Reklama
Strona 240 z 252 PierwszaPierwsza ... 140190230238239240241242250 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,586 do 3,600 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #3586
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    domyślam się że w polsce na takim stanowisku sie zle nie zyje a jak slabo zarabiasz to zmien prace no i z pewnoscia cie nie przyjma za granicą na takie stanowisko
    zarabiam dobrze, a za granica zarabia sie jeszce wiecej, normalnie. a z tym drugim to bym polemizlowal bo pracuje w jednej z najwiekszej firmy na swieci pracuja codziennie z najbardziej przestizowymi producentami samochodowymi, to co pisalem wczesniej, praca w dobrm korpo zawsze daje plusy. w zasadzie mglbym teraz pracowac w prawie no moze prawie akzdym miejscu na swiecie.

  2. #3587
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co tu się odjebało

    - wiadome że jak masz dobry fach to zostajesz w pl, zakładasz se normalnie rodzine i żyjesz we własnym chlewie z rodakami.
    - masz gówniane kwalifikację to wyjeżdżasz bo tam jednak januszex tak cię nie wyroluje(uogólniam).

    wyjechać to można żeby jako sebix zarobić szybciej na wesele z karynom w ciećwieżu mniejszym, szukasz czegoś innego niż u siebie, żeby poznać ludzi / miejsca, żeby wypić se piwko, poruchać panienki w burdelu w hamburgu, no każdy ma inne priorytety i huj komu do tego co kto robi.


    @waw, ma rację, ma uprawnienia na sprzęt to nie wypierdala do hansa bo tam na łopacie nakurwi się aż pot z dupy klepie z sebami
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #3588
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co tu się odjebało

    - wiadome że jak masz dobry fach to zostajesz w pl, zakładasz se normalnie rodzine i żyjesz we własnym chlewie z rodakami.
    zalezy jak na to patrzec, co bys powiedzial na prace w jakies lizbonie, porto, barcelonie?
    skandynawiu gdzie pracujesz sobie z 2 lata i stawiasz dom w takim pl
    albo w jakiejas azji

    przeciez nie trzeba emigrowac na 20 lat tlko na np.2 lata, taki po prostu fun zyciowy, masz moziwlisco rozwoju, poznania innej kultry, nauki jezyka etc.
    tylko, ze zanim bedziesz w stanie podjac taka prace to czesto masz juz inne priorytety (albo nie?) studia skonczysz w wieku +/-24 lata plus jakies 3 lata doswaidczenia to czesto masz juz te 27/28 lat,a wtedy ludzie czesto zakladaja rodziny, robia guwniakuw, karyna nie chce wyjechac, i czar o pryska, maz inne rzeczy/zobowiazania ktore cie trzymaja.

  5. #3589
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    z reszta, wy tu mowicie głownie o szwabii chyba widze, ale w takiej szwajcarii/luxemburgu/islandii, to nawet na jakiejs pierdolonej wykonczeniowce, pomimo wysokich kosztów życia, to i tak jesteś w stanie odłozyc przyzwoite pieniadze, chociaz ja tam bym z polszy gdzie indziej niz do skandynawii nie wyjebał, ale to we sumie nie w celach zarobkowych
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  6. #3590
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    do szwajcarii bez jezyka ciżeko do luxemburgu w ogóle cięzko jedynie do restauracji do islandii łatwo jak chuj ale klimat średni chyba że ktoś taki lubi a o wybudowaniu domu po 2 latach to też słyszałem takie mity ale one nie maja zbyt duzo wspolnego z prawdą chyba ze by ci rodzina paczki z jedzeniem wysylala no i nie zapomnijmy ze po 16h dziennie trzeba pracowac 7 dni w tygodniu.

  7. #3591
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja serio biorę pod uwagę tylko siebie i tak właściwie osobiście nie chciałbym na przykład jeździć na C+E tylko operować maszyny budowlane i czy miałbym wyjechać do islandii, czy do skandynawii, czy na wyspy, czy do szwaba czy to do barcelony, lizbony lub innych miast które były tu przytoczone to nikt nie da polaczkowi operować maszyny a jedynie prace na łopacie i się okaże że odliczając fajki, mieszkanie, żarcie i inne pierdoły zostanie mi tyle samo kasy co tutaj na miejscu pracując na maszynach. Ale rozumiem też że jak ktoś ma jebać w polsce na taśmie produkcyjnej czy też na magazynie to zdecydowanie lepiej wyszedłby za granicą. Tyle że teraz bardzo łatwo dostać się u nas do prac technicznych za lepsze pieniądze i to tylko uzależnione jest od tego czy ktoś chce się rozwijać, i czy nie jest ułomem

  8. #3592
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a niby czemu nikt ci nie da operowac maszyny za granicom?? xD

  9. #3593
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    doprecyzuje ze chodzi mi bardziej o "polaczka" niz ciebie konkretnie bo czemu tobie nikt nie da bardzo latwo sie domyslic

  10. #3594
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o wybudowaniu domu po 2 latach to też słyszałem takie mity ale one nie maja zbyt duzo wspolnego z prawdą chyba ze by ci rodzina paczki z jedzeniem wysylala no i nie zapomnijmy ze po 16h dziennie trzeba pracowac 7 dni w tygodniu.
    Te hisotrie najlepsze.
    Tak samo te o polacks zarabiajacych i odkladajacych po 2k euro na miecha.
    Szkoda, ze jeszcze nigdy takiego nie widzialem, a ci co to pierdola siedza na jakichs kurczakach czy innych szparagach i dorabiaja sie milionow od 5 lat w dalszym ciagu marzac o pasacie b5fl. xD


    Ale z tym nie ma co dyskutowac w sumie bo i po co niektorzy beda na zawsze zyli w takim przekonaniu.

    ps.
    Dom w dzisiejszych czasach, taki dla ludzi homo sapiens, a nie zwierzat + dzialka w jakiejs podludzkiej miejscowosci typu Kozy to jest koszt 450.000 (bez szalenstw z tym domem, bez wyjebanego sprzetu itd. zwykly domek 80-90m2 z powiedzmy nie najtanszych materialow z lidla). 2 lata = 24 miesiace. 450.000 / 24 = 18 750 PLN :))
    Mysle, ze odkladanie 4-5k euro miesiecznie to calkiem legitny scenariusz dla kogos kto nie jest zajebistym specjalista w jakiejs waskiej dziedzinie. :))
    Ostatnio zmieniony przez Master : 11-02-2019, 09:19
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #3595
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ci co odkładają na domy to nie są czasem ludzie pracujący w Skandynawii?

  12. #3596
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ci co odkładają na domy to nie są czasem ludzie pracujący w Skandynawii?
    Moze... z tym, ze to nadal jest chuj, a nie rzeczywistosc. Nie jestem moze ekspertem zarobkow w Norwegii, ale tam nie ma az takich kokosow, patrzac sobie np. na https://wynagrodzenia.pl/informacje-...acy-w-norwegii mozna zalozyc, ze zarabia sie tam nwm z 15-18k przy dobrych wiatrach. Chuj nie pieniadze tak naprawde przy takich wymyslach jak kupowanie mieszkan czy budowy domow. No moze faktycznie jakis Sebastian z Karina co tutaj pracowali w maku i przy wywozie smieci zarobia tam hajs lepszy i szybciej zbuduja chaupe w polszy, ale to juz kazdy musi sobie ocenic czy warto zyc jak podludz gdzies tam na norweskim zadupiu, z obcym jezykiem, bez dostepu do takich rzeczy jak chocby dentysta (bo jakby chcieli skorzystac z jego uslug to by ich wyjebalo z klapek i 3 miesieczne oszczednosci poszly w pizdu) czy problemy w urzedach, z lekarzami itd. czy zostac w polszy i zbierac x lat dluzej lub wjechac z kredytem. Bo przy zarobkach rzedu 15 - 18k gdzie trzeba placic za mieszkanie, ubrac sie, zadbac o siebie, zjesc jak czlowiek i tak dalej no sorki, ale raczej nie odlozysz 4,5k euro miesiecznie xD

    Z drugiej strony ktos moze powiedziec, ze pierdole, ze sie da bo mozna zyc jak podludz na zupkach chinskich, fryzjera ogladac tylko w reklamie na fejsbuku, a jako rozrywke traktowac wydlubywanie brudu z pod paznokci biorac prysznic raz w tygodniu. Ale to juz kazdy sobie sam musi rozkminic jak chce zyc wszystko ma jakies tam swoje plusy i minusy, ale nadal te bajki o budowaniu domu w 2 lata pracy to zwykle bajki.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #3597
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Natomiast tak ogolnie samo bycie dobrym gosciem i kompetntnym, ogarnietym itd. nie jest przepisem na sukces. Mamy tez takiego ziomka, pracuje od 2,5 miesiaca i robi po pareset euro mimo, ze ogolnie jest naprawde spoko, w chuj sie stara, szuka tych klientow, jest zaangazowany, kumaty, mowi plynnie w 4 jezykach.
    No tak jak ja teraz. Chujowy okres, bida na gieldzie, klienta nie ma to i sie ochlapy zarabia. Jezyk nie pomaga w zadnym stopniu, bo i tak ci nie sprzedadza, bo na chuj maja dokladac do twojej ceny jak i tak jakis rumun to wezmie za pol darmo.
    Ostatnio zmieniony przez Magoo : 11-02-2019, 14:21

  14. #3598
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    W Norwegii jakiś seba/karyna bez jakiegoś sztywengo fachu nie zarobi chyba że jakaś przetwórnia, no ale nie oszukujmy się tam drogie życie i nie da rady odłożyć na cokolwiek tzn jakiś egipt/maroko raz w roku i gurki w polsce to spoko.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #3599

    Notoryczny Miotacz Postów FoX-x jest teraz offline
    Avatar FoX-x
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    30
    Posty
    1,441
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jest ktos w stanie podpowiedziec jakie kursy/szkolenia sobie zrobic zeby podjac jakakolwiek godziwa prace w polsce? Tulam sie po uk z 5 lat juz i stwierdzam ze mi sie juz nie chce na obczyznie. Myslalem o c+e albo/i kursie na koparki/ladowarki, nie wiem jakies spawanie cos kurs na przewoz materialow niebezpiecznych(paliwa)?
    Jebanko na kasie czy jakis obsranym magazynie mi sie srednio widzi

  16. #3600
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest ktos w stanie podpowiedziec jakie kursy/szkolenia sobie zrobic zeby podjac jakakolwiek godziwa prace w polsce? Tulam sie po uk z 5 lat juz i stwierdzam ze mi sie juz nie chce na obczyznie. Myslalem o c+e albo/i kursie na koparki/ladowarki, nie wiem jakies spawanie cos kurs na przewoz materialow niebezpiecznych(paliwa)?
    Jebanko na kasie czy jakis obsranym magazynie mi sie srednio widzi
    a o programowaniu myślałeś? tam też się musisz narobić i nie jest łatwo, ale przynajmniej materiały do nauki masz za darmo w internecie, a papierka nie potrzebujesz
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 24-02-2019, 15:35

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •