Reklama
Strona 245 z 252 PierwszaPierwsza ... 145195235243244245246247 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,661 do 3,675 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #3661
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Klamer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak into praca w IT bez doświadczenia? mam 2 dalszych znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z programowaniem z takim sposób, a jedynym wymaganiem była znajomość języka

    pytanie jak najbardziej poważne
    Nwm z tego co mi jakies pionki mowily typu Szulak to normalnie robisz swoje jakies projekty jako probka zdolnosci, zalaczasz to z cv i wysylasz jak do kazdej innej roboty. Pozniej idziesz na rozmowe, dowodzisz, ze to co zrobiles to zrobiles Ty i faktycznie masz wiedze no, a pozniej juz siedzisz i klikasz w komputer robiac w kolko to samo, ale to juz Ci Panicz wytlumaczy @Panic ; jak to wyglada w praktyce. xD

    @bogluto ;
    No masz se firme, oplacasz se transa i ludzie tacy jak ja tam wrzucaja ladunki. Wrzucam se ladunek np. z Niemiec do Wloch i Ty se mozesz zaklikac "dzien dobry panie spedytor to ja to Panu zabiore za xxx pieniazkow" i ja sobie wtedy wybieram czy chce czy nie jak tak to sie dogadujemy na terminy, kase itd. i elo jedziesz se.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #3662
    konto usunięte

    Domyślny

    szczerze uwazam ze jesli kogos nie interesuje programowanie to przy dzisiejszej konkurencji nie ma zadnej szansy na znalezienie pierwszej pracy
    nikt juz nie bierze ludzi z ulicy, na kazde miejsce entry level sa setki kandydatow z czego 70% to studenci i absolwenci ktorzy w ogole maja pierwszenstwo przy rozpatrywaniu podan

    oczywiscie mowie o znalezieniu pracy bedac gownem ktore nie wie co ze soba zrobic, bo gosc ktory od 10 lat samodzielnie pisze zlozone aplikacje deklasuje jakichs kurwa studencikow
    Ostatnio zmieniony przez Panic : 04-03-2019, 15:22

  3. Reklama
  4. #3663
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No masz se firme, oplacasz se transa i ludzie tacy jak ja tam wrzucaja ladunki. Wrzucam se ladunek np. z Niemiec do Wloch i Ty se mozesz zaklikac "dzien dobry panie spedytor to ja to Panu zabiore za xxx pieniazkow" i ja sobie wtedy wybieram czy chce czy nie jak tak to sie dogadujemy na terminy, kase itd. i elo jedziesz se.
    dużo jest takich wolnych strzelców przewozników którzy jezdza na wlasna rękę i nie pracują w zadnej firmie/korporacji?

  5. #3664
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dużo jest takich wolnych strzelców przewozników którzy jezdza na wlasna rękę i nie pracują w zadnej firmie/korporacji?
    Calkiem troche jest. Tylko to jest o tyle trudne, ze jedno auto to male mozliwosci, a male mozliwosci nie pozwalaja na ogarniecie powazniejszych kontraktow. Musialbys raczej jezdzic i sam sobie szukac ladunkow, ale moze byc tak, ze wpadniesz gdzies gdzie nie ma ladunkow lub po prostu przestoj na rynku i elo 2 tygodnie siedzisz na dupie i chuj bo leasing itd. trzeba bulic nie ma zmiluj. A nikt powazny nie da Ci stalego kontraktu bo czemu mialby go dac jakiemus polaczkowi na jednym aucie jak moze dac za podobne lub mniejsze pieniadze wiekszej spedycji, ktora zapewni mu tych aut 50 na stalej trasie na przyklad.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #3665
    Avatar BialyMis
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    159
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ile się tak realnie jaki kierowca na c+e, jak ktoś kto codziennie w domu, jeździ koło chaty albo jakieś 2tyg trasa week somu albo 3/1. Bo kogo nie zapytał w reali to każdy lol ze kierowca milion złotych Za kurs, true info czy fake?

  7. #3666
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    imho jak jesteś 20 dni w miesiącu w trasie to nawet jak 8-10k zarobisz to jest to gra nie warta świeczki bo jak by na to nie patrzeć pracujesz 2/3 dłużej niz normalny robol który se 3k w fabryce zarabia i ma wyjebane jajca ale jak już zarobisz tam 2k euro za jeden kurs co ci zajmie 5 dni to jest to fajna kaska

  8. #3667
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    3/1 to około 6-8 tysięcy złotych, coraz częściej pojawią się firmy że jest to nawet 8-10 ale to są raczej skrajne przypadki, chociaż tutaj akurat to niech inni się wypowiedzą w temacie

    natomiast c+e codziennie w domu to tylko i wyłącznie patelnia, bo firanka nawet po kraju jeździ 5 dni w tygodniu, patelnia u mnie na podlasiu to jest około 170-200złotych dniówki za te 10-11 godzin przepracowane, także bez szaleństwa. Na adrach całkiem nieźle chłopacy u nas zarabiają, bo myślę że już te granice 5 nawet do 6k są realne, oczywiście trasy na Litwę, ale u nas plus jest taki że biorąc pod uwagę drogi to o wiele łatwiej zrobić jest białystok-litwa-białystok w 9 godzinach niż białystok-lublin-białystok

  9. #3668
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    już więcej zarobisz na solówce niż na obsranej firance, a stawki jakie podał @Waw to są ok, 4k/patelnia wokół komina. Warto iść na betoniarkę a potem z fartem robić na pompę bo zarobki 6k+~(w zależności od lokalizacji/firmy).

  10. #3669

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    co do it moj znajomy w pol roku nauczyl sie chyba javy jako tako zlozyl cv do jakies gowno firmy przyjeli go na staż i tera ma normalnie umowe o prace wiadomo kokosy to nie sa ale on praktycznie wiekszosc czasu tam to sie uczy

  11. #3670
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Praca weekendowa
    Gdzie można pracować weekendowo? W jakich przedsiębiorstwach szukają ludzi tylko na weekend? Ja wymyśliłem:
    kino, kawiarnia, fastfood,

  12. #3671
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dużo studenciaków pracuje, jako barmani.

  13. #3672
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Rozwożenie placków, do tego niektóre zakłady oferują możliwość pracy w same weekendy, produkcje i magazyny.

  14. #3673

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mcdonald i produkcja to ciezsze prace , w punktach bukmacherkich duzo studentow widuje ale tam trzeba sie zmagac non stop z banda najebanych ogrów więc tez niezaciekawie, kasowo fajnie wychodzi praca w jakis rtv euro agd jako promotor huaweia albo czegos, i standardowe rozwozenie jedzenia

  15. #3674
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Koleżanka w biurze podróży pracuje, praca zdalna z laptopa służbowego, odpisuje na maile i wklepuje dane do systemu
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  16. #3675
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ej trafiło na prace z dowożeniem placków i ogólnie nie jestem zadowolony bo:
    -dniówki
    -łyse opony w seicento
    -nie mam pojęcia co się stanie gdy dojdzie do kolizji: czuje, że to ja zostanę obciążony ;/

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •