Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Stabilizator nadgarstka, problem ze 'strzykaniem' nadgarstków

  1. #1
    Avatar Ortodoksyjny Żyd
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    38
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Stabilizator nadgarstka, problem ze 'strzykaniem' nadgarstków

    Witam, mój problem polega na strzykaniu nadgarstków. Ból i strzykanie pojawiły się, gdy zacząłem chodzić na siłownie i chyba sobie powykrzywiałem (o ile można to tak nazwać) nadgarstki. Po prostu ból się nasila, a gdy próbuję 'rozruszać' kości ręki to nadgarstki strzelają (jakby jakaś kość przeskakiwała). Nie jest to najprzyjemniejsze uczucie. Dałem sobie spokój z wyciskaniem na dłuższy czas, ale mija już 5 miesiąc, a nadgarstki nadal bolą i strzelają. Wpadłem na pomysł, aby zamówić stabilizator nadgarstka bo jak by nie patrzeć długie przesiadywanie przy komputerze też wpłynęło na ten stan.

    Przejrzałem sobie orientacyjnie, ale jednak samemu nie wybiorę odpowiedniego produktu.




    ps. ten na drugim zdjęciu to bardziej do motocrossa więc raczej odpada.

    Chciałbym kupić solidny stabilizator (nie ściągacz na siłownię, czy bandaż stabilizujący) na nadgarstki do pracy przy komputerze, aby zbyt bardzo nie przeszkadzał w czynnościach myszką. Prosiłbym Was o poradę w tej kwestii i podanie ciekawych propozycji.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio zmieniony przez Ortodoksyjny Żyd : 05-05-2013, 20:17

  2. #2
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    takie stabilizatory to tylko w sklepach ortopedycznych, w czym niektore sa tylko na recepte a te bez recepty to albo same opaski stabilizujace (ktore chuja daja) albo stabilizatory po wysokich cenach, takie stabilizatory stosuje sie po skreceniach zeby nie skrecic drugi raz, wtedy po skreceniu dostaje sie refundacje okolo 80% (same stabilizatory to niemaly wydatek) ja na twoim miejsu poszedlbym do ortopedy i skonsultowal sie z nim, stabilizatory stabilizuja reke wiec nie pozwalaja im wykonac pewnego zakresu ruchow ktory dla zdrowej reki jest normalny, wiec nie szarżował bym z tym.
    Noszenie stabilizatorow bez zalecen lekarza jest wysoce niewskazane ;d
    Ostatnio zmieniony przez Chels : 05-05-2013, 21:27

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Ortodoksyjny Żyd
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    38
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Czyli stabilizator nadgarstka może mi zaszkodzić trzymając nadgarstek w odpowiedniej pozycji? Do ortopedy nie mogę iść bo trzeba czekać 2-3 tygodnie, a ja wyjeżdżam w ten piątek za granicę (do pracy, a po robocie czas wolny to pewnie będę dużo siedział na lapku). Tak więc muszę działać na własną rękę.
    Ostatnio zmieniony przez Ortodoksyjny Żyd : 06-05-2013, 19:42

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Jaziq jest teraz offline
    Avatar Jaziq
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    33
    Posty
    1,233
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    5 miesięcy Cię boli nadgarstek a nawet nie poszedłeś z tym do lekarza? I szukasz porady natury medycznej na forum tibijskim? Zrozumiałbym gdyby był to kfd albo sfd... Innymi słowy - idź do lekarza z tym, mogłeś nawet sobie pokruszyć kości i nic o tym nie wiesz
    ~

  6. #5
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Ortodoksyjny Żyd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli stabilizator nadgarstka może mi zaszkodzić trzymając nadgarstek w odpowiedniej pozycji? Do ortopedy nie mogę iść bo trzeba czekać 2-3 tygodnie, a ja wyjeżdżam w ten piątek za granicę (do pracy, a po robocie czas wolny to pewnie będę dużo siedział na lapku). Tak więc muszę działać na własną rękę.
    tak bo odzwyczaja zdrowa reke od normalnych ruchow jakie powinna wykonywac, to tak jakbys sobie zdrowa reke w gips wlozyl tylko w troche lzejszym wymiarze

  7. #6
    Avatar ciachu15
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zakamuflowana opcja niemiecka.
    Wiek
    30
    Posty
    525
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Radze Ci poważnie wybrać się do lekarza, on nie dość, że doradzi Ci coś lepiej niż my tutaj, to może przepisać recepte i UWAGA - ZNIŻKE nawet do 90% na taki stabilizator i w taki wypadku zamiast zapłacić np. 300zł zapłacisz 30, jak ja.
    @edit
    Piszesz, że do ortopedy nie możesz. Idź prywatnie, za wizyte zapłacisz 50zł, a dowiesz się co Ci jest, przy okazji możesz dostać te zniżke na sprzęt ortopedyczny więc i tak zaoszczędzisz nawet 200zł.
    Tylko podczas rozmowy musisz powiedzieć, że masz tak od dawna, że objawy nie ustępują, masz uczucie jakby nadgarstek miał 'wyskoczyć' itp. w takich sytuacjach zaleca się stabilizatory.
    Ostatnio zmieniony przez ciachu15 : 07-05-2013, 17:51
    Człowiek bez wiary jest jak ryba bez roweru.

  8. #7
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Strzelanie kości to coś złego? U mnie prawie wszystko strzela - kolana, łokieć, palce u rąk, stóp, to co łączy stopę z resztą nogi (sorrki, zapomniałem jak się nazywa xd), po ramiona i kark. Myślałem, że to normalne...

  9. #8
    Roton
    Użytkownik dostał ostrzeżenie

    Domyślny

    Żeby mieć pewność, że ten stabilizator jest dobrej jakości, najlepiej kupić go po prostu w dobrym sklepie medycznym. Trenuję triathlon i judo, dlatego często potrzebuję sprzęt. Zwykle kupuję w sklepie http://www.torg.pl/ - zdecydowanie mogę polecić, to profesjonalny sklep z szerokim asortymentem.
    Ostatnio zmieniony przez Decretis : 17-08-2015, 09:42 Powód: reklama

  10. #9
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny



    założyłeś konto tylko po to żeby zareklamować swój sklep?

  11. #10
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,911
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Chyba tak to właśnie wygląda ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bandazowanie nadgarstka nadwyrezonego
    Przez Bazan w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-06-2015, 14:52
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 11-12-2013, 22:16
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 30-05-2013, 22:52
  4. Problem z uruchomieniem minecrafta, jakis problem z java...
    Przez ogóras w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 11-09-2012, 18:34
  5. [7.6][Problem Z Map Edytem] Problem z mapa
    Przez EvilMaster w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-11-2009, 15:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •