Reklama
Strona 229 z 252 PierwszaPierwsza ... 129179219227228229230231239 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,421 do 3,435 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #3421
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No, a jaki jest sens podawania takich jednostkowych przykładów? bo to, że się da, to wie każdy. problem w tym, że jest to wypadkowa wielu czynników oraz szczęścia.

  2. #3422
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    to macie ogarnietych znajomych, u mnie jeden wyciagal ~10k jako przedstawiciel handlowy, tyral poniedzialek-sobota od 8 do 20 + co druga niedziele i wszyscy zazdoscili mu kasy, szczegolnie, ze jako jedyny z moich znajomych nawet nie tyle co nie mial studiow to nawet matury, a tak to normalnie ludzie sobie tyraja za 3-5k, wiekszosc jednak blizej 3-4, wszyscy maja studia raczej takie srednie typu awf czy logistyka na prywatnej, jakies male biznesy zaczynaja sie rodzic w glowach bo nikomu taka kasa nie odpowiada, najlepiej zarabia znajomy co gra w pokera od 12 roku zycia, drugi w kolejnosci kierownik w firmie kurierskiej co tam juz robi chyba z 8lat, potem juz sa szarzy zjadacze chleba <5k
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3423
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    normalnie ludzie sobie tyraja za 3-5k, wiekszosc jednak blizej 3-4,
    większość moich znajomych z liceum podobnie
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 21-08-2018, 00:27

  5. #3424

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    A znowu z mojego technikum średnia zarobków znajomych po skończeniu nauki wynosi 2000-2500 zł xd

  6. #3425
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no wśród moich, to póki co, jest proszenie się Pana Mecenasa o najniższą krajową na aplikacji.

  7. #3426
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z moich znajomych tych najblizszych to jeden po zawodowce (ktory w gimnazjum mial poprawki, zaqsze srednia 2.0 ale fakt ze jakby chcial to by uczyl sie zajebiscie ale wolal ojcu pomagac przy mechanice) ma wlasny biznes od pol roku ale narazie wszystko inwestuje dalej w warsztat wiec ciezko okreslic jego zarobki. Na pewno duzo wieksze od naszych gdyby nie wydawal na kazde zachcianki do warsztatu a robil tym co ma i odkladal. Cos w granicach pewnie 7-8. Drugi przedstawiciel handlowy, robi sobie ile chce godizn, czesto z domu, zarobki 5k. Jest tylko po liceum. Kolejny, tez po zawodowce pracuje w warsztacie, 3k zarobkow plus od 3 do 5 za swoich prywatnych klientow ktorych robi po pracy. Jedyny po studiach jest technologiem w jakiejs branzy maszyn rolniczych, 8h dziennie i zarobki w granicach 2.8k. I ja gdzie mam tylko mature ktora robilem duzo pozniej niz skonczylem szkole bo nie chcialo mi sie podchodzic. Mam srednie roczne zarobki w granicach 3.5, bo sezon ponad 4k poza sezonem granice 3k

  8. #3427
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to macie ogarnietych znajomych, u mnie jeden wyciagal ~10k jako przedstawiciel handlowy, tyral poniedzialek-sobota od 8 do 20 + co druga niedziele i wszyscy zazdoscili mu kasy, szczegolnie, ze jako jedyny z moich znajomych nawet nie tyle co nie mial studiow to nawet matury, a tak to normalnie ludzie sobie tyraja za 3-5k, wiekszosc jednak blizej 3-4, wszyscy maja studia raczej takie srednie typu awf czy logistyka na prywatnej, jakies male biznesy zaczynaja sie rodzic w glowach bo nikomu taka kasa nie odpowiada, najlepiej zarabia znajomy co gra w pokera od 12 roku zycia, drugi w kolejnosci kierownik w firmie kurierskiej co tam juz robi chyba z 8lat, potem juz sa szarzy zjadacze chleba <5k
    Nikt tu chyba nie mowil, ze kazdy tyle zarabia czy, ze nawet moglby tyle zarabiac. Po prostu sa takie mozliwosci i przy jakiejs dozie szczescia i ogaru zyciowego sie da.
    Znaczy battlestar tam troche pojechal, ze to "wcale nie jest jakies trudne" bo tak naprawde jest ze wzgledu wlasnie na to, ze trzeba nieco szczescia i umiejetnosci wkrecenia sie w jakis temat. Aczkolwiek mozliwosci jest duzo tyle, ze wiekszosc mlodych ludzi ma klapki na oczach i jedyne co widzi to jebanie w korpo przez 9h dziennie codziennie i na tym opieranie i budowanie swojej kariery, ewentualnie powtarzanie "nie da sie" jak jakis royal siwy. A w miedzyczasie sa jakies lebki lat 19 co sie zajmuja kurwa guwno czip tuningiem wieswagenow oraz kałdi i w takim wieku maja juz samochody warte wiecej niz cale posiadlosci wiekszosci Polakow. xD Zreszta tu na torgu masz jakichs typkow co sa w wieku syna spleena i pracuja se dla jakiegos majkrosoftu czy innego gogla smiejac sie z rzucanych tutaj kwot. No, ale nie da sie. A tak ogolnie to czy sie zarabia 3k czy 5k nie ma zadnej roznicy. W sumie chyba nie ma nawet jak sie zarabia 20k, to wszystko jest w chuj pozorne bo ludzie szybko przyzwyczajaja sie do wydawania pieniedzy i lepszego poziomu zycia, tak, ze po 2 miesiacach juz sie tego nie zauwaza i zaczyna brakowac bo chcialoby sie wiecej.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  9. #3428
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Znacie jakiegoś biegłego rzeczoznawcę samochodowego? Interesują mnie zarobki i jak wygląda praca takiego gościa. W sensie, że schodzą mu na maila sprawy i ze zdjęciami i na podstawie tego powstaje ekspertyza? Czy taki biegły musi biegać po sądach na każdą sprawę?

  10. #3429
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak ogolnie to czy sie zarabia 3k czy 5k nie ma zadnej roznicy. bo ludzie szybko przyzwyczajaja sie do wydawania pieniedzy i lepszego poziomu zycia, tak, ze po 2 miesiacach juz sie tego nie zauwaza i zaczyna brakowac bo chcialoby sie wiecej.
    Niestety, ale to.

  11. #3430
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja wcale nie mowilem ze sie nie da, skad te info. Nie zgodzilem sie tylko z tym ze to nie trudne i wystarczy troche ogaru. Nawet w korpo mozesz wyciagnac ponad 10k przy odrobinie szczescia, ale zauwazylem ze wiekszosc ludzi ktorzy pierdola ze zarabiaja niewiadomo jakie kwoty jak jakis kumpel battlestara, pierdola.

  12. #3431
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,650
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aczkolwiek mozliwosci jest duzo tyle, ze wiekszosc mlodych ludzi ma klapki na oczach i jedyne co widzi to jebanie w korpo przez 9h dziennie codziennie i na tym opieranie i budowanie swojej kariery, ewentualnie powtarzanie "nie da sie" jak jakis royal siwy.
    bullshit

    ja pracuje w takim kropo, branza automotive, jeden z najwiekszych na swiecie dostawców dla branży samochodowej, same marki premium.
    26 lat here, dwa lata doswiadczenia jako inzynier.
    kasa fajna + robisz ekstra kase na delegacjach zagranicznych srednio to 50euro za dzien. przy czym sniadanie masz w hotelu, w dobrej firmie masz obiad za darmo, jedynie co na kolacje. nadogdziny normalnie platne. perspektywy bardzo duze na zarabianie duzo, duzo wiekszej kasy. juz nie mowiac jak sie kiedys mozna wbic w jakis program do dzialu R&D albo pojechac do niemiec do takiech automotivu i robisz sobie jako inz w niemczech za euro ehh.

  13. #3432

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    64
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pytanie
    za niedługo będę na stanowisku doradcy klienta - nigdy wcześniej z nikim nie rozmawiałem, a już tym bardziej nikogo nie obsługiwałem (jak już to dawałem asygnaty z zasiłkami, czy robiłem ksero).
    Jak mniej więcej powinienem się zachowywać, co powinienem wiedzieć, co zrobić gdyby przyszła np. jakaś patola i miałaby jakieś ale? I jak to robić w miarę profesjonalnie? Jakieś rady, wasze początki, doświadczenia? plz xd

  14. #3433
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    może być ciężko jak nigdy wcześniej z nikim nie rozmawiałeś ale jestem dobrej myśli, powodzonka
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  15. #3434

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jest tutaj jakiś spwacz?

  16. #3435
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Tutaj same przegrywy, robole i alkoholicy, nie kojarzę nikogo z takim poziomem wygrywu, żeby sobie był spawaczem.
    Ale jednego znam, co chcesz wiedzieć?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •