Reklama
Strona 1 z 111 1231151101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #1
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny PlayStation 4 - temat oficjalny


    20 lutego 2013 roku Sony oficjalnie zapowiedziało następcę obecnej generacji - PlayStation 4. Konsola będzie następcą obecnej PlayStation 3, która w momencie pisania tego tekstu znajduje się już 6 lat na rynku.

    Podczas PlayStation meeting, które odbyło się w Nowym Jorku, dowiedzieliśmy się między innymi, jak będzie wyglądał kontroler w nowej konsoli, zostały omówione usługi sieciowe, oraz zaprezentowane zostały dema tytułów startowych, wśród których można wymienić m.in. Killzone: Shadow Fall, którego poprzednie części, Killzone 2 i Killzone 3 zostały wydane na konsolę obecnej generacji.
    Jak możemy wyczytać z oficjalnej strony poświęconej PS4

    • PS4 to system zaprojektowany tak, by odpowiadać wymaganiom najlepszych twórców gier i zapewnić graczom swobodę wyboru miejsca, czasu i sposobu zabawy.
    • Użytkownicy PS4 będą mogli uruchamiać gry w formacie cyfrowym w trakcie pobierania ich z PlayStation Store, a aktualizacja systemu będzie możliwa nawet po jego wyłączeniu.
    • Koniec z czekaniem na załadowanie gry: dostępny w systemie PS4 „tryb zawieszenia" pozwoli od razu powrócić do zapisanej rozgrywki w miejscu jej przerwania — wystarczy, że naciśniesz przycisk zasilania.
    • Technologia Gaikai pozwoli ci natychmiast wypróbować fragmenty każdej gry, która wpadnie ci w oko w PlayStation Store.
    • Dzięki zaprojektowanemu na nowo ekranowi menu systemu PS4 łatwo sprawdzisz, co porabiają twoi kumple i zapoznasz się z polecanymi specjalnie dla ciebie grami, programami TV, filmami i muzyką.
    • Graj i nadawaj za pomocą Ustream. Gdy utkniesz, pomogą ci znajomi, którzy mogą przyłączyć się do twojej gry lub na bieżąco służyć ci poradą.
    • W trakcie gry będzie można korzystać z różnego rodzaju aplikacji, na przykład przeglądarki internetowej.
    • Dzięki funkcji gry zdalnej ulubione gry na PS4 będzie można uruchamiać w systemie PlayStation Vita za pośrednictwem połączenia Wi-Fi.
    • Twój smartfon zamieni się z kolei w dodatkowy monitor — dzięki nowej aplikacji PlayStation App będziesz mógł na przykład wyświetlić na nim podgląd mapy lub podejrzeć, jak twój kumpel radzi sobie z aktualnym etapem gry.
    Podczas konferencji został zaprezentowany nowy kontroler, Dualshock 4, oraz zupełnie nowa kamera, PlayStation Eye







    Nowe funkcje kontrolera to przede wszystkim przycisk share, za pomocą którego będziemy mogli zrobić zrzut ekranu podczas gry, czy też nagrać materiał filmowy. Z dalszych funkcji to także panel dotykowy, który będzie miał podobną zasadę działania, co ten w PlayStation Vita, a także wejście słuchawkowe, oraz zintegrowany głośnik. Dualshock 4 będzie posiadać także zupełnie nowy, wbudowany czujnik ruchu.
    Jak podaje strona o PS4:

    • Nowy, wbudowany czujnik zapewni jeszcze większą czułość sterowania ruchem.
    • Umieszczony w przedniej części kontrolera panel dotykowy da ci całkiem nowe możliwości interakcji z grami.
    • Zintegrowany głośnik dostarczy dodatkowych efektów dźwiękowych, a jeśli zechcesz posłuchać ich w wyższej jakości lub pogadać z kolegami, do twojej dyspozycji będzie gniazdo słuchawek.
    • Kontroler wyposażony jest w dobrze znane dwa drążki analogowe, które zostały udoskonalone i pracują z jeszcze większą dokładnością.
    • Nowe przyciski L2 i R2 o zakrzywionym kształcie dadzą ci lepszą kontrolę.
    • Nowy przycisk SHARE (Udostępnij) pozwoli ci za jednym naciśnięciem wgrywać zdjęcia i filmy na Facebooka.
    • Umieszczony na górze kontrolera nowy pasek LED Light Bar (Pasek świetlny LED) będzie świecić w kolorze odpowiadającym barwie postaci z gry, ułatwiając graczom wzajemne śledzenie poczynań. Pozwoli on też na przykład poznać, że postać w grze została ranna.
    • Wraz z kontrolerem DUALSHOCK 4 opracowano nową kamerę, która śledzi jego położenie poprzez obserwację paska LED Light Bar.
    Odnośnie gier, na chwilę obecną znane są takie tytuły:

    Killzone: Shadow Fall

    Wcielasz się w postać wyjątkowego Shadowa Marshala, którego zadaniem jest dbać, by napięcie między Helghast i Vektanami nie przekroczyło punktu krytycznego.
    inFAMOUS: Second Son

    Delsin Rowe to nowy bohater obdarzony zdolnością manipulowania dymem, a scenerią jego przygód jest miasto Seattle.
    DriveClub

    W najnowszej grze Evolution Studios znajdziesz funkcje łączności z sieciami społecznościowymi, najwyższej jakości grafikę i najlepsze na świecie supersamochody.
    Knack

    W tej nowej, pełnej życia grze przygodowej możesz zmienić się w gigantyczną machinę do walki, korzystając z mocy starożytnego artefaktu.
    Watch_Dogs

    Przekonaj się, jak smakuje pełna kontrola nad miastem oplecionym pajęczyną połączeń.
    The Witness

    Najnowsza układanka autorstwa Jonathana Blowa, twórcy gry Braid.
    Destiny

    Zupełnie nowa strzelanina FPS od Bungie Studios.
    Ponadto, jak informuje Sony:
    Wśród przygotowywanych tytułów znajdzie się także Deep Down studia Capcom i Diablo III autorstwa firmy Blizzard.
    Co sądzicie o zapowiedzianej konsoli? Z mojego punktu widzenia, jeśli gry będą chodziły w rozdzielczości 1920x1080 w stałych, 60 fpsach, to mi już nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

    Nie podoba mi się natomiast ta znaczna zmiana i przeprojektowane Dualshocka. Mogli zostawić takim, jakim jest, jaki był przez 3 generacje, a jedynie zmienić same analogi i spusty. Bo dodanie głośnika i wejścia słuchawkowego na pewno nie zmuszało do aż tak dużej zmiany w wyglądzie pada. Ciekawy też jestem, jaka będzie cena.

    Z tytułów startowych na pewno kupię nowego Killzone'a i Destiny. Ponadto, mam zamiar kupić nowe PlayStation 4 w dniu premiery, gdyż zapowiada się na prawdę niezły sprzęt, a widzę, że od samego początku będzie otrzymywać niezły support.

    Doczekaliśmy się potwierdzenia przez SCEP oficjalnej ceny PS4 w Polsce: 1799 złotych. Źródło
    Ostatnio zmieniony przez Imonek : 17-10-2013, 23:27
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #2
    Avatar TheSnake
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    321
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na demku UE4 to wcale nie wygląda jak nextgen. Pady fajnie wyglądają. Tylko ta rozdzielczość zwiększona.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    721
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kod:
    Konsola PS3 sprzedała się już w nakładzie 77 mln egzemplarzy. Jej początkowa cena była zaporowa (599$). Obecne PlayStation debiutowało rok po premierze X360. Rozpoczęto od niesprzyjających realiów, a mimo to PS3 dogania najgroźniejszego rywala (a może już z nim wygrywa). 'Next-gen' ma wypracować sobie lepsze warunki - już na początkowym etapie.
    Nie ma jeszcze ostatecznych decyzji, aczkolwiek PS4 nie będzie kosztować 599$. Sony wybierze atrakcyjną kwotę dla konsumenta.
    Co nie zmienia faktu, że w polsce pewnie około 2k na początku będzie kosztować. Ja osobiście wstrzymam się z zakupem kilka miesięcy po premierze. Cena zmaleje a może w Play'u będzie w ofercie zamiast telefonu, tak jak to było z PS3

  5. #4
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    malo nextgenowy ten nextgen, serio nie ma czym sie podniecac - ten ps jest w tyle nawet za dzisiejszymi pctami


    i ten pad. smieszy mnie to archaiczne rozlozenie lewego analoga + wyglada klocowato. zobaczymy czy to to w rece bedzie sie dobrze trzymac





    fajny ten pomysl ze smartfonami





    microsoft niestety (?) niezle zmiecie soniaka w tej generacji
    ale fani xgowna sa smieszni

    przypominam, ze niektorzy maja rece jak dorosly czlowiek, juz nie mowiac o tym, ze wygoda pada to kwestia absolutnie subiektywna

  6. #5
    Avatar Flak Maximus
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    30
    Posty
    631
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    mam ps3 , mam ps vite , czwórke oczywiscie kupie max miesiac po premierze :)

  7. #6

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a gdzie on napisał, że jest fanem xgówna? Mało śmieszne już są te flamewary ps vs xbox ;d wyraził swoją opinie co do pada, a u Ciebie ból dupy ;...; ja mam w miarę duże ręce, a i tak pad od x'a > pad od ps3

  8. #7
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fanatycy psa sa smieszni


    nie znam osoby ktora grala na obydwu padach w fpsa i stwierdzila ze dualshock jest lepszy. a znam pare takich osob


    fanatycy dualshocka to po prostu fanatycy plejaka, ktorzy z gory nastawieni sa na to, iz iksowy pad jest chujowy, zwykle nie majac go nawet w rekach ;)






    i nazywanie mnie fanem jakiejkolwiek konsoli tez jest zabawne. zadnej nie posiadam, nigdy nie posiadalem i uznaje zdecydowana wyzszosc pctow nad konsolami. a doswiadczen z nimi zwiazanych mam sporo za sprawa znajomych - konsole maja ta przewage, ze latwiej jest grac w kilka osob przy jednym ekranie.


    nie wiem jeszcze jakie znaczenie ma wielkosc reki w porownaniu ds-x
    mam xboxa i ps, xboxowy pad jest dla mnie tragiczny, z tym, ze jak juz napisalem - to jest totalnie subiektywne

  9. #8
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak pomacam pada to się może zastanowie, chociaż i tak nie widzę przyszłości w tej konsoli, chyba że szybko stanieje do około 1000zł - wtedy będzie bardziej opłacalna niż nowy pcet.

  10. #9
    Avatar Robciany
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Detroit
    Posty
    743
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Fajnie pad zaprojektowany. Dobry pomysł z tym przyciskiem "Share". Ciekawi mnie jak wypadnie grafika i przede wszystkim cena tego niby "nextgena".
    "Look, if you had one shot, or one opportunity
    To seize everything you ever wanted in one moment
    Would you capture it? Or just let it slip?" - Eminem

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    też mi się właśnie zajebiście podobają te streamy. w sumie i racja, że pc zawsze są w przód, ale konsola to konsola i nic tego nie zmieni ;d komfort gry zawsze jak dla mnie po stronie konsoli mimo, że miałbym siedzieć kolejne 3 lata na ps3/x360

  12. #11
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To jest właśnie to, co zapewnia konsola - wkładamy gierkę do napędu, albo wybieramy z menu i gramy. Po prostu. A na PC, jedynym wyjątkiem, jakim dzisiaj odstąpiłem od PS3 jest Battlefield 3. Fakt, że jest skok bardzo duży na korzyść PC, to jednak zanim mogłem grać komfortowo, potrzebowałem chyba dwóch dni, a bo to ciągle ustawienie wideo nie takie, a to ciągle program jakiś zainstalować, wtyczkę do przeglądarki... Po za tym, nie ma się co łudzić, 5 lat grania na padzie i na prawdę ciężko jest ogarnąć sterowanie w postaci K+M
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  13. #12
    Avatar MatikMatrix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    31
    Posty
    813
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Są 3 gry na starcie które wraz z konsolą bym kupił -> Drive Club, Knack i Infamous.
    Ale oczywiście to nie wszystko co nam Sony da na start :)

    Tak patrząc obiektywnie to by wpełni ps4 wykorzystać trzeba by kupić PS Vite ;)

    Co raz więcej stwierdza że PS+ bd na ps3 działać jak teraz działa, tylko że zamiast ściągać gry to bd dostawać je streamowane :)
    więc na początku to zapewne bd tak że to co mamy przykładowo w grudniu na ps3 to to samo bd na ps4 :) dopóki biblioteka gier z ps4 się nie powiększy do 100+ tytułów.

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie wszystkie gry będą streamowane przez Gaikai

  15. #14

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co do uzywanych gier i xboxa one to Sony dzisiaj w nocy odpowiedzialo ze bedzie mozna grac w uzywki i ze bedzie mozna grac offline.





    Sony wins, FLAWLESS VICTORY, FATALITY.

  16. #15
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    20

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny



    Dzielnie się grami , granie offline bez żadnych nakazów że co 24h musisz być podłączony do internetu , płatny PS plus (co prawda śmieszne 5$ na miesiąc ale płatny , za to można go używać na 3 urządzeniach płacąc raz ps4,ps3,psvita). I jest 100$ tańszy od xklocka.
    Imo PS ma lepsze exclusivy od zawsze , konsoli i tak nie kupię tylko po to żeby w nie zagrać ,reszta gier i tak wychodzi na pc.
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •