Reklama
Strona 2 z 8 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 119

Temat: Co zniszczyło rl tibię?

  1. #16

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Zmiana pvp dała nam to co teraz mamy, transfery itd.

    IMHO najlepiej się grało na 8.0, 8.1 :D to były czasy gdy na kyrze koło Femor Hills mnie w trapa złapał 25knajt i 24 druid. A ja 15 palem ich przepychałem :D Wtedy to było fajnie teraz pewnie po prostu byśmy się miejscami zamienili >.<

  2. #17
    Avatar Bitter Lemon
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Poznań
    Posty
    372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Według mnie mogliby zrobić nowe serwery do pvp i npvp, to może wtedy komuś zachciałoby się jeszcze pograć. Bo jak na razie to każdy serwer jest obstawiony i nie ma na nim nic do osiągnięcia.
    PiwnymiOczyma
    Świat z perspektywy zwykłego obywatela

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeśli boty zniszczyły Tibię to praktycznie każda gra jest niszczona. Boty i cheaty w grach zawsze będą!! Tego już się nie da odwrócić niestety;/ z bota i tak i tak każdy korzystał. A Tibię zniszczyło multilvl'owanie

  5. #19

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    poznan
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Bitter Lemon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Według mnie mogliby zrobić nowe serwery do pvp i npvp, to może wtedy komuś zachciałoby się jeszcze pograć. Bo jak na razie to każdy serwer jest obstawiony i nie ma na nim nic do osiągnięcia.
    ta i wiara bedzie transferowała postacie ^^

  6. #20
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj solp napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli boty zniszczyły Tibię to praktycznie każda gra jest niszczona. Boty i cheaty w grach zawsze będą!! Tego już się nie da odwrócić niestety;/
    Ale nie każda gra jest tak samo "podatna" na spustoszenia przez nie wywoływane. Tibia i inne tego typu są wybitnie kruche w tej kwestii, a takiemu WoWowi boty mogą possać.

  7. #21
    Avatar adikk3
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    796
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    teraz grac na faccu to tak samo jak bys w gre demo?

  8. #22
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @up
    WoW czasem nie jest płatny? A w płatnych grach chyba bardziej starają się jak najlepiej zabezpieczyć swoje 'dzieło' ?

  9. #23
    Avatar Ponczek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    115
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cipsoft strzelił sobie w stopę wyrzucając GMow ktorzy insta banowali boterow. Boterzy to wykorzystali i tyla w tym temacie.

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Ponczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cipsoft strzelił sobie w stopę wyrzucając GMow ktorzy insta banowali boterow. Boterzy to wykorzystali i tyla w tym temacie.
    gmi mieli mniej więcej taką samą skuteczność jak ten śmieszny system, wszedł raz na 2 tygodnie na pare serverów, zbanował 10 nubków którzy biegali full afk i sobie szedł.

  11. #25

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ponczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cipsoft strzelił sobie w stopę wyrzucając GMow ktorzy insta banowali boterow. Boterzy to wykorzystali i tyla w tym temacie.
    nie zgodze sie. sam bocilem przed systemem kilkoma cash makerami i nigdy nie dostalem bana a po wprowadzeniu systemu stracilem wszystkie chary.
    najbardziej tibie zniszczyly boty ale to sie zmienia. obecnie na candi, ktora do tej pory byla bardzo zabocona, na takich miejscach jak choseny, ghastly, goroma nikt nie boci. szok!
    w tibii zniknal zupelnie klimat rpg. obecna tibia jest zajebista pod wzgledem nowych terenow, questow, czarow, broni itd, ale brakuje klimatu
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 10-05-2013, 19:05

  12. #26
    Avatar evelay
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Eisenach
    Posty
    3,623
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gmi mieli mniej więcej taką samą skuteczność jak ten śmieszny system, wszedł raz na 2 tygodnie na pare serverów, zbanował 10 nubków którzy biegali full afk i sobie szedł.
    Miałem kolege GM'a, a właściwie nie kolege, a bardzo przyjaaznego typa, jak znalazłem jakiegoś bota, logowałem na noob konto, napisałem "siema tu xxx, znalazłem bota na Harmonii" i przelogował. Nie wiem jak z resztą, może byli zadufanymi w sobie ludźmi, ale ten akurat był świetny.

    Co zniszczyło tibie? Moment w którym ludzie zaczeli brać te gre na poważnie, sprzedawać golda, licencje do botów. Kiedyś były 100lvl i nikomu nie chciało sie bić wyżej, posiadanie 1kk było równoznaczne z "on jest kimś" a teraz? 30zł na allegro, każdy stawia 15 cashmakerów żeby sobie zarobić, a chyba nie o to chodziło w starej tibii.

  13. #27
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj evelay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miałem kolege GM'a, a właściwie nie kolege, a bardzo przyjaaznego typa, jak znalazłem jakiegoś bota, logowałem na noob konto, napisałem "siema tu xxx, znalazłem bota na Harmonii" i przelogował. Nie wiem jak z resztą, może byli zadufanymi w sobie ludźmi, ale ten akurat był świetny.

    Co zniszczyło tibie? Moment w którym ludzie zaczeli brać te gre na poważnie, sprzedawać golda, licencje do botów. Kiedyś były 100lvl i nikomu nie chciało sie bić wyżej, posiadanie 1kk było równoznaczne z "on jest kimś" a teraz? 30zł na allegro, każdy stawia 15 cashmakerów żeby sobie zarobić, a chyba nie o to chodziło w starej tibii.
    Nie mówię, że wszyscy byli do dupy, ale kilku dobrych gieemów to raczej za mało na ponad 70 serverów.
    Ja praktycznie od kiedy gram, czyli od, cały czas miałem otwarte okienko z raportem, a odpowiedź dostałem może z 30 razy, czyli jak na 6 lat gry z gmami, TROCHĘ MAŁO.

  14. #28
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    głównie gracze, chociaż ograniczenie runfarm popchnęło cavebotting do przodu
    kiedyś mapa była 2-3x mniejsza, 950 online i szło grać
    teraz 700 online i wszystko pełne
    wnioski: runefarmy były lepsze :D

    dalej można fajnie pograć, chociaż na npvp trzeba zarabiać prawie 50k dziennie aby się wyrobić na pacca, co jednak odbiera trochę frajdy, farmię drillwormy albo mózgi na yala i 0 zabawy
    jasne, mogę po prostu za rl kasę kupić, ale wiecie jak to jest :D
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  15. #29
    Avatar Bitter Lemon
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Poznań
    Posty
    372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Majkel91 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta i wiara bedzie transferowała postacie ^^
    Bez możliwości transferu oczywiście. Żeby była możliwość zacząć całkowicie od nowa.
    PiwnymiOczyma
    Świat z perspektywy zwykłego obywatela

  16. #30
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    przyczyn było wiele
    - ciągłe ułatwianie gry przez cipsoft - zmiany typu: można się ropnąć nawet gdy rope spot jest zasypany, można chodzić po meblach, można rozwalać meble, można włazić od razu na 3 parcele, antyluring, wszędzie schody zamiast drabinki/rope spota, wszędzie pz: na statkach, w bankach itp., jakieś gówniane tutoriale czy wyspa gdzie dostajesz darmowe eq na start, dodawanie więcej loota do potworów wskutek czego praktycznie wszędzie się ma profit, możliwość kupowania run w sklepie, dodanie wandów, tańsze i wydajniejsze manasy, możliwość przechodzenia przez graczy i mwalle na nonpvp i wiele wiele innych przykładów, cipsoft cały czas idzie ta drogą niestety, z tego co słyszałem to teraz dodali coś tam, że już nie można zasypywać itemów śmieciami, albo np. kiedyś jak otworzyłeś prezent robiąc postmana to chuj, po queście, skoro nie czytałeś co mówił npc, albo byłeś wścibski to trudno, nie zrobiłeś questa, a obecnie pójdziesz i kupisz sobie ten item od innego npca - i tak jest z każdym questem, ta gra już w ogóle nie wymaga myślenia
    - rozjebanie systemu pvp przez cipsoft - postępowało od 'rozbudowania' hotkeyów i trwa nadal, jeszcze same hotkeye to nie był koniec świata, ale za tym poszło rozjebanie exhausta, runy od lvla, jakieś zjebane potiony, swapowanie, zjebanie fragów i inne chujstwa - rozmiem, że hotkeye były wynikiem tego, że nie potrafili zapobiec aimbotom, ale wszystkie pozostałe zmiany były totalnie zbędne
    - inne zmiany wpływające negatywnie na ogólną interakcję między graczami (np. dodanie jakiegoś zjebanego marketu, kiedyś trzeba było się dogadywać, targować itp. a teraz handlujesz bez zamienienia słowa z kupcem/sprzedawcą, inny przykład do runy w sklepach, kiedyś się szukało dostawców runek, albo na odwrót, ktoś dostarczał runy w zamian za protekcję i tak dalej - właśnie to po części tworzyło ten tzw. "klimat rpg")
    - totalne zjebanie ogólnego wyglądu - cukierkowa grafika przede wszystkim, wygląda to tak do dupy, że aż oczy bolą, wszystkie te nowe itemy to jakaś porażka, stara prosta grafika miała swój urok, zresztą powiedzmy sobie szczerze, nikt nie grał w tibie dla grafiki i to niby ulepszanie jej niczego nie zmieniło i nie miało prawa zmienić, więc mogli sobie darować
    - psucie klimatu przez dodawanie jakichś z dupy rzeczy, typu jeżdżenie na ślimaku czy innej kałamarnicy, 438756734 nowych idiotycznych potworków (rozumiem, że dodawanie nowych było potrzebne, ale mam wrażenie, że jakieś 90% z nich było kompletnie nieprzemyślane), w ogóle niedługo to chyba będzie się latać na marsa i expić na kosmitach, do tego dodawanie w pizdu nowych expowisk (jak wyżej - potrzebne pewnie były, ale większość nieprzemyślana, np. to całe yalahar, totalny bezsens, brakuje tylko teleportów na exp), do tego jakieś gówna mające 34857634 hp, dające 3535345 expa rodem z otsa, w dodatku dropiące legendarne itemy, nie mówiąc już o tym, że respią się w kwadratowych pustych pomieszczeniach (jak na tanim gimbusowym otsie z expem razy milion), no i inne otsowe zmiany (target dummy - train monk itp.)
    - no i boty, i tu też wina jest po stronie cipsoftu, że nie robił nic żeby utrudnić ludziom bocenie, wiadomo - zawsze by się znalazł ktoś sprytny (tym bardziej, że tibia jest tak przyjazna dla botów, że napisanie jakiegoś tam makra do robienia runek to 5 minut roboty), ale oni chyba wyszli z założenia, że lepiej żeby każdy mógł bocić, a nie tylko jakiś tam 0.5% graczy, bo przecież każdy musi mieć równe szanse, jak wyszło - każdy widzi, kolejną sprawą jest to, że przez ciągłe ułatwianie gry, doszło do tego, że można bocić paktycznie wszystko i wszędzie, kiedyś boty owszem były - ale do porobienia runek i potrenowania, ewentualnie huncenia rotów

    Tak więc gówno prawda, że to gracze zniszczyli tibie. Nawet jeśli tak, to tylko dlatego, że cipsoft ich do tego zachęcał swoimi zmianami, poza tym sukcesywnie odpychał starych graczy, w ich miejsce sprowadzając nowych (którzy np. wcześniej nie grali bo gra była dla nich za trudna, albo grali ale byli tylko nieszkodliwymi noobami spod depo, a teraz gra jest tak łatwa, że biegają z 300 lvlami), w efekcie grę zmienili w piaskownicę dla pojebanych bachorów i internetowych napinaczy.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 10-05-2013, 19:40

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co Zniszczyło Galane?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post: 22-02-2018, 22:01
  2. [Poradnik] Spokojna gra w Tibie (w obawie przed rodzicami i PK)
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 245
    Ostatni post: 27-12-2013, 08:57
  3. Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 20-01-2010, 00:05
  4. Jak to w 1h można przestać grac w tibie.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post: 21-10-2009, 17:41
  5. Odpowiedzi: 175
    Ostatni post: 29-03-2008, 07:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •