Reklama
Strona 228 z 252 PierwszaPierwsza ... 128178218226227228229230238 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,406 do 3,420 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #3406
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co to za firma?
    robi meble na wymiar @Shooterq ;

    @up
    piszac wmiare ogarniety masz chyba na mysli "poswiecil pol swojego zycia na xxx"

  2. #3407

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    tak naprawde to jak ktos jest ogarniety to wcale w wieku 21 lat zarabianie 10k/msc nawet nie majac swojej firmy nie jest jakies trudne ;)
    dla przykladu podam mojego bliskiego kumpla ktory ma 22 lat i w poprzednim miesiacu zarobil 28000pln pracujac "u kogos"

    Boryss - nie... nie mowie o programiscie ;-) i wlasnie wcale tez nie o to chodzi. zalezy kto jest jak bardzo ogarniety i ile ma szczescia.

  3. Reklama
  4. #3408
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no jeden jako barman od 19 roku zycia (teraz 25) jako barman, mieszka ciagle sam w malej kawalerce, wiec za zycie wychodzi mu tyle co nic, to jakies tam oszczednosci juz pewnie ma, znajoma naumiała się niemieckiego i hiszpanskiego, teraz w jakims korpo pracuje, to obstawiam ze tez dobrze zarabia, 2 znajomych wyjechala na rok za granice pozbierac hajs i otworzyli sb wlasny warsztat samochodowy, kolejny masuje jakis pilkarzy z 1 ligi, a tak to jeden jakis magazyn i jeden kurier

    wiec w sumie calkiem spoko sobie radza

    e
    Jeden jeszcze jako spedytor robi
    obstawiam, ze kolezanka studia musi miec tak jak i ten co masuje pilkarzy, barman i mechanicy wiadomo, ze nie, natomiast magazyn i kurier to gdzie jest hit? zreszta jaki jest hit w byciu barmanem w tym wieku? bedzie mial 30, 35 lat i dalej bedzie polewal wodke gowniarzom liczac, ze pozwola mu zachowac cala dyszke z tego piwka za 9zl? i druga rzecz - co stoi na przeszkodzie zebys sam wyjechal na rok i otworzyl swoj warsztat? albo nauczyl sie hiszpanskiego? na kuriera to jutro moge ci prace zalatwic w db schenker we wroclawiu i bedziesz zarabial tyle co ten kolega albo wiecej xD troche nie kumam do czego zmierzasz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #3409
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    obstawiam, ze kolezanka studia musi miec tak jak i ten co masuje pilkarzy, barman i mechanicy wiadomo, ze nie, natomiast magazyn i kurier to gdzie jest hit? zreszta jaki jest hit w byciu barmanem w tym wieku? bedzie mial 30, 35 lat i dalej bedzie polewal wodke gowniarzom liczac, ze pozwola mu zachowac cala dyszke z tego piwka za 9zl? i druga rzecz - co stoi na przeszkodzie zebys sam wyjechal na rok i otworzyl swoj warsztat? albo nauczyl sie hiszpanskiego? na kuriera to jutro moge ci prace zalatwic w db schenker we wroclawiu i bedziesz zarabial tyle co ten kolega albo wiecej xD troche nie kumam do czego zmierzasz
    o czym ty wgl gościu piszesz XD po pierwsze primo, nie nie mają żadnych studiów, jakieś kursy mają - jak najbardziej
    po drugie piszesz mi tu o jakichś hitach, nie wiadomo skąd, po co i dlaczego, nawet w cytowanym poście masz napisane - "więc w sumie całkiem spoko sobie radzą"
    a na koniec mi załatwiasz robotę, nie wiem z jakiej racji, bo mojej pracy nie zamierzam póki co zmieniać XD

    a co do meritum całego wątku, którego btw nie ma, ot napisałem sobie posta, bo ostatnio odswiezylem dawne znajomości, dodatkowo brat stał teraz przed wyborem kierunku i było to samo co u mnie, jak cała rodzina wpajała że bez studiów zostaje zapierdalanie 12h przy łopacie, a ja nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem co można faktycznie bez wykształcenia robić


    a no i ten magazyn i kurier dodałem tak na odpierdol, chyba każdy ogarnia że nie jest to przyszłościowa i dochodowa robota, po prostu aureos się pytał, to odpisałem co porabiają wszyscy znajomi

  6. #3410
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak naprawde to jak ktos jest ogarniety to wcale w wieku 21 lat zarabianie 10k/msc nawet nie majac swojej firmy nie jest jakies trudne ;)
    dla przykladu podam mojego bliskiego kumpla ktory ma 22 lat i w poprzednim miesiacu zarobil 28000pln pracujac "u kogos"

    Boryss - nie... nie mowie o programiscie ;-) i wlasnie wcale tez nie o to chodzi. zalezy kto jest jak bardzo ogarniety i ile ma szczescia.
    Mowisz jesli ktos jest ogarniety? To obstawiam ze ty musisz zarabiac z 40k na miesiac.

  7. #3411
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to uczucie, gdy mój kumpel po zawodówce założył firmę, dostał dofinansowanie od UE i teraz robi sobie 10k/miesiąc w wieku 21 lat
    ehh
    Najwiekszy problem to ze ludzie wierza w takie pierdoly, mysla ze sa ogarnieci i w wieku 21 lat beda wyciagac 10k na reke a potem w wieku 25 lat na reke maja wielkiego chuja, a na koncie tylko dlug.

  8. #3412
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @thebattlestar trolluje

  9. #3413
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Oczywiscie, ze jest to mozliwe i to tylko klikajac se w tirowego olxa na jakiejs legitnej spedycji. Nie trzeba znac do tego technologii rakietowej, ani kurwa uczyc sie programowania od 15 lat. Wystarczy byc ogarnietym i miec to slynne szczescie i sa to najprawdziwsze fakty. Co innego, ze to o kant chuja se mozna rozbic takie gadanie bo mowiac "szczescie" mozna rownie dobrze mowic o tym, ze "hehehe no jak to sie nie da dobrze zarabiac w polsce jak muj kolega wygral w totka majac 19 lat i na koncie wisza mu 4 banki to co wy gadacie, ze sie nie da hehe". Po prostu trzeba probowac roznych rzeczy i sie starac, a nie tak jak jakies 99% mlodych ludzi w tym kraju siedziec na pizdzie i narzekac, ze sie nie da bo nie, a w ogole to mi sie nalezy 20k/miesiac za mniej to nie bede przeciez robil jak jakis ukrainiec.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  10. #3414
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oczywiscie, ze jest to mozliwe i to tylko klikajac se w tirowego olxa na jakiejs legitnej spedycji. Nie trzeba znac do tego technologii rakietowej, ani kurwa uczyc sie programowania od 15 lat. Wystarczy byc ogarnietym i miec to slynne szczescie i sa to najprawdziwsze fakty. Co innego, ze to o kant chuja se mozna rozbic takie gadanie bo mowiac "szczescie" mozna rownie dobrze mowic o tym, ze "hehehe no jak to sie nie da dobrze zarabiac w polsce jak muj kolega wygral w totka majac 19 lat i na koncie wisza mu 4 banki to co wy gadacie, ze sie nie da hehe". Po prostu trzeba probowac roznych rzeczy i sie starac, a nie tak jak jakies 99% mlodych ludzi w tym kraju siedziec na pizdzie i narzekac, ze sie nie da bo nie, a w ogole to mi sie nalezy 20k/miesiac za mniej to nie bede przeciez robil jak jakis ukrainiec.
    Zgadzam się. Wiadomo, że życie w Polsce to nie drink yellow bahama, ale to nie ukraina, że ryjesz cały miesiąc jak głupi, a nie masz nawet na życie.

  11. #3415

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @thebattlestar trolluje
    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najwiekszy problem to ze ludzie wierza w takie pierdoly, mysla ze sa ogarnieci i w wieku 21 lat beda wyciagac 10k na reke a potem w wieku 25 lat na reke maja wielkiego chuja, a na koncie tylko dlug.
    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mowisz jesli ktos jest ogarniety? To obstawiam ze ty musisz zarabiac z 40k na miesiac.
    O kurwa wy serio ludzie? gdzie ja trolluje? proponuje wyjechac do wiekszego miasta i zobaczyc na wlasne oczy jak wyglada zycie, praca i zarobki w miescie a nie na zapizdowiu dolnym. Jesli ktos mowi ze zarobki rzedu 10k nie sa mozliwe to naprawde jestescie zaslepieni i myslicie ze jedyne co moze zrobic "mlody" w Polsce to praca na magazynie za 2200zl u pana janusza.

    A kolega @Mistrz mowi dobrze i zna temat. Jak kogos to interesuje gdzie ja i kolega pracujemy to w jednej z mniejszych firm transportowo - spedycyjnych. Od razu mowie - zebyscie znowu nie mysleli ze kazda osoba tyle zarabia w tej branzy... nie, bardzo malo osob tyle wyciaga i przewaznie zeby osiagnac takie zarobki trzeba pracowac po 5-7 lat zeby miec juz dobra baze klientow. Kolega akurat ma jakis dar i troche skrocil ten czas ;-)

    ale poprostu nie moge jak czytam jakies komentarze na forach lub co gorsza na fb pod jakims postem z wp.pl ze jedyne co mozna osiagnac w polsce to garb albo 2000zl przez cale zycie.... nie wszyscy tyle zarabiaja....
    Ostatnio zmieniony przez thebattlestar : 20-08-2018, 16:45

  12. #3416
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No i chuj, ale latwiej przeciez jest powiedziec, ze jest chujowo i sie nie da. xD
    Nie kpie z nikogo tutaj osobiscie, ale taka jest wiekszosc ludzi i zreszta bardzo dobrze bo dzieki temu inni maja wiecej mozliwosci. Z drugiej strony jak sie slucha takiego placzu to tak 2/10 bym powiedzial. xD Zreszta tu na tym forum sa przyklady ludzi, z roznych branzy, ktorzy udowadniaja, ze da sie dobrze zarabiac mimo mlodego wieku (i zeby nie bylo ja sie do nich nie zaliczam bo zarabiam malo, ale nie potrafilbym pierdolic i zaprzeczac mowiac, ze sie nie da bo znam osobiscie takich ludzi, dwojka z nich siedzi wlasnie obok mnie jakies 3 metry, a ich zarobki widze codziennie bo jestem ich przelozonym xD)
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  13. #3417

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    tu akurat nie poznalem nikogo blizej zebym rozmawial lub widzial ich komentarze na temat zarobkow ale siedze troche na wykopie i tam naprawde jest duzo programistow, fachowcow itd ogolnie bardziej ogarnietych ludzi ktorzy zarabiaja po kilkanascie tysiecy i jakos tam akurat duzo ludzi nie jest zdziwionych... a kolejny stereotyp jest taki ze w dalszym ciagu wiekszosc rodzicow/ludzi mysli ze zeby dobrze zarabiac trzeba miec ukonczone studia itd, wiem po moim przykladzie jak cala rodzina mnie pchala gdzies na studia bo co ja bede robil po technikum... no i jakos sobie poradzilem...

    a tak naprawde gdybym byl po studiach to akurat nie zarabialbym ani zlotowki wiecej

  14. #3418
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no ty tam master zarabiasz dyche czy ile to w sumie spoko nie wiem na chuj narzekacie na te pensje, jakbym zarabial 2-3k tez bym plakal ale jak mi wpada 4300-4700 to już calkiem spoko się zyje majac przy okazji dom na wsi i praktycznie zerowe opłaty dzięki temu

  15. #3419
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa wy serio ludzie? gdzie ja trolluje? proponuje wyjechac do wiekszego miasta i zobaczyc na wlasne oczy jak wyglada zycie, praca i zarobki w miescie a nie na zapizdowiu dolnym. Jesli ktos mowi ze zarobki rzedu 10k nie sa mozliwe to naprawde jestescie zaslepieni i myslicie ze jedyne co moze zrobic "mlody" w Polsce to praca na magazynie za 2200zl u pana janusza.

    A kolega @Mistrz mowi dobrze i zna temat. Jak kogos to interesuje gdzie ja i kolega pracujemy to w jednej z mniejszych firm transportowo - spedycyjnych. Od razu mowie - zebyscie znowu nie mysleli ze kazda osoba tyle zarabia w tej branzy... nie, bardzo malo osob tyle wyciaga i przewaznie zeby osiagnac takie zarobki trzeba pracowac po 5-7 lat zeby miec juz dobra baze klientow. Kolega akurat ma jakis dar i troche skrocil ten czas ;-)

    ale poprostu nie moge jak czytam jakies komentarze na forach lub co gorsza na fb pod jakims postem z wp.pl ze jedyne co mozna osiagnac w polsce to garb albo 2000zl przez cale zycie.... nie wszyscy tyle zarabiaja....
    Piszac o trollowaniu chodzilo mi o zarobki rzędu 28k u 21 latka, ale teraz dopiero doczytałem ze chodziło o jednostkowy przypadek, mój błąd

    Natomiast nie zgodzę sie ze slowami "zarabianie 10k majac 21 lat nie jest takie trudne jak jestes ogarniety". Takie zarobki w tym wieku ma moze 1% (raczej duzo mniej ale powiedzmy) ludzi. Średnia krajowa nie bierze się znikąd. Rozumiem że się da i mnie tez drazni te pierdolenie ze w Polsce to to i tamto, ale myślmy realnie. Zarabiać mało w młodym wieku to nie grzech, różne ludzie mają warunki i różny start. Jest nim natomiast zarabianie mało przez całe życie narzekając na niesprawiedliwosc losu i swój kraj, jednczesnie nie robiąc nic zeby sytuację zmienic.

    No chyba ze jestes senior developerem Javy to mniejszy problem.
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 20-08-2018, 18:00

  16. #3420

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Pewnie, ja sam nie znam innego 22 latka ktory zarabia wiecej niz zalozmy 8000zl, ale jednak jak ktos ma 22 lat i jest po liceum a konkretnie po rzuceniu studiow i po niecalym roku doswiadczenia w branzy osiaga wyniki na poziomie 20 000 - 28 000 to sam jestem w szoku ;) ale wszystko jest mozliwe.

    a co do drugiego to moze i prawda... duzo % mlodych osiagajacych dobre wyniki to m.in. programisci, ale to oni raczej tez troszke pozniej dostaja taka kase. Tylko ze ja nie mialem tez na mysli, ze kazdy ogarniety 21 latek zarabia 10k, bardziej chodzilo mi o to ze nie widze w tym nic dziwnego jak ktos nie zarabia "2000zl" majac tyle lat, a np. dwa razy wiecej. duzo ludzi mysli ze na 2500zl swiat sie konczy.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •