Reklama
Strona 3 z 111 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #31
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To bylo juz dawno wiadome. Jakbym stal lepiej z kasa to kupilbym sobie ps plus do ps3.
    Poza tym abonament na rok na ps plus to grosze w porownaniu do kosztow konsoli.
    No nie wiem czy 10% ceny konsoli to takie grosze...

    @up
    za jedynie cały rok..
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 16-11-2013, 14:57

  2. #32

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ktos juz gral? Jakie wrażenia?

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar MatikMatrix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    31
    Posty
    813
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem czy 10% ceny konsoli to takie grosze...

    @up
    za jedynie cały rok..
    Grosze... Bo w ramach tej usługi dostajesz 2 gry co miesiąc na ps4 i tak samo na vite i ps3.... czyli 6 gier co miesiąc ;o
    Stwierdziłem że czekam do targów E3 i wtedy kupie ;), ładna lista gier już bd, a gry na ps3 wkońcu te co mam w planach może ogram :)

  5. #34
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj MatikMatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Grosze... Bo w ramach tej usługi dostajesz 2 gry co miesiąc na ps4 i tak samo na vite i ps3.... czyli 6 gier co miesiąc ;o
    Stwierdziłem że czekam do targów E3 i wtedy kupie ;), ładna lista gier już bd, a gry na ps3 wkońcu te co mam w planach może ogram :)
    Problem w tym, ze kupic konsole, bf4 i jeszcze plus "na poczatek", zeby pograc na multi to sie juz tego uzbiera; d

  6. #35
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktos juz gral? Jakie wrażenia?
    Narazie tylko w USA wyszlo i wyglada to na podzielenie na dwie grupy - ci, którzy dostali dzialajace konsole sa zachwyceni, a ci, którzy dostali wadliwe daja 1/5 na amazonie ;d

    Sam w koncu zalatwilem sobie konsole + killzone i dojdzie 29 wiec opisze wrazenia
    Szkoda bo mialem okazje miec tzw mega bundle gdzie dostalbym killzone, ekstra kontroller i playstation camera, za obnizke taka za kontroler/kamera za darmo, ale niestety nie wykorzystalem okazji :(

  7. #36
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja z swojej strony trochę podziwiam ludzi, którzy decydują się na kupno pierwszych egzemplarzy konsoli, która prawdopodobnie może mieć sporo bubli i awarii. Gdybym chciał kupić PS4, bądź XOne to jednak poczekałbym jakiś czas aż wydadzą nowe wersje tych konsol, tym bardziej, że prawdopodobnie większość tytułów z PS4, wyjdzie też na PS3

  8. #37
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja z swojej strony trochę podziwiam ludzi, którzy decydują się na kupno pierwszych egzemplarzy konsoli, która prawdopodobnie może mieć sporo bubli i awarii. Gdybym chciał kupić PS4, bądź XOne to jednak poczekałbym jakiś czas aż wydadzą nowe wersje tych konsol, tym bardziej, że prawdopodobnie większość tytułów z PS4, wyjdzie też na PS3
    Nawet jesli sie okaze, ze sa awarie (tzn. wiele ludzi je mialo, ale jest to maly % tych ktorzy nie maja zadnych problemow), to wystarczy wymienic konsole, oczywiscie troche to zajmie czasu ale wyjdzie na jedno. Ciezko mi uwiezyc, ze ktorakolwiek z tych konsol moze sie okazac porazka, a ps3 mi sie juz znudzilo, wiec wole kupic
    7 dni ;d

  9. #38
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Birdman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet jesli sie okaze, ze sa awarie (tzn. wiele ludzi je mialo, ale jest to maly % tych ktorzy nie maja zadnych problemow), to wystarczy wymienic konsole, oczywiscie troche to zajmie czasu ale wyjdzie na jedno. Ciezko mi uwiezyc, ze ktorakolwiek z tych konsol moze sie okazac porazka, a ps3 mi sie juz znudzilo, wiec wole kupic
    7 dni ;d
    Oczywiście, jest gwarancja, ale ja czułbym się trochę wkurwiony, że mając konsolę podpiętą muszę jeszcze czekać ;P. Ja się nowymi genami nie jaram więc zapewne nie kupię w ogóle PS4, ale zapewne na początku nie będzie duże skoku jakościowego porównując do PS3, dopiero za kilka miesięcy pojawią się gry, które w pełni będą mogły wykorzystać walory tego sprzętu. Podobna sytuacja jak przy PSX i PS2. A porażką na pewno żadna się nie okaże, widać to już w internecie ;)

  10. #39
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale zapewne na początku nie będzie duże skoku jakościowego porównując do PS3, dopiero za kilka miesięcy pojawią się gry, które w pełni będą mogły wykorzystać walory tego sprzętu.
    Chyba sobie zartujesz... Przy bf4 lepsza grafika, stale 60fps (bf3 ps3 30fps), 64 osoby na raz (bf3 ps3 32 osoby) to maly skok jakosciowy....

  11. #40
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,862
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    tez sie nie moge doczekac nowego ps'a
    Xbox tez ma sie nie najgorzej z tego co widzialem, bo z wielu rzeczy wycofali z tego co mowili na 1wszej konferecji.
    ale microsoft sobie u mnie prz***** wszystko platne, xbox life PLAC, teraz masz xboxa chcesz obejrzec film online ? Zapomnij jezeli nie masz xbox life.
    Nie mowiac juz o iTune, ktore jest najwiekszym **restwem jaka widziala ta planeta.

    #
    wiem ze teraz zeby grac na ps online trzeba bedzie placic, co jest zrozumiale, ale to co odpier.... micro to juz jest zart

  12. #41
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Szkoda troche tego ze trzeba placic za PS plus faktycznie, dziwny ruch patrzac na to ze dotychczas bylo to darmowe, ale przynajmniej dzieki PS Plus dostajesz darmowe gry co jakis czas (i to calkiem dobre), znizki na DLC i inne rzeczy z PSN, automatyczne update do PSN. Wolalbym nie placic aczkolwiek cena za rok subskrypcji nie jest az taka zla. Nie wiem czy Microsoft ma plany cos zmieniac ale narazie Xbox Live w porownaniu z tym co daje PS Plus to jednak troche blado wypada

    Aczkolwiek jak dzis z kolega o tym dyskutowalem, to wciaz nie rozumiem, czemu ludzie by sie decydowali na kupienie Xbox One zamiast PS4. Ta sama, z tym ze odrobine slabsza konsola co PS4, o wiele drozsza i w sumie tylko odrobine inne exclusivy ma. Troche nielogiczne ;d

  13. #42
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Będzie działać GTA 5 na tego psa 4?

  14. #43
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj sejdan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Będzie działać GTA 5 na tego psa 4?
    Czy to takie trudne?

  15. #44
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak mi imponują ludzie Twojego pokroju, jesteś niesamowity, chodzi o to że szukałem tylko znalazłem podzielone opinie jedni twierdzą że nie będzie gta 4 a inni że będzie działać dzięki jakiejś technologi chmury dzięki której będą działać gry z ps3 itd
    I chciałem jeszcze zapytać czy wiecie może czy bedą gdzieś jakieś promocje jak będe chciał kupić np 5 gier naraz.

  16. #45
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dzis premiera ps4, tak?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •