortownia w firmie kurierskiej ze 4 lata temu moze przez okres 2 miesiecy. Ludzie to totalna patologia jak na budowie. Zapierdol najwiekszy na drugiej zmianie czyli gdzies tak od 15 bo zaczyna sie rozladunek kurierow, ktorzy zjezdzaja na baze (teoretycznie sami powinni to robic, ale nie wszyscy dadza rade), a pozniej sortowanie paczek i ladowanie frachtow. Na poczatku wrzucaja cie na poczatek tasmy i podstawiaja koszyki z paczkami i musisz wszystkie zrzucac na tasme. Waga niektorych to czasem 40 i 50 i wiecej kilogramow wiec letko nie ma, a nie zawsze jest ktos zeby Ci pomogl to wrzucic. Placa biednie z 7.5 - 8 pln na poczatku. Ja po 6h takiej pracy nie wiedzialem jak sie nazywam i wtedy zrozumialem, ze praca fizyczna jednak nie jest dla mnie.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #45

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja idę od jutra do szklarni. 7zl/h. pozdro ;)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •