Reklama
Strona 252 z 252 PierwszaPierwsza ... 152202242250251252
Pokazuje wyniki od 3,766 do 3,770 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #3766
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Elo jak tam koledzy branzowi kula sie co w tej Europie czy nic juz sie ten transport nie oplaca?? @GM Gorn ; @jaxi ; @thebattlestar ;

    U mnie Lipiec odziwo zapowiada sie rekordowo, ale troche sie tego spodziewalem bo wczesniej byl przestoj. Teraz pojeby potrafia placic ponad eur za km na plandi 8ep w exporcie z PL xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #3767
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam fajnie jest w lipcu, rekordowo może nie ale fajnie pozdrawiam!!!!!

  3. Reklama
  4. #3768

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Elo jak tam koledzy branzowi kula sie co w tej Europie czy nic juz sie ten transport nie oplaca?? @GM Gorn ; @jaxi ; @thebattlestar ;

    U mnie Lipiec odziwo zapowiada sie rekordowo, ale troche sie tego spodziewalem bo wczesniej byl przestoj. Teraz pojeby potrafia placic ponad eur za km na plandi 8ep w exporcie z PL xD
    trochę lepiej niż w poprzednich ale takiej kasy jak pod koniec 2019 już chyba nigdy nie zrobię xD narzekać nie mogę, trochę zleceń już się pojawia ale znowu pizda trochę z autami. Jak nie ma spamu z marsylii hiszpani czy zachodniej francji to znaczy ze jest chujowo xD

  5. #3769

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    siema,

    ha, jeszcze nie tak dawno przed pójściem na staż zadawałem pytania Masterowi co to jest ta spedycja, a teraz już się całkiem wkręciłem. Ostatnie 3-4 miesiące rekordowe, mam paru klientów na Skandynawii i w Niemczech i tam też prowadzę auta(24t). Jakiś czas temu zacząłem bawić się też w częściówki bo firma ma swój magazyn. Prowadzenie aut na początku było udręką(wieczny brak ładunków i narzekanie przewoźników), a teraz prowadzę 5 aut i mam na tyle robotę poukładaną, że mam trochę więcej czasu na poszukiwanie nowych klientów. No i też aktualna sytuacja na rynku(od tygodnia czy dwóch) jest bardzo sprzyjająca dla przewoźników a nieciekawa dla sprzedających ładunek bo aut jest mało i stawki poszły mocno w górę - kabotaże po DE są w takich stawkach, że posiłkując się tylko giełdą można łatwo robić tygodniowe kółka na te ~300 euro marży co jeszcze niedawno było wręcz niemożliwe do wykonania.

    A co tam u was?

    @Master ;
    @thebattlestar ;
    @jaxi ;

  6. #3770
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema,

    ha, jeszcze nie tak dawno przed pójściem na staż zadawałem pytania Masterowi co to jest ta spedycja, a teraz już się całkiem wkręciłem. Ostatnie 3-4 miesiące rekordowe, mam paru klientów na Skandynawii i w Niemczech i tam też prowadzę auta(24t). Jakiś czas temu zacząłem bawić się też w częściówki bo firma ma swój magazyn. Prowadzenie aut na początku było udręką(wieczny brak ładunków i narzekanie przewoźników), a teraz prowadzę 5 aut i mam na tyle robotę poukładaną, że mam trochę więcej czasu na poszukiwanie nowych klientów. No i też aktualna sytuacja na rynku(od tygodnia czy dwóch) jest bardzo sprzyjająca dla przewoźników a nieciekawa dla sprzedających ładunek bo aut jest mało i stawki poszły mocno w górę - kabotaże po DE są w takich stawkach, że posiłkując się tylko giełdą można łatwo robić tygodniowe kółka na te ~300 euro marży co jeszcze niedawno było wręcz niemożliwe do wykonania.

    A co tam u was?

    @Master ;
    @thebattlestar ;
    @jaxi ;
    U mnie tez w porzadku. Fakt, ze przy lockdownie byla chujnia bo ze 2 miesiace to ja kurwa zrobilem z 1500 prowizji i finito, ale za to teraz te 3 miechy dojebaly, a Wrzesien juz calkiem moj rekord z ostatnich 3 lat w tej firmie. Fakt, ze dopiero 17/09, ale juz teraz jest rekordowo wiec do konca miecha sie tylko podbije jeszcze. Dosc malo aut chociaz my mamy juz takich stalych przewoznikow, ze praktycznie tylko z nami jezdza i zawsze cos tam wyskrobia dla nas wiec jakos sie zyje.
    Myslalem cos poatakowac klientow w tym miechu, ale na razie nie ma na to czasu niestety. Ogolnie przestawiam sie tez na solowki bo raz, ze i tak przy pakiecie mobilnosci to pojdzie w ta strone, a dwa, ze np. od Wlochow sa popierdolone prowizje bo jak vany to se tam lataja po 100-250 euro tak solowki mi normalnie siadaja czasem po solidne 500+.

    Ogolnie sytuacja dobra i mam nadzieje tak zostanie do konca roku przynajmniej.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •